Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14101) Źşë' válasza Mariann294 (#14098) üzenetére


Źşë'
addikt

nem én csináltam, nézegettem xfiren az embereket akik gta4eznek, kiv vok h miket művelnek :p : )

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14102) puttputt válasza Mariann294 (#14100) üzenetére


puttputt
őstag

Azért van a komentár mellékelve :K
(Mondjuk, nem mindegy, melyiket nézted... a 10 megás "pack" valóban kicsit értelmezhetetlen komment nélkül...)
Amúgy köszönöm én is! :R

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14103) rup1u5 válasza puttputt (#14102) üzenetére


rup1u5
nagyúr

"a kevesebb, néha több" ;)

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#14104) puttputt válasza rup1u5 (#14103) üzenetére


puttputt
őstag

Így igaz. Holnap jelentkezem az újabb 10-12 képes csomaggal, ahogy már két nap óta ;)

"Ars longa, vita brevis" et "Varietas delectat"

finis

De elrondítottam most ezekkel a topikot :U

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14105) Silent77 válasza _ak_ (#14093) üzenetére


Silent77
veterán

Én meg nem találom hol olvastam, azt hittem ebben a topicban, de végig nyálaztam, és semmi. :( Az X-Box topickba, 2 napja azt olvastam nem lehet, pedig ez miatt szereztem meg boxra is a játékot. Arra is gondoltam, lehet a patchek miatt nem lehet... Boxon azt írja ki, mikor elfogadom az invitálást, rakjam be a GTA IV DVD-t. :O

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#14106) _ak_ válasza Silent77 (#14105) üzenetére


_ak_
addikt

Nem tudom mi lehet, én is sokat keresgéltem külföldi fórumokban, h hátha többen is írnak vmit, de egyszerűen tényleg semmit nem találtam. :(

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#14107) pityeszka válasza puttputt (#14096) üzenetére


pityeszka
őstag

A világtérképre a menüben.Feltolod nekem?

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#14108) Źşë' válasza pityeszka (#14107) üzenetére


Źşë'
addikt

[link]
erre gondoltál?

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14109) pityeszka válasza Źşë' (#14108) üzenetére


pityeszka
őstag

Igen.De nekem az övé kell. :B

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#14110) puttputt válasza pityeszka (#14109) üzenetére


puttputt
őstag

Oks. Pár perc és belépek :K

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14111) puttputt válasza puttputt (#14110) üzenetére


puttputt
őstag

[Térkép]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14112) pityeszka válasza puttputt (#14111) üzenetére


pityeszka
őstag

Thank u my cousin! :D

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#14113) puttputt válasza pityeszka (#14112) üzenetére


puttputt
őstag

"What'll u do again, Roman?" :DD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14114) DonMedve válasza puttputt (#14094) üzenetére


DonMedve
addikt

Jó képek!
A gamém még nem jött meg! :W :O Sőt a srác sem jelentkezik!Ha holnapig nem jön meg a játék,megy a fekete! :(((

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14115) puttputt válasza DonMedve (#14114) üzenetére


puttputt
őstag

Már nagyon jó áron 4-8e meg lehet kapni itt a PH-n, sokaktól láttam..., hallottam... remélhetőleg, hozzád is megérkezik.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14116) E-Max


E-Max
tag

Ruff Rider küldinél mit kell csinálni? :F
4-szerre futok neki, de semmi. :(
Egyébként nem tud valaki egy olyan magyar oldalt, ahol le van írva a végigjátszás?
Decemberben, mikor megvettem a játékot akkor találtam egy oldalt, ami alapján 45%-ig el is jutottam, de azóta nem találom. :(

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#14117) puttputt válasza E-Max (#14116) üzenetére


puttputt
őstag

Ruff Rider? Úgy emlékszem, fel kell szállni a motorra, ami az "Arcade..." mellett van jobbra, aztán utána kell eredni a motoros fickónak... nem könnyű, meg lehet csinálni. Le kell zúzni a motorról, felszedni a kiesett pénzt, visszavinni Dwayne-nek. Ennyi.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14118) DonMedve válasza puttputt (#14115) üzenetére


DonMedve
addikt

Tudom itt rendeltem.Egynlőre nevet nem rakok be!Gyereknek igéretem szerinte elutaltam a zsét,elvileg legrosszabb esetben is kedden megkapta,most már 2x irta,hogy csak holnap tudja feladni.Kicsit kikeltem magamból! :((( Már nem tudom mit higgyek!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14119) E-Max válasza puttputt (#14117) üzenetére


E-Max
tag

Kösziiii... :Y
Én lőttem fickó után, motort észre sem vettem! :B
Most viszont egy elég nehézkesnél vagyok, a snow storm-nál, a régi korházban kell ölni, utolsó szobáig el is jutok, de ott meg fentről egy rohadék felrobbantja az olajos hordót...
4-szerre haltam meg... :(( :(

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#14120) pityeszka válasza E-Max (#14119) üzenetére


pityeszka
őstag

ment pü. :)

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#14121) Mariann294 válasza puttputt (#14102) üzenetére


Mariann294
őstag

Hát épp ezaz hogy kommentárral együtt sem értem! :DDD

(#14122) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

lanparti [link] :DDD

(#14123) E-Max válasza WhiteWalker (#14122) üzenetére


E-Max
tag

Hogy tudsz kivenni a játékból képet? :F
Én Win7-en print screen bárhol tudom használni, gta-ba ha képet csinálok, az egész fekete lesz... :(

Amúgy meg nagyon lol... :DDD

[ Szerkesztve ]

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#14124) WhiteWalker válasza E-Max (#14123) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

pedig a print screent használom :K esetleg próbáld meg a fraps progival.

[ Szerkesztve ]

(#14125) Mariann294 válasza WhiteWalker (#14122) üzenetére


Mariann294
őstag

Ez mekkora!!!! :Y
Olyan jót nevettem! :DDD :R

(#14126) DonMedve válasza WhiteWalker (#14122) üzenetére


DonMedve
addikt

:DD :DD

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14127) Źşë'


Źşë'
addikt

ez a video is azt bizonyitja h igen is lehet full profi dolgokat csinalni editorban nalam 10/10 !! :Y :K :K

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14128) Mariann294 válasza Źşë' (#14127) üzenetére


Mariann294
őstag

Tökéletes munka! :C
Eszméletlen!!!!! :Y

(#14129) puttputt válasza Mariann294 (#14128) üzenetére


puttputt
őstag

Én meg továbbra sem értem, mit nem lehet rajtuk érteni :U Nagyon nem vagyunk egy hullámhosszon..., mert nem túl komplikáltak ezek a képek.
Mint írtam, kb. annyit akarnak bemutatni, hogy grafikailag, sok moddal milyen lehet a játék.
(Pl. moddolás nélkül nehéz a "könyv-olvasás", bár valóban nem szerves része a játéknak, mint érdekességet raktam be...)
Az meg, hogy pl. a rendőrségi helikoptert (ami mint látszik, szintén mod-alapú) hogyan hatástalanítom távcsövessel (értsd. "kilövöm" az embereket), hadd ne kelljen kiírnom a kommentárba, gondoltam, ez egyértelmű, sok mással együttvéve... :K
Annyira nem rosszak ezek a képek, hogy negatív reklámot kéne csinálni nekik... :N
Mint mondtam, néha rá kell nagyítani; a böngészőben is nagyítható, stb.
Mindegy, az újabb csomag:
Igazoltatás:
[link]
Egyszerűen, csak szép a "látkép"...
[link]

Attrakció következik:
1. [link]
2. Hopsz: [link]

"Vidd Kikit oda, ahol jól érezné magát"
- "Egy kis úszás az óceán közepén, esetleg, miután kiugrottunk a helikopterből?"
[link]
Kis, délutáni szieszta, a "haverokkal":
[link]
"Valami gond van, biztos úr?"
[link]
Baleseti helyszínelés: Tárgy: "Összementünk egy autóval..."
[link]
Egy kis "bug" (az érthetőség kedvéért :DDD : "hiba")
[link]
Mindenkinek egy "Nescafe-t" akció:
[link]
Ez sem csúnya:
[link]
Ülő-mod, "pad kameranézet":
[link]

Eddigi galériák innen: [link]

Köszönöm a megtekintést! :R

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14130) Mariann294 válasza puttputt (#14129) üzenetére


Mariann294
őstag

Istenem ne nézzél már hülyének. :O
Persze pont amiket leirtál azt nem értem! :Y Jaj már. :U
Na akkor pl az akárcsak Rómában,vagy a kissé furikat nem értem pl.
Dehát persze hogy én vagyok a hülye... :U
És ki mondta hogy rossz?Egyszóval se mondtam csak azt hogy némelyiket nem értem.
Ennyi.

(#14131) puttputt válasza Mariann294 (#14130) üzenetére


puttputt
őstag

Szóval sem mondtam, hogy hülyének nézlek...! :N , Még csak nem is feltételeztem.
Próbálok segíteni a megértésben.
"Kis furik":
furik: régi elnevezés, talicskára, régi járműre utal, vagy a "furikázás" szóra magára, rövidítésként.
"Akárcsak Rómában":
A képnek a római utcákhoz hasonló hangulatot áraszt, a kis robogóval, meg a betonnal...

Kb. ennyi, nincs ám ez agyonkomplikálva :)

Még egyszer mondom, nem néztelek hülyének sem téged, sem mást :K

bocs... :R

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14132) Mariann294 válasza puttputt (#14131) üzenetére


Mariann294
őstag

Akkor én értettem félre.Róma..akkor jol gondoltam. :D A furik...ugyértelmeztem hogy furák,furcsák,és ezért nem értettem. :) De akkor igy már világos! :D

(#14133) szabod válasza puttputt (#14131) üzenetére


szabod
senior tag

"római utcákhoz hasonló hangulatot áraszt, a kis robogóval, meg a betonnal..."

Nem macskakővel? :D , Egyébként ez a mediterrán országok sajátossága. Barcelónában és Athénban is láttam ilyen utcákat (rengeteget), sőt Athénban még külön sáv is van a robogósaknak :)

Źşë': nem rossz videó :C Mi is tudnánk ilyet csinálni, csak ez eléggé türelem és idő kérdése. Tuti, hogy a jelenetek nagy részét legaláb 2-3x vette fel. :U

(#14134) Mariann294


Mariann294
őstag

Mikor lesz multi? :) Régen jáccottam már veletek. :D

(#14135) szabod válasza Mariann294 (#14134) üzenetére


szabod
senior tag

a héten még én sem játszottam, valahogy nem volt időm rá....

este tőlem lehet olyan 23:00-tól

(#14136) bendzso válasza szabod (#14135) üzenetére


bendzso
senior tag

Akkor ma én is megyek, mert már vagy egy hete csak Gridezek. :B Én olyan 21-22h körül megyek fel, és ki tudja meddig. :)

(#14137) Mariann294


Mariann294
őstag

Hehe....én sem voltam pár napja.Vagy mással jáccottam vagy pedig nem értem rá.
Ha ma tudok estefele mindenképp felmegyek akkor. ;)

(#14138) Źşë'


Źşë'
addikt

:D nemtom, hogy de víz alá kerültem =) sikerült minden további mod nélkül búvárkodnom xd

01 02

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14139) Mariann294 válasza Źşë' (#14138) üzenetére


Mariann294
őstag

Az igeeeeeeeeen!!!! :Y :C

(#14140) Robi86 válasza Źşë' (#14127) üzenetére


Robi86
senior tag

ezigen :R

(#14141) Hevius válasza Źşë' (#14127) üzenetére


Hevius
tag

Jaja én ezt elsőnek youtuben láttam nagyon tud a srác van fent pár videója mind szuper. Itt van a srác videói: http://www.youtube.com/profile?user=State209&view=videos . :C

(#14142) E-Max válasza Hevius (#14141) üzenetére


E-Max
tag

Nem semmi, megnéztem őket, elég profi a srác. :Y
Most fejeztem be a bankrablást, még folytatom ameddig bírom... :B

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#14143) bendzso


bendzso
senior tag

Honnan van ilyen szemüvege Nikonak?:Kép

(#14144) Źşë' válasza bendzso (#14143) üzenetére


Źşë'
addikt

lehet kapni vmelyik boltban

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14145) flashouse


flashouse
csendes tag

Üdv.
Valami nincs rendben nálam a játékkal.A városban 3-4 fajta autó ismétlődik folyamatosan.Ha beülök egy kocsiba akkor majdnem mindenhol ugyanolyan autók jönnek szemben,csak más színben.Ha valaki találkozott már hasonló jelenséggel kérem segítsen.Probáltam már XP és 7RC alatt is,de semmi változás.A videokarim HD4670.

(#14146) puttputt


puttputt
őstag

Az újabb "csokor", "szagoljátok"! :DD -

Tuti randiautó:
(Érdemes elolvasni a hölgyemény éleselméjű megjegyzését a képen...:
"Nem hiszem, hogy Roman bármilyen bűnözésre adná a fejét" (szabadfordítás) ...
Nem, én sem. Nyilván az autópiacról való "ez" a kocsi is :)
[link]
"Csak nem leette az öltönyét, uram?" (Véres az öltöny, de sajnos nem látszik rendesen...)
[link]
Nagyon szép grafikai megoldás:
[link]
"Isten útjai kifürkészhetetlenek" (avagy, rabbi a volánnál):
[link]
Egy csipetnyi New York:
[link]
NYPD:
[link]
"Újra texturált taxik" (csaknem alliterál):
[link]
Obama?
[link]
Épp, csak benézett kicsi...:
[link]
Egy fárasztó, esős napon...:
[link]
Banzai!:
[link]

Köszönöm a megtekintést! :R

Az előző képtárak - egymásból nyílnak...:[link]

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14147) Źşë' válasza flashouse (#14145) üzenetére


Źşë'
addikt

lol az elég érdekes :D amugy ez majdnemhogycsak normális, nálam is ez van ha beülök egy kocsiba, akkor nagyobb eséllyel találkozok hasonló típussal (bár ritkábban)
minden napszaknak, környéknek megvannak a maga autói, menjél máshova (másik sziget) biztos más lesz a helyzet

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14148) puttputt válasza Źşë' (#14147) üzenetére


puttputt
őstag

Igen, valóban LOL :)) Pl. betettem (Car Spawner progi) egy Lamborghinit (saját "gyártmány") a játékba, beültem, aztán hirtelen elkezdtek többen is cirkálni ilyennel a környéken :K

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14149) AMD Power


AMD Power
titán

Renault mod autó nincsen hozzá?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#14150) puttputt válasza AMD Power (#14149) üzenetére


puttputt
őstag

Én még nem találkoztam vele... leginkább Honda, Merci, BMW és Toyota az elterjedt...

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.