Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  HP notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#45001) jegenye77 válasza kecsetif (#44996) üzenetére


jegenye77
addikt

Ezen már túl vagyok.
Windows is újra raktam és úgy a megfelelő drivert de még mindig ugyan az a hiba.
Ezért gondoltam, hogy azt a csatit megnézném amit korábban írtak, hogy lehet fordítva van rákötve.
Kicsit félek szétkapni a gépet ezért nem lenne jó megoldás ha egy USB s wifi adaptert használnék?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#45002) kecsetif válasza sutszi (#45000) üzenetére


kecsetif
aktív tag

Annyira azert nem draga, ha eleg a FirePro W5170M es sajat kezuleg beleraksz vagy sajat rendszergazdaval belerakatsz egy darab 8 gb memoriamodult es egy m.2 SSD-t az oprendszernek.
Ezek a bovitesek nem roviditik meg a garanciat es barki meg tudja csinalni csavarhuzo nelkul 2 perc alatt.

[ Szerkesztve ]

(#45003) kecsetif válasza jegenye77 (#45001) üzenetére


kecsetif
aktív tag

Ha tavaly aprilisban vetted es megvannak a papirok, en eloszor a HP szervizt probalnam meg.

(#45004) Lacielvtárs válasza jegenye77 (#45001) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

'Kicsit félek szétkapni a gépet ezért nem lenne jó megoldás ha egy USB s wifi adaptert használnék?'

szerintem az egy tökéletes alternatíva a te esetedben :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#45005) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Tudnátok segíteni hol tudom a HP 450 laptopnál a bluetooth be kapcsolni? Régóta nem használtam és most nem találom.
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#45006) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

vettem egy használt 8470p-t, és eddig minden öröm és bódottág, viszont van egy kis probléma: az eszközkezelőben van egy ismeretlen "alapvető rendszereszköz", és lövésem sincs hogy mi lehet az. a windows update szépen leszedte a legtöbb drivert, illetve volt néhány amit én raktam fel, de ötletem sincs hogy mi lehet az ami kimaradt. ötlet, bárki?

amúgy nagyon bejön a gép, egy igazi tank, még a billentyűzet is egész jó pedig nagyon tartottam ettől a szigetes kialakítástól - bár hogy nincs belőle háttérvilágításos az nagy mínusz pont.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#45007) bajuszatti


bajuszatti
tag

Nekem is volt egy kis probléma a notebookomban (HP Pavilion 15-ak002nh) lévő Broadcom BCM43142 típusú WIFI Adapter-rel, egyszerűen gyenge volt. Windows 8.1 Pro 64-bit fut jelenleg. Tavaly vettem egy TP-Link WN-722N típusú USB Adapter-t, feltelepítettem és azzal már működött szépen a dolog.

Kipróbáltam azt is hogy Windows Update-tel frissítettem a Broadcom drivert, és azzal is jól működik. Egyébként jó, ha van egy tartalék USB adapterünk, valamikor csak szükség lesz rá, ha a helyzet úgy kívánja.

[ Szerkesztve ]

(#45008) Koppy96


Koppy96
tag

Sziasztok. Írtam már egy másik topicba, de gondoltam itt is felteszem a kérdést, hátha valakinek volt már ilyen tapasztalata..

Tehát
Van egy HP Elitebook 8560W tipusú laptopom.
Használtan vettem egy éve és akksi nélkül használom töltőről azóta is.

Pár napja történt, hogy nem indult be első pár próbára. Kihúztam, visszadugtam és működött.
Ezután többször is előfordult, hogy nem indult be első próbára, csak ha kihúztam.
Elkezdtem akksival használni, hogy ne szálljon el ha ilyen van.

Azóta rájöttem hogy lehet működésre bírni: beindítom a gépet, bedugom a töltőt a gépbe és a konnektorba, ekkor még nem tölt, csak miután 1-2x kihúztam a konnektorból.

Az adapter sosem volt elejtve, a kábel nem volt megtörve, mindig szépen összehajtva volt tárolva. Kipróbáltam, hogy bedugtam egy másik 220-as kábelt az adapterbe ( ami a konnektortól megy az adapterig ) és azzal is ugyan ezt csinálta.
Lehet az adapternek van baja ? Vagy az AC Jacknek ?
Az AC Jack-ben lötyög a töltő vége, mióta megvan, de ha ott mozgatom nem szakad meg a töltés.

Acer CloudMobile | Telefonon gyorsabb: 06 30 892 9658

(#45009) jegenye77


jegenye77
addikt

Na az lett nálam is,hogy usb wifi adapter és van normális sebesség. végre :B

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#45010) sutszi válasza kecsetif (#45002) üzenetére


sutszi
veterán

Multicégnél ez nem ilyen egyszerű. Igazából egy 6700HQ/16GB RAM/ integrált GPU, 256 SSD elég. Más elvárás nincs. Mondjuk ilyen kiépítést pont nem találtam sehol a neten, hogy az árát tudjam viszonyítani.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#45011) motown5l válasza woolwich (#44982) üzenetére


motown5l
senior tag

Szia..Enyem is melegedik.Szerintem direkt ilyenek ezek a belso akkumlatoros toltok.En is beparaztam tole mikor legeloszor bedugtam.

(#45012) kkdesign válasza kecsetif (#44992) üzenetére


kkdesign
senior tag

Igen, ez segített, nagyon szépen köszönöm Neked! :)

(#45013) kkdesign


kkdesign
senior tag

Sziasztok, lenne egy olyan kérdésem, hogy azt vettem észre, hogy olyan kb negyed óránként pattan egy picit a hangszóró a Probook 450G4-emmel. 2 hangfallal tudtam kipróbálni ,mind2vel csinálja, régi laptopommal nem volt ilyen :) mi lehet a probléma?hogy tudnám megoldani? :)

[ Szerkesztve ]

(#45014) papeti01


papeti01
senior tag

Sziasztok,

A hp probook 650 g1, es egy hp elitebook 850 g1 kozott milyen kulonbsegek vannak? (Minoseg, stb)

#proudfather

(#45015) kecsetif válasza papeti01 (#45014) üzenetére


kecsetif
aktív tag

Mind a ketto mar jo minosegu gep. Nem csak "egynyari" kaland.

A probook a belepo szintu uzleti, az elitbook pedig mar az igenyesebb uzleti. Mindkettoben van 2 mem foglalat, max 16 GB. Mindkettohoz van gagyi es hasznalhato kijelzo. De a biznisz gepek nem is a csilivili kijelzorol hiresek. Tudtommal egyikben sincs 4 magos proci. A bill. mindkettoben minosegi.

Elitbook: aluminium-magnezium vaz, fedlap massziv, egykezzel nyithato, jol birja a strapat (por, froccseno viz, razkodas, ho), vekonyabb (2,2 cm),1,9 kg-tol indul. Belul is igenyesebb: jobb huto, m.2 csatlakozo, csak jo minosegu wifi kartyak.

Probook: muanyag vaz, fedlap csavarodik, zsaner eros. Vastagabb (2,5 cm), nehezebb (2,3kg). mintha ebben nem lenne m.2, de majd kijavitanak a szakertok. Plusz szereltek gagyi wifi kartyakkal is, de legalabb van 2 antenna. Van soros port (nem, nem a Gyuri). Altalaban olcsobb.

[ Szerkesztve ]

(#45016) SeniorTilla válasza kecsetif (#45015) üzenetére


SeniorTilla
veterán

A 650-es jóval komolyabb a 450-esnél, többet tud, erősebb kialakítású. Teljesen más a háza, mint a 450-nek. Mégis mindenki a 450-est viszi, a 650-es alig kell valakinek :)

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#45017) takilevi


takilevi
csendes tag

sziasztok!
szeretném bővíteni a Probook 450 g2- met 8 GB RAM-mal, a kérdésem az lenne hozzátok, hogy a meglévő 8 GB-tal együtt fog-e tudni működni a később várásolt 8-as vagy ez csak úgy fog menni Dual-channelben hogyha egy packot veszek rögtök (2x8 gb)??

Ezt a ram-ot néztem ez elvileg kompatibilis a gépemmel.

válaszokat előre is köszönöm
Taki

(#45018) motm70


motm70
csendes tag

Sziasztok,
HP Probook 450 G4-essel szenvedek, hivatalosan csak a Windows 10 támogatott, de kénytelen vagyok a Windows 8.1 -est használni, de ezzel az OS-el a grafikus kártyát nem tudom telepíteni ( Intel 620 ), nem engedélyezi. Helyette a Windows egy alap meghajtót rak be, megkapom vele is a 1920x1080 -as felbontást, de pl, külső monitort a HDMI-n nem ismer fel :(
Sikerült -e valakinek ezt a problémát megoldania ?

U.I.
az Intel oldaláról letöltött driverekkel sem ment a telepítés.

(#45019) kecsetif válasza motm70 (#45018) üzenetére


kecsetif
aktív tag

Igy csinaltad?

(#45020) Kazimír


Kazimír
őstag

Sziasztok,

A HP Probook 4540s gépemet szeretném egy picit frissíteni:
- 4Gb RAM mellé még 4-et . Jelenleg ilyen fut a gépen. Nem tudom beszerezhető-e még vagy érdemesebb más után néznem?
- a DVD helyére pedig szeretnék egy SSD Caddy-t . Ennél mire kell figyelnem? Van-e ajánlott beszerzési forrás?

Köszönöm a segítséget! :)

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#45021) meroly


meroly
veterán

HP Compaq 6720s ennyiért ok? A tab hiányán kívül kicsit karcos még, eredeti töltő jár hozzá.

Impossible is nothing

(#45022) b0rZ


b0rZ
aktív tag

Sziasztok,

Adott egy HP ProBook 4530s típusú gép.

Utoljára tavaly nyáron volt használva, akkor tökéletesen működött egy 64GB-os Samsung SSD-vel.
Most elővettem, és kicseréltem az SSD-t egy 128-as Kingston-ra, majd újra szerettem volna telepíteni.
Igen ám, de sajnos ez a nyavalyás kizárólag a system diagnostics menübe hajlandó bootolni, hiába nyomok F10-et, F9-et, vagy akármit is.
Próbáltam már BIOS-t frissíteni pendrive-ról (Windows+B kombóval indítás), de a bios update képernyő se jön elő (csak villog a caps lock és sötét a képernyő, nem történik semmi)
Próbáltam az akku és táp le, majd power gomb hosszan nyomás, utána újra bekapcs de ez sem segített.

Van esetleg valakinek ötlete, mi a rossebet lehetne még tenni azon kívül, hogy falhoz csapom? :)

(#45023) t-bali3 válasza Ronam (#44934) üzenetére


t-bali3
senior tag

Már a a Kaby Lakes Omened van? Tudsz majd írni róla néhány sort. Összeszerelés, melegedés, használat milyen?

[ Szerkesztve ]

(#45024) Kolondrum válasza meroly (#45021) üzenetére

Elég ronda sztem nem kéne erőltetni. Sokat elmond arról h használták!

[ Szerkesztve ]

(#45025) meroly válasza Kolondrum (#45024) üzenetére


meroly
veterán

Jogos, kösz.
A környék sem egy túl barátságos része a városnak, ahol árulják.

Impossible is nothing

(#45026) pajszer91


pajszer91
tag

Sziasztok

Vettem a HP pavilion g61209eh notebookba, egy Intel 7260 Dual Band ac, wlan kártyát, bele raktam, de azt írja, hogy: Wireless module not supported. Wlan module id 702. Van mód rá, hogy működésre bírjam?

(#45027) SeniorTilla válasza pajszer91 (#45026) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Szerintem nincs, mert nem támogatja a gép. Talán bios frissítést megpróbálhatsz, de nem sok esélyt látok rá.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#45028) kkdesign válasza kkdesign (#45013) üzenetére


kkdesign
senior tag

?

(#45029) Petie


Petie
veterán

sziasztok
Barátnőmnek kinéztem egy hp laptopot és efelől szeretnék érdeklődni, hogy mennyire jó vétel lenne ez?
játék nem lenne, inkább böngészés fotószerkesztés (Photoshop) ezért nézelődtem ips paneles gépek után. egészen megtetszett hogy ez az és még van nagy tárhely + ssd is benne.
Várom a véleményeket.
Köszönettel
Petie

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#45030) kkdesign válasza Petie (#45029) üzenetére


kkdesign
senior tag

Szerintem korrekt kis gép! :) Specifikációba nem igazán tudnék belekötni :) Ha nem lettem volna ennyire beleesve, hogy probookom legyen, én is beruháztam volna egy ilyenre :D csak ne lenne fehér :DDD

(#45031) kecsawi válasza Petie (#45029) üzenetére


kecsawi
senior tag

LAN 10/100 :N :(

(#45032) Petie válasza kecsawi (#45031) üzenetére


Petie
veterán

nem kábelezgetnénk :) wifi :)

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#45033) motm70 válasza kecsetif (#45019) üzenetére


motm70
csendes tag

Szia, így is próbáltam, de nem jött össze.
De végül is megoldódott, most már minden OK, egy külföldi fórumon találtam megoldást rá ( driver mókolással megoldható ! )

(#45034) takilevi


takilevi
csendes tag

sziasztok!

RAM-ot szeretnék bővíteni a hp probook 450 G2-es gépemben. EZT a RAM-ot szeretném megvenni, a meglévő 8GB mellé.
A kérdésem az, hogy ez együtt fog-e tudni működni a most bent lévő 8 GB-tal, vagy csak akkor hogyha ezt párban veszem?

tudom hogy már feltettem ezt a kérdést, csak nem kaptam rá választ

Üdv
Taki

(#45035) kecsetif válasza takilevi (#45034) üzenetére


kecsetif
aktív tag

Elvileg mennie kell, ezzel a sebessegel es merettel a DC tamogatott. Nyilvanvaloan a "gyengebbik" modul idozitesei szerint.

Ha a linkelt boltbol veszed, emlekeim szerint vissza is cserelik, ha a geped valami miatt pont azt a modult nem szeretne. De azert ezt megeri elore tisztazni veluk.

Amugy egy bios frissites nem art, mielott belevagsz a dologba.

[ Szerkesztve ]

(#45036) takilevi válasza kecsetif (#45035) üzenetére


takilevi
csendes tag

köszönöm a válaszod :)

(#45037) SeniorTilla válasza kecsawi (#45031) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Semmi jelentősége van-e gigabit LAN. Otthon tuti Wifin fogja használni :)

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#45038) zetecR


zetecR
addikt

Sziasztok,

egy 8470p-n nem akaródzik menni a kamera.
Windows 10, Skype alatt (csak ott próbáltam... mi mással lehetne tesztelni? :) ) világít a visszajelző LEDecske, teker a körbe-körbe, de nincs kép.
Beállítási lehetőségek vannak, Device managerben HP HD webcam [fixed] eszköz található, de nincs kép.

Mivel lehetne tutira tesztelni?

(#45039) Kolondrum válasza zetecR (#45038) üzenetére

Win10 alatt saját login képpel, nekem ott elindul.

(#45040) kkdesign válasza kkdesign (#45013) üzenetére


kkdesign
senior tag

Erre valakinek van ötlete?

(#45041) Lacielvtárs válasza kkdesign (#45040) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Az audio driver biztos megfelelő?
Esetleg nincs frissebb?
Aida 64 kiirja pontosan milyen hardver van benne es megnezni a hardver gyarto oldalán a frissebbet...

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#45042) szotadi válasza zetecR (#45038) üzenetére


szotadi
tag

(#45043) kkdesign válasza Lacielvtárs (#45041) üzenetére


kkdesign
senior tag

megnéztem, frissítettem is, de sajnos ugyanúgy ez a baj

(#45044) Lacielvtárs válasza kkdesign (#45043) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

popcorn automata nincs a közelben? ;]
bocsi, de én kifogytam az ötletekből. :D

lehet az valami kontakt hiba lehet, de hátha majd jönnek nálam sokkal okosabbak és tapasztaltabbak :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#45045) kkdesign válasza Lacielvtárs (#45044) üzenetére


kkdesign
senior tag

Minek a közelbe külön ilyen? nekem a hangkártyába van integrálva :P

Hát látod, én is :( viszont ha kihúzom a fejhallgató dugaszból tehát ha a laptop hangszórót használom akkor nem produkál ilyent.

(#45046) Lacielvtárs válasza kkdesign (#45045) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:C jogos...
Ez esetben én valami kontakt hibára tudok gyanakodni.
Mivel mindkét hangfal esetében produkálja, így a jack aljzattal lehet a gond.
Szerviz, esetleg?

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#45047) szotadi válasza Lacielvtárs (#45046) üzenetére


szotadi
tag


:DD

(#45048) Lacielvtárs válasza szotadi (#45047) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Ez hatalmas :)) :C
Köszi, igaz a mondás, a wd40 mindenre jó, de alapvetően semmire ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#45049) SZIGMA válasza Lacielvtárs (#45048) üzenetére


SZIGMA
aktív tag

Mindenre IS jó :D

Ez egy fórum.Segítség,kritika,trollok, minden előfordulhat.Fogadd el, ez ilyen!

(#45050) Lacielvtárs válasza SZIGMA (#45049) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Úgy úgy :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  HP notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.