Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14851) Mariann294 válasza Geryson (#14850) üzenetére


Mariann294
őstag

Hát ez már szánalmas.Dugják fel maguknak! :(((
Mi van a live-al? :F

(#14852) Geryson


Geryson
addikt

Most nézem egykori GTA4 "barátaimat" és látom, hogy FSB május 1.-én volt utoljára de még a jó öreg Vahur sem volt már valami 1 hónapja. Gagáról sincs hír sem, én is mekkora bolond vagyok, hogy itthagytam vagy 2 hónapra ezt a játékot!

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#14853) Kommy válasza Mariann294 (#14851) üzenetére


Kommy
veterán

Szerintem nem a live-al lesz gond mivel én be tudok lépni live-ba, csak amikor a pályát töltené be akkor dob ki. Tudok játékot is csinálni, kivéve free-t mert ott ugye egyből belépne és egyedül is lehetne ökörködni . :F

(#14854) Magnat válasza Geryson (#14850) üzenetére


Magnat
veterán

Pusztuljon az MS. Elérték, h ezek után is minden eszközzel minimalizáljam a nekik fizetendő összeget hardvereik, szoftvereik után ;]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#14855) Mariann294 válasza Geryson (#14852) üzenetére


Mariann294
őstag

Hát igen bolond vagy! :D
Bizony sajna ők már régota nincsenek fennt... :(
De azért az elmult hetekben volt rá példa hogy jó sokan összejöttünk...voltunk párszor 10-en. :) Meg azota jött pár uj arc is miota nem voltál fennt.Csak ők nem járnak a ph-ra. :N

(#14856) Kommy


Kommy
veterán

Lehet multizni újra, nekem most működik.

(#14857) Źşë'


Źşë'
addikt

engem is kidob meg mindig mikor tolti be a jatekot :s volt olyan h 1mas utan 3x elszallt hibaval
ez a dlc eleg vicc :d egy homo hogy lehet gangsta ?:D áh eszementek, de azert happy lennek ha jonne pcre :))

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14858) puttputt válasza Źşë' (#14857) üzenetére


puttputt
őstag

Ezt a dcl-t annyira nem bánom..., ha nem dobnak meg vele, már amit a nevéből kilátszik... :DDD A motoros sem hatott meg annyira - nem vagyok nagy motorfan -... De tényleg tolhatnának valami ilyesmiket PC-re..., na jó, ezeket is elfogadjuk :C

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14859) bognar110


bognar110
őstag

Fel raktam egy trainer vagy mi a neve amivel lehet skint váltani kocsikat meg stb meg egy car spawnert és ha belépek hibajelentés jó engedélyezem rendszergazda ként de ha kilépek a játékból akkor is de miért ? valaki segítene ? :W :W :W :W :W

(#14860) bolic


bolic
őstag

Éljen soká a DLC! ;] :P :C :DD

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#14861) Źşë' válasza bolic (#14860) üzenetére


Źşë'
addikt

jaja csak jó lenne ha jönne pcre is :s nyamvadt r* =)))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14862) Źşë'


Źşë'
addikt

picit elvonatkoztatok most a gtatol :)) lehet vki ismeri

gömb

bocsi az offert :)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14863) Robi86 válasza Źşë' (#14862) üzenetére


Robi86
senior tag

"egyszerű" matek az alapja...

(asszem ma is sikerült beb.sznom :DDD )

(#14864) WhiteWalker válasza Narancs (#14842) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

komolya érv és indok volt :U

(#14865) G@bi90MR válasza bognar110 (#14859) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Mentettél állást aközben, hogy haszánltad a trainert? Nálam akkor volt ilyen.

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#14866) Źşë' válasza Robi86 (#14863) üzenetére


Źşë'
addikt

igen tudom, logikus az egész, de elsőre elég funny :)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14867) Robi86 válasza Źşë' (#14866) üzenetére


Robi86
senior tag

Nemrég, mikor először láttam, bevallom, hogy kicsit tényleg megijedtem, hogy WTF? :Y , de aztán csak rájöttem :))

Giinos: Ő tudja, hogy mire használja, ha neki jó, akkor neki jó, és ez a lényeg ;)

[ Szerkesztve ]

(#14868) bendzso válasza Źşë' (#14862) üzenetére


bendzso
senior tag

Én nem jöttem rá a lényegére. :B :D

(#14869) bognar110 válasza G@bi90MR (#14865) üzenetére


bognar110
őstag

Mentettem de már amikor elöször beraktam akkor ez volt mááár a balya

(#14870) Mariann294 válasza Źşë' (#14862) üzenetére


Mariann294
őstag

Igen régóta ismerem :)
Birom az ilyen dolgokat tök érdekesek! :K

Jelentem újra vistám van! :D Épp töltöm az SP1-et aztán felrakom a GTA-t. :D

[ Szerkesztve ]

(#14871) Źşë' válasza bendzso (#14868) üzenetére


Źşë'
addikt

ugye van ez a szamolj igy, ezt vehetnenk egy szabalynak is ami alapjan mukodik a jatek.
vannak 0-99 ig a szamok mellettuk a logok, ugy lett megirva a flash jatek h mivel a szabaly minden egyes szamra es muveletre igaz, igy ciklikusan u azok a logok kerulnek kulonbozo szamok melle (ami a szumma)

pelda 95 -> 9+5=14 95-14=81 (pl itt van egy david csillag)
72-> 7+2=9 72-9=63 (itt is david csillag van) azaz akarmilyen kombinaciot veszunk alapul mindig csak egy megoldast kapunk :)) magyaran amit te kiszamolsz eredmeny azt a gep is kiszamolja, az osszes tobbi szamvariaciora is, es mivel szamilag az eredmeny valtozo ugyan de a sorrendben levo logo uoda fog esni a szabalynak koszonhetoen :)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14872) Mariann294 válasza Źşë' (#14871) üzenetére


Mariann294
őstag

Igen ezt már én is felfedeztem..direkt megnéztem hogy ugyanaz-e az ábra és ha igen akkor kerestem vmi más számot és azzal számoltam.Igy egy párszor megtréfáltam a gömböt. :D

(#14873) Mariann294


Mariann294
őstag

Na mostmár aztán totál ideges vagyok!!!! :W :W :W
Mindent megcsinálok,lefrissitek.Elinditom a játékot.Bejön a szöveg meg a kis Rockszar jelek.
Aztán sőtét képernyő.Nem csinál semmit.Windows emblémás billel kilépek és ez a kép fogad:[link]

Hát ez meg mi a szar???????Életemben nem volt még ilyen!! :Y :Y :Y
Ilyenkor mivan? :F

(#14874) bendzso válasza Mariann294 (#14873) üzenetére


bendzso
senior tag

Szerintem próbáld meg a Vista topikjában.
Amúgy meg tegnap csak Bognar volt.... :(

[ Szerkesztve ]

(#14875) puttputt válasza Źşë' (#14862) üzenetére


puttputt
őstag

Én is ismerem! :DD Már meg is fejtettük haverokkal, régen, sőt, pályáztattunk is kisebbek között, hogy ki fejti meg a működési elvet, ilyesmi. Nagyon állat! :D
(Ilyesmi még a reflex-vizsgáló, amikor kurzorral kell kerülgetni a mozgó "vonalakat"... vadászpilóták 2 percig bírták, én olyan 15 másodpercig... mint egy majom? :U ;] :DDD )

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14876) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

sziasztok!olyan kérdésem lenne: xp alatt GTA4 szépen fut win7 alatt is,csak amikor space-t nyomok, vagyF-et, vagy hirtelen lükibe rakom az autot akkor egy pillanatra megáll a kép :F
amúgy meg 35-45 FPS van valaki tudna erre megoldást dx-et frissítettem 9.5-öt újra raktam
előre is köszi :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#14877) Mariann294 válasza bendzso (#14874) üzenetére


Mariann294
őstag

Ezaz hogy ilyet soha az életben nem csinált. :Y
De ha jobban megnézed a program helyén a GTA IV ikonja van...
Szerintem az a gond hogy csak frissitettem Vistára...szóval a windows.old mappában ugye megmaradnak ilyenkor a fájlok.(Ez kellett mert még mindig nincs külső vinyóm).Igaz hogy ezután ezeket kitöröltem de szerintem egy teljes nagy reininstall kell majd neki. :O
Beszarok hogy ez a windows 7 hogy összekutyulta az egész rendszert... :W :( :(( :(((

(#14878) Robi86 válasza kisza25 (#14876) üzenetére


Robi86
senior tag

Na ilyet se hallottam még :Y Egy újabb rejtély a gtaIV körül...vagy inkább újabb bizonyíték a szar portolásra :((( Eredeti a game?

(#14879) puttputt válasza Robi86 (#14878) üzenetére


puttputt
őstag

Van difi az eredeti-nem eredeti gyorsasága-minősége közt? Persze, nem az átportolt PCsre gondolok, ott nyilván van... pl. egy másolt DVD (rippelt) és az eredeti között.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14880) bendzso válasza Mariann294 (#14877) üzenetére


bendzso
senior tag

Azért nekem se kellett volna ajánlgatni...Béta rendszerre egy "béta" játékot rakni. Átgondolhattam volna én is. :( Sok sikert, mert már rég multiztam veled is és a többiekkel is. :)

(#14881) Mariann294 válasza bendzso (#14880) üzenetére


Mariann294
őstag

Nem a te bajod!Én voltam a hülye...minek raktam fel bétát.. :(((
De nem gondoltam volna hogy igy összekutyul mindent főleg mivel mások is itt ugy istenitették.Csak akkor tudok menni jáccani ha végre meglesz a vinyóm.Ha ma meg is lesz nem hiszem hogy ma feltudok menni.(Ezek a kezdő frissitések órákig eltartanak :( )Remélem holnapra már jó lesz minden.Várom már...le kell vezetni a feszültséget meghát olyan rég multiztam már...főleg veletek. :)

[ Szerkesztve ]

(#14882) Robi86 válasza puttputt (#14879) üzenetére


Robi86
senior tag

Ezt nem tudom, mindenütt más...viszont nálam az eredeti game a 3-mas patch után játszhatatlanná vált (15-20 fps a korábbi 25-30 fps helyett) ezért leszedtem egyet, az meg megy a 3-mas patchel vígan, se live se semmi sz.rakodás :) Multizni egyébként sem tudtam a csiga netem miatt, szóval elvagyok most ezzel. Tudom csúnya dolog a warez, de az szerintem mégcsúnyább, hogy megvettem az eredetit, és a letöltött verzió jobban megy.

[ Szerkesztve ]

(#14883) kisza25 válasza Robi86 (#14878) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

hát hogy a fenébe ne lenne az ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#14884) Geryson


Geryson
addikt

Sajnos nem tudtam jönni tegnap érdemben multizni, mert egy haverom volt nálam és bár magát a multirészt mutattam neki, ezt mégis inkább egy "publikus", vagy 20 fővel töltött szobában tettem.

Ellenben el kell, hogy meséljem, hogy egy gyereket bekergettünk a repülőtérre asszem hárman. Ha már itt voltunk, akkor szépen mindenki felvett egy helit és elkezdtük kergetni vele az egyedül maradt gyereket aki az irányítótorony alá futott be (tudjátok, ott van olyan "blast fence"-nek hívott piros-fehér kerítés (nem tudom mi a pontos magyar neve) két oldalról majdnem végig. Na hát a végén leszálltunk és a földről lőttük a futkosó gyereket aki meglepően sokáig (olyan 10-15 másodpercig) túlélte vagy inkább megúszta a másodpercenként kilőtt szerintem laza 40-50 töltényt, merthogy ugye mindhárman löttük mindenhonnan ahonnan lehetett. Végülis annyi lett a fószernak, de még ő maga is röhögött textben, mert tényleg non-sense volt a túlerővel szembeni esélye. Tök jól nézett ki, hogy futkosott mint egy mérgezett egér! :D

Pénteken viszont tuti leszek és akkor nézem az ismerősöket! :D

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#14885) G@bi90MR


G@bi90MR
aktív tag

Mi a franc van a GTA-val mostanában? Negyedjére tudtam csak elindítani, addig pofázott, hogy TEGYEM BE AZ EREDETI LEMEZT. :Y :Y Ilyet még nem láttam. Kinyomtam a tálcát, vissza be, így már szerencsére jó lett. A live mióta szarakodik, a játék is szarakodik. :(((

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#14886) puttputt


puttputt
őstag

Tud valaki jó kis map-modokat esetleg? Olyat, mint a "Times Square mod"... ilyesmi.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14887) Mariann294 válasza Geryson (#14884) üzenetére


Mariann294
őstag

Nagyon remélem hogy pénteken már én is tudok jáccani. :U

(#14888) puttputt


puttputt
őstag

Laza "gádzsó", susogós meg Armani kombináció :DDD :

[link]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14889) puttputt válasza AMD Power (#14157) üzenetére


puttputt
őstag

AMD Power:GTA San Andreas-hoz van Renault Megane 2009 mod, ha még aktuális, és az is megvan :D

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14890) puttputt


puttputt
őstag

A Multi-Cheat ellen...:

[link]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14891) Mariann294 válasza puttputt (#14890) üzenetére


Mariann294
őstag

FSB!!!!Jöhecc vissza jáccani!!!!!!!!!! :C

(#14892) puttputt


puttputt
őstag

Ez szintén hasznos lehet...:

[link]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14893) Geryson válasza Mariann294 (#14891) üzenetére


Geryson
addikt

Ja, a cheaterek miatt lépett?

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#14894) Mariann294 válasza Geryson (#14893) üzenetére


Mariann294
őstag

:K

(#14895) Geryson válasza Mariann294 (#14894) üzenetére


Geryson
addikt

öreg hiba, na megyek adok a cheatereknek... :)

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#14896) Mariann294 válasza Geryson (#14895) üzenetére


Mariann294
őstag

Én is utálom őket de max ha meglátom őket valahol akkor kilépek.Ennyi.
Nehogymár én szivjak az ő hülyeségeikért...

(#14897) bendzso válasza puttputt (#14890) üzenetére


bendzso
senior tag

Akkor még handlingot sem lehet használni, ha jól értem?

(#14898) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

nem tudja valaki,ha összekötök 2 videokarit ,fejenként 512Mb -osakat crossfire-be,akkor a játék 1 Gb-osnak látja??? :F

(#14899) WhiteWalker válasza puttputt (#14890) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

esetleg leirnád.hogy kell üzembe helyezni,annyi világos hogy kicsomagolni a gta4 főkönyvtárba és kell az asiloader is. Na a többi lépés kérdéses :U

(#14900) puttputt válasza WhiteWalker (#14898) üzenetére


puttputt
őstag

Erre tudok választ adni egyelőre - :DDD -, a többire mindjárt.
(Mivel nem vagyok érintett Multi ügyben -még-, ezért nem olvastam át a dokut.)
Azt tudom, hogy két 1Gb-os ATI-t 1Gb-nak látott, ha ez segítség..., tehát nem valószínű.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.