Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  HP notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#12951) cellpeti válasza adam3 (#12950) üzenetére


cellpeti
veterán

Ha integrált van,akkor sztem azt te nem tudod befolyásolni...,de ha igen szólj nekem is,hogy hogyan kell,mert én meg feljebb nyomnám akkor. :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#12952) DonCapello


DonCapello
tag

Váltani kéne valami jó gamer laptopra...

Hiába a 796 mega vram ezzel az integrált vacakkal, ha a left 4 deadet még minimalon is tiszta laggosan tudja csak futtatni...

Mondjuk az vicces, hogy bárhol ahol eddig olvastam, erre a laptoptípusra (HP 6730s, KU352ea#AKC) mindenhol azt írják hogy Ati Mobility videókártya van benne... Úgy tűnik csak az enyémből hagyták ki... :)

(#12953) nabala


nabala
csendes tag

Üdv!

Egy kis laptop megszakértést szeretnék kérni:
Első notebookom megvásárlása előtt állok, és némi utánajárás után egy HP Pavilion DV6 1212sl-t néztem ki magamnak. Bővebben róla:
[link]

HP Renew program keretében 1 év garival, venném meg, elég jó áron. Főleg szórakozásra, böngészésre, tanulásra kellene, de azért egy kis játék lehet befigyelne. Sok helyen olvastam a Pavilion széria brutális zaj/hőkibocsátásáról, ez mennyire komoly problémája a sorozatnak? Esetleg van valami nagy, rejtett problémája, ami miatt semmiképp nem ajánlanátok ezt a gépet? Egy kis előleget már kifizettem rá, de mielőtt megveszem szeretném kikérni a nálam jártasabbak véleményét.

Előre is kösz.

(#12954) Longeye válasza Kicker (#12932) üzenetére


Longeye
tag

Hali!

Nekem viszi, bár a memóriáját és a winchester-ét is felnyomtam. Memória 4 Gb, hdd: 500 Gb
Mint már írtam, filmvágásra is használom, első dolgom volt letesztelni. A filmek konvertálását majdnem kétszer olyan gyorsan csinálja, mint az asztali 3,2 GHz-es P4-em.
A noti procija egy T5870-es Core2 Duo...talán ezért :D
Egyetlen dolog van, amit erről a gépről hiányolok, az a FireWire csatlakozó, mert így a videokameráról a filmeket "kerülő" úton tudom a gépre juttatni.

/* Egy lelkes kontár */

(#12955) Jano válasza magua. (#11112) üzenetére


Jano
senior tag

Nekem is bejönnek, az adások, de HD adásban csak a hang jön be, ezt vajon ki fogják javítani, vagy csak SD adást lehet majd nézni, a TUNER-rel?

A tudás érték!!!

(#12956) cellpeti


cellpeti
veterán

CS!

Halott már valaki arról,hogy HP 6910p-be a DVD rom helyére akksit lehet bepakolni?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#12957) CsabaTompa


CsabaTompa
tag

Sziasztok nem tudjátok hogyan lehet DSDT fájlt előhozni? Pavilion 6155eu készülékem van, brutálisan pörög a ventilátor.
Lennon 1 írta hogy lehet, de nem értem az eljárást, meg nem is tudom őt elérni.
Esetleg van valami ötlet ventilátor hangra? NHC-t ne mondjátok, nem segít. Megvan a pro változat, és hiába állítok benne akármit is, nem reagál semmire.
Köszi.

(#12958) zetecR válasza cellpeti (#12956) üzenetére


zetecR
addikt

Sajna már nincs ilyen lehetőség.

(#12959) zetecR


zetecR
addikt

Olyan jelenséggel nem találkozott valaki, hogy ha kihúzom a hálózati kártyából a kábelt, és leveszema töltőről a notit, akkor a következő újraindításig, vagy visszacsatlakozásig az egyik magot 100%-osan el kezdi terhelni a csak a Resource Managerben látható Deferred Interoupt Calls And Interoupt Service Routine.

Melyik driverrel lehet gondom?

(#12960) paramedic


paramedic
aktív tag

HPQ 6910p notim AC adaptere elkezdett "ciripelni" ma reggel, kb. egy órás használat után. Ilyet még sosem csinált. Rosszat jelent ez az álmoskönyv szerint? :F

(#12961) Magnum_ válasza paramedic (#12960) üzenetére


Magnum_
nagyúr

na ne b@ssz...

I humbly and respectfully decline™

(#12962) paramedic válasza Magnum_ (#12961) üzenetére


paramedic
aktív tag

Megátkoztad? :O

A ciripelést kb. egy óra után abbahagyta, tölteni tölt (és töltött is) rendesen.
Azért érdeklődöm, mert ilyet még nem követett el és ha ez esetleg egy nagyobb bajt jelez előre, akkor szeretném az megelőzni.

[ Szerkesztve ]

(#12963) -v- válasza zetecR (#12959) üzenetére


-v-
addikt

Én találkoztam. Windows 7?

Ha igen akkor: eszközkezelő/hálókártya/tulajdonságok/speciális fülön az auto connect battery saver-t tedd disabled-re.
Nekem ez megoldotta a gondot.

[ Szerkesztve ]

(#12964) Magnum_ válasza paramedic (#12962) üzenetére


Magnum_
nagyúr

linkább megáldottam.

I humbly and respectfully decline™

(#12965) cellpeti válasza zetecR (#12958) üzenetére


cellpeti
veterán

"Sajna már nincs ilyen lehetőség."

Megkérdezhetem, hogy miért nincs? Illetve, hogy működött ez a dolog?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#12966) rekid válasza paramedic (#12962) üzenetére


rekid
addikt

Tobbeknek volt hasonlo hibajelenség, cserélik gariban. így lehet indokolt egy csere.

Cellpeti: Én úgy tudom lehet. Multibay2 nek köszönhetően rakhatsz oda DVD-t winchestert és akkut is.

[ Szerkesztve ]

Gyáva népnek nincs hazája!

(#12967) cellpeti válasza rekid (#12966) üzenetére


cellpeti
veterán

ez mind szuper,csak honnan tudom,hog MultiBay,vagy multibay2 van-e? :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#12968) rekid válasza cellpeti (#12967) üzenetére


rekid
addikt

user manual hmm? :)

Gyáva népnek nincs hazája!

(#12969) paramedic válasza rekid (#12966) üzenetére


paramedic
aktív tag

Akkura és a töltőre nem csak 1 év gari van? Mert az már lejárt.

(#12970) rekid válasza paramedic (#12969) üzenetére


rekid
addikt

de arra egy év van, akkor is ajánlatos cserélni.

Gyáva népnek nincs hazája!

(#12971) cellpeti válasza rekid (#12968) üzenetére


cellpeti
veterán

jogos... :W

Tigris, tigris, csóvafény...

(#12972) Magnum_ válasza paramedic (#12969) üzenetére


Magnum_
nagyúr

azért ha van időd, vidd be egy jobb partner szervízbe...

I humbly and respectfully decline™

(#12973) yorka válasza cellpeti (#12967) üzenetére


yorka
tag

Cáfolnom kell rekid-et:
6910p-ben MultiBay II van, ami lehet DVD/CD, vagy HDD. Második akkut sajna ide nem tudsz pakolni. Van viszont 8 vagy 12 cellás Travel Battery hozzá, amit a gép aljára tudsz csatlakoztatni. Nem olyan elegáns, és nehéz is, viszont sokáig megy vele.
Multibay (II-nélkül) az, amibe lehetett aksit is dugni.

[ Szerkesztve ]

(#12974) cellpeti válasza yorka (#12973) üzenetére


cellpeti
veterán

Köszönöm! :R

Múltkor írtam,hogy elszállt benne a DVD író,ezután újratettem a W7-et, az Enterprise verziót(jogtiszta, Campus). De néha megáll a rendszer 1-1 percre. :Y És nem tudom, hogy miért. A W7 Professional(Campus) az nem csinált ilyet. Most nem tudom,hogy lehet valami baja lehetett a gépnek mikor elszállt az író?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#12975) rekid válasza yorka (#12973) üzenetére


rekid
addikt

"Sajnos" igaza van az úrnak valóban nincs multibay 2 akku. :R

A témához meg hozza tartozik, hogy Magyarországon satás multibay 2 hdd keretet találni is esélytelen. Legalábbis én nem találtam csak ebay-en. Így a dokkolómba nem tudok vinyot rakni..

[ Szerkesztve ]

Gyáva népnek nincs hazája!

(#12976) cellpeti válasza rekid (#12975) üzenetére


cellpeti
veterán

"A témához meg hozza tartozik, hogy Magyarországon satás multibay 2 hdd keretet találni is esélytelen."

Csoda lenne,ha lehetne valami normális dolgot kapni itthon. :(

Tigris, tigris, csóvafény...

(#12977) SeniorTilla válasza paramedic (#12962) üzenetére


SeniorTilla
veterán

A ciripelő töltő cserés szokott lenni.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#12978) cellpeti


cellpeti
veterán

HP 6910p-be jó a slim SATA DVD író?

Sony

Tigris, tigris, csóvafény...

(#12979) job-


job-
tag

Sziasztok!

Úgy hozta a sors, elsősorban a mobilitás miatt, hogy feladom az asztali gépemet és vele együtt a tuningot, mindazért hogy a noti tábort erősítsem.

Kérem tőletek, hogy ajánljatok nekem egy komoly notit, mely közel kiváltaná, egy erős asztali gép tudását.

Szeretném használni:
irodai felhasználás, szerkesztés pl. Photoshop, multimédiai szolgáltatások illetve játék (nem tetrisz)

A márkáról:
Talán egyedül a SONY-t hagynám ki a kínálatból, hisz ott a márkanév még mindig jelentős árkülönbözet.

Az összeg mit szánok rá:
Bruttó 450k.

Üdv, Job-

(#12980) rekid válasza job- (#12979) üzenetére


rekid
addikt

Ha business akkor hp Elitebook 8530w, 8730w illetve most jonnek az ujak. Ha consumer is akkor HDX vagy valamelyik bika pavilion. (de inkabb hdx)

Lenovoban/IBM: T, W széria.

Dell: XPS (1645pl.) vagy alienware-k.

Másra én nem adnék ki ennyi pénzt.

[ Szerkesztve ]

Gyáva népnek nincs hazája!

(#12981) job- válasza rekid (#12980) üzenetére


job-
tag

Rendben, köszi megnézem őket!

(#12982) cellpeti válasza job- (#12979) üzenetére


cellpeti
veterán

Nem aprózod el! :U

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#12983) zetecR válasza -v- (#12963) üzenetére


zetecR
addikt

Tökéleletes, köszi.

:D

(#12984) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

Már "annak" ideján is írtam,hogy valamit nem ismer fel a gép, akkor arra jutottunk,hogy a kártyaolvasó lesz az. De az a helyzet,hogy a kártyaólvasó meg jó.

Ezt kapom!

Esetleg valami megoldást rá?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#12985) zetecR válasza cellpeti (#12984) üzenetére


zetecR
addikt

(#12986) cellpeti válasza zetecR (#12985) üzenetére


cellpeti
veterán

feltelepítettem és kék halál...HP Wireless Assistant se megy...lehet elkéne vinnem megnézetni. Az zsébe kerül,ha garis a gép?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#12987) tudosbagoly válasza job- (#12981) üzenetére


tudosbagoly
csendes tag

most eladó nálam egy kiváló Elitebook, egy 6930p masina.
akit érdekel: [link]

üdv :U

(#12988) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

Akinek van a notijába BT az a sima Windows-os cuccal tud küldözgetni a telója meg a noti között?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#12989) mome válasza cellpeti (#12988) üzenetére


mome
tag

persze, simán

(#12990) spyduck válasza cellpeti (#12988) üzenetére


spyduck
nagyúr

Be kell állítani minden egyes küldéskor vagy fogadáskor a BT jelre jobb gombal rákattitnva, hogy fálj küldése vagy fogadása :)

Biztos kell neked notebook ;]

[ Szerkesztve ]

(#12991) sputyi70


sputyi70
aktív tag

Hello. Egy ilyen tipus megvásárjásán töröm a fejem. Vélemények tapasztalatok esetleg róla?
Ja igen. Esetleg valakinek eladó (Új érdekel) vagy csere az aláírsomban szereplő konfigra ?

HP Probook 4710s VC436EA

[ Szerkesztve ]

(#12992) cellpeti válasza spyduck (#12990) üzenetére


cellpeti
veterán

Az a helyzet,hogy eddig nekem valami miatt baszakodott a telóm,most hoztam meg szervízből most már nekem is jó, most próbáltam ki. De előtte nem volt ok. :W

Kell! :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#12993) cellpeti


cellpeti
veterán

Következő a helyzet. Ha telepítve van a 3D DriveGuard,akkor biztos,h nem fog elindulni a Windows. Ha telepítve van,Windows indulásakor kék halál. :W

Vajon miért?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#12994) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Egy ideje feltűnt, hogy valami nem stimmel a hanggal a gépemen. Ha bedugom a fülest, azzal is ugyan az a baj, olyan túl cincogósan szól, a zenékben nem adja le a mélyet rendesen, pedig régen fasza volt a basszus. A füles tuti jó, mert a telefonomon ugyan az a zene jól szól. Mitől lehet ez? Nem állítottam el semmit. Ja és a hangerő ikonra ha rákattintok, nincs ott a keverő menü alatt más, pedig emlékszem régen volt ott még egy menü is, talán equalizer is volt benne. Az IDT hang driver a legfrissebb van fent. Valami ötlet?

The Truth is out there...

(#12995) cellpeti


cellpeti
veterán

Emberek, eddig úgy tűnik,hogy sikerült megoldanom a problámát. :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#12996) Lackooo84 válasza Lackooo84 (#12994) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Közben megoldódott a probléma, leszedtem az IDT illesztőprogramot, és restart után azzal a driverrel, amit a win 7 magától feltelepített tökéletes a hang. Ezek szerint az IDT driver ami a HP hivatalos dv5 driverei közt van, nem a tökéletes megoldás...

The Truth is out there...

(#12997) spyduck


spyduck
nagyúr

Úgy látom ez olyan megoldom magam topik ;] ;]

(#12998) Lackooo84 válasza spyduck (#12997) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

:D :)) :DD :DDD ;] :P

The Truth is out there...

(#12999) Orb1337 válasza sputyi70 (#12991) üzenetére


Orb1337
tag

Testvéremnek vettem meg ennek a 15"-os változatát (4510s), elegáns fekete színe van, nincs túldesignolva. Zsanérok erősnek tűnnek. Ami hátrány, hogy egy kicsit hangos.
Ati 4330 nem egy erős kártya, de régebbi játékok jól mennek rajta (Ő sims3-al játszik rajta :) ), HD videókhoz bőven elég.

(#13000) PaJa1


PaJa1
őstag

Van egy nc8430 as kb 3 éves laptopom. Egyre hangosabb, sokat forog a venit. Gondoltam megnézem hány fokos a proci, nem gyengén leesett az állam. 100 fokig felkúszik terhelés alatt.
Gondolom a paszta már rég eltávozott a proci és a borda közül, ezért rossz a hőcsere.
Jó fele kapirgálok? Magam tudom cserélni a pasztát, vagy totál más lehet a baja?

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  HP notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.