Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21651) smiti válasza abridabri (#21650) üzenetére


smiti
addikt

De ez is az alaplapról kapja a bejövő jelet nem? Nekem mindenképpen potméteres kellene ( Bár kiegyezek egy Bitfenix Reconnal is ) Volt régen egy Scythe Kaze Server-em, de bolond voltam és eladtam. :B

(#21652) Grózi válasza lacus83 (#21648) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Csodát ne várj,meg se közelíthet egy normális ventit-hangos,de legalább kevés levegőt szállít.
(#21649) smiti
Gondot nem szokott okozni a Lepa-nal,de én is elosztókábelt vagy a Phanteks féle pwm hub-t ajánlom.
A Scythe jó vezérlőket gyárt és a Phobya is,csak arra figyelj hogy felférjenek a 4 pin-s aljzatok és hogy 5 V alatt is tudjon vezérelni!(nem lesz olcsó,bár én körülnéznék aprón is)

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#21653) Hubba12


Hubba12
senior tag

Corsair Air Series SP120 High Performance Edition Ezek miért nem ajánlottak mi a baj velük? :F

Csak az ASUS!

(#21654) HollywoodBoy válasza Grózi (#21645) üzenetére


HollywoodBoy
tag

A PWM-es Lepa BQ tényleg megy 4V-on is? Csak mert itt 7V alatt el sem indul. Tudom más az indítási fesz. és a működési fesz., de kiváncsi lennék, hogy a tpasztalaid alapján mennyire lehet reális a videó. Tényleg csak 7V körül startol?

Amúgy HDD hűtést melyik topicban tárgyalnak ami még ma is aktív? Szeretnék HDD hűtőt, de főleg zajcsökkentés miatt. Ha Te/Ti ajánlotok valamit annak is örülnék. :K :R

(#21655) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Sziasztok!
Van egy full AMD konfig, egy Deepcool Tessaract házban, ami elég forró fejű. Két gyári, meg egy noname házhűtő venti van benne. Milyen ventiket lenne érdemes vásárolni helyette? Sajnos nem tudom, hogy van-e pwm aljazat, és ha igen mennyi, ezért 3 és 4 pines javaslatok is jöhetnek. Illetve lehetőleg ne legyen túl drága se.
4db be quiet! Pure Wings 2 megfelelne a célnak, vagy inkább Akasa Apachek kellenének? A halkság nem a legfontosabb szempont.

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#21656) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Végre megjött a Aerocool DS! Nem mondom, hogy teljesen néma, viszont eddigi ventiknél sokkal halkabb, és elég jó a légszállítása is! :K
Szerintetek van értelme a hátsó be quiet! Silent Wingst is DS-re cserélnem?

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#21657) tejmaffia123


tejmaffia123
tag

hali ! vélemény ? ebből rendeltem most 2db-ot

BitFenix Spectre PWM 120mm

(#21658) Bnorbu válasza tejmaffia123 (#21657) üzenetére


Bnorbu
tag

Jobb vételt is csinálhattál volna, ha előbb kérdezel. Elmegy kategória.

[ Szerkesztve ]

(#21659) tejmaffia123 válasza Bnorbu (#21658) üzenetére


tejmaffia123
tag

Ajánlat ? ha netalán elkezdenek kattogni ?

(#21660) dqdb válasza tejmaffia123 (#21659) üzenetére


dqdb
nagyúr

Mi az alaplapod típusa?

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#21661) tejmaffia123 válasza dqdb (#21660) üzenetére


tejmaffia123
tag

MSI H97 Gaming 3

(#21662) Bnorbu válasza tejmaffia123 (#21661) üzenetére


Bnorbu
tag

Hasonló áron:

BQ! Pure Wings 2 PWM

Drágábban:

Lepa BOL. Quiet (több szín)
Akasa Apache Black

[ Szerkesztve ]

(#21663) dqdb válasza tejmaffia123 (#21661) üzenetére


dqdb
nagyúr

Hiába 4 pines az összes csatlakozó, valójában csak a két CPUFAN PWM-es, a három SYSFAN nem az, azokra 3 pines ventilátort kell venni. Noha ezek a csatlakozók is képesek szabályozni a PWM-es ventilátorokat, bizonyos a PWM-es típusok (amelyek nem szeretik, ha PWM helyett feszültséggel szabályozzák őket) morgó motorhanggal vagy rosszabb esetben éppen kattogással reagálhatnak. Ha szerencséd van, a BitFenixek nem lesznek ilyenek. Ha peched van, akkor szükséged lesz egy PWM-es Y kábelre, mert ha jól sejtem, akkor az egyik CPUFAN csatlakozót a CPU ventilátora használja.

Ajánlatokért ezen infót használva nézd meg fent a téma-összefoglalóban szereplő listát.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#21664) Grózi válasza Hubba12 (#21653) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Mert egy Vérpistiknek való rakat f@s és akkor még finom voltam.Olyan motorhangot produkál,amit semmilyen más venti és sokkal csendesebb ventik vannak nagyobb légszállítással/statikus nyomással.
(#21654) HollywoodBoyIgen,az indítási fesz. és a működési kettő,350 rpm-ig tudtam levinni Asus lappal(igaz pwm-l).
(#21655) takacsbotondAmit 3 db PW2 nem tud lehűteni,az 3 Apache se-maximum 3-5 fokot nyerhetsz velük.Az Amd/Ati nagyon vesztes oldal,de legalább télen meg van oldva a szoba fűtése és az Eon is jól jár! :D
(#21657) tejmaffia123A Be Quiet Pure Wings-t tudod szabályozni a sys_fan-okról és sokkal csendesebb/hatékonyabb.További tippek az Összefoglalóban!!

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#21665) Narakh


Narakh
senior tag

Sziasztok!

Két 12-es Xilence Red Wing mocorog a házamban (elöl-hátul), amiből az elülső csak melegebb időben van bedugva, mert a maga 1300 RPM-jével még egyedül is becsületes szélzajt csinál. Tudtok esetleg javasolni a helyükre valamit, ami lényegesen halkabb, de azért nem megy rá a gatyám?

"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

(#21666) Grózi válasza Narakh (#21665) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Ha jól veszem ki a szavaidból,akkor nem tudod őket szabályozni?Állandó 12 V-n mennek?

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#21667) Hubba12 válasza Grózi (#21664) üzenetére


Hubba12
senior tag

De jó akkor hogy benéztem ide ba+. Köszönöm szépen hogy le beszéltél akartam venni vagy 3-mat... Mellesleg Istvánnak hívnak :DDD :DDD

Csak az ASUS!

(#21668) Narakh válasza Grózi (#21666) üzenetére


Narakh
senior tag

Ó, elnézést, ezt kifelejtettem. Pontosan úgy, ahogy mondod. Ha jól emlékszem, BIOS-ból mintha tudna valamit az alaplap a feszültséggel babrálni, de nem nagyon működött.

"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

(#21669) takacsbotond válasza Grózi (#21664) üzenetére


takacsbotond
őstag

:R köszi a segítséget!
Unokatesómé a gép, egy FX8350, meg egy R9 270x. Mondtam neki, hogy Intelt vegyen, de a boltban rábeszélték. Aztán most melegszik is, meg instabil is a gagyi lap miatt, és még fél éves sincs a konfig. :U

[ Szerkesztve ]

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#21670) lacus83 válasza Grózi (#21652) üzenetére


lacus83
senior tag

Köszi az infókat.
Slim venti kell majd mindenféle képen,de akkor a Scythe ventit kihagyom. Tudtok ajánlani slim ventit ami jó is?

Üdv
Lacus

MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Megahalems Cooler,LIANLI Lancool III,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,LC Power 600W,ASUS ProArt 4060,LG 27GL850B

(#21671) Grózi válasza Hubba12 (#21667) üzenetére


Grózi
Topikgazda

:D Szívesen,erre van a topic.A Korszarnak csak 2 ütőkártyája van,a kinézet és a neve.
(#21668) Narakh Legelőször derítsd ki,hogy mit tud kezelni az alaplapod.Még az Összefoglalóban lévő ventik 90%-t is hangosnak fogod találni szabályzás nélkül,hiszen mindegyik 1000 rpm feletti.Két út van,ha a lapoddal nem tudsz szabályozni,vagy választasz 1000 rpm alatti ventit vagy veszel egy olcsó vezérlőt apróról(2K-ért már kapsz jót) és arról vezérled őket.Mindkét esetben szívesen segítek ha tudok.
(#21669) takacsbotond :(( Én biztos eladnám a helyében és apróról raknék össze egy 1150-s gépet.Már egy erősebb I3 is leveri+ nem fűt és stabil.
(#21670) lacus83Sajnos amit írtam,az az összes slim ventire igaz.Vagy hangos vagy minimális légszállítása van-vagy e kettő kombinációja.Ha van rá lehetőséged,normál méretet válassz(25 mm)-ha nincs,akkor add meg mi a főbb szempont(halkság vs. teljesítmény) és segítek.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#21672) Narakh válasza Grózi (#21671) üzenetére


Narakh
senior tag

Köszönöm. Ha hazaértem, belemászok, és kiderítem.

[ Szerkesztve ]

"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

(#21673) Grózi válasza Narakh (#21672) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Ha nem boldogulsz,akkor add meg az alaplapod típusát és segítünk!

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#21674) Narakh válasza Grózi (#21673) üzenetére


Narakh
senior tag

Próbálkoztam picit. Asus P8B75-M LX Plus alaplapom van, egy darab négytűs házventi-csatlakozóval. A venti sima háromtűs, se Asusos progi, se BIOS nem tudott mit kezdeni vele.

"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

(#21675) dqdb válasza Narakh (#21674) üzenetére


dqdb
nagyúr

A lábkiosztás alapján a CHA_FAN hibrid csatlakozó, azaz elvileg tud szabályozni 3 pines ventilátort is, de a BIOS-ban nem látom ehhez a beállítást. Ha a BIOS-ban a Monitor menüben a Chassis Q-Fan Control beállításnál tényleg csak Enabled és Disabled a két lehetőség, és nincsen olyan ott, hogy DC Mode, akkor sajnos kijelenthető, hogy a CHA_FAN kizárólag PWM-es ventilátorokat képes szabályozni, 3 pineseket nem.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#21676) Grózi válasza Narakh (#21674) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Megnéztem,csak a cpu_fan szabályozható a user manual szerint a Fan expertel,de gondolom a cha_fan-t tudod állítani a biosból-viszont az is pwm-s.
A jó hír,hogy a cpu _fan aljzat 2A-val terhelhető,tehát akár 5 egyforma ventit is rátehetsz-elbírja.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#21677) Narakh válasza Grózi (#21676) üzenetére


Narakh
senior tag

Köszönöm mindkettőtöknek. :R Tehát jól értelmezem, hogy 1) a CHA csatin csak négytűs ventit tudnék vezérelni 2) a CPU csatira Y-osztóval rádugva csak a procihűtővel együtt tudnék variálni?

Közben arra is gondoltam, hogy kétezer forint végső soron nem a világ; lehet, hogy még egy ventivezérlővel járnék a legjobban, azt legalább igény szerint tudnám állítani. Egy ilyenre csak rádugom a mezei háromtűs ventiket, és szabályozza a feszültségüket?

"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

(#21678) dqdb válasza Narakh (#21677) üzenetére


dqdb
nagyúr

1) a CHA csatin csak négytűs ventit tudnék vezérelni
Ha annál a beállításnál nincsen meg az említett lehetőség, akkor igen, csak 4 tűset.

2) a CPU csatira Y-osztóval rádugva csak a procihűtővel együtt tudnék variálni?
Megegyezik a két csatlakozó lábkiosztása, szóval ugyanazok a lehetőségeid. Ráadásul Y kábelen nem ajánlott a ventilátorok keverése.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#21679) Frenky89


Frenky89
őstag

Sziasztok!

Segítsetek tisztázni pls: ezen a lapon a 4-pines ventilátor aljzatok (43. pdf oldal) hibrid szabályozást tudnak, ugye?

(#21680) Grózi válasza Narakh (#21677) üzenetére


Grózi
Topikgazda

És milyen procihütőt használsz?Mert ha bordára tudsz azonos 120-s ventit tenni,akkor egy Y kábellel meg van oldva a dolog.
"Egy ilyenre csak rádugom a mezei háromtűs ventiket, és szabályozza a feszültségüket?"
Igen,az adott vezérlő működési tartományán belül-értsd van amelyik 5-7V-ről indul és van olyan is amivel akár ki is kapcsolhatod a ventit.
A legolcsóbb megoldás a Zalman fanmate [link],ez 5 V-ről indul-viszont elérhető helyre kell szerelned.
(#21679) Frenky89Stimmel és a cpu_fan és cha_fan 1 és 2-t tudod vezérelni Fan Expertel.A pwr_fan értelemszerűen fix 12 V.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#21681) Narakh válasza Grózi (#21680) üzenetére


Narakh
senior tag

Egyelőre gyári Intel hűtőm van, hamarosan jön majd egy Alpenföhn Ben Nevis. De jobban hajlok akkor már a ventivezérlős megoldásra.

Itt aprón egy ilyen kis cuccot hirdetnek, ez ér valamit? Vagy akkor már inkább Fan Mate Y-osztóval?

"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

(#21682) lacus83 válasza Grózi (#21671) üzenetére


lacus83
senior tag

Grózi
Hang is lényeges szempont de az se lenne baj ha nem főne meg a Cpu.
De mivel egy jó öreg még mindig bőven elég Thermaltake Contact 29 toronyhűtőm van I5 3470 Cput kell neki hűteni, szerintem max 1000 fordulat felett sose pörögne.
De nem tudom.Meg lehetne oldani 25 mm ventit is,mivel most is az van rajta,de a méretek miatt az első memória slotba belelóg a ventillátor,igy nehézkes 4 modulos ram szetre bővítenem
A hűtőt pedig nem szeretém elforgatni 25 mmes ventillátorostól.

Üdv
Lacus

[ Szerkesztve ]

MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Megahalems Cooler,LIANLI Lancool III,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,LC Power 600W,ASUS ProArt 4060,LG 27GL850B

(#21683) dqdb válasza lacus83 (#21682) üzenetére


dqdb
nagyúr

Ha számít a hang, akkor inkább vagy a 4×4 helyett a 2×8 GB irányába mozdulj el, vagy a látványos, de egyben teljesen felesleges magasított bordájú helyett low profile memóriákat vegyél bővítésként a CPU melletti slotba, mert ezek általában nem lógnak bele a nagy toronyhűtőkbe sem. Neten talált képek alapján azon az Intel lapon sincsenek közelebb a slotok, mint az én lapomon, mégis simán elférnek a 25 mm-es vastagságú ventilátoros Ninja 2 alatt a memóriák, amely keresztmetszetben nagyobb is (116L × 116W × 152H mm), mint a te hűtőd (120L × 78.9W × 159H mm), és kissé alacsonyabb is, szóval a ventilátora közelebb van az alaplaphoz, mint nálad lenne.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#21684) lacus83 válasza dqdb (#21683) üzenetére


lacus83
senior tag

Hasonló elképzeléseim memória csere irányában nekem is voltak már,de szerettem volna 2 egyforma a szettet meglévőből így a kisebb hűtőbordás memória felé még komolyabban nem nyitottam.
Persze a legegyszerűbb megoldás még mindig az lenne amit te is felvetettél a memóriák kapcsán.
Így biztos bővülne a ventilátorok lehetséges listája 25 mmren,nem mintha bajom lenne a fent lévő Coolink Swif 2vel,de színvilágban akkor még komolyabban nem gondolkoztam.Gyors megoldás is kellet akkor,mert a gyári Thermaltake megadta magát.

:R

Átfutom még ezt egy pár soron,valahol ezek szerint engednem kell az eddigi elképzeléseimből.

[ Szerkesztve ]

MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Megahalems Cooler,LIANLI Lancool III,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,LC Power 600W,ASUS ProArt 4060,LG 27GL850B

(#21685) HollywoodBoy válasza Grózi (#21664) üzenetére


HollywoodBoy
tag

Köszi szépen, értem! :R

Sajnos nem jött össze az Silent Wings business-em úgy, ahogy szerettem volna, úgyhogy most egy másik alternatívát keresek. A lényeg az, hogy szeretném lecserélni a Pure Rock-on a PW-t mert úgy gondolom egy jobb venti hozhatna még pár fokot a procinak.
Két megoldásra gondoltam:

1, Veszek egy izmosabb 12cm-es PWM-es ventit a bordára és a PW-t felszerelem a borda másik végére.
2, Ugyanúgy veszek egy izmosabb ventit, annyi különbséggel az előző opcióval szemben a Pure Rock-ról leszedett PW-t csak simán átteszem házhűtő ventinek.

Szerintetek van értelme az 1-es megoldásnak? Ha csak 1-2 fokot jelentene, akkor inkább marad a 2-es opció.
Valamint milyen izmosabb ventit ajánlanátok a Pure Rock-ra? Akasa Viperre gondoltam. Terhelés nélkül netezéskor nem hiszem, hogy túl hangos lenne. Ha meg játszok, nem zavar ha kicsit komolyabb hangja van. Vagy inkább Shadow Wings-et ajánlanátok?

(#21686) Grózi válasza Narakh (#21681) üzenetére


Grózi
Topikgazda

A Fan Mate 2-nél jobb véleményem szerint(legalább is praktikusabb).annyi hogy 5,5 V-ről indul.
(#21682) lacus83 Teljesen egyetértek dqdb-vel,inkább 2*8GB ram(mondjuk 8gb mindenre elég jelenleg) és/vagy low profile memória+normál(25 mm) venti.Hidd el sokkal jobban jársz hang és hőfok terén is
(#21685) HollywoodBoy.2 ventivel nyerhetsz még 1-3 fokot,feltéve ha az átfúvó Viper.Véleményem szerint 1 db Viper bőven elég rá és alacsony fordulaton halk is(felül azért van hangja,de az a szállított levegő mennyiségének köszönhető-szélzaj).

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#21687) Narakh válasza Grózi (#21686) üzenetére


Narakh
senior tag

Minőség tekintetében nem lehet problémásabb egy ilyen kis kínai cucc a Zalmannál?

(értsd: nem kap lángra random a gépben)

[ Szerkesztve ]

"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

(#21688) HollywoodBoy válasza Grózi (#21686) üzenetére


HollywoodBoy
tag

Világos, köszi! :R Akkor marad az 1 ventis opció. Nem ér annyit az-az 1-3 fok...
Vipernél van amúgy jobb ötleted? Ja és hogy szokás ezeket rögzíteni? A Pure Rock-hoz adott clips-ek jók lesznek?

[ Szerkesztve ]

(#21689) tejmaffia123


tejmaffia123
tag

Magyarán most felesbe vettem két PWM-es ventit elég lett volna a 3 PIN ? Persze károm csaknem származik belőle remélem. Bitfenix neos házba fog bele menni a két darab Spectre 120 PWM. Ugye nekem van az MSI Hö7 Gaming 3 lapom.

(#21690) Grózi válasza Narakh (#21687) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Nem szokott ilyen gond lenni velük,maximum nem működnek egy idő után.Kérdés mennyiért adják aprón,mert 2K-ért láttam már minőségit is hirdetve.
(#21688) HollywoodBoyElméletileg a Rock kampói jók.Ha a teljesítmény a fontos akkor Viper-t használnék én is.(na jó,én eLoop B12PS-t de az az én bajom :D )

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#21691) Narakh válasza Grózi (#21690) üzenetére


Narakh
senior tag

Azért a kettőezer-párszáz forintért újonnan is megrendelem a kínaiaktól, azon nem múlik. Milyen minőségibb darabot tudsz esetleg mondani, amire érdemes keresnem aprón?

"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

(#21692) HollywoodBoy válasza Grózi (#21690) üzenetére


HollywoodBoy
tag

Köszi szépen! :R
Aprón árulnak most egy B12P-t, nem rossz áron. Szerinted az jobb lenne? Kicsit halkabb, de cserébe kevesebb a légszállítása ha jól látom, mint a Viper-nek.

(#21693) Grózi válasza Narakh (#21691) üzenetére


Grózi
Topikgazda

A Scythe vezérlői között van több 3,5"-s,Zalman,Phobya szintén gyárt-ezekkel nem tudsz mellényúlni.
(#21692) HollywoodBoyÉn a PS-t mondtam,de tény hogy valamivel gyengébb mint az Akasa.A B-12-s széria 3 pin és abból bordára ha teljesítmény kell,akkor a B12-3-t ajánlom.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#21694) HollywoodBoy válasza Grózi (#21693) üzenetére


HollywoodBoy
tag

Köszi!
Mi az oka, hogy jobban ajánlod a 3PIN-es B12-3mat, mint a PWM-es B12-P-t? Csak kíváncsiságból kérdem... :R

(#21695) Grózi válasza HollywoodBoy (#21694) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Félreértettél,csak azt mondtam hogy a 3 pin-s B12-s sorozatból a 3-st ajánlom bordára!

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#21696) HollywoodBoy válasza Grózi (#21695) üzenetére


HollywoodBoy
tag

Értelek, de én végső soron arra lennék kíváncsi, hogy megéri-e inkább B-12P-t vennem 4,5K-ért itt aprón, mint egy Viper-t. Bocsi ha elbeszélek melletted, nem direkt csinálom... :DDD

(#21697) Grózi válasza HollywoodBoy (#21696) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Ha nem számít.hogy magas fordulaton van hangja és maximalizálni szeretnéd a hűtést akkor a Vipert vegyed.Ha beéred 2 fokkal magasabb hőmérséklettel,viszont érzékeny vagy a zajra magas fordulaton akkor az eLoop.Alacsony fordulaton mindkettő halk.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#21698) HollywoodBoy válasza Grózi (#21697) üzenetére


HollywoodBoy
tag

Értem, nagyon köszönöm a segítséged! :R
(a Viper lesz)

[ Szerkesztve ]

(#21699) Grózi válasza HollywoodBoy (#21698) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Nincs mit! :R

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#21700) Narakh válasza Grózi (#21693) üzenetére


Narakh
senior tag

Köszönöm szépen a tippeket. Meglátom, mik bukkannak fel aprón, de jó eséllyel egy kínai ketyerét rendelek majd.

:R

"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.