Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14951) puttputt válasza rup1u5 (#14949) üzenetére


puttputt
őstag

Hah :DDD Megoldható, de nem lenne túl hiteles, asszem abban a környezetben :))
Már kész két tábla is...
/Az egyik hirdetőre az ottani kórházsorozat helyett rákerült a Dr. House... / :)

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14952) Źşë' válasza tBKwtQS (#14950) üzenetére


Źşë'
addikt

1.03as pecsed van? beraktad az asi loadert is? ill van meg egy plugin a filecheckfix ezt is masold be

kép

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14953) Robi86 válasza puttputt (#14951) üzenetére


Robi86
senior tag

Kérlek kérlek legyen ilyen reklám is!! [link] :D :R

(#14954) Mariann294 válasza puttputt (#14951) üzenetére


Mariann294
őstag

A vészhelyzet jobb lett volna. :) Ez olyan klasszikus! :K :B :D

(#14955) rup1u5 válasza Robi86 (#14953) üzenetére


rup1u5
nagyúr

:DDD máháhá

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#14956) puttputt válasza rup1u5 (#14955) üzenetére


puttputt
őstag

Ilyeneket nem merek betenni, mert annyi a realisztikának, a külföldi "kolegák" meg kinyírnának :) Esetleg privátban megpróbálkozok még vele, ha elkészülök.
(Nem olyan sok ám, de pár napba beletelik... sztem. max 1 hét és tudom őket küldeni)
OK a vészhelyzet is, csak a Dr. House most megy, ill. arra találtam FOX tvspot-ot is :K
Lesz egy nagyon tuti rendőrös is (NYPD) a LAPD reklám helyett. Az Obama ugye már kész van, az elérhető valahonnan a neten...

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14957) Mariann294 válasza puttputt (#14956) üzenetére


Mariann294
őstag

Kiváncsi leszek milyen lesz ha kész lesz. :)
Közben nyomtam egy teljes ujratelepitést.Most csinálom a frissitéseket remélem mostmár müködni fog normálisan a játék. :U

(#14958) puttputt válasza Mariann294 (#14957) üzenetére


puttputt
őstag

Majd küldök ide is egy csomagot! ;)

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14959) rup1u5 válasza Robi86 (#14953) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Kinyitok egy Kozelt és nekiállok GTA-zni!
Ragadós a példád. :DDD

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#14960) Mariann294 válasza puttputt (#14958) üzenetére


Mariann294
őstag

Helyes,köszi! :R
rup: 9-re már biztos fenn leszek.(Remélem :DDD )

(#14961) szabod


szabod
senior tag

Rég voltam már, sajnos mostanában nincs elég időm játszani. Viszont msot hétvégén megpróbálok még egy kicsit játszani, mert sajnos nyár végéig nem lesz netem, úgyhogy addig mellőznöm kell majd a játékot. :O :O :O

Addig is egy itt egy cikk, bejelentették az új DLC-t, igaz ez minket nem érint (még), de azért érdemes megnézni már csak a címe miatt is: [link]

(#14962) tBKwtQS válasza Źşë' (#14952) üzenetére


tBKwtQS
csendes tag

Sikerült, teljesen legyalultam a játékot majd újra felraktam - 1-2 hibaüzenet után el is indult :))

PS.: Így elsőre +10-12 FPS-t hozott a Win7..

Do not feed the trolls!

(#14963) Geryson válasza Mariann294 (#14960) üzenetére


Geryson
addikt

Én is jövök
Én is jövök! :)

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#14964) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Úgy látszik direkt úgy van megcsinálva a játék, hogy a vége felé újabb szövegeket is ereget Nico. Most is nyomott kettőt. Loptam egy pénzszállítót és felrobbantottam. Szedem össze a pénzt miközben zsaru lödöz és Nico ilyet szól: "I'm a guest in your country!". Aztán futni kezdtem kocsiért, járőr üldözött, mire benyögi Nico, hogy: "Give up! You'r wasting you'r time!" És már lassan fél éve játszom!

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#14965) dokee78


dokee78
félisten

Nekem nem megy az ASI loader,vagy nem tudom használni.

Nincs patch felrakva nekem.

[ Szerkesztve ]

(#14966) G@bi90MR


G@bi90MR
aktív tag

Jó kis cikk a GTA sorozatról!

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#14967) DonMedve


DonMedve
addikt

Sziasztok!
Srácok vettem új procit,és újraraktam a rendszert.Megint azt a 0x80004005 hibakódot dobja.De regisztribe hiába akarom megcsinálni a módosittást nem megy!Hiába adom meg a teljes hozzáférést amikor rányomok hogy alkalmaz,kimegy a pipa!Valakinél tipp?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14968) G@bi90MR válasza DonMedve (#14967) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

XP Prof és SP2-őn akarod működésre bírni? Ha nem megy, dobd fel az SP3-at, nem kell registryzni és a játék szépen fut majd.

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#14969) DonMedve válasza G@bi90MR (#14968) üzenetére


DonMedve
addikt

Win7!Múltkor is ezt csinálta,de akkor amit Kommy belinkelt utána ment,de most nme megy pedig ugyanazt csinálom! :F :( Ugyanaz a hibaüzenet!

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14970) Kommy válasza DonMedve (#14969) üzenetére


Kommy
veterán

Ha van valami vírus irtód tűzfalad(windowsos-t is) azt próbáld meg kikapcsolni egy indítás erejéig,
Vagy megpróbálhatod ezt a progit: [link]

[ Szerkesztve ]

(#14971) Źşë' válasza dokee78 (#14965) üzenetére


Źşë'
addikt

mindegyik pecshez más verziójú asi van, győződj meg róla h helyes verziót használsz mind2ből! illetve

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14972) Robi86 válasza rup1u5 (#14959) üzenetére


Robi86
senior tag

Nagyon helyes! :D Akkor lesz baj, ha Mariann is ilyeneket ír majd :DDD

puttputt: eszembejutott, hogy a Sprite (alias "Sprunk") reklámok helyére simán jó lenne a Soproni reklám...nagyon örülnék neki :D No meg mennyivel szebb lenne a világ, ha a mindenféle cukrozott tartósítószerezett löttyök helyett sört innának az emberek. Változtassunk az amcsik szokásain :DDD

(#14973) Źşë'


Źşë'
addikt

amúgy végiggondolva ezt a dlc dolgot szvsz elég sértő felénk nézve a r*-tól h kihagy minket pc'seket :s sorra jönnek a dlck boxra de pcre semmi, én úgy érzem h nem lett a gta4 kalózkodás áldozata, qvázi nem olvastam ilyet, h hiányuk származott volna belőle sőőt, úgy mint pl a Gears of Warsnál
igaz a remény hal meg utoljára és nekünk csak ez jutott :/ :(

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14974) Robi86 válasza Źşë' (#14973) üzenetére


Robi86
senior tag

Minket, PC-seket már csak egy GTA IV Vice City kiadással tudnának kiengesztelni, természetesen ha CSAK PC-re adnák ki ;] Esély nem sok van erre, dehát na :D

(#14975) DonMedve válasza Kommy (#14970) üzenetére


DonMedve
addikt

Felraktam a 7137-et azon nem ment.Mármint Win7-et!Visszaraktam az RC-t pöccre indult! :F

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14976) Mariann294 válasza Robi86 (#14972) üzenetére


Mariann294
őstag

Ne félj ez soha sem fog bekövetkezni! ;)
Maradok a lightos citromos ice teánál! :)
Este (éjfél körül) sikerült végre fennt lennem de nem volt senki csak Geryson).De vele se tudtam jáccani mert töltöttem és nagyon szaggattam. :(

(#14977) Geryson válasza Mariann294 (#14976) üzenetére


Geryson
addikt

Mi sem sokáig voltunk, asszem olyan 1 körül vagy hogyan szétment a szoba és akkor kiléptem, hogy elmegyek alvadni, de aztán ez csak 3 óra körül sikerült. :) Fáradt is vagyok bakker... :)

Este kis okosság?

[ Szerkesztve ]

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#14978) Mariann294 válasza Geryson (#14977) üzenetére


Mariann294
őstag

Oké! :))

(#14979) Mariann294


Mariann294
őstag

Gyerekek....ez a kis útbigyó mindig is itt volt? (2. kép)
Vagy csak nekem nem tünt fel eddig? :D

Amit puttputt mutatott trainert azzal van egy kis gond.Amikor a Bohan-i házba megyek (jobb fölső sziget)Akkor hirtelen odaterem egy taxi majd szószerint elrepül (WTF?! :DDD )
Kimentem hallottam a rádioját bemértem hogy hol lehet hang alapján majd beszálltam.Aztán ez és ez fogadott. :DDD

Tyú de nagy vihar készülödik. :( Tiszta borult és dörög! :O

(#14980) Geryson válasza Mariann294 (#14979) üzenetére


Geryson
addikt

Ez ott a mólónál van, ugye? Én úgy emlékszem, hogy igen ez mindig is ott volt!

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#14981) Robi86 válasza Mariann294 (#14979) üzenetére


Robi86
senior tag

Nekem is feltűnt már. A régebbi patcheknél emlékeim szerint csak úthiba volt, és a 3-mas patch után lett ilyen...de lehet már megint csak a sör beszél belőlem :))

(#14982) Źşë' válasza Mariann294 (#14979) üzenetére


Źşë'
addikt

ott volt, azaz neha lehetet latni neha nem, van ez igy pl azon az 1. szigeten ahol van a benzinkut (kb kozepen a mapnak ahol lejovunk a nagy hidrol), na ott is van egy roncs auto aminek ha nekimek akkor lepattanok rola xd

itt jeg esett de nem nagy, csinaltam teloval par kepet :D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14983) puttputt válasza rup1u5 (#14964) üzenetére


puttputt
őstag

Niko ezen válasza nálam elég gyakori :D

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14984) puttputt válasza G@bi90MR (#14966) üzenetére


puttputt
őstag

Jó is, bizony! :K
Emlékszem, az egyik első PCX-CD-n volt rajta a GTA1 demója. Havert fel is hívtam miatta, mondtuk, micsoda nagy hülyeség ez... :DD
Aztán azon filóztunk mikor/milyen lesz 3d-ben... mindezt 1996-97 körül :DDD

Én ezzel az "úthibával", bevallom, sosem találkoztam... ,bár, rég jártam arra, lehet, hogy a játékmenet szerint változik.

A "Sprunk" sajna pont nem módosítható - egyelőre - leginkább a rádiós plakátok és egyéb (szinte mindegyik), ill. az útjelzőtáblák az országutakon.
Amúgy, fogok csinálni egy ver. 2-t, ami csak itt lesz exkluzív :D , az általatok küldött képekből... a másik kerül majd fel az amerikai szerverre (is).

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14985) Mariann294 válasza Robi86 (#14981) üzenetére


Mariann294
őstag

Igen ez eddig is itt volt csak nem igy nézett ki!Ez biztos! :)
Zsé: Nem semmi ez a jégeső! :Y

[ Szerkesztve ]

(#14986) Źşë' válasza G@bi90MR (#14966) üzenetére


Źşë'
addikt

hát igen a gta igen szép multal bír, bár én csak a 2nél kapcsolódtam be (abba is csak egy picit kóstoltam mivel akkoriban lett pcm 98' szeptember :) )
mindegyik résznek megvan a maga hangulata, és ez miatt hagyott elsősorban mindenkiben mély nyomot

gta3 az akkori tökéletes 3ds változat, magával ragadó szuperhős sztorival
gtavc ami hozta az igazi beach hangulatát, ahol mindig meleg van és éjjel nappal akad program =)
gtasa egy igazi old skuul getto feelinget kölcsönzött a környék és C.J. személyében, mindez megspékelve egy nagyon nagy bejárható területtel és rengeteg járművel =)
gta4 liberty city visszatért, ráadásul élettel telítettebb mint valaha... az igazi alvilág ismét bemutatkozik az orosz maffia személyében, ugyancsak remek sztoriba szőve =)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14987) Robi86 válasza puttputt (#14984) üzenetére


Robi86
senior tag

Hát akkor sörözzenek rádióhallgatás helyett, ill. bontsanak mégegy sört mikor egy stop tábla helyett egy szép üveg behűtött Soproni látnak :D ;] Nagyon várom már, kíváncsi vagyok milyen lesz :K

(#14988) Geryson válasza Mariann294 (#14985) üzenetére


Geryson
addikt

Én erre emlékszem, de hát akkor legyen az, hogy "itt volt, de nem így nézett ki" :) Én udvariasféle vagyok... :D

Akkorát multiztam, hogy csak na kár, hogy mindent tönkretesznek a csalók. Mindkét autós és egy team deathmatches játékot is szétszedtek. Mikor lép már fel a Rockstar ellenük?!?

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#14989) Mariann294 válasza Geryson (#14988) üzenetére


Mariann294
őstag

Ezt most nem értem. :N Azért irtam igy mert közben beugrott.Dehát akkor bocs. :)
Kis off: Nem tudja valaki miért van az hogy egy ideig megy normálisan a GÉP és bizonyos időközönként ugy csinál mintha megfagyna.Pár másodperc és megy tovább de aztán kezdi előlről. :((( Rohadt idegesitő.Avast nem talált semmit CHKDSK-t is futtattam... :O

(#14990) puttputt válasza Robi86 (#14987) üzenetére


puttputt
őstag

Kész vagyok... :DD Majd holnap v. holnapután áttöltöm őket... nem tudom, hogy oldom meg... Soproni helyett lett Budweiser- így kompromisszumos megoldás :)), ill. bekerült Obama meg az ER (Vészhelyzet) is (külföldiek-te kérésed) - Annyit előrebocsátok, hogy a közúti táblák úgy lettek megkreálva, hogy a "felújítás" látszatát keltsék, tehát direkt ronda, maszatos helyenként, helyenként meg tökéltesen illeszkedik :))
A lényeg, hogy teljesen autentikusak lettek (ld. nem az van, hogy "Nyíl előre Bohan", hanem "Nyíl előre Bronx" v. "Nyíl előre mutatóan Algoquin", hanem "Queens, Brooklyn, Manhattan" és így tovább.
(Kennedy Airport lett Francis helyett...)
Szóval érdemes az 1.0 Real District names és Real Car Names mod letöltése és használata (american.gtx) átírása a mappájában - szerintem tudjátok, miről beszélek, régi dolog ez..., sok helyen hozzá lehet férni a neten.
A másik lehetőség, a kreálmányom, ebből is:
Na, ehhez lesznek illesztve a társalgások (tehát küldöm a saját american.gtx-emet a pack mellé) - a taxiban a szöveg is azt írja majd, hogy Bronx..., meg a táblák is a hidakon.
Zárásul; az összes hirdetőtábla (kivétel néhányat) ki lett cserélve a 2008-2009-es évben New Yorkban is kiállított táblákra :K - a fiktív és kért sorozatok mellett...
Pl. a "God Sign" - majd látjátok is ki volt állítva év elején..., bármilyen hihetetlennek is fog tűnni a szöveg.
Akinek meg nem jó, az meg nyugodtan rakja vissza a régit, tehát mentsen előtte egy backupot.
Akkor majd küldöm!

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14991) cNpowa válasza puttputt (#14990) üzenetére


cNpowa
tag

.exe-s lesz vagy csak bemásolos típusu?:) ( exe-s jobb lenne, nem tom h milyen nehéz megcsinálni))

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#14992) Źşë' válasza Mariann294 (#14989) üzenetére


Źşë'
addikt

lehet h vmi program a hatterben hasznalja a procit 1000rel, sztem pont a virusirto

en azt a beszolast birom gtaban mikor pl uldoz a rendor gyalog vok, es mondja h Suspect is on foot (de olyan erdekesen kihangsulyozva mintha fot -ot mondana, igy tok gyorsan mondja :D) a másik meg mikor bowlingozok, es niko: woaaacs tissz :D

pár kép :D

01

02

03

04

05

ui.: kiprobaltam windows 7en es mintha szebb lenne, meg amit sajnalok h beta driverem van vgahoz es nem lehet huzni :s nemengedi
amugy w7 dx10es nemtudja vki?

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14993) Kommy válasza Źşë' (#14992) üzenetére


Kommy
veterán

Nem hogy dx10-es hanem dx 11-es legalábbis, dxdiag szerint )beírod futtatásba és ott kiírja)

(#14994) Mariann294 válasza Źşë' (#14992) üzenetére


Mariann294
őstag

Ugy néz ki a registry mechanic megoldotta a problémám! :C
Amugy ma láttam abból a filmből részletet amiben állitolag az van akiről Niko-t mintázták.Télleg hasonlit rá nagyon! :Y :)

(#14995) bolic válasza Źşë' (#14973) üzenetére


bolic
őstag

Vajon a steam pótolni fogja PC-re a DLC-et? :F Meglátjuk.

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#14996) dokee78


dokee78
félisten

Valaki nyomja a játékot ATI 4770-nel,aki azelőtt 9600GT-9800GT vel játszott?
Mennyi az FPS?

(#14997) MS74hu válasza Mariann294 (#14994) üzenetére


MS74hu
tag

Az az Ellenséges terület c. filmben vót. :B

LOL!

Lenovo Y700

(#14998) Mariann294 válasza MS74hu (#14997) üzenetére


Mariann294
őstag

Igen igen! :K

(#14999) Mariann294


Mariann294
őstag

Hát ami ma alakitottam a játékban az nem volt semmi! :D
Először ripityára törtem egy hakumait. :D
Utánna megláttam egy platós kocsit és "beleültem".Niko egy idő után kissé elbóbiskolt.Próbáljátok ki iszonyat jókat lehet röhögni hogy milyen pózokat vág! :DDD Sőt még ilyen is volt: Niko kissé duci (hogy lesüpped már a kocsi :DDD )

Aztán kiestem és elkezdtem üldözni a platós kocsit.Kipukkasztottam mind a 4 kerekét csak ugy száguldott! :Y Aztán a hülyéje nekiment egy oszlopnak és a csákó kirepült belőle!!!! :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15000) Źşë' válasza Kommy (#14993) üzenetére


Źşë'
addikt

hűű igaz is az ati kb 2 honap mulva dobja ki a dx11es vgait :D nvidia mindig csak mogotte kullog, en megis az o kartyait komalom jobban, atival sok gondom akadt eddig mindig

(#14995) bolic nem is rossz ötlet, lehet h elobb utobb kiadjak ott, csak gondolom uugy penzert :s en annak orulnek ha legalabb korongon jonne ki, h megis meglegyen a dolog fizikailag is :)

(#14999) Mariann294 nem jonnek be a képek, gondolom ahova toltotted fel toroltek oket

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.