Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15151) puttputt válasza Mariann294 (#15150) üzenetére


puttputt
őstag

Mármint hol van pontosan, mert abból a kanyarból nem sok derül ki :)

A neveket cseréli át eredetiekre (a sárga betűs, az én képeimen is...).
Szerintem köze nincs egyébként, annak sem.

Amúgy, persze nem a teljes map pack-ot kellett csatolni.

Most kicsit kiidegelt egy csóka, írogatja angolul, hogy ilyen szar-olyan szar... mikor írtam, hogy javítson rajta, én is letöltöm, rögtön elhallgatott. Ja, meg beírtam, hogy "mi már csak ilyen igénytelenek vagyunk, nekünk ez is jó :DDD " :U

Hogy tetszik az újabb csomag? :C

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15152) puttputt


puttputt
őstag

Azt hiszem, rájöttem mi a bibi nálad... a multival nem enged ilyesmit, oda az eredeti cuccok kellenek, csak azokkal lehet - nem elsősorban a maps a gond -, hanem inkább a gxt lehet az.

Mikor elkezdek multizni, fel kell újra tennem nekem is az egészet, attól tartok, már agyon van editálva :U

:DDD

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15153) Mariann294 válasza puttputt (#15151) üzenetére


Mariann294
őstag

A réptér fele vezető autópályánál van.
Tudom hogy nem a teljes map kellett.Képletesen irtam csak.

#15152#: Hát nem ezt mondtam? :DDD Te nemtudnád nekem elküldeni az eredeti gxt fájlodat? :B

(#15154) puttputt


puttputt
őstag

Pár új:

[link]

[link]

[link]

Amúgy, reklámot kapott kis "prohardverünk" - ingame linkek-, amerikai kollegák intenzíven érdeklődnek, mi is ez :))

Mindjárt rákeresek... nekem már nincs meg az eredeti.

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15155) DonMedve válasza Mariann294 (#15153) üzenetére


DonMedve
addikt

Nekem megvan ha kicsit türelmes vagy! :U

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#15156) puttputt


puttputt
őstag

Lecsaptak rá az olaszok is :D : [link]

Még keresem a gxt-t...

Akinek kell mobiltéma a telefonjára: [link]

Zárásként...: Harlem, Central Park, Yorkville: [link]

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15157) DonMedve


DonMedve
addikt

Parancsolj!!!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#15158) DonMedve válasza puttputt (#15156) üzenetére


DonMedve
addikt

Lesz még hackelve?Mert csak akkor rakom fel!De most komolyan!Ha kész szólj és már töltöm is le azt nyomom fel!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#15159) bognar110


bognar110
őstag

KÉsz az uj vidim [link] irjatok komit :K :K :Y :R

[ Szerkesztve ]

(#15160) Mariann294 válasza DonMedve (#15157) üzenetére


Mariann294
őstag

Na mostmár minden okés,ez volt a gond!!!!
Köszönöm szépen!!! :R :R :R

(#15161) puttputt válasza DonMedve (#15158) üzenetére


puttputt
őstag

Te, szerintem már nem lesz átírva... így sem rossz, néhány megmaradt tényleg a régi táblákból (hidakon főleg), mert azok nem módosíthatók (nem mozgatható ojjektumok) semmilyen szerkesztővel, védettek.
Legalább nem romlik teljesen a tájékozódás :)
(Pl. a legutóbbinál, a híd közepén még a régi feliratok vannak, a híd végeinél meg az újak)

Azt a reptérit még lecsekkolom, arra kív. vagyok.

Igen, láttam egy fórumban, rákérdeztem, tehát: "A Multiplayer játékhoz nem tudsz semmilyen információs, azaz módosító file-t használni."

Viszont a Map-okat visszateheted, az nincs rá befolyással. (Mint láthattad.)

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15162) DonMedve válasza bognar110 (#15159) üzenetére


DonMedve
addikt

Vagány! :C

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#15163) DonMedve válasza Mariann294 (#15160) üzenetére


DonMedve
addikt

Örülök,hogy segithettem!

puttputt:Ok akkor asszem felrakom kiváncsi vagyok rá! :R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#15164) puttputt válasza bognar110 (#15159) üzenetére


puttputt
őstag

Nagyon jó!XD
Meg kellene mutatni a gyerekeknek azt a játszóterest ;]
Meg megfoghattad volna a belógó markoló-kallantyút :)
Nagyon nagy abban a "légpárnás dzsekiben" :C

DonMedve: Kis színt visz a játékba, de egyelőre még nem teljes... a módosításokat már nem lesz ilyen" gázos" feltenni, abból jóval kevesebb lesz. Rákérdeztem a szerkesztő alkotójánál a "szerkeszthetetlenekre", még nem válaszolt.

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15165) DonMedve válasza puttputt (#15164) üzenetére


DonMedve
addikt

Ilyeneket szeretem,csak azokat nem amik befolyásolják a játékmenetet.Azért bújtam,hátha lesznek kocsik,ruhák,stb.,de nem nagyon jönnek,pedig régen megjelent a játék! :(

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#15166) puttputt válasza DonMedve (#15165) üzenetére


puttputt
őstag

Hát, a linkelteken kívül nem nagyon akad... Mármint azokon kívül, amiket már küldtem neked, mod-lelőhelyeket.
Azért akadnak, de nem olyan tutik.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15167) puttputt válasza puttputt (#15166) üzenetére


puttputt
őstag

Ha már tábláknál tartunk: [link] :D

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15168) bognar110 válasza puttputt (#15164) üzenetére


bognar110
őstag

xD :)) :)) :)) :)) kösszi DonMedve:kösszi :C

[ Szerkesztve ]

(#15169) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Jelentem sokkal jobb egy 3.2ghz-es quad-al, mint egy 4ghz-es C2D-vel!
Kisebb az fps ingadozás, magasabb a minimum fps.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#15170) bendzso válasza rup1u5 (#15169) üzenetére


bendzso
senior tag

Tudsz mondani konkrét értékeket? :R

(#15171) rup1u5 válasza bendzso (#15170) üzenetére


rup1u5
nagyúr

E8400@4Ghz-el helyenként forgalomtól függően leesett 17fps-re a kocsik száma miatt.
Most Q9550@3.2Ghz-el sehol nem ment 24 alá még esőben sem és sokkal többet tanyázik a 40-60as tartományban.
Nem a beépített bench-et használom, mert az köszönőviszonyban sincs a játék közben valósan megjelenő fps-ekkel. EVGA Precision-al ki van nálam iratva a bal felső sarokba az fps szám és azt figyelem miközben a középső szigeten lévő park körül autózom körbe single módban, napos időben és esősben egyaránt. Tapasztalatom az hogy nagyszámú járműnél kevés a két mag, akármilyen magas frekin is megy.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#15172) bendzso válasza rup1u5 (#15171) üzenetére


bendzso
senior tag

És nem akarod lefuttatni a beépítettet? És akkor összevethetném a saját eredményeimmel. Mert nálam egy Q9300@2,55ghz-vel elég sokszor van, hogy lemegy 15 fps alá.... És ez így "nem reális". A beépített eredményét majd késöbb mondom meg, most nem tudom megnézni.

[ Szerkesztve ]

(#15173) cNpowa


cNpowa
tag

viszza térek a kérdésemhez van vmiféle AIM mod a GTA IV-hez? és egy másik kérdés: felismeri a PC a boxos controllert?:)

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#15174) Źşë' válasza bognar110 (#15159) üzenetére


Źşë'
addikt

grat, király lett! ;) a zene nekem a vice city-t juttatta eszembe :)

cNpowa
én nem tok aim bigyóról, de szvsz simán lehet lőni benne ilyen vacak nélkül is, nem nehéz, boxos kontroller meg müxik pcre gtahoz
ebben a vidiben nézd meg mit lő a gyerek!

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15175) Kommy válasza cNpowa (#15173) üzenetére


Kommy
veterán

Nekem van egy Logitech chillÍStream gamepadom ami úgy néz ki mint az xboxos és itt ha valamelyik gombot nyomom akkor célbavesz egy embert és amíg nyomom addig követi, gondolom erre gondolsz ez működik.

(#15176) Kommy válasza bendzso (#15172) üzenetére


Kommy
veterán

Mértem egyet a beépítettel 3,2GHz-en a proci.
Statistics
Average FPS: 51.96
Duration: 37.18 sec
CPU Usage: 75%
System memory usage: 62%
Video memory usage: 92%

Graphics Settings
Video Mode: 1680 x 1050 (60 Hz)
Texture Quality: High
Texture Filter Quality: High
View Distance: 30
Detail Distance: 50

Hardware
Microsoft Windows 7 Ultimate
Microsoft Windows 7 Ultimate
Video Adapter: NVIDIA GeForce GTX 260
Video Driver version: 185.85
Audio Adapter: Speakers (High Definition Audio Device)
Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q9300 @ 2.50GHz

File ID: benchmark.cli

(#15177) Źşë' válasza Kommy (#15175) üzenetére


Źşë'
addikt

ez alapban is van játékban, de csak akkor ha fegyver nélkül irányítod rá (locked on - mikor verekedsz vele), fegyverrel nem m1 pcn, ill keyboardal, joy-al m1?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15178) Kommy válasza Źşë' (#15177) üzenetére


Kommy
veterán

Fegyver használatnál is működik , most gyorsan megnéztem mert ebben nem voltam biztos.

(#15179) Dark KillerX


Dark KillerX
addikt

GTA4-be,hogy tudom a grafikai beállításokat rögzíteni? :U ,mert minden indításkor a default beállításokat,és felbontást állítja be.Köszönöm a válaszokat,ja és bocsi de nem volt kedvem ilyen sokat visszaolvasni. :B :R

Még egyszer köszi. :R :R

[ Szerkesztve ]

(#15180) Kommy válasza Dark KillerX (#15179) üzenetére


Kommy
veterán

Csupán a topik címét kellett volna elolvasni , vagy használni a keresőt, de mivel rendes vagyok ezért itt a megoldás: Hogy ne ne resetelje a grafikai beállításokat a játék minden indiításkor:
mielött elindítod a játékot, backupold, majd töröld a SETTINGS.CFG fájlt az "Appdata/Local/Rockstar Games/GTA IV/settings" mappában

(#15181) dokee78


dokee78
félisten

Valaki nyomja 64bites Windows 7-en 4GB Rammal?
Jól fut 64 biten?

(#15182) bendzso válasza dokee78 (#15181) üzenetére


bendzso
senior tag

Igen! Nekem Win7 64iten fut a legjobban. :K

(#15183) rup1u5 válasza bendzso (#15172) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Azért nem szeretem a beépített benchet mert egyáltalán nem tükrözi a játék közben tapasztalható fps értékeket. A kedvedért csináltam egyet most. Hasít mint állat!
Bárcsak a game is így futna!

Statistics
Average FPS: 60.14
Duration: 37.18 sec
CPU Usage: 75%
System memory usage: 67%
Video memory usage: 99%

Graphics Settings
Video Mode: 1680 x 1050 (60 Hz)
Texture Quality: High
Texture Filter Quality: High
View Distance: 30
Detail Distance: 51

Hardware
Microsoft® Windows Vista" Ultimate
Service Pack 2
Video Adapter: NVIDIA GeForce GTX 260 (GPU: 684Mhz)
Video Driver version: 182.50
Audio Adapter: Hangszórók (Creative SB X-Fi)
Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q9550 @ 3.2GHz

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#15184) dokee78 válasza bendzso (#15182) üzenetére


dokee78
félisten

De nagyon erős a VGA-d CPU-d.

Gyorsabban menne nekem is 4GB RAM-mal 64bit Win7 mint 2GB RAM XP 32bit?

(#15185) bendzso válasza rup1u5 (#15183) üzenetére


bendzso
senior tag

Hát igen, ez tényleg kaki. Kommy segítségével felhúztam a procit 2,85GHz-re, és így kevesebb fps-t kaptam, mint a 2,5GHz-n mért érték. :F

(#15186) bendzso válasza dokee78 (#15184) üzenetére


bendzso
senior tag

Szerintem igen, bár te is olvashatod, hogy rejtély a GTA IV ilyen szempontból. :( Várd meg, míg mások is válaszolnak. :)
Sry a két postért.

[ Szerkesztve ]

(#15187) Puma K


Puma K
veterán

Üdv!

Ha már be van regisztrálva egyszer a serialja egy Socual Club accra akkor a gamet egy másik accra már nem lehet újra regisztrálni? Csak mert haverom oda a gamet elég volt neki egyszer végig vinnie, a multiba csak bele nézett de nem kötötte le. Engem viszont annál inkább érdekelne mert elég jókat lehet ökörködni offline is na de multiban hasonszőrű emberekkel mint jómagam az már móka és kacagás lenne a javából! :DDD

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#15188) TTomax válasza rup1u5 (#15183) üzenetére


TTomax
nagyúr

Hát nem tudom,de itt egy teszt arrol mennyire nem számit a memoria mennyiség... :DDD

Statistics
Average FPS: 49.60
Duration: 37.30 sec
CPU Usage: 68%
System memory usage: 61%
Video memory usage: 100%

Graphics Settings
Video Mode: 1600 x 1200 (75 Hz)
Texture Quality: High
Texture Filter Quality: Very High
View Distance: 30
Detail Distance: 100

Hardware
Microsoft Windows 7 Ultimate
Microsoft Windows 7 Ultimate
Video Adapter: ATI Radeon HD 4850 X2
Video Driver version: 8.14.10.662
Audio Adapter: Speakers (Realtek High Definition Audio)
Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q9550 @ 2.83GHz (3.6GHz)

File ID: benchmark.cli

És akkor ez kb igy néz ki...

[link]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#15189) TTomax válasza cNpowa (#15173) üzenetére


TTomax
nagyúr

Fel,én Xboxos joypaddal tolom...ilyennel ,csak nem tudom megszokni....

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#15190) puttputt


puttputt
őstag

Érdekes, aki zenét akar hallgatni:
[link]

+ innen letölthető (a jobb oldalon lévő "maps" menüből) a tábla-modom, továbbra is, a "website" linkre kattintva az oldaláról.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15191) rup1u5 válasza TTomax (#15188) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Látom 4850 X2 tulaj lettél! :C
Működik a Precision ATI kártyákkal is? :Y A screenshotjaidon az látható a bal felső sarokban ha nem tévedek.

Egyébként itt most nem a videómemóriáról beszéltem hanem arról hogy mennyire szar a beépített bench GTA 4-ben. Köze sincs az abban kapott fps eredményeknek ahhoz amit valóban tapasztal az ember mikor játszik a játékkal. :(
Én autó configon hagyom mindíg a grafikai beállításokat, mert észrevehetetlen a különbség és úgy tapasztaltam, hogy ha ki van tolva pirosba akkor hajlamosabb hirtelen leesni az fps amit nagyon nem szeretek. Ezt két maggal tapasztaltam, 4-el még nem néztem.
Csinálhatnál te is egy olyan tesztet ha már te is realtime monitorozod az fps-eket, hogy single player modban autozól körbe-körbe a középső sziget parkja körül és közben figyeled a minimum és maximum fps-t. Nagyobb forgalom esetén, napos időben, esőben. Kiváncsi lennék mit tapasztalsz az X2-vel.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#15192) puttputt


puttputt
őstag

A tegnapi "Dokik" sorozatból, a Comedy Centralon:

1. Crysyst játszott a két főszereplő...
2. A kórházigazgató (Bob Kelso): "Én csak a Pac-Mannal meg azzal az autólopós játékkal játszom. Azzal, amiben a Chevivel kur*ákat lehet gázolni. :DDD

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15193) Robi86 válasza puttputt (#15192) üzenetére


Robi86
senior tag

:DDD

Amúgy lehet benne félrefordítás, gondolom a grand threft auto-t lefordították "autólopós játék"-nak, node nem okoskodok többet, lemegyek inkább sörért :)

(#15194) puttputt


puttputt
őstag

Ime, a mai napi első "találkozás".
Irány Brooklyn és a Brighton Beach, a Prospect Expressway-en... éljen a "Realizmus" (nem az orosz, az amerikai) :DD

[link]

(Tuti arra gondoltak. "A Nagy Autó Lopás"... mi is lehetne más? :DDD )

Terminator, Salvation:

[link]

Egy szép fotó fogadja a reptérre igyekvőket:
[link]

Mariann, nálam ez van az LCPD plakát helyett, amit mutattál... szerintem nem raktad fel akkor rendesen a modot:

[link]

Milyen aranyosak :DD (kis buzdítás, a reptérnél):
[link]

Utolsó, egyelőre (nem akarok senkit kiidegelni ;] ):

Ez egy nagysikerű, társaságok ellen "lázadó" plakát, ténylegesen kifüggesztve, New Yorkban:
[link]

Ez pedig egy Irakban szolgáló katona arcképe..., látogassatok el az élő weboldalra (ott van a tábla oldalán):
[link]

Útban a reptér felé:
[link]

Na jó, ezeket nem hagyhatom ki:

Kedves köszöntés a reptérnél: [link]

[link]
A komment:
"Well, you did ask for a sign" - God
"Hát, egy jelet kértél" - Isten

/szintén létező, kifüggesztett NY tábla - volt? -

"Enjoy" :P :
[link]

[ Módosította: Thrawn ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15199) Mariann294 válasza puttputt (#15196) üzenetére


Mariann294
őstag

1 bizonyos mappát nem engedett kicserélni a többit igen.Akkor ezeket a dolgokat hagyta ki.Na mindegy.
Bogikám jó lett a videjó! :C

(#15200) puttputt válasza Mariann294 (#15199) üzenetére


puttputt
őstag

Jaja, lehet. (Amúgy nem mappánként kell kicserélni, hanem belemész a mappába, aztán fileba a Sparkkal - azzal, amit csatoltam -, s importálod a megfelelő csomagot.)
Ez se rossz (megvilágítással:)
[link]
(Marlboro-Rolling Rock)

Egyébként tényleg vannak itt is hiányzó textúrák (reptér), de azokhoz nem engedett hozzá.

(Kértem az előző hsz.-eim összébb-vonását, egyébként...)

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.