Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14801) puttputt válasza rup1u5 (#14794) üzenetére


puttputt
őstag

Én fix, hogy nem rakok Win7-et a véglegesig... addig nyüglődöm a Vista-val, bár az optimum az XP lenne, tudom. - csak nincs hangulatom emiatt bizgerálni.

Nem lenne rossz, ha elküldenéd - akár priviben - rup1u5! Nagyon megköszönném, ahogy az eddigi magyarázatot is. Igen..., sejtettem, hogy valami ilyesmi, az "Om" miatt, de nem mertem hülyeséget írni... abban biztos lettem, hogy keleti és ónyelv /ld. mint ge'ez/ -- bocs, hogy ezzel nyaggatlak, csak foglalkozom antik/kihalt nyelvekkel, több írásom is van már róla, ne haragudj, hogy "ide rángattam" :R

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14802) Mariann294


Mariann294
őstag

Mikor lesz multi party?Olyan rég voltam már... :(

Amugy még mindig Windows 7 van a gépemen.Most éppen rendezgetem a mappákat,másolok,töltök,az ujra install miatt.
Csak akkor tudom majd feltelepiteni a Vistát ha megvettem a külső vinyóm.Remélem este meglesz (a pendriveom betelt meghát már igy is el kellett bucsuznom néhány dologtol)

és akkor multiznék egyet ha összejönnénk...vagy holnap este? :)

puttputt: Xp.Igen! :) Csak én már ugy megszoktam és megszerettem a vistát hogy nem akarok elbucsuzni tőle. :D Meghát irtam is hogy nekem xp-vel sokkal rosszabb volt.Állandó fagyás,szaggatás,és a multi sehogysem jött össze.Marad a vista!Végleges?Igen!Akkor megjelöljük! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14803) puttputt válasza Mariann294 (#14802) üzenetére


puttputt
őstag

Szerintem is Vista, már én is úgy megszoktam..., jön majd a 007-es :C Apropó... bár ez totál off... hol, kitől, mennyiből lehet olcsón szerezni azt a bizonyos külső vinyót..., nekem is kőne, adatmentésre.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14804) Mariann294 válasza puttputt (#14803) üzenetére


Mariann294
őstag

Ment PM! :)

(#14805) bendzso válasza Mariann294 (#14802) üzenetére


bendzso
senior tag

Csütörtök este multizás?

(#14806) Mariann294 válasza bendzso (#14805) üzenetére


Mariann294
őstag

Hát nekem a péntek lenne a tuti. :B :)

(#14807) sagesz93


sagesz93
addikt

HI!
valaki tud valami indexlámpa modot a gta-ba? :D bírnám nagyon :D
Amugy a Hakumai is jó verda csak sajna elsőkerék hajtású(mondjuk ez sem nagy hátrány). Meg jó tuningcuccok is vannak rá.

(#14808) Daffni2 válasza Mariann294 (#14780) üzenetére


Daffni2
addikt

Tök ciki, de úgylátszik béna vagyok :W

Nem találom az a K...va garázst.

"Aki ad,az nyer"

(#14809) puttputt válasza sagesz93 (#14807) üzenetére


puttputt
őstag

Találkoztam ilyennel (asi-modot írtak rá), de annyira túl volt bonyolítva, hogy nem raktam fel..., esetleg, ha összeakadok vele, megküldöm ;)

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14810) sagesz93 válasza puttputt (#14809) üzenetére


sagesz93
addikt

óóó, azt nagyon megköszönném :)
Amugy honnan szeded az ilyen jó modokat, trainereket?

(#14811) Mariann294 válasza sagesz93 (#14810) üzenetére


Mariann294
őstag

Ebben is benne van az index funkció.Kell hozzá asi loader és mindent a játék fökönyvtárába kell másolni.[link]

Daffni: Nagyitsd ki a képet tuti megtalálod vagy esetleg meghallod amint vmi kocsival vagy előtte azonnal kinyilik.Vagy várjál....lehet hogy előbb le kell szállitanod steve-nek az összes kocsit.Sztem itt lesz a gebasz.. :K Régebben kaptál tőle sms-t,olvasd el lopd el a kocsit (a térképen a kocsik is rakta vannak) és szállitsd le mind!Nagyon sokat fogsz érte kapni főleg ha sérülés nélkül szállitod le. :)

Közben kaptam a hirt hogy a vinyomért holnap megyünk ma megprobálok akkor win 7-ről fölnézni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14812) sagesz93 válasza Mariann294 (#14778) üzenetére


sagesz93
addikt

Én odamegyek a garázshoz, és nincs semmi. Végigvittem a játékot, zsé is van, de azért bevinném a garázsba a kocsit :D Vagy aki már végigvitte, nem vihet oda verdát?
Mariann294: És itt melyik billentyűzettel van index?

[ Szerkesztve ]

(#14813) dokee78


dokee78
félisten

Ezt a 3 menüpontot,hogy lehet előcsalni?

(#14814) puttputt válasza sagesz93 (#14810) üzenetére


puttputt
őstag

Amolyan gyűjtőgető életmód :DD (Az, amit Mariann küldött, arra gondoltam. Az az egyik legkomplettebb, legelső összeállításom még, remélem, működik nálad is.)
Főleg francia-angol-német lapokról.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14815) Mariann294 válasza sagesz93 (#14812) üzenetére


Mariann294
őstag

Riasztó van meg vészjelző.A riasztót menüből lehet: F3 - Car Optitos
Vészjelző: End

[ Szerkesztve ]

(#14816) puttputt válasza Mariann294 (#14815) üzenetére


puttputt
őstag

Ezek, ahogyan az ülő-mod és néhány társa, be vannak építve a native-trainerbe is, csak szólok :K

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14817) sagesz93 válasza Mariann294 (#14815) üzenetére


sagesz93
addikt

Ez sem gyenge, van variálhatóság :D
De olyan lenne a legjobb ahol van ilyen hogy bal, meg jobb index :DDD

(#14818) bendzso válasza Mariann294 (#14806) üzenetére


bendzso
senior tag

Péntektől hétfőig Lengyelbe megyek a sulival. :P

(#14819) Daffni2 válasza Mariann294 (#14811) üzenetére


Daffni2
addikt

le kell szállitanod steve-nek az összes kocsit

Na de ki az a Steve?

"Aki ad,az nyer"

(#14820) Mariann294 válasza sagesz93 (#14817) üzenetére


Mariann294
őstag

Nekem is olyan kéne,de olyat sehol se láttam...
Bendzso: De jó neked!Én szombaton csak Szegedre megyek,de most ott is tanulnom kell :(
Daffni: Mondom még régebben (a legelsőknél kell keresni) irt neked sms-t.Amugy Brucie haverja. :D

[ Szerkesztve ]

(#14821) G@bi90MR válasza dokee78 (#14813) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Felrakod a 3. patchet és alapból megkapod őket rendes néven. Ez sztem csak sima PS kép, valaki faszának akart tűnni.

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#14822) dokee78 válasza puttputt (#14816) üzenetére


dokee78
félisten

Hol találom a native trainert?

(#14823) dokee78 válasza G@bi90MR (#14821) üzenetére


dokee78
félisten

Mi az a sima PS kép?(PrintScreen nem?)
Igen ez Print screen-nel lett lekapva.

(#14824) Robi86


Robi86
senior tag

Átugrottam az egyik ismerősömhöz, most újította a gépét (Q9650, 4giga ram, HD4870, Vista 64bit), gondoltam átviszem a gtaIV-et, végülis eddig még úgysem láttam normálisan futni, erre 20-25fps közötti értéket produkált az a gép :Y Tapasztalataim alapján bölcsen javasoltam hogy indítsuk újra a gépet, hátha...erre semmi. Ezután az gtaIV reinstall megoldotta a problémát. 40fps vagy afölött szinte mindenhol, és én meg csak ámultam milyen szép a game 1680x1050-ben. :) És nem hinném, hogy csak a sok sör miatt láttam szépnek, tényleg meghökkentem, szinte mintha teljesen más game lenne 1280x1024-es felbontás után :K

Más (fontosabb :DDD ): tudna nekem segíteni valaki abban, hogy melyik boltban lehet napszemüveget venni? Nem találom. :F

dokee78: gondolom Photoshopot értett PS alatt

(#14825) bendzso: nincs húzva, még teljesen szűz gép, ezért gondoltam, hogy gyorsan letesztelem hogy megy rajta, de gondolom egy hónap múlva már tele lesz mindenféle marhasággal a netről, és visszaesik a teljesítmény...

[ Szerkesztve ]

(#14825) bendzso válasza Robi86 (#14824) üzenetére


bendzso
senior tag

Nálam is produkálhatna úgy. :((( Húzta a procit? Persze gyengébb a procim, de nálam a 20-25 fps az átlag. Milyen beállításokat használt?

[ Szerkesztve ]

(#14826) Robi86 válasza bendzso (#14825) üzenetére


Robi86
senior tag

Ha jól emlékszem, csak a shadow quality van mediumon, minden más (csúszkák is) maxon.

Más (fontosabb): napszemüveget nem tudod véletlen, hogy melyik boltban lehet kapni? :DDD

(#14827) bendzso válasza Robi86 (#14826) üzenetére


bendzso
senior tag

Hát abban az orosz boltbanlehet venni sima szemüveget, de csak kettő van. :( Engem is érdekelne a dolog.

(#14828) Robi86 válasza bendzso (#14827) üzenetére


Robi86
senior tag

Nekem ez a napszemüveg kellene ami ennek( :C ) a videonak az elején látható Nikon...vagy ez lehet hogy mod?

(#14829) Mariann294 válasza bendzso (#14827) üzenetére


Mariann294
őstag

Russian Shop
(Íme.Itt lehet napszemüveget,baseball sapit és még pár jó cuccot kapni :) )

(#14830) bendzso válasza Robi86 (#14828) üzenetére


bendzso
senior tag

Az nem is napszemcsi. :D

(#14831) Mariann294


Mariann294
őstag

Hát komolyan mondom ilyen nincs. :W
Berakom az asi loadert+ a car spawnert + a trainert...elinditom a játékot erre ezt irja ki:Kép
Na mostmár télleg elegem van ebből a windows 7-ből.. :W :(((

(#14832) Robi86 válasza Mariann294 (#14829) üzenetére


Robi86
senior tag

Már voltam itt (az első küldetések egyikében is kellett ide jönni) de valahogy mindig elkerülte a figyelmem hogy lehet lépkedni jobbra/balra. Mindig csak annyi volt hogy a fene, ez csak sima szemüveg, és ott is hagytam a boltot, de így, hogy tudtam, hogy abban a boltban kell lennie, jobban odafigyeltem. Szóval hálás köszönet :)

bendzso: Dede, ez napszemcsi! :D (éjszaka nagyon kell :DDD )

(#14833) puttputt válasza dokee78 (#14822) üzenetére


puttputt
őstag

Üdv!

Az általam, többünk által használt natív:
[link]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14834) Robi86 válasza puttputt (#14833) üzenetére


Robi86
senior tag

Mindenkit megfertőztél vele :DDD

(#14835) bendzso válasza Robi86 (#14832) üzenetére


bendzso
senior tag

Nekem is ugyanilyen van, de ez nálam nem napszemcsi. Most suliban vagyok, de majd otthon csinálok képet. :K
Mariann, és mindenki: Legyen ma multi, mert holnap kb úgyis lehet aludni a suliban. :D Jöjjetek minél többen! én kb 9kor megyek fel.

[ Szerkesztve ]

(#14836) Narancs


Narancs
őstag

Sziasztok!
Win7 alatt végre megoldódott minden gondom a GTA-val, 1280*1024-ben, medium-on (víz very high) faszán fut (konfig az adataimnál).
Illetve nem egészen, mert néha meg-meg reccen, ilyenkor a vinyót kurrogtatja. Olyan mintha kevés lenne a memória. Viszont feladatkezelőben az látszik, hogy mindösszesen 600 megát eszik a játék a két gigából.
Segítene valamit +2GB vagy totál felesleges, mert a VGA 512MB-ja kevés neki?

Beauty is pain

(#14837) Robi86 válasza Narancs (#14836) üzenetére


Robi86
senior tag

Hi!
Kell neki a ram. Feleslegesnek biztos hogy nem felesleges, de ennél a játéknál sose lehet tudni... :( 64bites a Win7?

(#14838) Robi86


Robi86
senior tag

Ez itt CJ a San Andreasból? :F

(#14839) Narancs válasza Robi86 (#14837) üzenetére


Narancs
őstag

32bites, szóval csak 3.5-öt látna belőle. 64-es win 7 még nagyon ratyi állítólag...

Beauty is pain

(#14840) Robi86 válasza Narancs (#14839) üzenetére


Robi86
senior tag

Próba szerencse...bár én is hasonló cipőben járok, én 32bites xp-t használok, a végleges 64bites win7-et várom, addig elvagyok a 2giga rammal. Mindenesetre ha megpróbálod a +2giga ramot, megköszönném ha megosztanád hogy mit tapasztaltál, mert elég hasonló a konfigunk...de akkoris csak azt tudom mondani, hogy ennél a gamenél sose lehet tudni :DDD

(#14841) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

miért erőltetitek azt a win7 et :U az még csak egy "félkész" rendszer ;)

(#14842) Narancs válasza WhiteWalker (#14841) üzenetére


Narancs
őstag

Már jobb mint az XP meg a Vista...(mármint nekem jobban megfelel)

Beauty is pain

(#14843) Geryson


Geryson
addikt

Fúwazzeg, nyomom itt a nagy multi versenyeket hát ez nagyon jó kis móka ennyi idő után is még. Csak racinget csinálok és abból is inkább a ranked-et, mert a simákat teljesen tönkreteszik ezek a buzerátor spawnerek. Mondjuk a versenyben annyi rohadt idegesítő ha kitolnak és emiatt csúszol hátulra...

Pénteken szívesen multizok veletek egy nagyot is, de addig csak röpke játékokra van időm.

FSB-t nem látom mostanság már, ezek szerint ő már nem szokott bejári (vagy csak én nem figyeltem)?

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#14844) rup1u5 válasza Narancs (#14836) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Kiváncsi vagyok rá én is nagyon, hogy milyen javulást fog hozni a Win7 64bit + GTA 4 páros. Ha kint lesz a végleges, 64-es 7 akkor mindenképpen cserélni fogom rá a Vistámat.

Geryson:
A ranked versenyeket nekem is ki kéne már végre próbálnom.
Fsb már nem GTA-zik. :(

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#14845) Geryson válasza rup1u5 (#14844) üzenetére


Geryson
addikt

Életemben nem versenyeztem helikopterrel. Tegnap volt az első ilyen versenyem (ráadásul ranked), annyira telibekentem egy házsarkot, hogy csak úgy ömlött a füst a gépemből. Másodszorra már ügyesebb voltam, a repülőtéren induló körversenyen nyomtuk, simán első is voltam majd a második kör végén (továbbra is első helyen) a kifutópálya bevezetőfényeit úgy elkaptam, hogy felrobbant a gépem. :))) Ekkora akkora fejem lett, hogy ki kellett mennem a szobából, hogy elférjen... :D

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#14846) bognar110


bognar110
őstag

Nem lehet belépni multira rossz lett az x box live vagy csinálják vagy mi??

(#14847) Mariann294 válasza bendzso (#14835) üzenetére


Mariann294
őstag

Nekem oké.
Nemtudom ti hogy csináljátok,de nekem csak akkor indul el win 7 alatt a játék ha nincs benne asi loader.Mert különben ez van.
És nekem semmivel sem gyorsabb...(sőt sztem sokkal lassabb) win7-en mint vistán.
Ez az oprendszer még nagyon ratyi. :W Nemtudom ti hogy csináljátok hogy nektek minden jó... :F

(#14848) Mariann294 válasza Mariann294 (#14847) üzenetére


Mariann294
őstag

Sztornó.Rájöttem.Nem a Social Klubot hanem a GTA IV-et kellett elinditani rendszergazdaként... :U :(((
Csak most meg rossz a live.... :(

(#14849) bognar110


bognar110
őstag

Szerintem tök jó ez a windows 7 :DD CSak nem took multizni :F

(#14850) Geryson


Geryson
addikt

:(

Hír

[ Szerkesztve ]

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.