Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14251) Mariann294 válasza DonMedve (#14250) üzenetére


Mariann294
őstag

Ne OFF-olj már annyit.Várd meg amig valaki válaszol.

(#14252) puttputt válasza DonMedve (#14250) üzenetére


puttputt
őstag

Már csak 5K? :Y Amúgy, sikert a bekonfighoz!

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14253) puttputt


puttputt
őstag

Már csak kettő...
Az eddigi galériák ("egymásból-nyílósan") innen: [link]

(A mostaniakhoz érdemes néha rázoomolni)

Kabumm:
[link]
Dicsérjük a textúrákat... "Szép textúrák"!
[link]
[link]
(Amúgy tényleg, most, hogy összegyúrtam a kettes és hármas patch cuccait, egész jó eredmény lett...)

"A jó, a rossz és a szerencsés" - avagy "hogyan taxizzunk el észrevétlenül a zsaruk elől, hogy tereljük rá másra a gyanút?" :Y
[link]

Nem biztos, hogy ezt a taxiban kéne...:
"Emlékeztesd Faustint erre, talán nem akar majd megölni..."

[link]
Hmm... hatásos védelem? ("Kiegészített" távcső?)
[link]
"A Híd túl messze van" v. "Híd a Kwai folyón"... kinek, melyik tetszik:
1. [link]
2. [link]
Egy "ritkán látott" belső nézet a metrókocsiban:
[link]
US-Airforce (textúra):
[link]
Ez sem egy átlagos randi lesz, ugye?
[link]
Csak "komolyan"...:
[link]

Köszönöm a megtekintést! :R :Y

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14254) bendzso válasza DonMedve (#14250) üzenetére


bendzso
senior tag

Nekem úgy volt, hogy befejezte a telepítést, és az első indításkor megjelent egy ablak, ahol meg kellett adnom a serialt. De amikor kicseréltem a mentéseimet, akkor is újra meg kellett adnom, de akkor a GFWL-be kellett beírnom. Amúgy megvan sikeresen a Live, és a SocialClub-os profilod? Párosítottad?

(#14255) DonMedve válasza puttputt (#14252) üzenetére


DonMedve
addikt

THX!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14256) DonMedve válasza bendzso (#14254) üzenetére


DonMedve
addikt

Igen megvan!De region valamit ir ki.Nagy nehezen sikerült csinálnom,egy UK Live profilt azt meg nem tudom párosittani! :W

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14257) DonMedve válasza bendzso (#14254) üzenetére


DonMedve
addikt

Gondolkodtam egy olyanon is,hogy nem e lehet,hogy a virágbolti játék zavar be!Mondjuk a mentéseket töröltem,meg registry-ből is,de anno a COD2-nél volt ilyen,hogy újra kellett raknom a rendszert,csak akkor volt hajlandó menni az eredeti! :F

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14258) DonMedve


DonMedve
addikt

Na ezt irja ki a Social Club amikor a új ID-t akarom társittani!
"A LIVE Gamertag was not found with the current Live ID. Please press the button below to sign out and then sign back in again with a different Live ID."Asszem lassan feladom!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14259) Kommy válasza DonMedve (#14258) üzenetére


Kommy
veterán

Ezen a link -en be tudsz jelentkezni?

(#14260) puttputt válasza Źşë' (#14190) üzenetére


puttputt
őstag

Zse: Küldtem egy modot priviben, ha gondolod, próbáld...!

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14261) DonMedve válasza Kommy (#14259) üzenetére


DonMedve
addikt

Igen be!És most akar velem csináltatni egy profilt! :FAkkor most úgy csinálom,hogy UK-ra!

Na megcsináltam.Mindjárt kipróbálom! :F

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14262) DonMedve válasza DonMedve (#14261) üzenetére


DonMedve
addikt

Miért van az,hogy nekem ilyen jön be játék első indittásánál?

Amikor ilyennek kellene lennie?

:F

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14263) Mariann294 válasza DonMedve (#14262) üzenetére


Mariann294
őstag

LOL..
Mert aktiválni kell a serialt.. :U
Valamit elrontottál.Vagy nincs neted vagy rosszul irtad be...sztem.

[ Szerkesztve ]

(#14264) Kommy válasza DonMedve (#14262) üzenetére


Kommy
veterán

Semmi gond ezzel nyomj next-et és indul a játék.
Különbeni a második képnek én nem örülnék mert a szerint nem sikerült az aktiválás.

(#14265) DonMedve válasza Kommy (#14264) üzenetére


DonMedve
addikt

De hol kell aktiválni???????? :Y :Y :Y :Y :W :W :W :W :W :W Steamen???Vagy hol?
A második kép a rockstar oldaláról való!A játék valóban indul nextre,csak a live acc, nem megy!

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14266) Kommy válasza DonMedve (#14265) üzenetére


Kommy
veterán

Meg kell nyomni a next-et, és lefut egy aktiválás és kész.
szerk: vagy ha nem megy ott a link

[ Szerkesztve ]

(#14267) DonMedve válasza Kommy (#14266) üzenetére


DonMedve
addikt

Értem az megvan!De akkor a live-al mit csináljak?Miért nem megy?Offlineba virágboltival is tom nyomni!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14268) Kommy válasza DonMedve (#14267) üzenetére


Kommy
veterán

leszedted a virágboltit? ha leszedted akkor amikor elindítod a játékot, akkor nyomjad meg a HOME gombot és jelentkezz be azzal a live id-vel amit csináltál.

(#14269) DonMedve válasza Kommy (#14268) üzenetére


DonMedve
addikt

Azóta már rendszert is újraraktam!Figy esetleg msn-en nem beszélhetnénk?Szétoffolom a tpoicot! :B De már az agygörcs kerülget!

Amúgy ezt dobja ki!

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14270) DonMedve


DonMedve
addikt

Örömmel tudatom minden kedves GTA4-es bajtársammal,hogy Kommy kolléga segitségével sikerült megcsinálni!!!A Jó Isten áldja meg,mindennap imába foglalom a nevét!!!!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14271) fsb1000 válasza proof88 (#14248) üzenetére


fsb1000
nagyúr

1920x1200 + minden beállítható paraméter High, ha lehet Very High, a csúszkák 50% körül, a distance asszem csak 30-40%. Memo igény 1GB (narancs)
Q9550@4GHz+gtx285/1GB 60fps felett.

Akadás nincs, de multiban ha bespawnolnak csomó cuccot a közelemben, akkor 30 alá is mehet.

[ Szerkesztve ]

(#14272) Źşë' válasza puttputt (#14260) üzenetére


Źşë'
addikt

lesem, köszi ;)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14273) szabod válasza DonMedve (#14270) üzenetére


szabod
senior tag

Na végre :C
(amúgy tényleg elég sok hülyeségket kell vele csinálni hogy elinduljon, nem tudom egyszerűbben miért nem lehet megoldani.)

És milyen néven játszol?

(#14274) DonMedve válasza szabod (#14273) üzenetére


DonMedve
addikt

Még meg kell csinálni a karakterem,de amúgy DonTivadar.A DonMedve sajnos már foglalt volt! :U :W Vajon miért? :DDD

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14275) proof88 válasza fsb1000 (#14271) üzenetére


proof88
addikt

Köszi az infót, asszem majd tesztelgetek egy jót. :D

(#14276) Mariann294 válasza DonMedve (#14270) üzenetére


Mariann294
őstag

Na vééégreeeeeeeee! :DDD

(#14277) puttputt válasza DonMedve (#14274) üzenetére


puttputt
őstag

Állat név...; "Don't I Vader"? :DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14278) DonMedve válasza Mariann294 (#14276) üzenetére


DonMedve
addikt

:B :R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14279) DonMedve válasza puttputt (#14277) üzenetére


DonMedve
addikt

:DD

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14280) G@bi90MR


G@bi90MR
aktív tag

The Juggernaut

Értelmet ne keressetek benne, ez csak tömény lődözés trash minőségben. :D

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#14281) Źşë' válasza G@bi90MR (#14280) üzenetére


Źşë'
addikt

:DD én inkább azt a nevet adtam volna neki h Predator - Mindenkit vagy senkit :)
nagyon franko a kameramozgások szerkesztése! és durván zúzós lett a film:D graT! :)) :C

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14282) G@bi90MR válasza Źşë' (#14281) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Köszi szépen! :R Kiéltem az írásbeli érettségi fáradalmait. :DDD :DDD

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#14283) puttputt


puttputt
őstag

Pár kép az immár működő taxis modból...(kicsit kellett alakítgatni az eredetit):

[link]

Valaki nagyon ragaszkodik a kocsijához...:
[link]

Légkondis felárral kérném...:
[link]

Rákészült a "veszélyes útra":
[link]

Ez a hosszú várakozás...:
[link]

Végül a mai galéria, még 1x...

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14284) puttputt


puttputt
őstag

Ez a rendkívül "bizalomgerjesztő" kliens megérdemel egy hsz-t és két képet :K
(Amúgy, a Memorial Kórház a taxi célpontja... vajon miért... :U )

[link]

[link]

:C

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14285) bendzso válasza puttputt (#14283) üzenetére


bendzso
senior tag

Majd átküldöd nekem is az átalakítot verziót? Én is szívesen kipróbálnám. :K

(#14286) puttputt válasza bendzso (#14285) üzenetére


puttputt
őstag

Meg is tettem! :))

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14287) DonMedve


DonMedve
addikt

Skacok!Felugrottam egyet multizni.Mondom megnézem milyen!Ahogy észrevettem,ezt a játékot sem kimélik a csiterek.Srácba shotival belenyomtam egy tárral közelről,erre lelő! :W De aztán lehet mellélőttem! :(( :N

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14288) Mariann294 válasza DonMedve (#14287) üzenetére


Mariann294
őstag

Sajna mindenhol vannak csalók és lesznek is.
Ezért jáccok mindig csak PH-sokkal.
Ha meg szintet akarok lépni akkor ranked-ben keresek vmi normális szobát estefele.Én nem sűrűn találkozom igy velük. (kopp-kopp) :)

(#14289) DonMedve válasza Mariann294 (#14288) üzenetére


DonMedve
addikt

Ööö és ilyen szobát keresni hogyan kell?Egy ilyen partit már én is bevállalnék veletek!

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14290) Mariann294 válasza DonMedve (#14289) üzenetére


Mariann294
őstag

Megbeszéljük ki mikor ér rá itt.Vagy pedig fölveszel mindenkit és látni fogod hogy hol vannak és mit csinálnak.És akkor nyicc szobát agy ők nyitnak és meghivnak. :)

(#14291) G@bi90MR válasza DonMedve (#14289) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Vedd fel az embereket barátnak és látni fogod hogy ki mikor éppen mit csinál. A multija is jó a játéknak ha magyarokkal játszol. Amúgy nem sokat ér az egész, baromi nagy a ping, meg sok a köcsög csíter.

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#14292) DonMedve válasza G@bi90MR (#14291) üzenetére


DonMedve
addikt

Oké! :R
Csak végig kell sttrázsálnom a nickeket! :U

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14293) dokee78


dokee78
félisten

Melyiken van több esély,hogy fut a GTA4?

Athlon64 3500+ HD2600XT 256 GDDR4
Athlon64 X2 4200+ 7600GS 256 DDR (nem DDR2)

(#14294) Robi86 válasza dokee78 (#14293) üzenetére


Robi86
senior tag

Ilyen lehetőség nincs? :

Athlon64 X2 4200+ HD2600XT 256 GDDR4

ha nincs, akkor inkább a második, mert inkább prociigényes a játék, de azért vga sem árt ha van jobb

(#14295) dokee78 válasza Robi86 (#14294) üzenetére


dokee78
félisten

Procicsere vagy csak VGA.

Mert ez a jelenlegi gépe:
Athlon64 3500+ 7600GS 256DDR

(#14296) Robi86 válasza dokee78 (#14295) üzenetére


Robi86
senior tag

elég nagy az esély arra, hogy 7600GS-el akármennyire is levesz mindent alapra, 10-15 fpsnél nem lesz neki több, főleg hogy olyan misztikus game ez, hogy néha még high-end konfigoknál is adódnak különféle problémák.

A lényeg, hogy 2mag minimum kell hozzá, és hát próba szerencse :)

(#14297) Mariann294


Mariann294
őstag

Templom felülről
Közelebbről

:DDD
Ezt is csak most fedeztem fel! :D

(#14298) WhiteWalker válasza Mariann294 (#14297) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

temetőt nem láttál a közelbe?? :DDD

ezt láttad?? [link]

[ Szerkesztve ]

(#14299) kisza25 válasza dokee78 (#14295) üzenetére


kisza25
félisten

nekem még a két mag is sovány volt X2 5400+ BE+ HD4670-el 14-30FPS mindegy volt hova állítom a grafikát és a felbontást
most Phenom II 710+HD4670-nel 1280*1024 medium/high 25-45FPS
procit és vidkarit is egyformán eszi a játék

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#14300) dokee78 válasza kisza25 (#14299) üzenetére


dokee78
félisten

Az a baj nem tudom lemérni 1280x1024-ben,mert ugy csak 60Hz-et támogat a monitorom.
De 1024x768@85Hz-en 45-55 FPS medium/high!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.