Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14351) DonMedve válasza bendzso (#14348) üzenetére


DonMedve
addikt

Oké igyekszem ideérni!Bár a gyerekeket le kell még vacsiztatni azt fektetni!Mind1 ha tudok jövök!bendzso ha gondolod esetleg felvehetsz barátlistára!DonTivadar a Gamertag-em!!! :B

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14352) Mariann294 válasza rup1u5 (#14350) üzenetére


Mariann294
őstag

Voltam is!
Viszont kicsit később tudok csak menni multizni.Nem tudom pontosan h mikor..

(#14353) kerlac


kerlac
őstag

Láma kérdés, de a játék legeslegelején vagyok, elmegyek a csajjal a bowling klubba, de semmi nem történik, mit kellene tennem?

(#14354) pityeszka válasza kerlac (#14353) üzenetére


pityeszka
őstag

Elkezdesz szépen játszani vele. :)

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#14355) kerlac válasza pityeszka (#14354) üzenetére


kerlac
őstag

De hogyan? semmilyen gombra nem reagál..

(#14356) MS74hu válasza Mariann294 (#14340) üzenetére


MS74hu
tag

Láttalak feljönni kb.éjfél után,de éppen ako mentem le mert már kokadoztam a fáradtságtol. :U Ami késik nem mulik. :DDD

Lenovo Y700

(#14357) kerlac válasza kerlac (#14355) üzenetére


kerlac
őstag

Valaki plííz, szétvet az odeg, futkosok összevissza a bowling klubban a csajjal a nyomomban, de semmi....

(#14358) MS74hu válasza kisza25 (#14341) üzenetére


MS74hu
tag

Hát nem.Notin tolom a gamét.Nagyon nem találtam még olyan progit amivel növelni tudnám,de annyira nem veszélyes.Még élvezhetö. :))

Lenovo Y700

(#14359) MS74hu válasza kerlac (#14357) üzenetére


MS74hu
tag

Elvileg miko belépsz menj a pultoshoz és ott kiirja hogy mejik gombot kell megnyomni hogy elinduljon a game vagy vannak nyilak a gurito helynél ha oda lépsz ako elkezdi a gamét.

Lenovo Y700

(#14360) DonMedve válasza Mariann294 (#14352) üzenetére


DonMedve
addikt

Sorry mindenkitől de nme tudtam jönni a barátom hazajött Angliából,és meglátogatott.Most azt mondom ha pénteken jó akkor vevő vagyok egy partira! :R :B

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14361) Mariann294 válasza MS74hu (#14356) üzenetére


Mariann294
őstag

Te mi a fenéről beszélsz? :DDD
Most jáccottam veled is. :DDD Vagy már halucinálok? xD
Szerk: Ja h 10-kor irtad...akkor nem mondtam semmit! :D )
Visszamentem el köszönni..de már kész ideg voltam.

Mostanában egyre gyakrabban előjön az hogy jáccok jáccok,majd bezöldül a képernyő és lefagy.Csak a restart segit rajta.
Most meg előjött egy UJ bug is! :Y Beléptem...amikor el akartam köszönni..sehol senki :Y Pedig az elővv vagy 6-an fönnvoltunk.Azt irta mindenki offline (de semmi olyan h 6 napja vagy ilyesmi)Aztán kaptam egy meghivot....(WTF?!)Aztán töltés közben kiirta h 3 friends online.. :U Szép..Olyan dolgok jönnek elő amik az előtt soha!Kicsit sem idegesit. :W

[ Szerkesztve ]

(#14362) bognar110


bognar110
őstag

Helosztok senki nem volt ma multin :( NEm voltam fent sokáig az igaz de 9 volt a megbeszélt idő de senki nem jött :( xD

[ Szerkesztve ]

(#14363) kerlac válasza MS74hu (#14359) üzenetére


kerlac
őstag

Hát, nálam sajna nem ír ki semmit, sem gombok, se sesemmi.. pedig eredeti a game...

[ Szerkesztve ]

(#14364) Mariann294 válasza bognar110 (#14362) üzenetére


Mariann294
őstag

Nem volt megbeszélve Bendzso csak feldobott 1 tippet.
Én meg éjfél körül mentem.És végülis voltunk is egy páran,de ez most nekem elég unalmas volt...Eddie filmezett a többiekkel,aztán én meg csak ott kovájogtam.De a végén kaptam egy kis szerepet.......
Szerintem ma is leszek éjfél körül. :)

(#14365) bendzso


bendzso
senior tag

Valaki elküldi nekem a Player Selectort, és a hozzá szükséges fájlokat? :R
Mariann: ma sajnos nem tudok menni, mert holnap már suli van. De már nem sokáig. ;]

[ Szerkesztve ]

(#14366) puttputt válasza bendzso (#14365) üzenetére


puttputt
őstag

Küldöm a "P.S-t", azonnal :K

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14367) DonMedve


DonMedve
addikt

Hali!Úgyfest ma talán ma tudok lenni!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14368) Davidof92


Davidof92
senior tag

Üdv, keresek olyan modot a GTA4-hez, amiben hallhatatlan vagyok, emrt nem birom megcsinálni a küldetéseket a trainertől meg állandóan kilép, és idegesít, hogy örökké meghalok. Esetleg valami programot, amivel moddolhatnám a játékot.
Szerk, az alap 1.02-es patch van fenn

[ Szerkesztve ]

(#14369) puttputt válasza Davidof92 (#14368) üzenetére


puttputt
őstag

Hali! Azonnal küldök egy "variánst"! :K

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14370) Mariann294 válasza bendzso (#14365) üzenetére


Mariann294
őstag

Kár... :(
Igaz h most suliban vagyok de holnap már nem lesz és sokáig maradnék ma! :D
Azért remélem leszünk páran! :)
DonMedve: Várlak!(éjfél körül,vagy előbb)Látom meg fölvettél a barátlistára!Köszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#14371) DonMedve válasza Mariann294 (#14370) üzenetére


DonMedve
addikt

Most nézem ahogy mefogalmaztam,az nem semmi! :B Mariann éjfél?Ehh,lehet olyankor már nme leszek,tegnap itt volt a haverem Angliából sokáig voltunk fennt,beszélgettünk,iszogattunk!Ma nem igérem,de ha holnap lesztek, az ég a földre szakad akkor is itt leszek.Reggel meló sajna,kelni kell megint! :O
Jah,én köszönöm,hogy visszaigazoltál! :R :))

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14372) Davidof92


Davidof92
senior tag

Üdv! Nagy gondom van. Nembírom feltelepíteni a gamet, mert nemsokkal azelőtt, h bekéne rakni a dvd 2-t, megáll a gép, de olyan szinten, hogy csak a tápkapcsolóval lehet újraindítani, mert se a reset se a power! gomb nem válaszol, az egér megáll, kifagy a kép és ennyi. Valami spech-es cuccnál, pedig tegnapelőtt ugyanerről telepítettem ugyanabba a mappába(persze maradékokat töröltem. Előtte még hamarább megállt, de 2x ugyanott, most 2x itt a felénél. Kicsit ideges vagyok már, szerintetek mi lehet a gond?

(#14373) Źşë'


Źşë'
addikt

új videó készült ;) linkelem a régebbieket is, hátha vki még nem látta :DD

The Blood Brothers -Péntek reggeli gáz
Terminator'_Judgement_Night-CleaN-
Terminator'_Judgement_Night-BumPMaP-
asibug-MonsteR_TrucK!_720p

:))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14374) MS74hu válasza kerlac (#14363) üzenetére


MS74hu
tag

Ako nemtom mi lehet a baj. :F sorry :U

Lenovo Y700

(#14375) MS74hu válasza Mariann294 (#14361) üzenetére


MS74hu
tag

Nem halucináltál. :DDD Fagyások-bug:hát ez is a gta4 varázsa lehet. :F Csak találgatni tudok:videokari jol mükszik? vagy szerver hiba? vagy néha behal másoknak egy pillanatra a net mint tegnap este és ez okoz zavart? mostmár mindig éjfél felé gyüvögetsz? :U

Lenovo Y700

(#14376) G@bi90MR válasza Źşë' (#14373) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Korrekt! :K :R Jól szinkronban van a kép és a hang. Jutúbra tedd föl, csinálsz hozzá feliratot és kész is a rising videó. ;)

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#14377) Mariann294 válasza MS74hu (#14375) üzenetére


Mariann294
őstag

Kedd-en és csütörtökön igen.Másnapokon változó.Dehát konkrétan sosincs megbeszélve...amikor csak van kedvem,időm,fölnézek,szóval ez van. :)
Nemtudom mi lehet a gond sztem a videókari nem romlott el...foggalmam sincs hogy mi lehet.. :(

[ Szerkesztve ]

(#14378) Źşë' válasza G@bi90MR (#14376) üzenetére


Źşë'
addikt

ez csak amolyan funfan video :D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14379) MS74hu válasza Mariann294 (#14377) üzenetére


MS74hu
tag

Oki-doki :B

Lenovo Y700

(#14380) DonMedve válasza MS74hu (#14379) üzenetére


DonMedve
addikt

Ahoy!
MS74hu,hogyan megy a laptopodon a GTA4?Milyen beállitásokkal használod?Úgy néz ki lecserélem a gépem laptopra,érdekelne hogy szárnyal a game laptopon!Hasonló szerkezet lesz mint a tied! :F

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14381) Mariann294


Mariann294
őstag

Sehol senki... :(
Lesz ma valami? :F MS?

(#14382) fsb1000 válasza Źşë' (#14373) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Azt kellet volna mondjam a videódról, hogy jó...

De a közepén hitelét vesztette a dolog.
Az örök életű playerek szétverték a zsarukat.
ja.. ez csak egy ártatlan MOD a videó kedvéért.... hát persze,
Ki is kapcsoltam.

Ugye nem kell ismlételjem, miért nem játszom már a GTA4-vel.
Nem értem, hogy titeket miért nem zavarnak ezek a dolgok.

A T2-t élveztem, az még OK volt.

(#14383) medvezsolt válasza fsb1000 (#14382) üzenetére


medvezsolt
senior tag

csö fsb...hát nemtom mit mondjak erre..LoL
Zse-nek sok munkája van ebben ,te meg kifejezed nem teccésed mert ASI-t használt a video miatt?

Meg különben is ? MIrt ne lehetne hack-elni free mode-ban haverokkal, fun , szorakozás, haverok stb..:) kit izgat ha geymás között elszorakozunk velee???

Más tészta hogy már minden szerveren ez megy , függetlenül a játékmódtol, az engem is zavar

De a free mode haverok között, na kérem már , szálljunk le a magas lórol, saját jogom ahogy bolgoditsam és szorakoztassam magamat egy két jó hack-el...

Ha mondjuk megcsinálná drága Rockstar hogy mondjuk csak Free-be lehessen csitelni, az lenne egy megoldás

na bye, nem szitom a tüzet

ZSéé a Video KiRáLY!!!:DD föleg hogy enyém a másik főszerep;)

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#14384) kerlac


kerlac
őstag

Sziasztok!

Nemrég kezdtem el játszani a GTA IV-el, de állandóan lefagy és nem értem miért. Gépem bőven elég hozzá, még sok is, a játék eredeti, legújabb patch--ot feltettem, legújabb vga drivert is...szóval enm rétem. Esetleg vmit állítanom kellene? Ötlet?

(#14385) Daffni2 válasza kerlac (#14384) üzenetére


Daffni2
addikt

Esetleg túlhúztad a VGA-t?
Nekem is volt ilyen, és visszavettem a GPU frekiből azután rendben volt.

"Aki ad,az nyer"

(#14386) puttputt válasza kerlac (#14384) üzenetére


puttputt
őstag

A hibaüzeneted csak nem 0x0000010E?
Nekem is ez van... eddig az alaplap+bios számlájára írtam.
Mióta visszavettem a tuningot, nem csinálja.
Egyébként, gondoltam a VGA-ra is.
Ezek szerint ez a kis "csel"- GPU... megoldja? :Y
Ja, amúgy nincs húzva a VGA...

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14387) kerlac válasza Daffni2 (#14385) üzenetére


kerlac
őstag

Nem húztam semmit sehova, nem értek ilyesmikhez, nem is merek odanyúlkálni. :DDD A VGA-m ATI 4870-es. Nincs hibaüzenet sem, egyszerűen befagy a képernyő és frankón elkenődik a textúra...Alapból VGA-ra gondolnék, de más játéknál nem csinálja...

[ Szerkesztve ]

(#14388) rup1u5 válasza fsb1000 (#14382) üzenetére


rup1u5
nagyúr

sajnos elmúlt a varázs nálam is.
felnézek naponta 5-10 percre és már semmi mással nem találkozom csak god módban rohangáló emberekkel akik pisztolyból lőnek rakétasorozatokat.
tegnap már annak örültem, hogy fejlővésre végre meghalt valaki. :(
azért meg nem maradok fönt éjfél után, hogy normális játékot tudjak játszani.
én úgy vagyok vele, hogy a játékélményt nálam az adja, hogy semmilyen modot vagy cheatet, spawnert nem használok és úgy próbálom meg kihozni a maximumott magamból meg a játékból. sajnos úgy néz ki kisebbséghez tartozom. a vicces viszont az hogy vezetési és célzási rutinom épp ezért már olyan, hogy azt hiszik csítelek.
tegnap is tiszta őrületbe csöppentem a reptéren.

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#14389) Daffni2 válasza kerlac (#14387) üzenetére


Daffni2
addikt

CCC-ben a mipmap részletességet maxra állítsd,és úgy próbáld meg.

"Aki ad,az nyer"

(#14390) medvezsolt válasza rup1u5 (#14388) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Én se azt irtam fentebb hogy csiteljünk össze vissza. Osztom a véleményt, hogy sose csiteljünk!
De amit én hozok létre szervert, hogy haverommal játszak és ökörködjek, azon had csiteljek már kedvemre:D

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#14391) medvezsolt válasza kerlac (#14387) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Csö!

Van egy nagyon rosz hirem számodra!
Minden GTA 4 beli bajod a VGAd okozza, ha tippelhetek akkor egy Sapphire radeon 4870ed van?

Nekem is. Tavaly decemberben amikor meglett a gém, teljesen ugyanez fogadott engem is.
A megoldás annyira nem bonyolult.. bármire rájöttem majdnem ráment a VGAm:S

Utána olvasgattam neten és a lényeg: sajna VGA Bios-t kell frissits! nincs más megoldás, bármit is állitgass a VGA progijába vagy bárhol. én személy szerint elbasztam a Bios Update-et és jó elkurtam a VGAt, de szerencsére van mégegy PCIe-s slot a alaplapon és kértem másik VGAt és Floppy meghajtót, és kislemezröl Atiflashel megcsináltam.
A winfos-os Flash-elő progikat nem ajánlom! A legkönnyebb ha beszerzel egy Floppy meghajtót , boot lemezként leformázod rápakolod az Atiflash progit és mehet a móka

tudom , rizikós, de segített a GTA4en . Hidd el én se ezt a megoldást probáltam ki legelöször és akármiket kérdezgettem fórumon hogy mnit állitsak m,mit töröljek, miért nem megy a gta 4 , senki se tudott olyan megoldást irni amivel megoldódott volna a bajom! csak a BIOS UPDATE!

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#14392) kerlac válasza medvezsolt (#14391) üzenetére


kerlac
őstag

Uhhh, hát ennek nem örülök. nincs floppy megahjtóm, szerzek szerzek egyet, de fogalmam sincs, hogyan kell BIOS-t frissíteni. Esetleg nem írnád le nekem a menetét? PÜ-ben is tuti. Mondjuk félek az ilyen dolgoktól, nehogy elcsesszem a videókarit...

(#14393) Daffni2 válasza kerlac (#14392) üzenetére


Daffni2
addikt

Nem nagy ügy az egész, lehet nyugodtan win alól is.

[link]

Tanulmányozd a cikket, meglátod menni fog.

"Aki ad,az nyer"

(#14394) kerlac válasza Daffni2 (#14393) üzenetére


kerlac
őstag

Köszi, megpróbálom! :R

(#14395) Imi Csabi válasza Źşë' (#14373) üzenetére


Imi Csabi
tag

Wáá Mester ez a vidi IS Jóólett :D :D Igaz én csak belecsöppentem a sztoriba :B

fsb1000:
Azért ne keverjük össze a dolgokat. Mi nem pub szervereken használjuk ezeket a dolgokat. Csak és kizárólag hülyéskedés céljából és ZÁRT szerveren. Ha Te ezt nem vagy képes megérteni, akkor nincs miről beszélni...Tudni kellene különbséget tenni a fun és a valódi cheat között.

Mivel van saját szerverem cod4-ben, pontosan tudom hogy miről beszélsz...
Ugyanakkor, fel nem fogom, hogy miért bűn, esetünkben hülyülés céljából használni az asi-kat.
Na m1 felesleges erről vitázni.

Źşë', temeg szójjááááá, ha kell ember, ha épp cod4-ezek is. Ha épp nem warozok úgyis menni fogok xD, vagy nem :B .

[ Szerkesztve ]

* * * * * * ibJ#team| IMi™ - NE idegesíts, MERT ideges leszek!! ® * * * * * *

(#14396) rup1u5 válasza medvezsolt (#14390) üzenetére


rup1u5
nagyúr

fsb-nek reagáltam
nincs nekem ezzel semmi bajom. szoktam csatlakozni is az ilyen ökörködésekhez de max 10 perc és megunom. és mivel nincs semmiféle szürés és mindenki "fun"-ol ezért gyakorlatilag nincs olyan szoba ahol ne lenne minimum 2-3 cheater. és mivel én free mode-ozni szeretek ezért nincs mit tennem. nyithaték szobát de az is tele lenne csíterekkel hamar. ugyhogy nincs sok választásom. mások "fun"-ja nyírja ki az én "fun"-olhatnékomat. ha érted mire gondolok.....team deat match-et is szeretném nagyon de ott is nagy a "fun".

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#14397) Mariann294 válasza rup1u5 (#14396) üzenetére


Mariann294
őstag

Én már irtam régebben FSB-nek hogy csinálnék csit nélküli estét is. :K
De nem jeleztétek hogy jöttök-e vagy sem,ill hogy mikor lenne nektek jó. :U
Jó lenne visszaidézni a régi szép időket! :D

(#14398) medvezsolt válasza rup1u5 (#14396) üzenetére


medvezsolt
senior tag

nah akkor egyetértünk..csak kéne a gémbe valami szürés. hogy mikor lehesen használni és hogy, .vagy vmi PB:D vagy nemtom

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#14399) medvezsolt válasza Daffni2 (#14393) üzenetére


medvezsolt
senior tag

oké, ám legyen csináld Winbe ,tényleg lehet!..az a cikk a linkben nagyon profi ,
egy tanács: ( ezért folyt rólam le 2 liter víz)
Ha elkezdedd win alól a Flashelést, és ugy látszik mintha lefagyott volna a gép, akkor SE inditsd ujra, mert magához fog térni..több percek kellenek neki de azt mondták utána hogy magához tért volna.

DE még mindig azt mondom, hogy DOS alól a legeslegbiztosabb a menet
bár ha áttanulmányozod a linket akkor gondod nem lehet

[ Szerkesztve ]

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#14400) Imi Csabi válasza medvezsolt (#14398) üzenetére


Imi Csabi
tag

Hidd el nekem nem akarsz te PB-t a gémbe xD. Az a bugos sz@rkupac, csak a tisztességes pléyereket cseszteti, aki csítel ahhoz hozzá sem nyúl :( Cod4-ben legalábbis sajnos így van.

* * * * * * ibJ#team| IMi™ - NE idegesíts, MERT ideges leszek!! ® * * * * * *

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.