Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) Lefty


Lefty
addikt

francis és derrick
SPOILER ON
aki nem francist ölte meg hanem derrick-et, az mondja már meg h h alakult a sztori utána?
SPOILER OFF

(#7002) snataniel


snataniel
tag

OFF:Valaki Tudja hogy hogy lehetne eggy videókártyát meghúzni???
Elöbbi HSZ-ek valamelykébén írta valaki hogy az segített neki... :))

Kárpátia!!!

(#7003) audi100td válasza Eagl3 (#7000) üzenetére


audi100td
nagyúr

A GTAIV Vista alatt :F

Megnéztem és 2,4-2,5GB a kihasználtsága. :U

Mi az az "id" :F

snataniel: erre megvannak a megfelelő topikok, pl. keresd meg a vga-d topikját, ott biztos segítenek.

[ Szerkesztve ]

(#7004) KrAt válasza audi100td (#7003) üzenetére


KrAt
veterán

Nekem is 2 giga van, Vista alatt, és elfut..Jó, kicsit lassan tölt, de ennyi :)

(#7005) Sirandrish válasza audi100td (#7003) üzenetére


Sirandrish
legenda

az id gondolom is akart lenni csak elirta..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7006) TazLeacher válasza snataniel (#7002) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Leveszed a géped oldalát, a hűtőn keresel valmi stabil pontot, arra rákötsz egy madzagot, és jól meghúzod. Arra vigyázz, nehogy lerántsd a gépet az asztalról... :DDD

És most szívesen linkeltem volna neked segítésget így a poén után, de sajnos még az adatlapodat sem töltötted ki, így magadra maradsz a keresgélésben...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#7007) N95 8Gb


N95 8Gb
tag

Szóval nekem patch után nem volt utcai zaj és az autók is némák voltak. A rádió szólt és a figyelmeztető hangok is. De se duda, se nénó, se ütközéskor robaj, se robbanás! Kidobtam a pöcs-t, és újra hallani mindent.

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=N95+8Gb&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#7008) semetka válasza audi100td (#6998) üzenetére


semetka
őstag

Egy 160GB-os maxtor vinyóm van ( most volt 2 éves.)
Itt a száma: Maxtor 6G160E0
Megpróbálom töredezettségmentesíteni, hátha jobb lesz
amúgy xp-n tolom

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#7009) Mans20


Mans20
addikt

Hi

Megvettem én is a gamet,azt meg tudja mondani valaki hogy aki nem rakta fel a sp3 at xp hez hanem babrált inkább a registrybe annak volt e valami hibája?vagy elfogadta?mert akkor én se rakom fel inkább.

(#7010) Silenzio válasza N95 8Gb (#7007) üzenetére


Silenzio
addikt

Akkor rosszul tetted, mert nálam is ez volt, és egy újraindítás (a játéké, nem a rendszeré) segített rajta. Simán.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#7011) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Valki nem tudja hogy a nem saját elmentéseket hogy kell bemásolni... :F

(#7012) audi100td válasza semetka (#7008) üzenetére


audi100td
nagyúr

Szerintem nézd meg mit ír az állapotára HD Sentinel nevű progi, Maxtor vinyók nem a legmegbízhatóbbak.

(#7013) Eagl3 válasza audi100td (#7003) üzenetére


Eagl3
veterán

Igen, az id az is akart lenni. :)

Teljesen jól megy 2giga rammal, lehet gyorsabb valamivel a töltés több rammal, de bőven játszható 2giga rammal Vista alatt a játék.

(#7014) Eagl3 válasza Mans20 (#7009) üzenetére


Eagl3
veterán

Miért nem rakod fel? :F

(#7015) audi100td válasza Eagl3 (#7013) üzenetére


audi100td
nagyúr

Ok, ha nem akad akkor végül is ezek szerint elég lehet a 2GB is, de azok biztos alaposan meg vannak izzasztva. :D

(#7016) O$zkł válasza B-L-A-C-K (#7011) üzenetére


O$zkł
aktív tag

a rejtett fájlokat meg kell jelenítenni és akkor a docc and settings/felhasználónév/Local Settings/Applications data/rockstar games/GTA IV/ és ott van a savegame

nekem is kéne egy mentés mert nekem is elveszett 20-30% közt jártam
akinek van az el tudná küldeni?
a fentiek alapján megtalálja

"Be the change you want to see in the world"

(#7017) semetka válasza audi100td (#7012) üzenetére


semetka
őstag

Ezt írja a SMART:
SMART

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#7018) Malklar


Malklar
tag

Sziasztok! Van a topic elején egy Grafikai korlátozást feloldó cuccos. Segítene nekem valaki pontosan mit csináljak? Odááig eljutottam hogy létrehoztam a megadott néven egy .txt-t de nemtudom pontosan hogyan tovább. Valaki lécci segítsen. Előre is köszönöm!!! :R

Vagy ha valaki eltudja köldeni a saját TXT-jét email címemre azt köszönném meg a legjobban!
malklar@citromail.hu

[ Szerkesztve ]

(#7019) bpx válasza kanmajom (#6987) üzenetére


bpx
őstag

"vajon mit művelhet a hivatalos minimál gépen a játék?"

c2d e4300 alapon, 2 gb ram, 256 megás x1950pro
1024*768, minden mininumon (kivéve vehicle density, mert nekem ne legyen kihalt a város :D)
játék közben 15-20 fps
2. szigeten a központban a felhőkarcolóknál, vagy ahol a sok busz áll, vagy pl. felrobban 1-2 kocsi, 10-15 fps
emellé bűn ronda az egész

nekem mondjuk nagyon tetszik a játék, de egyelőre amiért így megy, csak gyorsan letudom a küldiket, aztán hagyom is
majd ha lesz jobb gép, akkor újra előveszem, "rosszalkodok", stb + esetleg multi :)

(#7020) barnam_ válasza Malklar (#7018) üzenetére


barnam_
nagyúr

egyszerűen bemásolod ami ott levan írva, és elmented.

(#7021) nepszter1


nepszter1
addikt

valaki mondja már el hogy AZ EGÉR FELFELE HÚZ ilyenkor mi a a TEENDŐ?

(#7022) Malklar válasza barnam_ (#7020) üzenetére


Malklar
tag

De pontosan mit? A commandline.txt-n belül így nézen ki a cucc?

-norestrictions
-nomemrestrict

(#7023) barnam_ válasza Malklar (#7022) üzenetére


barnam_
nagyúr

nekem egymás mellett van, de lehet úgy is működik ha egymás alatt van.
ezt másold be a commandline.txt-be:
-norestrictions -nomemrestrict

[ Szerkesztve ]

(#7024) Malklar válasza barnam_ (#7023) üzenetére


Malklar
tag

Hát ez nekem sajnos nem akar működni. Úgyan úgy nem engedi tovább 320 megánál! :S

(#7025) norbiphu válasza Malklar (#7024) üzenetére


norbiphu
senior tag

egymás mellé írd őket, ne új sorba

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#7026) Mans20


Mans20
addikt

Jó lett ez a 180.84 es driver,felraktam,bootol az xp ,beírom a jelszavam és ennyi.Vagy van valami varázslat amivel be is tölt a rendszer?mert tovább nem jutok vele,csak a windows képernyőig.Volt valakinél ilyen?Vagy egyszer be is tölt a renszer?

Most a legutobbi helyes beállításokkal indítottam a gépet és most nincs fent driver a vga hoz.

[ Szerkesztve ]

(#7027) N95 8Gb válasza Silenzio (#7010) üzenetére


N95 8Gb
tag

Újra felraktam a pöcs-t, újraindítottam a gamét, van minden hang. Mentés után újra előjön a hiba.

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=N95+8Gb&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#7028) Blizzard.9 válasza norbiphu (#7025) üzenetére


Blizzard.9
tag

Működik az úgy is ha külön sorba vannak...

(#7030) mad1 válasza nepszter1 (#7021) üzenetére


mad1
veterán

Joystick,vagy kormany van bedugva? :U

Ne szemetelj ! = Steam

(#7031) B-L-A-C-K válasza O$zkł (#7016) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Azt tudom, de ha bemásolom akkor nem megy, csak a saját mentésemet engedélyezi másét nem....

(#7032) Silenzio válasza N95 8Gb (#7027) üzenetére


Silenzio
addikt

Hm... Nekem is előjött most, a commandline txt-t próbáltam felturbózni. Aztán kitöröltem mindent, kivéve a nomemrestrictet, a másik ilyen izét, a fullspecaudiót meg a precache-t ja meg a novblankot vagy mit. Más nem is kell... Most megint jó. Mellesleg ilyen hibák nálam a San Andreasban is voltak bizonyos mennyiségű mod után (nálam a játék 6 giga volt, tehát kb. 1.5 giga volt rajta a "fölösleg", egy ponton túl az engine nem bírta, eltűntek házak, autók, textúrák és hangok)...

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#7033) Vasinger! válasza Mans20 (#7009) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

A telepítő automatikusan felrakja!

(#7034) cizoe


cizoe
őstag

Áá patch után megbolondul a controls, leviszi a kameranézetet nico lábához, olyan mintha lefelé húzna az egér. :O

(#7035) Geryson válasza cizoe (#7034) üzenetére


Geryson
addikt

Picit visszaolvasol és látod, hogy kilépsz a játékból, visszalépsz és rendbejön...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#7036) cizoe válasza Geryson (#7035) üzenetére


cizoe
őstag

A válasz: nem. Probléma maradt. :N

Viszont lehúztam az usb gamepadot és most jó. :U

(#7037) Geryson válasza cizoe (#7036) üzenetére


Geryson
addikt

Ez lett volna a következő tippem, nálam is csak egyszerre segített ez a helyzeteten, sorry a pontatlanságért...

Mondjuk holnap kipróbálom, hogy bedugva indítom el, kiváncsi vagyok, hogy akkor már elviseli-e (reménykedem, hogy csak kezdeti nehézségeket okoz egy bedugott joy és utána megnyugszanak a kedélyek).

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#7038) Mans20 válasza Vasinger! (#7033) üzenetére


Mans20
addikt

Jó felrakta de mikor rebootolom a gépet akkor megáll a jelszómegadás után és marad a kék üdvözlőképernyő.Most felrakom az angolt.Ja amúgy a driver cleanerral is töröltem safe módba.

(#7039) "NOMAD"


"NOMAD"
csendes tag

Na 4 giga RAM mellett nem fagy ki a játék, ISTENKIRÁLY :C

(#7040) Malklar


Malklar
tag

Nos sikerült megcsinálnom a commandline-t és akadt még 1 kicsi gond. Ha felakom 1024X768 High, High, látótávolság 20 stb stb akkor alig látok el 5 méterre. Lassan tölti be a textúrákat meg mindent. Az út is csúnya és mintha lebegnének a kocsik. Mi lehet a gond? 2 giga ram van a gépben és egy Asus 8800GTS 320mb. Próbáltam a 180.48 illetve a 180.84-es drivert is és kezdtem őj játékot de így sem mőlt el a dolog! Előre is köszönöm a helpet! :R

[ Szerkesztve ]

(#7041) #41635072


#41635072
törölt tag

Valaki érti Little Jacob-ot? :D

(#7042) cizoe válasza #41635072 (#7041) üzenetére


cizoe
őstag

Tolj egy kis gandzsát, rögtön érteni fogod BAD BWAI :DDD

Angol - patois szótár ;)

[ Szerkesztve ]

(#7043) barnam_ válasza Malklar (#7040) üzenetére


barnam_
nagyúr

A kevés videomemória a gond. Nálam is 1024x768, high,high, és 609 MB kellene neki a vramból. Nálam 512Mb van az még elég, de 320 már kevés.

Tel Elek: vicces hogy sokszor Niko is azt mondja hogy nem érti :D

[ Szerkesztve ]

(#7044) #41635072 válasza cizoe (#7042) üzenetére


#41635072
törölt tag

:C

(#7045) Malklar


Malklar
tag

[link] Egészen pontosan ez lenne a gondom! :R

(#7046) Malklar válasza barnam_ (#7043) üzenetére


Malklar
tag

Youtuben néztem egy videot ott is 512-es karival nyomta de jócskán 1k fölött volt a memhasználata! :(

512 Full

[ Szerkesztve ]

(#7047) #41635072 válasza Malklar (#7045) üzenetére


#41635072
törölt tag

Ez a kevés memória miatt van...

(#7048) janos666 válasza Malklar (#7046) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Érdekes. Én most még a patchet is felraktam, levettem a textúrákat mediumra, és a látótávolságot addig, míg a lent kiírt memóriahasználat épp elérte a maximumot (11-es értéken következett be), és így is bugzik még a játék 1920x1200-ban.
Szóval 512-es Radeonnal nem tudok natív felbontásban játszani, vagy mi?

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#7049) cizoe


cizoe
őstag

Elegánsban nyomom. :D
Hülye rendőr lopja a kocsit :) (jobb als sarok)
Egy kis balhé a szabadság szobornál.. ;]
Bummm
"free t.shirt" :DDD

janos666: Nem a vga a hiba, egyszerűen szar az egész. Nekem akáemire állítom, akármilyen felbontásba (1024x768, 1280x1024) ugyanúgy fut, 30-40 percenként pedig belaggol mint a dög, leteszem kicsibe, visszarakom nagyba és már jó megint. Kész van a játék...

[ Szerkesztve ]

(#7050) Cool Face


Cool Face
aktív tag

Üdv!

Régóta szenvedek a GTA IV-el, mert nagyon lassan megy a játék, de nem tudom mitől :F Feltettem a patchet meg az új ATi drivert, de semmi javulás :( Annyit tudok róla, hogy egyelőre sok a bug; a grafikai hibák és fagyások elvileg annak köszönhetőek, hogy Rockstar az Xbox 360 Xenos-ra lefordított shader programokat futtatja a PC-n is. Gondlom, hogy nincs rendesen optimalizálva a játék.De ennyire?Ha valakinek van valami használható 5lete azt megköszönném ha megosztaná velem, ha már én pár napja szenvedek és nem jutok egyről a kettőre.

Csak a benchmarknal van amúgy ennyi FPS játék közben 10~20 FPS

Statistics
Average FPS: 54.90
Duration: 37.21 sec
CPU Usage: 60%
System memory usage: 75%
Video memory usage: 96%

Graphics Settings
Video Mode: 1280 x 1024 (75 Hz)
Texture Quality: High
Render Quality: Highest
View Distance: 100
Detail Distance: 100

Hardware
Microsoft® Windows Vista" Ultimate
Service Pack 1
Video Adapter: ATI Radeon HD 4870 X2
Video Driver version: 7.14.10.630
Audio Adapter: Hangszórók (Realtek High Definition Audio)
Intel® Core™2 Quad CPU Q9450 @ 2.66GHz

File ID: Benchmark.cli

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.