Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15951) puttputt


puttputt
őstag

Most néztem a Crank 2-t... akciódús, érdekes, látványos (kicsit Kill Bill és Sin City keverék számomra) film, helyenként éles akcióval, sok véres jelenettel, "poénokkal"...
Csodálkozom, hogy eddig nem csináltak belőle játékot, szoftvert...
Azért írtam be ide - is -, mert a GTA-ra erősen hajazhatna, főleg ezek miatt:
[Crank 2 és GTA4 "Social Club"?]
[link]
:D

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15952) Robi86 válasza Źşë' (#15943) üzenetére


Robi86
senior tag

128 :K :(

(#15953) alanwake


alanwake
tag

ti eredeti gta-val multiztok?

(#15954) cNpowa válasza alanwake (#15953) üzenetére


cNpowa
tag

mivel mással nem lehet MÉG remélem vki kitalál vmit ;] ;] ;] ;]

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#15955) Źşë' válasza alanwake (#15953) üzenetére


Źşë'
addikt

lol?! :D ez milyen kérdés, még szép :) amúgy is csak azzal lehet :D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15956) alanwake válasza Źşë' (#15955) üzenetére


alanwake
tag

még szerencse hogy csak eredetivel lehet,amúgy is utálom a multit,mégegy pont a wareznak. :C

[ Szerkesztve ]

(#15957) cNpowa


cNpowa
tag

akinek az uj peccshez kell a crack az irjon privibe

[ Szerkesztve ]

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#15958) Źşë' válasza alanwake (#15956) üzenetére


Źşë'
addikt

szvsz pedig multi a jövő (főleg coop), amiben nincs az eleve el van kapálva! de miért pont a wareznak? nem értem, pont ez az h aki multizni akar annak meg kell vennie! egy ilyen játék meg megérdemli azt h az ember megvegye, és kirakja a polcára =) ez amolyan korszakalkotó game mint régen a doom :)) :))

(zárójelben megemlíteném ha a warez hatalmas mértéket öltene akkor te már nem játszanál semmivel sem! - azok után írom amit írtál) és azok akik megveszik az eredeti játékokat mondhatni megmentik a játékipart...

mikor még régen sega mega drive volt :d azzal toltam xD haha és ilyen kis kazetták voltak hozzá, na azokat aztán nem másolták, emléxem darabja került 1000-2000 hufba :Dkorrekt ár volt! :C :K

szerk:
cNpowa az ilyen jellegű hszeket kerüld mert ebben a formában ez már tiltott itt! és akár bant is kaphatsz! ;) csak egy jó tanács :)) amúgy is mennyivel jobb egy olyan forumba írni ahol nincs semmi piszkos dolog!

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15959) cNpowa válasza Źşë' (#15958) üzenetére


cNpowa
tag

tom de vkinek ezzel jót is teszek :)

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#15960) alanwake válasza Źşë' (#15958) üzenetére


alanwake
tag

alig játszok mostanába már ugyhogy olymindegy hogy van játék vagy nincs,meg amúgy is eltólják a megjelenést,és még a kedvem is elmegy tőle,amikor kijön,na meg a sok csalóról nem is beszélve,amikor codoztam,2 percnél nem bírták tovább az idegeim,így hát felhagytam a multibal örökre amig csalók lesznek a földön.

[ Szerkesztve ]

(#15961) cNpowa válasza alanwake (#15960) üzenetére


cNpowa
tag

Akkor te sose fogsz multizni az biztos

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#15962) Źşë' válasza alanwake (#15960) üzenetére


Źşë'
addikt

hát igen vagy megszoksz vagy megszöksz, jó szerón kell játszani, amit jól karbantartanak :) gtanál mondjuk ezt nem lehet elmondani :D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15963) Mariann294


Mariann294
őstag

Nos elkészült a legujabb videóm!
Küldeném mindenkinek aki szereti ( :DDD ) de főleg azoknak akik elhagyták a játékot.
Ime:
GTA IV - Good old times
Ez egy emlék videó,többnyire fsb1000 által kreált videókból áll,de az enyémből is vannak bevágások.A régi szép időket probáltam feleleveniteni benne.. :) Néhol rossz a minőség,mert némelyik videót át kellett alakitani hogy a windows movie maker felismerje.
Remélem teccik,és remélem akik elhagyták a játékot olvassák a topikot! ;)

(#15964) cNpowa válasza Mariann294 (#15963) üzenetére


cNpowa
tag

Marian benned egy vágó veszet el naon kira a vidi bárcsak én is tudnék multizni :(:(

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#15965) rup1u5 válasza Mariann294 (#15963) üzenetére


rup1u5
nagyúr

:C nem gondoltam, hogy nosztalgiát is fogok érezni. :DDD
köszi!

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#15966) Baboon


Baboon
senior tag

Sziasztok!
2 kérdés:
egyik: az árnyék mért ilyen? [link]
másik: hogy lehet állítani a bill kiosztást mert amikor behozom a dolgot egy contoller árbárt dob ki és ott mutogatja mi mi.

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#15967) Źşë' válasza Mariann294 (#15963) üzenetére


Źşë'
addikt

nagyon de nagyon jó lett a video, az elején picit depresszios hangulat fogott el, így látván a "multat" én nagyon jól éreztem magamat akkor is és most is veletek ;), bár mostanság már kevesebbet gtazok, talán mondhatni kijátszottam a gamet 2x is illetve, ismerem az egész várost mostmár :D dejólenne ha most meg jönnének a kiegészítések

(#15966) Baboon a játékban ez az árnyék természetes, így néz ki :D
a keyboard konfigot a controls alatt talalod, habelemesz akkor ez a kep fogad--->

innen pedig a custom mappingal tudod definialni a kiosztast

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15968) Baboon válasza Źşë' (#15967) üzenetére


Baboon
senior tag

Ez a természetes? atyavilág... és én ezért rendeltem quadot magamnak? :D

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#15969) Źşë' válasza Baboon (#15968) üzenetére


Źşë'
addikt

hát nem egy krájzisz xd de elmegy sztem :D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15970) rup1u5 válasza Baboon (#15968) üzenetére


rup1u5
nagyúr

A quad ennél a játéknál nem az árnyékok miatt kell. Rengeteg AI-t és fizikát kell számolnia egy hatalmas, szabad környezetben.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#15971) Baboon válasza rup1u5 (#15970) üzenetére


Baboon
senior tag

Én sem úgy értettem hanem hogy ronda a játék és még pénzt is ölök a fejlesztésbe :D De amúgy annyira nem vészes.
még 1 kérdés. én nem akarom a kocsinál folyamatosan egérrel korrigálni a kamerát. van vmi mod ami megoldja hogy egy kézifékes farolásnál de a kocsim elejét nézzem 500m-en át?

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#15972) MS74hu válasza Mariann294 (#15963) üzenetére


MS74hu
tag

Jó vót a vidijó. :C (zene is) Az elején pár képen ott vótam. :B Az zsir vót amikor két helivel megdobtátok a kamiont. :C

Lenovo Y700

(#15973) Mariann294


Mariann294
őstag

Köszi szépen mindenkinek! :R :R :R

(#15974) DreiNN


DreiNN
tag

Helló!
Lehet előhozni a játékban FPS mutató konzolt? :B
Köszi

A PROGRAM az, ami az adatokat hibaüzenetekké konvertálja.

(#15975) Mariann294


Mariann294
őstag

Na ez vajon milyen kocsi lehetett azelőtt? :D (aki elsőre kitalálja annak elismerésem :R...bár igy utolag elnézve nem is olyan nehéz.. :) )
DreiNN: Sok programmal előlehet hozni mint pl: Fraps (ezzel tudsz képeket és videokat is felvenni) vagy egy másik példa,Rivatuner, vagy EVGA Precision.

[ Szerkesztve ]

(#15976) G@bi90MR válasza Mariann294 (#15975) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Sultan?

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#15977) Mariann294 válasza G@bi90MR (#15976) üzenetére


Mariann294
őstag

:N

(#15978) Scorpio06 válasza Mariann294 (#15975) üzenetére


Scorpio06
aktív tag

(#15979) G@bi90MR válasza Mariann294 (#15977) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Schafter?

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#15980) Scorpio06 válasza G@bi90MR (#15979) üzenetére


Scorpio06
aktív tag

Premier lesz az! :D Nézdmeg az A-oszlopot milyen vastag. Meg a kilincsek alatt van egy csík.

[ Szerkesztve ]

(#15981) Mariann294 válasza Scorpio06 (#15978) üzenetére


Mariann294
őstag

Pontosan! :K
Azthittem hogy a cabrio-t fogjátok mondani majd.. :D Mondjuk mostmár látom hogy az ajtóból simán rá lehet jönni.. :)
Itt van oldalról,igy jobban láccik.
Gratula! :C

(#15982) puttputt válasza Mariann294 (#15981) üzenetére


puttputt
őstag

Ez aztán így, eme állapotában tényleg "Premier" ;] Jó kis törésteszt-képek amúgy, gratz.! :K

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15983) sagesz93 válasza Baboon (#15971) üzenetére


sagesz93
addikt

Őő, asszem az optionsban van egy olyan hogy "Handbrake Cam", elvileg ez megoldja.
Zsír a premier, mondjuk én inkább a felniről állapítottam meg. Asszem a schafternek nem ilyen :DD

[ Szerkesztve ]

(#15984) Baboon válasza sagesz93 (#15983) üzenetére


Baboon
senior tag

Hát ez az hogy nem oldja meg :D ezért kééérdem

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#15985) cNpowa


cNpowa
tag

GTA IV: Maximum quality settings Time Lapse [HD] :Y

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#15986) Baboon


Baboon
senior tag

Nah kérem szépen
E2160 2,9Ghzen - 30fps benchmarkal
Q8200 3Ghzen - 60fps
:D

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#15987) puttputt válasza Baboon (#15986) üzenetére


puttputt
őstag

Q8200 ennyire hasít? :Y Most láttam hirdetve 28e-ért... :F

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15988) Baboon válasza puttputt (#15987) üzenetére


Baboon
senior tag

Én 27,5-ért vettem. alkudj te is.
Hasít 3ghz-en csak egy fullos hűtővel (ld adatlapom) 100%-os terhelve 80 fokos. Mondjuk 2,5Ghz-en meg maximum de tényleg max 63 fokos. Az tűrhető sztem ennyin fogom használni.

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#15989) puttputt válasza Baboon (#15988) üzenetére


puttputt
őstag

Köszi! Egyelőre még jó ez a mostani procim (ld. Adatlap), de elgondolkodtató..., mert bár 1024-en minden max. beállítással a 30fps nálam, csodálkozom a 8200-on..., kellemes csalódás.
Ennyiért meg tényleg megéri.
A hűtés miatt aggódom kicsit... Nálam most legrosszabb esetben is 55 fokos, kb. 2h játék után is.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15990) Baboon


Baboon
senior tag

[link]

Itt egy reális érték 2,5 Ghz-en. A 60 fps 1280x800-ba volt 3Ghz-en

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#15991) Scorpio06 válasza Baboon (#15986) üzenetére


Scorpio06
aktív tag

Milyen beállításokal jáccol? csinálj képet plz!
Nagyon megy az a 4770! :K
A benchmark nemér semmit! :DDD :N

[ Szerkesztve ]

(#15992) Baboon válasza puttputt (#15989) üzenetére


Baboon
senior tag

Nem játék közben lesz 80 fokos hanem intel burn teszt alatt ami mind a 4 magot 100%osan terheli. A játék max 70%-osan terheli le.

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#15993) puttputt válasza Baboon (#15992) üzenetére


puttputt
őstag

Ez nagyon bíztató! :K Már látom, milyen lesz a következő procim... Hogyhogy ilyen "olcsón" osztogatják? :F

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15994) Scorpio06 válasza puttputt (#15993) üzenetére


Scorpio06
aktív tag

Én még januárba vettem 40e-ért nagykerbe... Mostmeg a legolcsóbb kiskerbe is 35e. :U
Nálama benchmark 8800GTS-el és alap órajeles Q8200-vel:

[ Szerkesztve ]

(#15995) bognar110


bognar110
őstag

CSáó kész az uj vidi nagyon menő hintás + jackass [link] :C :Y :DD

[ Szerkesztve ]

(#15996) cNpowa válasza bognar110 (#15995) üzenetére


cNpowa
tag

naon kira lett a vidi grat amikor kiugrottál a heliből pont hintára estél az kira volt:D :C am lehet h csak véletlen de én amikor a hintához mek a kocsival akor mindig a parkba dob ha meg simán rákapaszkodok a hintára akkor csak pár méterre dob el nem értem ... :Y

[ Szerkesztve ]

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#15997) bognar110 válasza cNpowa (#15996) üzenetére


bognar110
őstag

Kösszi szépen, tolass neki akkor jobban dob el és én aszt tapasztaltam hogy a bal hinta Dukesbe jobban elüt szerintem! :K

(#15998) Źşë' válasza bognar110 (#15995) üzenetére


Źşë'
addikt

grat telis tele van jobbnal jobb reszekkel :D fejbedood granyoval a faszit es kifekszik lol :D meg a rendőr áháháháá :D az is durva h a hinta feldob visszaesel es ujra ellok :d ezt nem konnyu megcsinalni :D amugy engemet sem dob el a hinta messzire ha racsimpaszkodok, nem tudom h miert

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15999) Robi86 válasza Mariann294 (#15963) üzenetére


Robi86
senior tag

Kár hogy én ezekből kimaradtam., jó lett a videó, grat :K Csak ez a zene...ez folyik mindenhonnan, nagyon nem a kedvencem :)) :D

bognar110: Nájsz vid, grat :K lol a gyilkos fánk :DDD

(#16000) cNpowa válasza bognar110 (#15997) üzenetére


cNpowa
tag

én is a bal hintát használom és tolatva :DDD de majd többször próbálkozok vele ha egyedül leszek otthon :O

[ Szerkesztve ]

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.