Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15401) puttputt válasza puttputt (#15400) üzenetére


puttputt
őstag

Van élet: [link] :D
Amúgy, sikerült továbbmennem, csak telefonálni kellett egy-két helyre ;)

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15402) Robi86 válasza puttputt (#15401) üzenetére


Robi86
senior tag

Ez a sok járókelő moddal lett ott?

Mindjárt 1éves leszek a PH-n :Y :D

(#15403) puttputt válasza puttputt (#15401) üzenetére


puttputt
őstag

"Kellemes" jelenség: [link]
Igen, azzal! Nagyon jó! Sok kocsi, ember, sűrű buszközlekedés, zsaruk, szal életszerűnek mondható.

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15404) killer1203 válasza puttputt (#15390) üzenetére


killer1203
senior tag

letöltöttem ezt de nemtudom berakni, tudnál segiteni? 1.hsz alapján próbáltam.

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#15405) puttputt válasza killer1203 (#15404) üzenetére


puttputt
őstag

Még két jó fotó: [link]
[link]

Ebben, talán Mariann a szakértő, ő tud segíteni sztem.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15406) Robi86


Robi86
senior tag

Ezt nem tudom megunni :D

(#15407) puttputt válasza Robi86 (#15406) üzenetére


puttputt
őstag

EZ mi a fene? :DD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15408) Robi86 válasza puttputt (#15407) üzenetére


Robi86
senior tag

Nemmondod, hogy nemtudtad! Hát a "szabadságszobor" belseje :K Ide jár Niko meditálni xD
Azt nem mondom meg hogy lehet bejutni, rá kell jönnöd magadtól...vagy nézz youtubeon videot, de jobb az úgy, ha magától jön rá az ember :D

[ Szerkesztve ]

(#15409) Mariann294 válasza killer1203 (#15404) üzenetére


Mariann294
őstag

Próbáld meg ugy hogy kiveszed.Aztán belépsz a játékba és megcsinálod az első küldetést ott mentesz egyet majd kilépsz.Aztán berakod a savegame fájt.Belemész a játékmentésébe.
Dokumentumok/Rockstargames/GTA IV/Savegames
Ott van egy mappa amiben sok a szám.Abba is belemész és az ott lévő fájlokat cseréled ki,nem pedig a mappát!
Ment? :)

(#15410) G@bi90MR válasza puttputt (#15407) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Tyúkot koppasztanak. :D

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#15411) Robi86 válasza Mariann294 (#15409) üzenetére


Robi86
senior tag

Ezt végigolvasni is bonyolult :))

(#15412) fireproof


fireproof
őstag

Sziasztok én csak azt szeretném kérdezni hogy szerintetek érdemes beszereznem a gamet ehez a konfighoz? elindulna?
konfigom:
Alaplap: Gigabyte P31-ES9G
Proci: Intel E5200 2x 3,2GHz @
Ram: most2gb 800MH-s Kingmax de jövőhéten veszek még 2GB-ot=2x2GD 800Mhz Kingmax
Videókari: Shappire HD 4670 GDDR3 512MB

NA szerintetek elfutna normálisan?

(#15413) G@bi90MR válasza fireproof (#15412) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Virágboltit megveszed elsőnek, ha az alapján megfelel, akkor jöhet a bolti. :) Szerintem szépen el tudsz gtazgatni ezen a gépen némi kompromisszummal.

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#15414) killer1203 válasza Mariann294 (#15409) üzenetére


killer1203
senior tag

jólett. kössz :) :R

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#15415) puttputt


puttputt
őstag

Némi "Spoiler":

Végre :D (Nem volt könnyű, de az előzőkhöz hasonlóan, itt is "cheaterkedtem" a helivel :) )
[link]
[link]
[link]
Levezetésnek, egy hot-dogot? :)) :
[link]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15416) puttputt


puttputt
őstag

Szép! :K

[link]
[link]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15417) Mariann294 válasza killer1203 (#15414) üzenetére


Mariann294
őstag

Szivesen! ;)

(#15418) puttputt


puttputt
őstag

Csaknem sikerült az ugratás! :DDD :

[link]

Azért, innen: [link] sem gyenge a kilátás! :N

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15419) rup1u5 válasza puttputt (#15418) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Mi vagy te? Denevér? Minden képed olyan mintha hegesztőszemüvegen keresztül készültek volna.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#15420) puttputt válasza rup1u5 (#15419) üzenetére


puttputt
őstag

Köszönöm az immár többedikre hangsúlyozott, épületes kritikát... :U mellesleg, az esti képek esti képek, tehát sötét árnyalatúak. Az egyik kép kilátó-távcsövön készült, a többi nem. Szerintem, ha használja valaki a Firefox v. Explorer beépített böngészői képközelítést, akkor lát is valamit belőlük (a lényeget)... arról nem tehetek, hogy az emberek többsége őskori módszereket használ a képek megtekintéséhez, aztán nekem jön "kőbunkóval".
Azért, legyen szíves mindenki összehasonlítani ezt (a kép, ugyebár nappali időszakban készült, tehát nincs esti háttér..., de továbbra is érdemes az egérrel a "ráközelítés-gombra" menni - ld. itt, az Explorerben[link], az a kis aranyos + gomb, vagy Firefoxban szintén meg lehet csinálni...):
[link]

és ezt (az általatok preferált grafikai beállítás):
[link]

Melyik életszerűbb? Hadd, ne magyarázzam. Lehet, hogy az elsőn nagyobb a fényerő, aláírom, de nem képregénnyel szeretnék játszani...

Akinek "füle van, hallja meg", akinek meg "szeme, az lássa".

Egy kis érdekesség. Mellesleg, látom, holott nem vagyok denevér:
[link]

Bár, már úgyis kezd tárgytalan lenni a dolog, mert nem igazán fogok már képet linkelni, tekintve, hogy végigvittem. A Multiplayerhez meg már nincs akkora affinitásom.

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15421) puttputt válasza puttputt (#15420) üzenetére


puttputt
őstag

Korrekt:
Szoval ilyen egy nappali-koraesti kép: [link]

Robi: Jah, már megvan, a "város szíve" :)

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15422) Źşë' válasza puttputt (#15421) üzenetére


Źşë'
addikt

nemsemmi vagy ám ugye tudod :D úgy nyomod a hszeket, mint postás a bélyeget; minden 2. hsz majdnem a tied :D meg még a sajátodra is válaszolsz xD nem mintha baj lenne :D csak nélküled olyan üres lenne ez a topik :D :C :Y :DDD :))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15423) Robi86 válasza Źşë' (#15422) üzenetére


Robi86
senior tag

jaja, mi nem pörgünk eléggé :( :D

rup1u5: kikérem magamnak, mert én hegesztő vagyok (mármint ilyen végzettségem is van) és nagyon jól lehet látni hegesztőszemüvegen keresztül...legalábbis a 400amperes hegesztőívet :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15424) Mariann294 válasza puttputt (#15420) üzenetére


Mariann294
őstag

Miért kapod igy föl a vizet?Sztem amugy senki se lássa csak nem nagyon irják.
Linkelek egyet hogy nálam hogy néz ki az este.Íme.Akkor ez már nem is reális? :F
Szerintem nem az a baj hogy kicsi a dolog hanem egyszerűen az hogy sötét a kép!!!!!
Szóval ha ráközelitünk 500-szor akkor se fogjuk látni.(1-2 Képedet azér kilehet venni..nehezen :D )

(#15425) Daffni2 válasza Mariann294 (#15424) üzenetére


Daffni2
addikt

Nnnna, ezt lehet látni. :C

"Aki ad,az nyer"

(#15426) Robi86 válasza Mariann294 (#15424) üzenetére


Robi86
senior tag

Nekem alapból egy nagy rakás ... a monitorom. Mintha hiányozna belőle néhány szín, nameg sötétebb is a kelleténél, hiába állítok bármit bárhova, de jó ez nekem. Ezért nem nagyon tudok kötekedni puttputtal, mert nálam alapból sötét minden :))

[ Szerkesztve ]

(#15427) puttputt válasza Robi86 (#15426) üzenetére


puttputt
őstag

Szerintem is ebben lehet valami. Vagy feltolom a grafikai beállításokat, akkor világos, de sz*r a grafika, vagy marad minden, akkor élethű, de sötétebb (ismétlem, ki lehet venni mindent, maximálisan, még csak minimális figyelem sem kell hozzá... kicsit erőltetni kell a szemet, de nem olyan vészes, mint ahogy itt elhangzik). Szerintem megérnek a képek még visszamenőlegesen is annyit, hogy ráklikkelések történjenek, mert nem sikerültek rosszul, sok jó helyzetkomikum, szép grafikai megoldások, stb. Meg lehetne próbálni a pozitív oldalát szemlélni a dolgoknak, mint pl. Robi. (Szerintem hasonló eredetű lehet a graf. problémánk...)

Szóval nem értem, miért ez az egész, (Mariann) nyilván felkapom a vizet - nem személyreszólóan persze -, mert nem linkelgetek magamnak, feleslegesen, ha úgysem nézi meg senki. Szerintem nem szükséges ide a provokatív és leszóló stílus.
Már megbocsássatok, de "nna", ezt is lehet látni: [link]

Ennél: [link] sem az jött vissza, hogy "milyen érdekes, ilyen képet marha nehéz készíteni, mert nem része amúgy a játéknak...", hanem az, hogy "marha sötétek a képek, már megint...". Ki lehet venni, hogy mit ábrázol a kép. Egy limuzin belsejét, se több, se kevesebb.

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15428) Robi86 válasza puttputt (#15427) üzenetére


Robi86
senior tag

Jó hát én könnyen meglátom a dolgok pozitív oldalát, hiszen ittvan nekem a sör :DDD (vagy az az Unicum? már nem is tudom) Persze én is látom, hogy sötétebbek azok a képek amiket te linkelsz, de a te dolgod, hogy milyen beállításokat használsz, ettől függetlenül ki lehet rajta venni mindent.

A lényeg a lényeg, hogy PEACE, vagy mostmár tényleg szétültetlek! :)

Egyébként hogy készült a limuzinos kép? :DD Komolyan kérdezem amúgy, én még nem láttam :K

[ Szerkesztve ]

(#15429) Mariann294 válasza puttputt (#15427) üzenetére


Mariann294
őstag

Azért nem kérdeztem mert gondoltam hogy First Person View mod vagy mi a fenével készült..vagy nem?
Most hogy mondod...visszarakom ezt a modot (letöröltem mert néhol nagyon idegesiző)
És csinálok én is 1 képet a limuzin belsejéből este. :) )

(#15430) Robi86 válasza Mariann294 (#15429) üzenetére


Robi86
senior tag

Versenyezzetek ki tud sötétebb képet csinálni :P

puttputt: megértem miért használsz ilyen beállításokat, nade akkor ilyet sem nagyon látsz, pedig naplementénél gyönyörűek a fények :K Az meg mástészta, hogy a fotorealisztikus megjelenítéstől még elég messze vannak a fejlesztők, szóval legtöbbünknek addig marad a "képregény" :)

(#15431) rup1u5 válasza puttputt (#15420) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Sajnálom hogy ilyen érzékenyen érintett a véleményem.
Egyszerűen hiányoltam a napfényes, világos képeket. Ennyi. Nem leszólásnak szántam.
Ha kérhetném a jövőben próbáld meg naponta maximum 5 azaz öt darab hozzászólásban összefoglalni a mondanivalódat, mert lassan átírhatjuk a topik címét "puttputt topik"-ra.
Többen is kérték már ezt tőled azok közül akik már jóval a te érkezésed elött is itt társalogtak!
Biztos vagyok benne hogy nagyszerű tevékenységed publikálására te is olyan módot szeretnél találni ami mindenkinek öröm és senkinek sem teher!
:R

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#15432) Daffni2 válasza puttputt (#15427) üzenetére


Daffni2
addikt

:R Basszus nem érthetsz félre ennyire, eszem ágában sem volt provokálni.
Egyszerűen arról van szó,hogy hiába szeretném megnézni a f@sza képeidet, nem tudom,mert szinte semmit nem látok a tartalmából. :Y
Nem egy vacak monitorom van rendesen kalibráltattam is de ahhoz,hogy lássak valamit a linkelt képeken a fényerőt kell b@sztatni, amit nem szivesen teszek meg minden kép megnézése előtt és :R után.

[ Szerkesztve ]

"Aki ad,az nyer"

(#15433) Źşë'


Źşë'
addikt

o srY 2x ment el :D
na azert egy videot bedobok :DD eleg jo :D :C

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15434) Źşë'


Źşë'
addikt

i <3

╔═╗╔═╗╔═╗╔═╗╔╝║
║║║║╚╝╚╝║║║║║║║
╠═║║║║║║║║║║║║║
╚═╝╚╣║╚═╝╚╩╝╚═╝
╔╝╚╗║╚╗╔═╗╔═╦╝╚╗
╠╗╔╣║║║║║║║═╣╗╔╣
║║║║║║║║╚╣║╦╝║║║
╚╩╩╝╚╝╝╚═╝╚╩═╩╩╝
╔═╗╔╗╔╗╔╝╚╗╔═╗
╚╝║║║║║╠╗╔╣║║║
║║║║╚╝║║║║║║║║
╚═╝╚══╝╚╩╩╝╚═╝ '4

:))

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15435) Mariann294 válasza Źşë' (#15433) üzenetére


Mariann294
őstag

Nem rossz hahaaa! :DDD
3:12-nél azt hogy a fenébe csinálta??Tiszta karatee :DDD

(#15436) Źşë' válasza Mariann294 (#15435) üzenetére


Źşë'
addikt

az a dodge kill amit múltkor írtam, h mikor üt te hirtelen megnyomod a blokkolást, és kivédi de le is teríti 2-3 ütéssel v rúgassál xD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15437) Mariann294 válasza Źşë' (#15436) üzenetére


Mariann294
őstag

Blokkolás az melyik? :B

(#15438) G@bi90MR válasza Mariann294 (#15437) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Azt hiszem alapértelmezett kiosztásnál shift, bunyónál shift+space+q+r gombokat kell nyomogatni. Mikor majdnem ütne az ellenfél shift+q vagy r illetve space+ a többi és elvileg kiadja a combokat. Gyakorolni kell őket párszor, aztán megy és baromira jól szórakozik az ember. :D Youtuben vannak oktató videók mit hogy nyomjon az ember. Keresem, de nem találom a PC verzióét csak a boxosat.

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#15439) Mariann294 válasza G@bi90MR (#15438) üzenetére


Mariann294
őstag

Köszönöm kipróbálom! :R

(#15440) WhiteWalker válasza rup1u5 (#15419) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

ezen akkorát nevettem ,majd lefordultam a székről! :DDD :DDD :DDD
:C :C :R :R

puttputt: azért díjazom a nagy lelkesedést és az idődet,amiért linkelgetsz és hozzászólsz csak néha a kevesebb több lenne :K bár azért jókat vigyorgok 1-2 képen,még ha nem is kommentálom ;)

[ Szerkesztve ]

(#15441) Mariann294


Mariann294
őstag

puttputt: Hogy a fenébe tudtál beülni a limuzinba? :D

(#15442) Mariann294


Mariann294
őstag

Niko már megint mit csinálsz a platóban? :DDD

(#15443) G@bi90MR válasza Mariann294 (#15441) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Ha fogadsz sofőrt trainerrel, lehet váltogatni hova szállj be.

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#15444) Mariann294 válasza G@bi90MR (#15443) üzenetére


Mariann294
őstag

Igen ám de a limoban mindig az anyós ülésre tudok csak ülni... :(

(#15445) G@bi90MR válasza Mariann294 (#15444) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Hmm... Video editorban bele lehet mászni, de játék közben nem tudom hogy kell. Többi autónál működik a dolog, azt hittem limónál is. :(

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#15446) puttputt válasza WhiteWalker (#15440) üzenetére


puttputt
őstag

[/OFF] és [/ON] egyaránt:

Úgy látszik, eltér kissé a humorérzékünk, mindegy :U Jó szórakozást :))
Nem ez érint érzékenyen mellesleg, hanem valóban, a ráfordított időt és energiát, - már ami a modokat és az egyebeket illeti - tekintetbe nem vevő leszólogatások.
Nyilván, tiszteletet, rangot... sem vár az ember egy ilyen helyen, (meglehetősen szegényes, ha valaki ezt az interneten akarja megszerezni...) elég a szimpla köszönet és a békesség - ha már az amúgy rup1u5 általt támasztott, ide jogosan kívánkozó életlelvekkel ("vallási" és életvezetési) előhozakodhatom.
A továbbiakban az "áradattól" nem kell tartani, mert mint mondtam, kijátszottam a játékot, s ennyi elég is volt belőle, ti. nem vagyok fanatikus, csak addig nyúzok egy cuccot, amíg végigviszem, aztán gyorsan megunom.
(Ezért sem jön be túlságosan a multiplayer-rész, egyik játékban sem.)
Viszont, még kikívánkozik; kétlem, hogy a "szabályrendszer" egységes lenne, hiszen pl. Mariann (amúgy rossznak nem nevezhető) "platós" képeitől már "tele a padlás".
A "tanácsot" már az elején megfogadtam; értsd.: elsőként egy *.rar fájlban küldtem el a képeket, vagy 100-at, a letöltés azóta is 0... csupán ennek okán linkelgettem topikon belülre (nem mellesleg moderáltattam magam 2 alkalommal, hsz. összehúzást kértem, egyebeket...; nyugodtan vissza lehet nézni a Modkerben!)

A limuzinos-képhez már elhangzott a jó megoldás (amint visszaolvastam).
A hangulatot pedig nem szándékozom ilyen és hasonló irományokkal "lealacsonyítani", vagy internetes nyelven szólva "flame-ből"-"erdőtüzet" csinálni, annyit az egész nem ér.
További jó játékot! Azért, majd néha-néha visszanézek még, megnézem a jó linkeléseket, képeket, de csupán "csendestársként".

[UFF]

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15447) WhiteWalker válasza puttputt (#15446) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

nem tudom hogy olvastad e a mondatom 2. felét: "bár azért jókat vigyorgok 1-2 képen,még ha nem is kommentálom" :U

azért nélküled,lehet lelassul ez a topic :D

[ Szerkesztve ]

(#15448) Mariann294 válasza puttputt (#15446) üzenetére


Mariann294
őstag

Én téged tökre nem értelek. :F
Ki mondta hogy baj van a képeiddel?Senki!!!!!!!!
Csupán megjegyezték hogy jó sokat irsz ide,de nem azért jegyezték meg mert baj!!!!!Épp ellenkezőleg!!!!
Kis életet lehelsz a topikba amit mellesleg néha én is megteszek,csak nem ilyen nagy számban mint te. :) De ez nem gondd fog már fel na. :)

Viszont, még kikívánkozik; kétlem, hogy a "szabályrendszer" egységes lenne, hiszen pl. Mariann (amúgy rossznak nem nevezhető) "platós" képeitől már "tele a padlás".

Na ezt most hogy értetted?Hogy én se linkelgessek? :F

GABI90MR: Télleg erre nem is gondoltam majd kipróbálom!Köszi. :)

[ Szerkesztve ]

(#15449) Źşë' válasza puttputt (#15446) üzenetére


Źşë'
addikt

úgy érzem h valamiért felment a vércukrod =) teleg nem bántásként írtam én sem a hszt, csupán csak már több hónapja lesem a topikot, és irgalmatlan aktiv voltal :D épp ezert jegyeztem meg h OMG ;)

Mariann: olvastam az előttem szolokat a dodge killről, nem kell semmifele s+f et nyomkodni, csupán annyi h mikor üt az ellenfél, akkor nyomsz egy blokkolást (hirtelen) és talán még hozzá egy kicket, tényleg ilyen egyszerű, nem kell kombinálni semmit sem semmivel.

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15450) Robi86 válasza Źşë' (#15449) üzenetére


Robi86
senior tag

Sikerült! :D Chuck Norris-féle levegőben pörgő rúgást is tud Niko? Mert akkor gyakorlok még :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.