Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  HP notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#13701) Matthewsz


Matthewsz
aktív tag

Amikor új volt a gépem érdeklődtem, van-e lehetőség a visszhangot letiltani, mint egy realtek kártyánál? Ez a soundmax kezelő egyszerűen semmire nem jó! :((( Ilyen visszhanggal meg használhatatlan a beépített mikrofon... :(

(#13702) leyo76 válasza Matthewsz (#13701) üzenetére


leyo76
senior tag

max lejjebb tudod venni a mic erejét, hátha segít...

(#13703) Ace Ventura


Ace Ventura
addikt

Sziasztok!
Van valakinek pavilion dv6-os 4650-el szerelt notija Intel procival?Kéne infó teljesítményről, hűtésről, zajról, melegedésről.

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#13704) AMD Power válasza Orb1337 (#13697) üzenetére


AMD Power
titán

Ősszerelési minőség.. mennyire jó minőségű a kijelzője.... a VGA ami benne van milyen.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13705) Khelben


Khelben
nagyúr

Most 1 éves a 6730b-m és kicsit csalódott vagyok. Oké, 5400 órát ment eddig, de a billentyűzet sok helyen kifényesedett, a fedlapról az ezüst festék pár helyen lekopott. A korábbi 9010-esemmel nem voltak ilyen problémák 7 év után sem...

(#13706) Orb1337 válasza AMD Power (#13704) üzenetére


Orb1337
tag

Összeszerelés minősége nem rossz, nem recseg ropog, ami talán negatívum az a csillogós fedlap. Zsanérok minősége - így 3 hónap távlatban - megfelelő, ám azért látszik rajta, hogy nem egy elitbook.
HD+ os a kijelzője, de nekem a színtelítetség elég gyengének tűnt(lehet csak rosszul van configolva).
VGA-n is mennek a játékok, én csak a Cod 5-öt teszteltem rajta, minimum beállításokkal jó eredményeket produkált. Mint említettem a gépet a húgom nyuzza, Ő sims 3-azik. Notebookchecken több infot találsz róla.
Én szintén a nbstoreból rendeltem, ennyi pénzért jó kis gép ez.

(#13707) rekid válasza Khelben (#13705) üzenetére


rekid
addikt

A 6730b nem durafinishes, durakeyses ugye?

Gyáva népnek nincs hazája!

(#13708) Khelben válasza rekid (#13707) üzenetére


Khelben
nagyúr

Szerintem nem. De a 9010 se volt az.

(#13709) AMD Power válasza Orb1337 (#13706) üzenetére


AMD Power
titán

Huh ez elég jól hangzik. A 2 év garancia ezekre a renew gépekre is vonatkozik nem?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13710) rekid válasza AMD Power (#13709) üzenetére


rekid
addikt

Igen vonatkozik rajuk, es gond nélkül nagyon korrekten érvényesíthető is ha ott venned ahol gondolom. :)

Gyáva népnek nincs hazája!

(#13711) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

tiszteletem..

lassan 2 hete nyüstölök egy compaq cq61 402sa notit.
intel gma 4500m "vga"val....
gpuz 64mbnak irja a memóriáját. biosban nézelődtem, hátha tudnék még pár MB-ot kisajtolni neki. nemtaláltam ilyen menüpontot:U....
aki használ/t ilyet nem tudna megoldást javasolni, miként tudnék még adni pár megát a kis intelemnek?:U:R.....
voltaképp ez integrált vga-s kérdésnek számit, de az erre szakosodott topik halott:W...

köszönöm a segitséget :R

zk

jah.
életemben most van előszőr notim. eddig asztalin koczkultam, nézzétek el tudatlanságomat :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13712) rekid válasza - = Zk = - (#13711) üzenetére


rekid
addikt

Ugy tudom nem tudsz, ő magadnak szedi le es kesz. :(

Gyáva népnek nincs hazája!

(#13713) Khelben válasza - = Zk = - (#13711) üzenetére


Khelben
nagyúr

Miért akarsz neki több ramot adni?

(#13714) Matthewsz válasza leyo76 (#13702) üzenetére


Matthewsz
aktív tag

Hát elég gáz. Nem igaz, hogy 2010-et írunk, és ilyen problémák vannak a géppel! Valahogy rá kéne varázsolni egy realtek drivert...

(#13715) leyo76 válasza Matthewsz (#13714) üzenetére


leyo76
senior tag

Írd meg milyen gépről van szó, utána nézek...

(#13716) Velocity


Velocity
aktív tag

Üdv mindenki!

Van egy pár gondom, amire szívesen fogadok válszt, megoldást...

A gépem egy HP Pavilion DV6960, Win Vista Home Premiummal

1.: hangos, és irtózatosan melegszik. Everest 80°C körül méri a procit terhelés alatt. Emellett olyan hangos a vantillátora, amit semmilyen más notinál nem tapasztaltam.

2.: előzőhőz kapcsolódik, hogy amikor nagyon meleg, és újraindítom, akkor egy ideig nem hajlandó elindulni a gép. Várni kell pár percet, gondolom míg visszahül. Egyébként amikor nagyon melegszik meglehetősen be is lassul...

3.: legutóbbi windows install óta problémáim vannak a webcamerával: Ha mozgatom a képernyőt előre-hátra akkor pittyeg a windows, mint amikor lehúzok/rádugok egy usb cuccot, Ez a webcamot érzékeli úgy, mintha lehúznám-rádugnám-lehúznám-rádugnám... Mintha kontakt hibája lenne. Nem is igazán akar működni a webcam, elég zavaró

4.: win reinstall óta távirányító nem múkod... vagyis az igen, de a gép nem reagál semmire...

5.: TV kimenettel vannak gondjaim, nagyon sokat kell újabban maszekolni, hogy végre összelőjem a TV-vel... nagy szenvedés egy esti filmezéshez összehozni a két cuccot, pedig régen ez is ment. Felismeri a TV-t, aztán elengedi, van hogy látja, van hogy nem, drivert telepítgetek, újraindítok, stb... szóval küzdelem az van... Persze mindig én nyerek, de sokszor beletelik 1-1,5 órába...

6.: néha kiírja höogy az USB cucc gyorsabb átvitelre is képes, és dugjam USB 2.0ás helyre, holott amikor kiírja a listát, szerinte is abban van a cucc... (elvégre csak USB 2-es csati van a gépen)...

7.: eszközkezelőben olyanokat ír, hogy Bluetooth Peripheral Device-nek nincs drivere, és persze nem tud hozzá letölteni (ilyen cuccból ír sokat). Keresgettem a témában, sokmindenre nem jutottam, hozzáteszem, a BT megy a gépen, de nekem nem kóser, hogy valami nyomora van a vista-nak.

Sajnos már nem garanciás, és nemtudom mitévő legyek... Gondoltam már arra is, hogy kellene neki egy újabb reinstall, de az elég nagy tortúra nekem, nem biztos hogy szeretném... Persze ha nincs más megoldás, lehet az lesz, de várok minden ötletet.

Kérdés még: érdemes szétszedni, hogy az esetleges koszt kitakarítsa belőle az ember?

Köszi előre is a válaszokat :)

...mert a kamion a miénk és el akarunk menni vele!

(#13717) Matthewsz válasza leyo76 (#13715) üzenetére


Matthewsz
aktív tag

4510s NX625, előre is köszi ha találsz valamit! :R

(#13718) - = Zk = - válasza Khelben (#13713) üzenetére


- = Zk = -
félisten

szetretnék pár játékot futtatni, amihez elegendő lenne 128 or 256 is. de ink 256 :U
stalker soc, nfs carbon..

(#13712) rekid
ouch... :F azért köszönöm :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13719) Khelben válasza - = Zk = - (#13718) üzenetére


Khelben
nagyúr

Automatikusan foglal memóriát, nem neked kell beállítani. De csodát ne várj, rondák és lassúak lesznek a játékok.

(#13720) Khelben válasza Velocity (#13716) üzenetére


Khelben
nagyúr

1., a dv-k sajnos ilyenek, melegednek. Kicsit segíthetsz rajta, ha szétszeded és kipucolod a port a hűtőkből.

2., szabadulj meg a vistától és tegyél fel egy win7-et.

(#13721) SeniorTilla válasza Velocity (#13716) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Szedd szét, és zsírozd újra a CPU és GPU, stb. hűtőtönköket, előtte pucold ki rendesen, ahogy az előttem szóló is írta. Sokkal jobb lesz utána. Ez a típus elég régi már, meg kell nézni, rendesen működik-e a ventillátora. Ha nagyon hangos vagy zörög, akkor érdemes a ventit kicserélni újra, mert egy rossz nem képes rendesen lehűteni a gépet.

Webcam kábele vagy csatlakozója érintkezési hibás ---> szerviz

távirányítóra megoldás: ENE CIR driver installálása

installáld fel rendesen a HP oldalán található MINDEN driverrel a gépet, a hibák amiket írtál, chipset és VGA driver hibák lehetnek.

Bluetooth drivert szerezd be ahhoz az eszközhöz, amit csatalkoztatni próbáltál BT-n.

Legjobb megoldás egy win7, de néhány driverre akkor is szükséged lesz.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#13722) adm válasza - = Zk = - (#13718) üzenetére


adm
őstag

csak 2d:
1600×1200 = 1920000 pixel
1920000 pixel × 32bit = 61440000 Byte = 58,59MB < 64MB
tehát 2d-ben bőven el elég a 64MB, 3d-ben a memória mennyiségtől és a feladattól függően meg 128/256/512 és talán 1024MB ramot fog lefoglalni magának. de azt nyilván nem látod.
még a profi 2d matrox kártyák 4 független kimenettel is elvannak 512MB rammal.

[ Szerkesztve ]

16core - 32thread - 64gb

(#13723) - = Zk = - válasza Khelben (#13719) üzenetére


- = Zk = -
félisten

az mind1, csak guruljon. az a lényeg ;)

(#13722) adm
olé:R
tehát rakjak plusz memót a gépbe, hogy legyen honnan elvennie?:U...
jelenleg 2GB van.

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13724) meri


meri
aktív tag

Sziasztok! HP 8510w gépemhez keresek magyar billentyűzetet. Ha szükséges, van egy vadi új angolom cserébe (komplett, pöcökegérrel, soha sem volt beszerelve). Köszi!

uff

(#13725) nando0130


nando0130
csendes tag

Sziasztok.
Nekem egy Toshiba GERICOM laptopom van és nem tudok hangot varázsolni rá.Fel van telepitve a megfelelö driver,nem ir semmi hibát és még sincs hang.Tudna nekem valaki segiteni,hogy mit csináljak vele.
Elöre is köszi.

(#13726) adm válasza - = Zk = - (#13723) üzenetére


adm
őstag

mivel gl40-es chipset és ezzel együtt az egyszerűbb integrált vga van a gépedben, így gyakorlatilag fölösleges 7-8k-t az +1gb-ért, illetve 11-12k-t a 2gb-ért csak ezért kiadnod.
ahol nem elég a 3d-ben lecsípett 256-384mb ram, ott 2gb vram sem tenne csodát. a vga-nak a teljesítménye hamarabb lesz kevés, mint fogy el a videomemória.

16core - 32thread - 64gb

(#13727) - = Zk = - válasza adm (#13726) üzenetére


- = Zk = -
félisten

fr@ncba...:W...
köszönöm a helpet :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13728) SeniorTilla válasza nando0130 (#13725) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Itt valami nem kerek. Rossz topicba írtál, és a márka sem lehet Toshiba GERICOM. Vagy az egyik, vagy a másik. Ezektől függetlenül valszeg rossz a géped hangkimenete, vagy a hangszóróid erősítője, stb. Nézd meg fülessel, van-e úgy hangja.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#13729) nando0130 válasza SeniorTilla (#13728) üzenetére


nando0130
csendes tag

Szia.Bocsi ha rossz hejre irtam.Gericom.És fülessel sincs hangja.drága dolog a javitása ha az a baj amit mondtál?

(#13730) medvezsolt


medvezsolt
senior tag

Sziasztok, van egy új ProBook 6545b notim, bár szerintem általános probléma amit felvetek. A probléma: Se a Daemon Tools Lite-ot, se az Alcohol 120ast nem tudok felrakni a gépre,mert a következő Win7 indulásakor kék halálozik. Ez 100% hogy a két említett program hibája. Illetve a SPTD miatt szerintem.

Tudnátok segíteni?

Köszönöm
Zsolti

Szerk.: Közben olvasgattam a neten, és vmi Intel Matrix Storage Driver megoldotta az illetőnek a problémát, lehetséges ez?

[ Szerkesztve ]

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#13731) medvezsolt válasza medvezsolt (#13730) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Sztorno, sajna ezt a Storage drivert nem engedi feltelepíteni. Van ötleteket?

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#13732) Imco


Imco
őstag

Hi!

Valaki hozzértő nézze már meg ezt. Nem akarom az összes topicot összeszemetelni.
A fentieken kivül kínomban, már tükröztem rá egy másik w7-et is , de az sem az igazi.
Lassú és restart után elvesznek a modositások.

Mindennek tudok örülni!
Köszi!

Üdv! Imco

(#13733) kacsyx válasza medvezsolt (#13731) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Virtual Clone Drive

(#13734) Velocity válasza SeniorTilla (#13721) üzenetére


Velocity
aktív tag

Khelben, SeniorTilla: köszi a tanácsokat!

Valóban nem mai darab a kicsike, lassan közelít a 2 éves korához, és hát mitagadás, használom rendesen :DDD

Szétszedésen már én is agyaltam, de az igazat megvallva kicsit tartózkodom a dologtól... Míg anno az aszatli gépet miszlik darabokba szedtem ha kellett, ezt valahogy tartózkodom megbontani... Szervizbe nem szívesen vinném, pláne nem emiatt...

Megpróbálkozom majd akkor ezzel a win7 dologgal, remélem az sokmindent megold, persze előtte majd rendesen kitakarítom, mert abban biztos vagyok, hogy ráfér.

Az a bajom a reinstallal, hogy mire minden programot feltelepítek, meg minden beállítást újra eszközölök meggebedek :D Nekem listakészítéssel indul a win telepítés, minden programot, drivert stb gondosan összeírok, hogy rendszertelepítés után egyszerűbb legyen visszapakolni őket, és ne maradjon ki semmi... igen hosszú listák szoktak születni :DDD

Meglátjuk mi lesz, mlg agyalok. Sajnos a mostani HP gépek nem annyira szépek, mint az enyém, bár mostanában elgondolkoztam egy HP Pavilion DV7-3100-ason... Egész jó a speckója, csak az ára borsos kissé:

- Intel® Core™ i5 processzori5-430M 2,26 GHz 3MB L2 Cache
- Intel® HM55 chipset
- 4 GB DDR3 (2 x 2048 MB) - 8GB-ig bővíthető
- 2 x 500 GB SATA merevlemez-meghajtó 7200 RPM
- 17,3" nagyfelbontású LED HP BrightView kijelző (1600×900)
- NVIDIA® GeForce® GT 320M, 1 GB dedikált DDR3
- 5 az 1-ben kártyaolvasó
- TV-tuner DVB-T
- 802,11 b/g/n wifi
- Bluetooth®
- 8 cellás Li-Ion akkumulátor
- Integrált ujjlenyomat-olvasó
- Eredeti Windows® 7 Home Premium 64 bites

Úgy gondolom, ez megont jó kis gép lenne az elkövetkező 2-3 évre. Kár, hogy nem olyan szép mint a 6960as :P

Szerintetek?

...mert a kamion a miénk és el akarunk menni vele!

(#13735) _BM_ válasza medvezsolt (#13731) üzenetére


_BM_
senior tag

"Van ötleteket?"

XP :DDD

(#13736) ANT válasza medvezsolt (#13730) üzenetére


ANT
őstag

Magicdisc

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#13737) SeniorTilla válasza nando0130 (#13729) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Ezt a szerviz tudja csak megmondani.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#13738) SeniorTilla válasza Imco (#13732) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Írd ki a win telepítőjét újra, a leglassabb sebességgel. Ismert a probléma.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#13739) SeniorTilla válasza Velocity (#13734) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Ha igazán szép gépet akarsz, vegyél egy HDX-et.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#13740) medvezsolt válasza ANT (#13736) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Köszönöm Szépen a megoldásokat, a Virtual Clone driveot raktam fel.

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#13741) rekid válasza Velocity (#13734) üzenetére


rekid
addikt

Googleban rekeresel hogy service manual és letudod tölteni hogyan szedd darabokra. Egyébként pucoláshoz nem kell sok mindent kiszedned. (Egy suritett levegos flakon jol jön :) )
Win telepítés: Figyi tedd ujra a rendszert és csinálj egy bizt. másolatot. Vagy ghostal vagy hp programjával. Legközelebb csak előszeded és kész. Nem kell telepitgetned és kész. :)

Gyáva népnek nincs hazája!

(#13742) vasii


vasii
senior tag

Hali!
Lehet nem ez a megfelelo topik, de hatha tud vki segiteni:)

Van egy 6715b notim es kontaktos a toltom.
Uj toltot neztem 10ert, viszont van ehhez a tipushoz valo dokkolo+tolto 8ert.
Gondoltam h akkor mar inkabb az, csak felmerult a kerdes h annak a toltoje jo e kozvetlenul a gephez.
A gyari tolto: 90W, 19V, 4,74A
A dokkolo toltoje: 120W, 18,5V, 6,5A

Lehet azzal tolteni akkor az akksit vagy szetcseszi?:S

Elore is köszi!

(#13743) Kácsa válasza vasii (#13742) üzenetére


Kácsa
aktív tag

A 120W dokkoló-töltő azt jelenti,hogy az a max. leadható teljesítménye,tehát vígan vinni fogja a lapost,nem fogja tönkretenni az aksit.Én a gyári 65W töltő helyet használom a dokkoló+120W töltőt.Én személyesen dokkolón keresztül használom,de szerintem mindegy ,hogy vele vagy nélküle dugod a laptopba a töltőt.Viszont én már szétbontottam egyszer a dokkolót(kíváncsiság),a nyáklapján lehet látni,hogy egyből a laptop alján levő dokkolócsatlakozóba van elvezetve az áram.

[ Szerkesztve ]

ZoLee

(#13744) Imco válasza SeniorTilla (#13738) üzenetére


Imco
őstag

Nem mondod! 3 féle lemezt probáltam / napi használatból/!
Kiprobálom. Ha bejön utalok egy sört!

Mit ha bejön! Most!

Üdv! Imco

(#13745) napocska2 válasza Velocity (#13734) üzenetére


napocska2
senior tag

Szia!
Szerintem a 6960-as jobban néz ki! :K Nekem dv6810-esem van, úgyhogy elfogult vagyok! :-) Valahogy ezek a széles és keskenyebb kijelzők nekem nem annyira tetszenek és ráadásul még szimmetria párti is vagyok. ;)

Ha túlesel a takarításon, akkor érdekelne, hogy hogyan sikerült. Én is kacérkodom a gondolattal, de még gyűjtöm hozzá a bátorságot. :)

A hétvégén telepítettem újra a Win7-et, hidd gyorsan túlesel rajta! Nem kell írogatni, elég néhány Print Screent elmenteni biztos helyre (pl. pendrive) a fontosabb dolgokról, így gyorsabb. A driverek meg úgyis ott vannak a HP oldalán és visítozik ami hiányzik.
Ja, majd ha a felkiáltó jeles eszközöknél társprocesszort találsz, akkor a GPU driver hiányzik. /Én először napokig törpöltem, hogy vajon mi a bibi, mire ráleltem a megoldásra./

(#13746) vasii válasza Kácsa (#13743) üzenetére


vasii
senior tag

Köszi!
Meg is vettem es frankon megy :) :R

(#13747) rekid


rekid
addikt

Egy ilyen méregzsákot megtapiznék :)

Gyáva népnek nincs hazája!

(#13748) Velocity válasza rekid (#13741) üzenetére


Velocity
aktív tag

a service manual már 2 napos kora óta megvan :DDD csak eddig nem igazán vettem hasznát... na majd ha lesz egy kis időm nekiesek.

az ilyen telepítés után írjuk ki dvd-re dolgokkal nem vagyok ám kibékülve. Wint felrakni nem nagy ügy, nekem utána szokott jönni a tortúra: számtalan program, driver, beállítás, újraindítgatás, backupok visszapakolása, (pl Thunderbird-höz, meg ezer máshoz is) és így tovább.

Aztán nekem úgy van, hogy igencsak up to date a rendszerem, mindig mindenből a lehető legfrisebb van fent. Böngészők egész sorából, levelezőprogiból, zenelejátszóból, driverekből, virusírtókból, wamp serverből (mellesleg ehhez is csomó mindent vissza kell pakolni), CCleanerből és így tovább...

Ezért ez úgy fest, hogy van egy fontossági sorrend: először az Opera és az Avira mennek fel, aztán sorra szedem le mindenből a legfrissebbet, és telepítgetem... szóval mire odáig jutok, hogy újra kell pakolni a rendszert, már rég semmi köze nincs a kezdeti állapothoz. Mondjuk 1,5-2 évig bírja nálam a cucc, még anno az xp-t is addig foltozgattam nagy rendszerösszeomlások után, míg újra nem ment, csak hogy ne kelljen újrapakolni a rendszert :D

...mert a kamion a miénk és el akarunk menni vele!

(#13749) Magnum_ válasza rekid (#13747) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én aug. elején vezsek egy 8440p-t asszem, nem bírom ki :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#13750) Velocity válasza SeniorTilla (#13739) üzenetére


Velocity
aktív tag

Kicsit emlékeztet a Dell XPS M2010-re... szép nagy dög, az tény... Véleményem szerint jobb egy 15ös gép, egy nagy monitorral, mint egy 17es, a DV7 is csak azért érdekel, mert elég meggyőző a speckója :) Persze egyelőre marad minden, aztán meglátjuk mire jön ki a lépés. Ha veszek, biztos csak új szériásat fogok.

...mert a kamion a miénk és el akarunk menni vele!

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  HP notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.