Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42463) xtremist


xtremist
senior tag

Többször nekifutottam már az arctic témának, mert mindenki hajtotta hogy mennyire fölösleges drágábbat venni. Vettem 3 db F9 pwm pst-t, beleraktam őket egy keretbe amivel a vga elé fel lehet őket rakni sorban ,egyébként ez egy nagyon jó dolog. Viszont sajnos mire látható volt az eredmény hőfokokban, a hangjuk túlment az elfogadható szinten. Váltotta őket 3 db noctua, azokkal nincs ilyen gond. Vettem 3 db p12 pst rgb-t, abból 3 hónap alatt kettőnek kiment az rgb egy egy szegmense, gariba cseréltem alpenföhn rgb-k re, azokkal azóta is teljesen elégedett vagyok. Volt még 3 db P12 pwm pst, azoknak meg az volt a baja, hogy ki kellett hézagolni őket a ház rácsától legalább 7mm-re mert különben olyan morgó hangot adtak, mint amikor beleér a lapát egy kábelba. Ha meg kihézagoltam akkor is maradt 2 nagyon szűk fordulatszám tartomány amikor hangosak. Részben szerencse dolga, biztos nem mindenkinek romlik el pl ilyen hamar egy rgb, talán a ház rácsának a mintája is számít, de én ezek miatt elengedtem a dolgot, míg valami radikálisan újat nem dobnak piacra, akkor lehet hogy ismételten teszek egy próbát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.