Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  HP notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#32001) AxBattler válasza simonlaci55 (#32000) üzenetére


AxBattler
félisten

Sajnos nem, de az aláírásod üt! :DDD

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#32002) Dell XPS válasza simonlaci55 (#32000) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szia,

Kérdezd meg Őt, hátha tud segíteni: [link]

Üdv, Dell XPS

(#32003) albi31 válasza AxBattler (#32001) üzenetére


albi31
senior tag

:C

(#32004) simonlaci55 válasza Dell XPS (#32002) üzenetére


simonlaci55
tag

Hello, ez nem foglalkozik ezzel a tipussal -.- am a tipusa: dv 1120eh

Simon László

(#32005) dh66e válasza simonlaci55 (#32004) üzenetére


dh66e
veterán

Ez? :Y :Y

(#32006) L@co


L@co
aktív tag

Sziasztok!

Tudja esetleg valaki, hogy egy 2540p kijelző fedele kompatibilis lehet egy 2530p-jével? Méretre meg elrendezésre azonosnak tűnik képek alapján.

Köszi

(#32007) simonlaci55 válasza dh66e (#32005) üzenetére


simonlaci55
tag

nem látok semmit :)

Simon László

(#32008) albi31 válasza dh66e (#32005) üzenetére


albi31
senior tag

:C

(#32009) SeniorTilla válasza dh66e (#32005) üzenetére


SeniorTilla
veterán

ez nem érti ;]

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#32010) dh66e válasza simonlaci55 (#32007) üzenetére


dh66e
veterán

Az baj. :O A többiek látod látják azért ez némi vigasz. :R
Olvasd el hogy mit és hogyan írtál a kolléga megnevezésére.
Az"ez" mifelénk: Ő!
Csak bántotta a szemem,de nagyon. :U

(#32011) AxBattler


AxBattler
félisten

Na, most már magyarázza el nekem valaki, hogy mi van, mert nem tudom követni... :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#32012) simonlaci55 válasza AxBattler (#32011) üzenetére


simonlaci55
tag

leesett -.- és nagyot koppant :DD

Simon László

(#32013) maxima


maxima
tag

Sziasztok!

Kérdezném a hozzáértőket, hogy W XP SP3-at miképpen lehet telepíteni
egy Probook 4530s-re?
Nekem csak a hdd kezelés IDE módba kapcsolásával sikrült, viszont nekem
az AHCI mód kellene.
Rémlik, hogy láttam régen valami megoldást erre de nem találom.

Köszi.

(#32014) Dell XPS válasza maxima (#32013) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szia,

integrálnod kell a Sata illesztőt a telepítő médiába pl: nLite program segítségével.

Üdv, Dell XPS

(#32015) SeniorTilla válasza maxima (#32013) üzenetére


SeniorTilla
veterán

töltsd le azt a telepítőt, amiben integrálva van a sata driver

neten tuti fent van sok éve

[ Szerkesztve ]

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#32016) Chaser válasza Dell XPS (#32014) üzenetére


Chaser
titán

Sp3-ban nincs benne alapból :F

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#32017) SeniorTilla válasza Chaser (#32016) üzenetére


SeniorTilla
veterán

nincs, ha jól emlékszem

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#32018) Dell XPS válasza Chaser (#32016) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szia,

tudomásom szerint nincs benne sajnos..

Üdv, Dell XPS

(#32019) maxima válasza SeniorTilla (#32015) üzenetére


maxima
tag

Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a válszt.
Sajnos az sp3-ban sincs benne a driver, és sajnos kénytelen vagyok
telepíteni egy win-t és csak xp-m van.
W7-et lopni (meg általában szoftvert) nem akarok, W7-et venni meg
pláne nem.
Linux-szal nincsenek ilyen gondok.

Dell XPS:

> integrálnod kell a Sata illesztőt a telepítő médiába pl: nLite program segítségével.

Na ezt nekem újra kellene tanulni, baromi rég egyszer csináltam ilyet.

Üdv.

(#32020) SeniorTilla válasza maxima (#32019) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Akkor miért nem töltöd le a netről azt a telepítőt, amibe már mások beletették? Ha nem tudod megcsinálni, barátod a google...

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#32021) totyino77


totyino77
tag

szasztok van egy HP 6530b laptopom p8400 procival , intel 4500 vgával integrált ,és 3gb ramal a kérdésem a következő a youtubon fll hd filmek elmosodnak és torz nem egyfolytában de elég gáz kisebb felbontáson jó, milehet a hiba esetleg a integrált vga vagy esetleg driver a ludas ? ja meg elég foró fejű a proci intel burn test-nél felment 90fok ra is ez normális vagy ezzel is gondvan a válaszokat előrre köszi

Mindíg jelezz vissza ha kell, ha nem ez a korrekt !!! totyino77 felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! + a mostani!

(#32022) albi31 válasza totyino77 (#32021) üzenetére


albi31
senior tag

melyik böngészőt használod?..mert mostanság a firefox művel ilyet,ha az alatt csinálta,próba a chrom!
Ha CPU burn-be simán eléri azt a hőfokot,akkor lehet hogy ideje lenne kitisztítana a gépet..ja,és persze,nézd meg,nincs-e újabb drivet a 4500-hoz!

[ Szerkesztve ]

(#32023) totyino77 válasza albi31 (#32022) üzenetére


totyino77
tag

operát használom és a vga új driverét

Mindíg jelezz vissza ha kell, ha nem ez a korrekt !!! totyino77 felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! + a mostani!

(#32024) totyino77


totyino77
tag

kiprobáltam a chrome böngészőt itt meg kinagyitva teljesképernyőnél jó ,kicsibe csinálja az elmosodást akkor driver gond lesz?

Mindíg jelezz vissza ha kell, ha nem ez a korrekt !!! totyino77 felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! + a mostani!

(#32025) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

Valaki le tudná nekem írni, hogy a 6465b notebookhoz milyen típusú dokkolót kell vennem?

Egér+billentyűzetet, valamint egy monitort kötnék rá.

Let the Zone take me if I am.

(#32026) albi31 válasza totyino77 (#32024) üzenetére


albi31
senior tag

legyen szerencséd,hogy csak driver..és meg is lehet hogy szerencséd lesz,vedd le,és tegyél fel egy másikat,akár eggyel régebbit is...vagy nem tudom hogy mióta áll fen ez a hiba,esetleg egy rendszer visszaállítás-t is megpróbálnék,hátha valami xar kevert be.

(#32027) totyino77 válasza albi31 (#32026) üzenetére


totyino77
tag

most raktam fel a win7-et és a hp oldalról letőltött drivereket raktam fel a leg újabbakat

Mindíg jelezz vissza ha kell, ha nem ez a korrekt !!! totyino77 felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! + a mostani!

(#32028) albi31 válasza totyino77 (#32027) üzenetére


albi31
senior tag

és ezek mellett is csinálja?..kodek-ből mit tettél?

(#32029) totyino77 válasza albi31 (#32028) üzenetére


totyino77
tag

milyen kodek?

Mindíg jelezz vissza ha kell, ha nem ez a korrekt !!! totyino77 felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! + a mostani!

(#32030) albi31 válasza totyino77 (#32029) üzenetére


albi31
senior tag

ok,ha nem telepítettél,sem gond,csak az is bekavarhat....szóval,akkor még mindig a youtube-n lévő HD videóval van a probléma...gondolom,nem egy filmen próbáltad...sorry,de csak holnap fogok tovább segíteni,most alvásra vagyok ítélve...

(#32031) Chaser válasza totyino77 (#32029) üzenetére


Chaser
titán

3GB ram van a gépedben, tehát két különböző modell. Csináld azt, hogy beugrasz BIOS-ba, cpu-nál kikapcsolod a virtualizációt, VT-d ha jól rémlik és utána nem lesz gond.
Ha bejött egy csokit elfogadok:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#32032) albi31 válasza Chaser (#32031) üzenetére


albi31
senior tag

kíváncsi leszek én is..de a 3Gb nem feltételezi a különböző modell-t!

(#32033) Chaser válasza albi31 (#32032) üzenetére


Chaser
titán

Igaz, eltérő chipkiosztást viszont igen. Az M4500HD vga-s gépek érzékenyek a különböző ramokra. Egyik gépemben samu van, 2+1, mindkettő 2oldalas és mégis mókázik VT-d-vel, az intel sara, "elfelejtették" javítani.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#32034) albi31 válasza Chaser (#32033) üzenetére


albi31
senior tag

értem!

(#32035) totyino77 válasza albi31 (#32034) üzenetére


totyino77
tag

igen probáltam 2x2gb ramal de az eggyiket nem ismeri fel de én aszt hittem hogy csak kompatibilis hiba és ugy gondolotam hogy másik ramot elfogad , de most beleraktam + 1gb tehát igy 3gb összesen és igy jó, de eszt a bioszos témát kiprobálom

Mindíg jelezz vissza ha kell, ha nem ez a korrekt !!! totyino77 felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! + a mostani!

(#32036) totyino77 válasza Chaser (#32033) üzenetére


totyino77
tag

amugy mi az a VT?

Mindíg jelezz vissza ha kell, ha nem ez a korrekt !!! totyino77 felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! + a mostani!

(#32037) Chaser válasza totyino77 (#32036) üzenetére


Chaser
titán

Virtualizációs utasításkészlet. Te szempontodból most lényegtelen, kapcsold ki. Nem fogod észrevenni a hiányát.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#32038) Rx


Rx
aktív tag

Sziasztok!

Van egy HP Presario CQ61 laptopom, ami pár napja a képen látható figyelmeztetést dobta ki.

Ez azt jelenti, hogy új akksit kell,hogy vegyek? Mármint ha nem hálózatról szeretnék játszani.

Előre is köszönöm a segítséget!

Üdv, Rx

keep it simple! "Régi rendszer: Rx felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!"

(#32039) Chaser válasza Rx (#32038) üzenetére


Chaser
titán

Azt jelenti hogy halódik, ajánlott a csere. Aida mit mond az elhasználtságra?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#32040) Rx válasza Chaser (#32039) üzenetére


Rx
aktív tag

Ezt az Aida-t nem ismerem és nem is használtam még, de ha otthon leszek lefuttatom.

Ha veszek egy újat, akkor "kisütés" procedúra van ezeknél? Tehát fullra lemeríteni majd maxra feltölteni?

keep it simple! "Régi rendszer: Rx felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!"

(#32041) Chaser válasza Rx (#32040) üzenetére


Chaser
titán

Rendszerelemző, diag sw.

Nem kell sütögetni, Li-ion. Megcsinálhatod, ártani nem ártasz vele. Viszont véletlen se merítsd tovább mint a win engedi, az amortizálja az akkut.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#32042) SeniorTilla válasza Rx (#32040) üzenetére


SeniorTilla
veterán

először töltsd fel, aztán merítsd le, és megint töltsd fel, nehogy a lemerítéssel kezdd!

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#32043) Rx válasza SeniorTilla (#32042) üzenetére


Rx
aktív tag

Rendben!

Köszönöm a segítséget!

keep it simple! "Régi rendszer: Rx felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!"

(#32044) odrif


odrif
MODERÁTOR

Üdv!

Egy ismerősömnek van egy ilyen laptopja:
hp compaq presario cq56 -160sh

a gép bekapcsolást követően a caps locknál lévő led 2 mp-ként villan egyet és a gép nem kapcsol be.
Mi lehet a probléma? Alaplap tönkrement?

20 éve a Prohardveren

(#32045) kutga válasza kutga (#32025) üzenetére


kutga
nagyúr

#32025 valaki? :U

Let the Zone take me if I am.

(#32046) albi31 válasza odrif (#32044) üzenetére


albi31
senior tag

igen.

(#32047) totyino77 válasza Chaser (#32037) üzenetére


totyino77
tag

hy ki kapcsoltam a vt és semmmi ugyan az a probléma elmosodás nagyfelbontású képeknél és videoknál :F

Mindíg jelezz vissza ha kell, ha nem ez a korrekt !!! totyino77 felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! + a mostani!

(#32048) Tim82 válasza kutga (#32045) üzenetére


Tim82
nagyúr

Google második találat a "hp 6465b docking station" szavakra, a téged érdeklő információkkal: [link]

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#32049) albi31 válasza totyino77 (#32047) üzenetére


albi31
senior tag

tudsz róla egy videót csinálni?

(#32050) Chaser válasza totyino77 (#32047) üzenetére


Chaser
titán

Én is megnéznék egy vidit. Biztonság kedvéért kapcsold ki az összes VT funkciót, bár úgy rémlik VT-d magában elég, többi viszont magában kevés az biztos. Böngésző vagy egyéb szövegablak is elmosódik?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  HP notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.