Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15501) Źşë' válasza Robi86 (#15500) üzenetére


Źşë'
addikt

gondolom feljebb van tolva a digital vibrance (színkorrekció v micsoda magyarul :D) igaz? elvileg nem úgy menti le a kepét hanem alap beállításokkal, az csak a monitort szabályozza be a vgat nem
amúgy nálam is be van lőve, még tvre is sokkalta szebb színek vannak, mintha élne maga a környezet :D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15502) Robi86 válasza Źşë' (#15501) üzenetére


Robi86
senior tag

Hátakkor szegény puttputtnak mitől ilyen sötétek a képei? :DDD

(#15503) Mariann294 válasza Robi86 (#15496) üzenetére


Mariann294
őstag

LOOOOOOOOOOOOL!!!!!! :C
Am nekem az a digital vibrance maxra van tolva+még a monitoromon van magic color és igy elképesztően gyönyörű szinei vannak :K
A fényerőt csak addig tolom fel amig nem láccik hogy tul fényes.(tudjátok olyan fehéres)Hamár egy kicsit is láccik akkor visszaveszem...
puttputtot ne bántsátok már!Ha ő igy szeret jáccani akkor jáccon igy! :K

(#15504) Źşë' válasza Robi86 (#15502) üzenetére


Źşë'
addikt

gondolom a jatekban modositotta a csuszkat kontrasztot stb... az is lehet h amelyik progival kiveszi a kepeket az modositja?! (pl anno nalam prtscrn el lett kimentve q3bol par kep, mert akk meg nem volt fraps se xfire :D es mikor paintbe beillesztettem sotetebb volt a kep mint ami a jatekban) akk arra is tok gondolni h vmien modot hasznal ami ilyen
de visztont azt nemtom ha alapbol sotet a kep, es allitja vilagosra akkor lehet h a sotet kepet veszi ki?! ...pár lehetőség :D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15505) Robi86 válasza Mariann294 (#15503) üzenetére


Robi86
senior tag

Éééén dehogy bántottam, sőt :K

Źşë' : én ezt már nemértem :DDD

(#15506) Bator92


Bator92
tag

Tudna valaki nekem 50% körüli mentést adni? Nagyon megköszönném :R

(#15507) Mariann294 válasza Robi86 (#15505) üzenetére


Mariann294
őstag

Hát speciel fsb-re gondoltam leginkább.. :)
Más:
Kissé meggyűrödött :DDD

(#15508) cNpowa


cNpowa
tag

Na végig vittem a gém stori részét juhéjjj :D :DD

Mariann: az egy sultan eReS ? [volt] :Y

[ Szerkesztve ]

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#15509) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Sziasztok!

Van egy kis problémám! Tehát a konfig az adatlapomon található, ezzel a játék közepes beállításokkal vígan fut egy darabig, az első pályán amikor megérkezem a kikötőben semmiféle akadozást nem tapasztalok, olyan amilyennek lennie kell, de kb 2 perc játék után a textúrák hirtelen eltűnnek. én úgy gondolom hogy a ram kevés ehez, ezért veszek még egy giga ramot, szerintetek ez orvosolja a problémát? 1024x768-as felbontáson szeretnék játszani.

köszönöm

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#15510) tremor


tremor
tag

Ha valaki megint tudna segíteni az segítsen:D
Feltettem mindent hogy neten játszhassak, be is regisztráltam minden ...
amikor odaérek hogy join live akkor beírok mindent és valami not akármit ír ki és nem enged be, mindent enabledre tettem emellett:( Lécci segítsetek

Debuggolást vállalok,,házhoz megyek,,,

(#15511) Robi86 válasza kovacsroli (#15509) üzenetére


Robi86
senior tag

Hi!

A mégtöbb RAM sosem árt, nade: elég gyengének tűnik a VGA-d is (pontosan milyen?) és a procit is jó lenne 3GHz környékére húzni. Eredeti a game? Patchek fent vannak?

tremor: segítenék, ha tudnék, de a multi mókából én kimaradok. Azt tudom (bár ezt sem biztosan :DDD ) hogy nem szabad Magyarországot megadni ott ahol meg kell adni, mert akkor nem működik, de Mariann, vagy valaki, aki multis, majdcsak kifejti bővebben :)

[ Szerkesztve ]

(#15512) tremor válasza Robi86 (#15511) üzenetére


tremor
tag

Köszy aakkor azért írhatta ki hogy ebből a countryból nem tok menni:D :R

Debuggolást vállalok,,házhoz megyek,,,

(#15513) Robi86 válasza tremor (#15512) üzenetére


Robi86
senior tag

Szyvesen :DDD

(#15514) kovacsroli válasza Robi86 (#15511) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Ha ram hiány mellett is hibátlanul futott, akkor a plusz rammal is hibátlanul fog, attól nem félek. A vga pontosan Sapphire Radeon HD4670 512mb GDDR3 néven fut, dx10.1-es shader model 4.0. Minimumnak Dual core 1.8 van írva, nemhinném hogy ugyanez 2.5-ben kevés volna.. :R

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#15515) Mariann294 válasza cNpowa (#15508) üzenetére


Mariann294
őstag

Igen az volt. :)
kovacszoli: +1 Giga ramot minimum vegyél!!Ez már alap minden mostani játékhoz. :)

(#15516) person válasza kovacsroli (#15514) üzenetére


person
senior tag

Pedig hidd el sokat számít 2.5 vagy 3GHz nem mindegy.Pláne hogy több magot igényelne.
Én 2.5 helyett 3.2 GHz-en hajtom ha GTA-t nyomom és óriási különbség van. :K
A ram meg édes kevés de ha bővítesz XP alatt elég a 2GB Vista alá viszont az is kétséges.

(#15517) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Párhuzamos parkolás.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#15518) dokee78


dokee78
félisten

Win 7 re nem találok Games for Windows Live-t!
Mennyivel kevesebb FPS van Win 7-en,mint XP-n?

(#15519) Źşë' válasza dokee78 (#15518) üzenetére


Źşë'
addikt

hát nálam 32 bitesen mintha picivel szebb lenne es jobban is futna de h mennyivel azt meg nem mondom

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15520) Mariann294 válasza dokee78 (#15518) üzenetére


Mariann294
őstag

Mi az hogy win 7-re nem találsz Games for windows live-ot?? :F :F :F
Win7 = Vista
:U
Nem értelek... :(

(#15521) Źşë' válasza Mariann294 (#15520) üzenetére


Źşë'
addikt

hehe azért vistánál sokkal több :D;) ha jól láttam akk mintha nekem automatikusan lett volna telepitve vmi w7 installal 1ütt

azon nevettem h microsoft is irta h w7et ajánlják vista helyett :DD ez már gáz:DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15522) Mariann294 válasza Źşë' (#15521) üzenetére


Mariann294
őstag

Ugyérettem hogy amelyik driver,szoftver jó a Vistának az ugyanugy jó a Win7-nek.
De..hogy mi a véleményem a Win7-ről erről inkább nem nyilatkoznék! :DDD
Bár röviden ennyi:
Az egész egy ******** ******* ******* mert egy ***** ************* sőőőőőt ******* ***** ***** meg a **** ****** ***** !!!!!!!! :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15523) Robi86 válasza kovacsroli (#15514) üzenetére


Robi86
senior tag

Jah, jó az a vga, a minimum fölött van bőven, csak az adatlapod alapján valami régebbire tippeltem.
Én a fórumtársak (és a magam) tapasztalatai alapján írtam, hogy jó lenne 3GHz környékére húzni a procit, mert tényleg észlelhető gyorsulást hoz :K

rup1u5: nájsz, tanítani kéne :DDD Hogyhogy eladósorba kerül a nemrég újított procid? Valami finomságot tervezel a helyére?

(#15524) rup1u5 válasza Robi86 (#15523) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Egy másik Q9550-et szeretnék venni helyette. :)

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#15525) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

házirend :DDD [link]

be is van tartva szigorúan [link]

[ Szerkesztve ]

(#15526) dokee78


dokee78
félisten

Hát nekem lassabban megy Win7-en,de remélem majd 4GB RAM megoldja.

(#15527) kovacsroli válasza Robi86 (#15523) üzenetére


kovacsroli
senior tag

húznám én, ha értenék hozzá, meg nem félnék h elrontom vagy túlmelegszik vagy valami

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#15528) WhiteWalker válasza kovacsroli (#15527) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

az ati catalyst centerbe lehet az overdrive opciónál felhúzni

(#15529) Robi86 válasza kovacsroli (#15527) üzenetére


Robi86
senior tag

Akkor NE tedd! Nehogy szemtanúja legyél az aláírásodnak :D Vagy kérj segítséget a "tuning kezdőknek" topikban. :K

Giinos: procihúzásról van szó

(#15530) kovacsroli válasza WhiteWalker (#15528) üzenetére


kovacsroli
senior tag

megnéztem ez a contig.exe filet...a végére oda is írtam h -s de nem engedi alkalmazni, azt írja h az elerési ut érvénytelen:(

[ Szerkesztve ]

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#15531) dokee78


dokee78
félisten

Ha 2x1GB-ról 2x2GB-ra váltok az hoz +FPS-t vagy csak nem a merevlemezről fog swamp(remélem jól írtam)-olni?

[ Szerkesztve ]

(#15532) WhiteWalker válasza Robi86 (#15529) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

bocsesz :B

szemtől szembe [link]

[ Szerkesztve ]

(#15533) VanScore


VanScore
tag

Egy kis mai termés :) How to sit down

(#15534) dokee78


dokee78
félisten

Most raktam nemrég újra a rendszert és 1 óra játék után,A GTA4.exe hibát észlel ezért leáll!
Mi a fa.. baja lehet,régen nem csinálta 6 óra játék után sem.

[ Szerkesztve ]

(#15535) Narancs


Narancs
őstag

Hali!
Azt lehet tudni, hogy kik azok a karakterek, akik korábbi GTA sorozatokban is feltűntek már?

Beauty is pain

(#15536) baleegamer


baleegamer
csendes tag

Sziasztok!

Sajnos az angol leírásból nem sok mindent tudtam kihámozni...

...Szóval felraktam az 1.0.3.0-ás patchet, ws10 hiba szerencsére nincs, indítom a játékot, az első néhány másodpercben minden oké, de azután a hang szörnyű, akadozik; a kép kicsit szaggat és a végén lefagy a játék, kb 2 perc után. :(

Patch nélkül eddig semmi gond nem volt (az 1-1,5 óra utáni fagyásokon kívül). A konfig pedig megfelel a gépigényeknek.

Pls, help!!

(#15537) Mariann294 válasza VanScore (#15533) üzenetére


Mariann294
őstag

lol! :DDD

(#15538) Bocaa


Bocaa
senior tag

milyen karival fut maxon 1680*1050- be élsimitás nélkül??? :F

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#15539) pityeszka válasza Bocaa (#15538) üzenetére


pityeszka
őstag

Amelyiken jó sok Vram van.De a max graffhoz inkább proci kell szerintem.

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#15540) Dyno


Dyno
veterán

Sziasztok vettem egy Logitech Formula Force EX kormányt és szeretném ahsználni a játékba, hogy tudom beállítani?Mert a játék nem érzékeli.....más játékok viszont igen.1.0.2patch fennt van ahogy olvastam az kell hozzá, továbbá valami direct inputot engedélyezni, de ilyet nem találtam.Előre is köszi.

(#15541) rup1u5 válasza Bocaa (#15538) üzenetére


rup1u5
nagyúr

GTX280 vagy 4870 1Gb és valami 4 magos proci. Azért nem árt ha van 4gb memória is a gépben. Élsimitás meg nincs a játékban.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#15542) fireproof


fireproof
őstag

Na végre elég rendesen elfut.Még a vidikarin kell a memory clockot felhúzni kicsit.Szerdán megyek még 2 gb ram ért :DD Egyp a küldetések nehezek? És fegyvert csak akkor tudok szerezni ha megölök egy zsarut?És pénzt hogyan tudok könnyen szerezni?Taxizni lehet?(ha van időtök válaszoljatok rá) köszi :)) :DD :)

[ Szerkesztve ]

(#15543) baleegamer válasza fireproof (#15542) üzenetére


baleegamer
csendes tag

Fegyvert a küldetések során is tudsz szerezni, de akár rendőröktől is, és van egy pár ember az utcán akit hogyha elagyabugyálsz kiadja a fegyvert. Pénzt természetesen küldetésekért kaphatsz de ha szétvered (vagy elütöd) az embereket az utcán, akkor is tudsz szerezni. Taxizni lehet ha felhívod Romant (Phonebook->Roman->Job).

(#15544) bendzso válasza rup1u5 (#15541) üzenetére


bendzso
senior tag

Inkább 2GB-os GTX280. :((( :D
fireproof: Meg vannak boltok is, a térképen egy fegyverikonnal jelöli. (mily meglepő) :)

(#15545) fireproof válasza bendzso (#15544) üzenetére


fireproof
őstag

Nekem még nincsenek mert még nem csináltam küldetéseket.Egyébként nehezek a küldetések?

(#15546) Bocaa válasza rup1u5 (#15541) üzenetére


Bocaa
senior tag

akkor be kéne érnem kevesebbel is :DDD Mert procit nem fogok cserélni de akkor lehet ,h veszek még 2 gb ramot csak én 32bites xp-n tolom :F de azért egy 4850-el lehet olyan közepes fölött tolni nem??

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#15547) bendzso válasza fireproof (#15545) üzenetére


bendzso
senior tag

Szerintem nem igazán, van egy-két nehezebb, de hát próbáld ki. :K

(#15548) Dyno válasza Dyno (#15540) üzenetére


Dyno
veterán

Valaki segítsen, nagyon örülnék neki a ha működne, végre tudnék szabályosan autókázni.

(#15549) fireproof válasza bendzso (#15547) üzenetére


fireproof
őstag

Az lesz.Most úgysincs suli :DD

(#15550) sagesz93 válasza Dyno (#15548) üzenetére


sagesz93
addikt

1.0.3.0-ás patch-t is tegyed fel. Az options/controller-ben van egy olyan hogy enable directinput. Csak az a baj hogy egyszerre 2 tengelyt sima pc-s kontroller/kormánynál nem érzékel asszem a game. Szóval vagy gáz/féked lesz analóg, vagy a kormányzás. Csak xboxos kontrollerrel lehet igazán kockulni. De azért probáld meg hátha.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.