Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  HP notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#12801) Matthewsz válasza Matthewsz (#12790) üzenetére


Matthewsz
aktív tag

Up, meg erre is: (#12789) Matthewsz

(#12802) spyduck válasza Matthewsz (#12789) üzenetére


spyduck
nagyúr

3D drive guard (HP Mobile Data Protection Sensor)

Keyboard filter--> na ez egy érdekes dolog. Sose jöttem rá, h mi lehet ez. Elvileg a quick launch buttons orvosolja. Bár azt is hozzá kell tenni, h csak az everest mutatja, az eszközkezelő nem. Így meg van az esély, h kamu:)

Nálam is eltérő a 2 mag hőmérséklete. Ne törődj vele. pl az EliteBook-jaimnál írt ki olyanokat az everest meg bármi, h 640fok meg stb...

[ Szerkesztve ]

(#12803) adm


adm
őstag

kiterjesztettem a keresést a 15" munkaállomásokra is. hátha...

16core - 32thread - 64gb

(#12804) Matthewsz válasza spyduck (#12802) üzenetére


Matthewsz
aktív tag

Köszi, amint hazamegyek kipróbálom! :K

(#12805) Magnum_ válasza tudosbagoly (#12793) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nekem fujitsu van benne :F

I humbly and respectfully decline™

(#12806) Matthewsz válasza Magnum_ (#12805) üzenetére


Matthewsz
aktív tag

Nekem is...

(#12807) SeniorTilla válasza Magnum_ (#12805) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Ez mindig CSAK attól függ, hogy a HP melyik gyártó termékéből vásárol be (nem attól, hogy üzleti vagy konzumer modellbe szánja, mint sokan hiszik). A nálam most futó Pavilion és HDX szériákban WD Caviar Blue és WD Scorpio Black merevlemezek vannak. Lehet a konzumer gépekben jobb HDD mint az überkirályistencsászár elitebookokban? ;] ;] ;]

Gondolom most majd a HÍVŐK megmagyarázzák, hogy a Fujitsu HDD-k a jobbak, mert fémházasak, szemben a WD teljesen szar műanyag burkolatával...vagy valami ilyesmi.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#12808) rekid válasza SeniorTilla (#12807) üzenetére


rekid
addikt

Úgy latom mióta nem voltam itt vérengzés van :D Az én elite bookomban hitachi van :P
Egyébként meg könnyen el lehet dönteni melyikben van jobb vinyó tesztekkel. (amugy fogalmam nincs de a scorpiok nem szarok) Igazából a lényeg hogy menyi garit vállal rá az anyacég, illetve forgalmazó, ami ha külön veszed teljesen ok. Viszont ha laptopban akkor biza a laptop globál garanciája vonatkozik a vinyora is így végeredményképp azzal jár jobban a user amelyiknél több garit tudsz kisajtolni/megvenni a laptop gyártótól az adott modellre.
:R

Gyáva népnek nincs hazája!

(#12809) Magnum_ válasza SeniorTilla (#12807) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én ezekhez a dolgokhoz annyira nem értek, de az informatikusunk azt mondta vala, hogy a Fujitsu szar és a WD a király... :U mondjuk én szeretnék bele egy 64gb-s ssd-t..

I humbly and respectfully decline™

(#12810) Matthewsz válasza spyduck (#12802) üzenetére


Matthewsz
aktív tag

A probléma megoldódott, köszi szépen! De nem nagyon értem, egy hdd védő progi lehet hardver? Bár ha van gyorsulásmérő a gépben, akkor lehet...

(#12811) SeniorTilla válasza Matthewsz (#12810) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Van benne bizony, azért kell hardvert is installálni.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#12812) SeniorTilla válasza Magnum_ (#12809) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Egy jó SSD-t én is régóta szeretnék a Sárkányomba az első vinyó helyére. Tudtok jó beszerzési forrást, ahol nem horror áron adják?

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#12813) Matthewsz válasza SeniorTilla (#12811) üzenetére


Matthewsz
aktív tag

És van még valami értelme a hdd védelmén kívül?

(#12814) SeniorTilla válasza Matthewsz (#12813) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Azon kívül nincs. Ha csak egyetlenegyszer is megvédi az adataidat a HDD-n egy véletlen baleset vagy leejtés miatt, akkor felbecsülhetetlen lesz az értéke, hidd el. NEm véletlenül teszik bele a gépekbe.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#12815) Matthewsz válasza SeniorTilla (#12814) üzenetére


Matthewsz
aktív tag

Ebben biztos vagyok, elhiszem. :D
Bár én inkább fixen használom az asztalon, ritkán hordozgatom... De ez a funkció csak bekapcsolt állapotban működik, nem? Ha jól tudom kikapcsolva alapból úgy áll a fej, hogy nem tudja megsérteni a lemezeket ha véletlen leejteném...?

(#12816) Magnum_ válasza SeniorTilla (#12812) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én iponnál néztem 30k körül a 64gb-t.. semmi tapasztalatom velük.

I humbly and respectfully decline™

(#12817) Matthewsz válasza Magnum_ (#12816) üzenetére


Matthewsz
aktív tag

3 gépet raktam össze az általuk eladott termékekből, eddig semmi gond nincs velük.

(#12818) péter007


péter007
senior tag

hy mindenkinek

most nézek magamnak vmi gépet 200alatt és a hp4320 nagyon megtetszett az i3-as procival
azt szeretném kérdezni hogy van-e valakinek ilyenje vagy tud-e vki tapasztalatot mondani róla?
meg úgy általában a hp gépekről, mennyire melegszenek meg iyesmi...

köszi előre is üdv. péter

(#12819) rekid válasza SeniorTilla (#12812) üzenetére


rekid
addikt

Nem tudom Én jo darabig meg nem hasznalnek ssd. Joval rovidebb az elettartamuk, és egy atlag felhasználó nemsokat tapasztal a plusz gyorsaságból.

Gyáva népnek nincs hazája!

(#12820) Magnum_ válasza rekid (#12819) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én absolutely átlag user vagyok

I humbly and respectfully decline™

(#12821) SeniorTilla válasza Matthewsz (#12815) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Igen, és a DriveGuard-nak vagy más néven ProtectSmartHDD-nek az a lényege, hogy túl nagy gyorsulás érzékelése esetén pikk-pakk leparkoltatja a HDD fejet. Így tudom, de javítsatok ki, ha nem így van.

Kikapcsolt állapotban parkolóállásban van(nak) a fej(ek), de sajnos ez nem biztosíték arra, hogy ha leejted 1m-ről a vinyót a sarkára, ne menjen tönkre. Ezért az érzékelő védelmén kívül speciális gumiágyazásban vannak a HDD-k, tehát kikapcsolva is több védelmet nyújt.

Itt egy pár kép erről a gumiágyról. Azok a kis kék izék a gumiágy.

És most megkövetem magam, ebben a dv6-osban Seagate cucc van... :R

[ Szerkesztve ]

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#12822) SeniorTilla válasza Magnum_ (#12816) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Na, ez már elég elfogadható ár. Rá fogok nézni, nagyon érdekel, milyen lesz tőle a gép. Van ügyfelem, aki a dv7-esét hajtja SSD-vel, és 5 órát tud menni akksiról a gép...

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#12823) SeniorTilla válasza rekid (#12819) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Hát igen, kicsit én is tartok az élettartamtól. Bár az SSD nem adattárolásra való az ára és kapacitásának korlátai miatt, de egy rövid távú adatvesztés is okozhat akkora károkat, hogy ne érje meg kísérletezni.

Gondolom ezért nem terjedtek el még, és talán nem is fognak. Technológiai hátrány...

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#12824) SeniorTilla


SeniorTilla
veterán

Ha megengeditek, szeretnék indítani egy kicsit rendhagyó szavazást:

Melyik lehet az erősebb konfig 3D-ben:

1, HP Pavilion dv6-2030ev - i7-720QM CPU, 4GB DDR3 RAM, GeForce GT230M 1GB DDR3 VGA

2, a jó öreg Sárkány (3 éves széria, HDX 20-as) - T9300 CPU, 4GB DDR2 RAM, GeForce 8800GTS 512MB DDR3

Előrebocsájtom, hogy nincs nagy különbség, de azért van. ;]

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#12825) spyduck válasza SeniorTilla (#12824) üzenetére


spyduck
nagyúr

Ezek az Athlon II Mxxx-es procik milyenek? Melegedés, teljesítmény.

(#12826) #95590400 válasza rekid (#12819) üzenetére


#95590400
törölt tag

röviden és tömören: bullshit. pláne, ha egy 5400-as notvinyóról van szó.
egyrészt: egyelőre semmivel sem nagyobb a meghibásodási statisztika, másrészt emelje fel a kezét az, aki 4-5 éves vinyóról gépelget éppen.
harmadrészt meg a gyak nulla elérési idők, a 4k-ban 10x-20x-os sebességek, már megbocsáss, de lófaszt nem hoznak észrevehető gyorsulást a mindennapi életben. nekem legalábbis hoztak, kínszenvedés néha visszaülni hdd elé. pedig előtte is egy 7200-as volt a notiban, az asztaliban meg egy raptor van. arról nem is beszélve, h nincs kirnyegés, seek.

(#12827) Magnum_ válasza #95590400 (#12826) üzenetére


Magnum_
nagyúr

te most akkor ssd párti vagy?

I humbly and respectfully decline™

(#12828) #95590400 válasza Magnum_ (#12827) üzenetére


#95590400
törölt tag

a legteljesebb mértékig. amúgy eléldegéltem volna a 7200as notivinyón is, csak zavart a hangja. 64 gb nekem bőven elég. cserében 20 mp alatt butul a vindóz, a firefox pár mp (van 12 addon, előzményt, kukit soha nem törlök, gyakran 8-10 tabbal csukom le, és az előző munkamenettel indul.
ráadásnak ez egy olcsó kingston, asszem a 425. 4k-ban szinte minden nevesebb vezérlővel szerelt megveri.

[ Szerkesztve ]

(#12829) Magnum_ válasza #95590400 (#12828) üzenetére


Magnum_
nagyúr

64gb nekem nem lenne elég, de akkor vennék mellé egy külsü usb-set a filmeknek. te pontossan milyet menyniért vettél? gari maradt a beszereléssel?

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#12831) #95590400 válasza Magnum_ (#12829) üzenetére


#95590400
törölt tag

egy ilyet vettem pár hónapja:
[link]
de láttam valamerre 80 gigás intelt is 50k környékén. meg aprón 128 gigás samsungot, szintén ennyi körül.
én 16 gigás sd kártyában gondolkodtam, h legyen pár giga multimédia is a laposon, de végül is nincs rá szükségem. lett egy olcsó használt ibm hurcolós ütős-verős notinak. itthon meg van home server, meg van külső 2,5"-os usb-s vinyó is háttértárnak.

[ Szerkesztve ]

(#12832) CheeseE


CheeseE
tag

Sziasztok!

Ujdonsült tulaja vagyok egy pavilion dv6-1350sl gépnek:) Egyenlőre nagyon megvagyok vele elégedve, de van pár dolog ami érdekel...
XP-hez lehet találni drivereket? Ez a win7 nem győzött meg.
A világító HP logot kilehet kapcsolni móködés közben?
a független fejhallgató kimenetet belehet úgy állítani, hogy, a két csatlakoztatott fejhallgatón két különböző dolog szóljon?(eddig csak ugy sikerült beállítani, hogy a hangszórókon szól az egyik, a két fejhallgatón a másik)
Támogatja a VGA-ból s-video átalakítást?

Köszi a válaszokat!

Autodiagnosztikai interfészek és szoftverek, DMX controllerek! :)

(#12833) SeniorTilla válasza spyduck (#12825) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Nem volt még sok nálam, de ami volt, meglepődtem, milyen gyors. Csak úgy a windows működése döbbentett meg, mert érezhetően gyorsabb volt minden, mint a többi gépen. Melegedésre nincs tapasztalatom, nem figyeltem, nem mértem értékeket még.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#12834) SeniorTilla válasza CheeseE (#12832) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Isten ments, hogy XP-re visszaálj! Egyébként sem nagyon lehet, driverek és egyéb dolgok miatt, legjobb tudomásom szerint.

Logot nem lehet kikapcsolni.

A többire én is kíváncsi vagyok ;)

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#12835) Reep81


Reep81
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítség kéne. Van egy Pavilon dv5 eh1180-as laptopom. Tavaly vettem, vista prémiummal. Fel akartam rá telepíteni az xp-t, telepítő cd be is boot-tólt, telepítő fileokat rátette a gépre, majd újraindult és vége. A hp cool center, nem tudott segíteni, azt mondták ezt a gépet vistára fejlesztették és xp nem fut rajta. Bár furcsálltam, de recovery diskel vista vissza, akkor marad. Azt hozzá kell tennem, hogy életemben már jó pár rendszert telepítettem, de ilyen problémával még nem találkoztam. Szerintetek mi volt a gond?
Most fel akartam rá telepíteni a win7-est 64-bittel. Mivel jelenleg a vista 32-bites így arra nem tudom frissíteni. Vinyót ketté vettem, gondoltam egyiken a vista másikon a win7-es rendszer lesz. Win7-telepítő dvd meghajtóba, majd bootolás, minek az eredménye, hogy nem fogadja el rendszerlemezként. Más gépeken pedig megy. Mi lehet a baj?
A vistám az eredeti oem-es verzió. Ez lehet gond? Mert olvastam, hogy ilyenkor az alaplappal vacakol valamit.
Please help!
Köszi

(#12836) rekid válasza #95590400 (#12826) üzenetére


rekid
addikt

Valóban 5400eshez kepést gyorsaságban erezhetőbb különbség van nem vitatom.
DE Nem egy laptop van a környezetemben amiben több mint 5 éves vinyok vannak.
Átlag felhasználó pont lesz@rja hogy 35-vagy 45-vagy 55 másodperc alatt bootol a win,
Csöndesség? Hát az átlag userek szinten nem a vinyo hangjat figyelik mely ne adj isten egy dedikált vga mellett nem hinnem hogy sokat nyomna a latba. (Plane ha azt meg nappaliban is hasznalja 2 gyerek vagy zene mellett)
Plusz ugye sdd-t kimelni is kell cellák újraírhatoságának korlátozottsága miatt amit ugye win7 -tol tudnak "jol" microsofték. (Bar ebben nem vagyok teljesen biztos javitsatok ha nem igy van)
Végeredményképp azt akarom leszűrni hogy a home userek nagy részének totálisan mindegy. Jah nem, a gyúm3 gyorsabban tölti be a pályát bár nem hiszem h ezert a sok szülő mondjuk 15 ezerrel többet adna.
Természetesen vannak környezetek ahol jol johet nem vitatom de nem az atlag felhasználóknál addig mig egy árban nem lesz a hagyományosokkal.
Az elromlásos dologra terjunk vissza 3 ev mulva.
Mielőtt lebullshitezel kicsit olvasd el alaposabban mit irok.

Gyáva népnek nincs hazája!

(#12837) kozyadam válasza Reep81 (#12835) üzenetére


kozyadam
tag

én 1190eh-t nyüstölök, tavaly április-május óta. a kezdetektől Win7 volt rajta, a Win7 beta ideje alatt megtartottam a recovery partíciót, de a végleges megjelenésekor töröltem. eddgi minden nagyszerűen megy (leszámítva most az utóbbi héten 1 kis vinyó rendetlenkedést). Szerintem, mivel még megvan a visszaállító partíciód, ments le mindent a Vistáról és szüntesd meg úgy ahogy van. mennie kell annak a telepítésnek, az fix :)

(#12838) jorden06


jorden06
senior tag

Hali!

Milyen videókártya-vezérlőt rakjak fel? Az AMD oldalán van egy sima driver, meg egy ATI CCC is. Melyik mire való?

(#12839) #95590400 válasza rekid (#12836) üzenetére


#95590400
törölt tag

milliószor olvastam ezt a bullshitet azok billjéből, akik anélkül írtak az ssd-ről, h valaha is próbálták volna. azt hiszem lassan túl lehet lépni azon, h az átlagfelhasználás azt jelentené, h az ember kb. annyit csinál, h megnyitja a böngészőt és kész.
értem én, h savanyú a szőlő, de ha egyszer az ember túllép a bűvös gb/ft szemléleten... mellesleg 30-40 gb környékén is lehet már teljesen jó és szerintem elérhető árú ssd-ket kapni (annyi mint egy 1 vagy 1.5 terás vinyó. az átlagjúzernek van szüksége vajon ekkora tárkapacitásra? átlagjúzernek szüksége van 4 giga ramra?). a fórumokat olvasgatva, aki valami normálisabb ssd-re váltott, valahogy nem sírta vissza a hdd-t.
hagyjuk már ezt az átlagjúzerkedést. bárki, aki leül egy ssd-s rendszer elé, kapásból érzi, h ez azért más. gördülékenyebb, nem szarozik, nem kirnyeg, nem kell várni semmire. a hurcolószós notimban most épp egy 5 év körüli noti hdd van. sokszor legszívesebben kivágnám az ablakon. erősen gondolkodom abba is egy ssd-n-

[ Szerkesztve ]

(#12840) kozyadam válasza jorden06 (#12838) üzenetére


kozyadam
tag

elméletileg a sima driver is elég. az ATI CCC az valami finomhangolást tesz lehetővé.
ez nem 100%, mert nekem NV kari van :)
kérdezz rá ATI topikban is, hátha.

(#12841) rekid válasza #95590400 (#12839) üzenetére


rekid
addikt

"az átlagfelhasználás azt jelentené, h az ember kb. annyit csinál, h megnyitja a böngészőt és kész." maximum meg szöveget szerkeszt.
Nem mindenki geek.
Csak olvass vissza a Milyen laptopot vegyek topicban az emberek 90%-a aki 100- 120e ft környékén milyen és mire való laptopot keres, és azt hiszem meg is cafoltam a mindenaron ssd teoriadat. Kicsit elvagy szállva ettol a dologtól. (Nem szemelyeskedesnek es bantasnak szanom.) Az emberek nagyresze orul ha kinyogi a hitelre megvett 110ftos laptopot nem meg +30ezer lő bele ssd-t hogy a vindóz fel percel hamarabb felalljon..

[ Szerkesztve ]

Gyáva népnek nincs hazája!

(#12842) SeniorTilla válasza rekid (#12841) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Szerintem - ez magánvélemény - az SSD akkor lehet alternatíva, ha a gépben 2 merevlemez-hely van. Ekkor mehet a kis tárkapacitású SSD-re a rendszer és egyéb munkafájlok, de adattárolásra még mindig ott van a 2nd HDD. A mai elérhető - ésszel is elérhető - árú SSD-k tárkapacitása annyira kicsi, hogy nem elég egy notesz használatához. Szerintem.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#12843) #95590400 válasza rekid (#12841) üzenetére


#95590400
törölt tag

visszakérdezek újfent, használtál ssd-t? ha nem, akkor továbbra sem értem, miért osztod 2 marokkal róla az észt, használhatóság terén, illetve, h mennyire éri meg. nekem megérte. meg úgy többeknek is. egész szép kis piaca van.
pedig böngésző-pdf-office-ocr terén kívül semmire sem használom a notit.
azt gondolom az meg, aki részletre vesz egy notebook-ot, amire túlképp nincs szüksége és kifizetni sem tudja, ahelyett h megelégedne fele árú desktoppal, amire pénze is van, hadd ne legyen már viszonyítási pont.
ezen logika mentén a részletre vett plazma hd tévéhez túlképp felesleges a drága hd előfizetés, hiszen minőségi javulás úgy sincs az sd-hez képest.
megjegyezném, nincs hd tévém. nem is tervezem. tv előfizetésem sincs.

[ Szerkesztve ]

(#12844) #95590400 válasza SeniorTilla (#12842) üzenetére


#95590400
törölt tag

hadd kérdezzem már meg, mi olyan fontos a sok gigában, h csak a notin lehet őrizgetni? vesz egy az ember egy hdd keretet, pl. a régi vinyójához, oszt kész. hordja, viszi, ha kell rádugja. esetleg utazás előtt rápakol valamit a notira.

[ Szerkesztve ]

(#12845) rekid válasza #95590400 (#12843) üzenetére


rekid
addikt

1. Nyugodtan visszaveheted a hangod ugy hiszem emberi vitaban is meglhet ezt beszelni.
2. Az hogy ki és miért vesz laptopot az had legyen a sajat dolga a sajat indokaival, a sajat keretével. De hidd el ismerek olyat nem is egy embert aki nyugodtan megvehetne több százezres laptopot és egy 120ezresset használ miert? Mert erre van igénye és elégedett vele, pontosan nemérdekli hogy mennyivel gyorsabban tolt be az os, és 24 webalkalmazás mennyivel gyorsabban fut. Annyit lat hogy annak negyed akkora a kapacitása es drágább. Es nemérdekli a többi.
3. Igen használtam ssd-t igaz nem napi szinten. Mondtam elismerem h gyorsabb de egy átlag felhasznalonak tokeletesen mindegy és ár/ertek aranyban jobban jar egy 7200es hddvel.
4. Adott egy uj technológia amitől felpörögnek az emberek ennek a technológiának pedig van hátránya nem is kicsi. Meg egyszer mondom majd ha 4 -5 ev utan is ugyan ugy megy gond nelkul az ssd-d igerem elismerem h közeptavon jok es igazat adok. Addig meddő vita.

Jah igen SEnior TIllanak adott valaszod: Mi lehet fontos?
Annak ellenere irom a kovetkezoket hogy egy kozepes vinyo a laptopba es egy kulso vinyo mentesnek hive vagyok:
A laptop azert laptop hogy vigye az ember magaval és csak azt.Van aki nagyfelbontasu kepekkel (pl tervrajzokkal rohangal naponta két esetleg több építkezés közt ott hamar kicsi lehet a 64giga. De ez csak egy kiszedett pelda.

[ Szerkesztve ]

Gyáva népnek nincs hazája!

(#12846) Matthewsz válasza SeniorTilla (#12821) üzenetére


Matthewsz
aktív tag

Sajnos túl érzékeny néha a cucc, pl. egy hdmi csatlakozástól egyből beparált és elküldte a sarokba a fejeket... :D

(#12847) cellpeti


cellpeti
veterán

Nem tudja valaki,ha magam teszek bele a notiba egy új dvd írót,akkor elveszik a garancia? :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#12848) Matthewsz válasza cellpeti (#12847) üzenetére


Matthewsz
aktív tag

Szerintem ha nincs matrica a csavarokon, sérülésmentesen ki tudod cserélni, és esetleges garis ügynél vissza tudod tenni a gyárit akkor nincs probléma.

(#12849) Reep81


Reep81
csendes tag

Sziasztok!

Na végre feltettem a gépemre a Win 7 x64-et, viszont erre a rendszerre sehol nem találok office-t. Tudnátok ebben segíteni, hogy honnét tudok letölteni?!
Köszi

(#12850) cigam válasza Reep81 (#12849) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

www.openoffice.hu

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  HP notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.