Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15101) puttputt válasza Mariann294 (#15100) üzenetére


puttputt
őstag

"Server not available" hibaüzenet a link után...

Chapel: Ja, te szakmabeli vagy? Én csak amatőr-hobbi(t)fotós, úgyhogy lehet, ezért nem vettem észre. :) Valahogy kéne pályázni a Rockstarnál..., mondjuk amolyan tanulmányi útra, vagy "csapatösszerázó", tapasztalatszerző útra :DDD

Donmedve: Örülök, hogy megoldódott végre!

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15102) DonMedve válasza puttputt (#15101) üzenetére


DonMedve
addikt

Jaa,most esett le mit kérdeztél!Nem sajnos azt nem kaptam meg!Egy másikat kellett vennem! :W

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#15103) puttputt válasza DonMedve (#15102) üzenetére


puttputt
őstag

Nagyon sajnálom... nem lehetett semmit tenni, igaz? Túl "olcsón" adta... pff... :W
Ezt mennyiért sikerült beszerezni?

Vigasznak, itt egy kis "előzetes" a táblákról:

[link]

Szerintem holnap már ki tudom nyomni, legkésőbb holnapután...

Amit érdemes tudni: A cél, hogy látszódjék "wet paint", azaz újfestésűek a feliratok, helyenként viszont törekedtem a "rongálódást" is láttatni, így sok helyen "kinyilváníttatik" a reptér elleni ellenszenv (főleg Bronx és Brooklyn környékén)... igyekeztem olyan helyre tenni a lepukkantottabb táblákat, ahol amúgy is olyan a terület...
Majd lehet keresni az "Airport sucks" feliratokat is :D

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15104) proof88 válasza puttputt (#15103) üzenetére


proof88
addikt

profin csinálod nagyon! :C

(#15105) cNpowa


cNpowa
tag

hali! tudtok olyan modról mint ami be van építve a boxos GTA IV-be h a célkereszt egyből az emberkére ugrik vagyis könnyebb vele célozni?

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#15106) DonMedve válasza puttputt (#15103) üzenetére


DonMedve
addikt

Nem hát!Kb. 1,5 éve üzletelgetek a ph.-n de igy még nem jártam!Mind1!Amit vettem másikat,ugyanannyiért vettem.De ő becsületes volt,hál Istennek,még oda sem ért a pénz már küldte a cuccokat.5k-ért vettem!
Szépek a táblák!Ha ilyen grafikai cuccaid lesznek még várom izgatottan,csalások nme érdekelnek,de bármi ilyen mod jöhet,ami grafika,ruha,kocsi,stb.Amivel kicsit fel lehet dobni! :U Érdekes,hogy a 4-hez talán annyira nem nyomják a modokat,vagy csak én nem keresgélek jó helyen?Mert pl. a SA-hoz ilyenkor már mennyi cucc volt?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#15107) DonMedve válasza cNpowa (#15105) üzenetére


DonMedve
addikt

Magyarán AIM!Nem tudsz célozni?? ;] :U

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#15108) X@b3e


X@b3e
addikt

Eljutottam az Escuela of the streets küldetésig (Manny első küldetése), de ha odaérek a kezdést jelőlő nyílhoz, kiadja a "pályatöltő" fekete képet a címével, és nem történik semmi. Másfél óráig hagytam, semmi változás. Valahol olvastam, hogy vissza kell veni a grafikából, és megoldódik, de nem jött be, 800*600-on sem :O 5let valakinek? :R

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#15109) Źşë' válasza X@b3e (#15108) üzenetére


Źşë'
addikt

véletlen nem tört verzióval tolod?! annál vannak nemi nemű korlátozások

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15110) proof88 válasza X@b3e (#15108) üzenetére


proof88
addikt

Nekem ilyen gondom volt, a címére nem emlékszem, de talán vmi szórakozóhelyre kellett menni vagy ilyesmi, egy galamb is van a bejárat felett meg biztonsági őr a bejáratnál. Azért nem tudom, mert én még nem tartok ott, csak láttam. :D
Az eredeti verzió nem csinálta ezt.

(#15111) puttputt válasza DonMedve (#15106) üzenetére


puttputt
őstag

Jó lenne nekem is egy ilyen olcsó verzió... a mostani csak kölcsönben van nálam, ezért nincs hozzá steam-jelszó, meg multis hozzáférés, ilyesmi. Nem baj, előbb úgyis csak a single a lényeg, ha multizni kezdek, akkor megveszem.

Ja, alakulnak, már el is készültem, ma tesztelek, aztán küldöm :D Lehetne jobb is..., de a semminél ez is jobb, meg ez az első ilyen komplett csomag a "piacon".
Át lesz még alakítva a reptér, a rendőrség, tűzoltóság jópár emblémája-kiírása is az eredetire.
A 4-hez valóban kevesebb modot dobnak ki - pláne épületben, térkép-elemben... -, mert kevésbé van kibontva, mint az elődök, szerintem...
Ezt, a mostani grafikai tuningot is azért csináltam meg (első önálló mod, amit nem csak átszerkesztgettem), mert már neki sem állt.
Amúgy, küldök még mellé 1-2 fontosabb linket és csatolok még pár dolgot a csomagba, hogy egyértelmű legyen. Természetesen patch-független a dolog. (Hiszen nem "mozgó" modról van szó.)

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15112) X@b3e válasza Źşë' (#15109) üzenetére


X@b3e
addikt

Itt találtam rá megoldást, egy gond van, PS3-ra :B Nem tudom, hogy ez működhet-e PC-n.
Amúgy orig. Tört változatnál kamerarezgésről hallottam, olyat nem, hogy nem tölt be egy pályát :F

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#15113) Mariann294


Mariann294
őstag

Úgy maradt a pali :DDD
Xab: Ezt is a ört verzió miatt csinálja! :o

[ Szerkesztve ]

(#15114) X@b3e válasza Mariann294 (#15113) üzenetére


X@b3e
addikt

Akkor fasza, mert az enyém nem tört :U

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#15115) Mariann294 válasza X@b3e (#15114) üzenetére


Mariann294
őstag

Én meg a Welsi herceg lánya vagyok :DDD

Amugy itt szerintem senkinek nem volt ilyesmi gondja,eredetivel.

(#15116) Robi86 válasza Mariann294 (#15115) üzenetére


Robi86
senior tag

Mindig is sejtettem, hogy ki vagy :DDD

Nagy a pangás amúgy...mi van veletek? Én nem találkoztam semmi érdekessel game közben, úgyhogy nem is írtam, de most azért mégiscsak beoffoltam valamit :B

[ Szerkesztve ]

(#15117) Mariann294 válasza Robi86 (#15116) üzenetére


Mariann294
őstag

Ugye ugye? :DDD

Amugy képzeljétek!Egyik nap hülyültem (mint mindig).Megyek,megyek és direkt bele mentem hátulról egy kocsiba.Megszólal benne a csávó hogy: BOMBACLA!!!!!!
Akkorát röhögtem! :DDD Mondom mia fene nemtán Jacob ül benne?Dehát mondom nem is ilyen kocsija van.Végülis nem ő volt! :D

[ Szerkesztve ]

(#15118) Robi86 válasza Mariann294 (#15117) üzenetére


Robi86
senior tag

Erről jut eszembe, hogy ti már próbáltátok megölni Jacobot miután vettetek tőle fegyvert a kocsijából? Nekem eddig még nem sikerült. Mindig eliszkol, befordul valamelyik utcába, és eltűnik :)) vagy csak én vagyok béna?

(#15119) X@b3e válasza Mariann294 (#15115) üzenetére


X@b3e
addikt

Jó neked, de az már sajna' meghalt... ;)

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#15120) Mariann294 válasza X@b3e (#15119) üzenetére


Mariann294
őstag

Attól még én élhetek nem? :DDD
Robi: Szerintem simán ki lehet nyirni mivel a többi barátodat is kitudod.Igaz ilyenkor kórházba kerülnek aztán felhivnak hogy: "Hé Niko gyere már értem,kórházban vagyok! :D "

(#15121) Robi86 válasza Mariann294 (#15120) üzenetére


Robi86
senior tag

megyek is, csak sikerül egyszer ;]

(#15122) Mariann294 válasza Robi86 (#15121) üzenetére


Mariann294
őstag

Hamár nagyon nem megy próbáld meg rakétavetővel! :DDD :C

(#15123) rup1u5 válasza Robi86 (#15118) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Nekem sikerült! :K
Nemsokkal utánna hívott, hogy vegyem fel a korháznál.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#15124) Robi86


Robi86
senior tag

Na nekem is összejött[link] Majd ha lesz türelmem akkor kivárom, hogyha ottmaradok a holtteste mellett, akkoris felhív-e a kórházból :D Kicsit azért sajnáltam lelőni szegényt, mert nagyon bírom. Az akcentusától készvagyok :DDD

(#15125) Mariann294 válasza Robi86 (#15124) üzenetére


Mariann294
őstag

BOMBACLA!!!!! ;]
(Amúgy tudja valaki hogy mit jelent ez pontosan? :D )

[ Szerkesztve ]

(#15126) puttputt


puttputt
őstag

Imé! :) :

[link]

[link]

Lehet letölteni, kérdezni! :K

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15127) Robi86 válasza puttputt (#15126) üzenetére


Robi86
senior tag

Előszöris: mely mappákról, fájlokról készítsek biztonsági másolatot mielőtt nekiesek? :)

(#15128) Mariann294 válasza puttputt (#15126) üzenetére


Mariann294
őstag

Már töltöm is!Nagyon kiváncsi vagyok! :K

(#15129) Mariann294 válasza puttputt (#15126) üzenetére


Mariann294
őstag

Nos elég macerás a telepitése de végülis megvan! :))
Sok tábla hiányos,ill az LCPD-is kivan irva máshol is és nincs átirva NYPD-re.(Ez nem kritika hanem észrevétel)Mellékelek pár képet:
1
2
3

Eddig szerintem szuper csak még dolgozni kell rajta ha 100%-ost akarsz. :)
További táblák kicserélése valamint nemtudom hogy ez lehetséges-e de a middle park egyik felén van egy kapu amire rá van irva Middle Park.Azt nem lehet Central Parkra "átirni"?
Erre gondolok. :)

[ Szerkesztve ]

(#15130) steam320


steam320
csendes tag

Sztem nem :) Nem mindegy mi van oda irva ? XD engem teljesen idegen hagy :) Különben várni kell mert még lesz patch

FIGYELEM AKINEK MEG VAN AZ EREDETI GTA4 és szeretne többjátékos modba játsazni az jelentkezzen nálam privibe

STEAM ahol minden egyszerűbb :)

(#15131) rup1u5 válasza Mariann294 (#15125) üzenetére


rup1u5
nagyúr

BUMBA CLOT, (TO GET) BUN : to have one's spouse or girl/boy-friend cheat on oneself, to be cheated out of something.

Rasta szótár

:DDD

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#15132) Mariann294 válasza steam320 (#15130) üzenetére


Mariann294
őstag

Nem nem mindegy mert ez a "mód" amit puttputt linkelt erről szól. :)
Köszi szépen rup1u5!lol!!!!! :DDD :R

[ Szerkesztve ]

(#15133) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Ma lecserélem az E8400-at egy Q9550-re! :C
Kiváncsi vagyok fogok-e érezhető különbséget tapasztalni GTA 4-ben.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#15134) Mariann294


Mariann294
őstag

Na bassus.Nem tudok multizni :(
Nem enged be sehovase.Megkérdi hogy bemegyek multi modba mondom be erre bejön egy üres képernyő jobb alsó sarokban OK felrattal.Ha rányomok akkor visszadob single be.A telóban megha rámegyek hogy Multiplayer akkor eltünik a menüje.Nincsen ranked match,player match,model meg ilyenek. :( Szóval ez van.Szerintem a modod miatt puttputt. :(

(#15135) puttputt válasza Mariann294 (#15129) üzenetére


puttputt
őstag

Köszi, ugye milyen jó képek :))

A telepítés egyáltalán nem macerás, a szerkesztés! Na az, az igen :D

Nem tudom, hol látsz hiányos táblákat... azokat mellékeld inkább, lehet privátban is!
(Nem gondolom, hogy sok a hiány... vagy, azokhoz nem enged hozzá. Ilyen is van.)

Ahol LCPD van írva, azokat is küldd légyszi!
Sok mindenhez nem enged hozzáférést..., ahhoz a "Middle Park" felirathoz sem :D
Gondold azt, hogy a park középső részét jelképező felirat...

(Amiket küldtél képeket, azok pl. mind jók...)

Örüljetek, eddig ennyi sem volt :DDD

Korábbihoz:
Olyan célkereszt-mod van, ami teljesen eltűnteti a célkeresztet :C

A patch a táblákat is átírja, vagy mi? Véletlenül csinálta meg a Rockstar? :))

A Multiplayernek semmi köze nincs hozzá... biztos, hogy nincs. Mivel ezek csak grafikai objektumok, közelről sem érintenek indítófájlokat :(

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15136) Mariann294 válasza puttputt (#15135) üzenetére


Mariann294
őstag

Pár ujabb kép amit felfedeztem:
1
2
3
4

Hát az LCPD-set a reptér előtt láttam ha gondolod linkelem.
Sajnos tuti hogy ez miatt nem indul a multi....tegnap még semmi baja sem volt. :(
De azért még megpróbálok 1-2 dolgot. :)

Amugy ezt láttátok már?Ezt is csak ma fedeztem fel!Ha valakinek nem esne le(Vice City hirhedt rock bandája ez akivel volt 1-2 kalandunk anno! :D )

[ Szerkesztve ]

(#15137) Źşë' válasza X@b3e (#15112) üzenetére


Źşë'
addikt

nekem mondjuk regen volt olyan h video szerkesztoben editaltam es nem toltott be par videot, ujabb patchek ota mar megszunt ez a hiba, ha jol tom ak 2-3

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15138) puttputt válasza Mariann294 (#15136) üzenetére


puttputt
őstag

Köszi a híreket, tetszik, majd én is linkelek... :D
Jó lenne, ha küldenéd a reptérest, azon talán lehet segíteni! :K (Attól függ, milyen objektum és mennyire "mozgatható"... - bár, egy helyen, ahova linkeltem, ott kértem segítséget a "nem embed" grafikák szerkesztésében is, hátha :U )
(A reptéren amúgy, sok változtatás történt...)
Keressétek a Terminator 4, CSI, Simpson... filmek képeit is, meg persze a zászlót (asszem, Queensben van...)! :)

Nem tudom mi lehet a multival... gondolkozom... elvileg, tényleg semmi köze hozzá, most az amerikaiak visszajelzéseit olvasom, semmi gondjuk vele, tetszik nekik, nincs ilyesmi problémájuk.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15139) cNpowa válasza DonMedve (#15107) üzenetére


cNpowa
tag

de tok mödve :D csak kérdeztem :)

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#15140) DonMedve válasza puttputt (#15126) üzenetére


DonMedve
addikt

Jók!De ha kell javittani akkor inkább megvárom azt! ;] Utána berakom! ;)

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#15141) DonMedve válasza cNpowa (#15139) üzenetére


DonMedve
addikt

Nincs harag??? :Y ;)

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#15142) puttputt válasza DonMedve (#15140) üzenetére


puttputt
őstag

Még elkél benne :)
Az a helyzet, hogy sokhoz nem enged hozzáférést, nem tudom miért, de sok mindenhez igen ;] :

[link]

[link]

Tényleg vannak még hiányosságok..., utánajárok, de szerintem az a nem szerkeszthető szegmens-városrész lehetett...(Pl. ami fölé lámpa van telepítve, az már nem módosítható...)

Sokat hagytam, pl. pár Burger Shot, kávéreklám, Graves rendőr, zene-tvadók(kínálata), mert ezek a játék szerves részét alkotják.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15143) cNpowa válasza DonMedve (#15141) üzenetére


cNpowa
tag

hogyan lenne :)

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#15144) puttputt


puttputt
őstag

Ezért nem lehet tökéletesen átszerkeszteni mindent.../komment Mariannak*/ (bár mindössze 2-3 tábla és ugyanennyi hirdetés a szerkeszthetetlen, ahogy észrevettem...)

[link]

De tuti azokat szúrjátok ki először, mint én :DD

Mindegy, örüljünk, hogy ennyi sikerült, ez is dob a hangulaton :K

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15145) puttputt


puttputt
őstag

Elcsíptem egy jó kis Lamborghinit valakitől, erre ő: "Mein Gott!"
Biztos egy bevándorló :D

/Mariann... próbáld meg, hogy az america.gxt-t visszamásolod, az eredetit... az bekavarhat, esetleg.../

Ezt próbáljátok utánam csinálni:
[link]

Az ajtóba lehet kapaszkodni cheat nélkül, a csövekbe már nem, ennyit elárulok :C

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15146) DonMedve válasza puttputt (#15145) üzenetére


DonMedve
addikt

Na ha Mariann-ak megy akkor tuti feltolom! ;)

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#15147) Mariann294


Mariann294
őstag

Nah újabb kép: :)

Google :D

Itt van az puttputt amiről beszéltem:ez LCPD maradt

Ez lehetne Coca Cola.. :)

A "sprunk" is lehetne más

És egy kis más:

KITT!!! :DDD

Elölről

Tartom a frontot...ill a helit! :D

Valaki elküldené nekem az eredeti american.gxt fájlt?Hátha ez lesz a gond.Amugy azt miért kell bemásolni?Milyen szöveget alakitottál át?

(#15148) puttputt


puttputt
őstag

Akkor...:

Maybelline, Visa, Mastercard, HSBC Bank (ne tudjátok meg, milyen volt ezeket szerkeszteni :U ):
[link]

New York (ez se volt egyszerű eset a megvilágítás miatt):
[link]

Battery Park-Battery Tunnel a helyén (ahogy NY-ban is...):
[link]

Soho és Hell's Kitchen:
[link]

CSI-NY
[link]

Ahogy a tábla is, szépen írja; Financial District:
[link]

Irány Soho, vagy a City Hall:
[link]

Midtown: Times Square:
[link]

Wall Str., Chinatown, Union Drive...:
[link]

Simpsons-plakát:
[link]

És még a leharcoltabb környékeken nem is jártam... azok lehetnek az igaziak :D

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15149) puttputt válasza Mariann294 (#15147) üzenetére


puttputt
őstag

Igen, igaz. Csak sajnos, mint az előbb is írtam-linkeltem képben a magyarázatot, nem minden átszerkeszthető, vannak olyan felületek, amikre nem enged rá. A teljeshez képest csak egy töredékre..., de az is valami...

Inkább ne mutogasd, mert elmegy az életkedvem :O :DDD
Keresd inkább tovább az átírtakat, abból is van bőven ;) :P
Biztos, mindent rendben felpakoltál? Már kezdek kételkedni...
Amúgy köszi!

Egy ökörség, Gta3-ra (A holdat a Queen zenekar képre cseréli):
[link]

Van energiájuk :P

Tudsz közelebbit mondani az "LCPD"-ről...?

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15150) Mariann294 válasza puttputt (#15149) üzenetére


Mariann294
őstag

Visszacseréltem a "maps" mappát az eredetire.És ugyanez a gond a multival,szóval az american.gxt lesz a hibás (de mit is változtat ez?)
Szóval ha valaki elküldené az eredetit nagyon örülnék.Nem akarom ujrarakni...
Tudok valami közelebbit az LCPD-ről...hogy érted ezt?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.