Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14601) Daffni2 válasza Mariann294 (#14600) üzenetére


Daffni2
addikt

Szia,

engem érdekelne a mod,felraknád a daatára és linkelnéd?
Köszönöm. :R

"Aki ad,az nyer"

(#14602) Robi86


Robi86
senior tag

Na végigvittem mégegyszer, mostmár csak funolni akarok ;] Valaki esetleg tudna ajánlani trainert vagy valamit? Örökélet kellene, vagy valami hasonló, hogy nagy esések/robbanások után ne a kórházban kössek ki :)

(#14603) Źşë' válasza Robi86 (#14602) üzenetére


Źşë'
addikt

ha jol emlekszem akk mintha te irtad volna azt h nincs tobb kuldi es csak bolyongsz, nalam is uez van nemtom miert, te hogy vitted tovabb ?:D mit kell ahhoz megcsinalni h tovabbmenjen? ha jol tom akkor jakob drogos izeje megvan, brucinak meg a racek vannak, meg semmi ezen kivul

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14604) DonMedve válasza Geryson (#14599) üzenetére


DonMedve
addikt

Szia!Közben lettünk újak is!Remélem nyomjuk majd együtt!Örülnék!Bár eddig mindig a többiekkel is elmaradt! ;) :K

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14605) Robi86 válasza Źşë' (#14603) üzenetére


Robi86
senior tag

Nem tudom mire gondolsz, lehet írtam ilyet, sokmindent írtam :D A főküldetésekkel végeztem, Brucie mailben küldött járműlopásait is megcsináltam mind, Brucie versenyeit is mindet megnyertem, a Jacob féle drogszállítósdik is elfogytak.
Ezen kívül van még az hogy a haverokkal menjek bowlingozni, dartsozni stb, meg a galambvadászat...de ezekhez nincs kedvem, unalmas, szóval így értettem hogy végigvittem, ezért már csak őrültködnék a városban, ehhez meg kéne nekem trainer vagy akármi, ha nem is "örökélet" de legalább nehezebben sebződjek, vagy valami, mert így percenként a kórházban kötök ki :DDD

(#14606) Źşë' válasza Robi86 (#14605) üzenetére


Źşë'
addikt

azt nem tudja vki h a fokuldetes eleresehez kell a bruicies kocsilopas?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14607) WhiteWalker válasza Źşë' (#14606) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

igen az is kell ! és még ezek is : :DDD

100%

* Az összes főküldetés
* Az összes (9 db) bérgyilkos-küldetés
* Little Jacob összes (10 db) drogleszállítós küldetése
* Brucie különleges-autó exportjai (10 db)
* Brucie autóversenyeinek megnyerése (9 db)
* Stevie 30 SMS-ben kért autójának leszállítása
* A 30 legkörözöttebb bűnöző elkapása a rendőrségi nyilvántartás alapján (szigetenként 10)
* 20 bűnüldözős küldetés (nem muszáj egy menetben megcsinálni!)
* Magas baráti kapcsolatok által elnyerhető különleges képesség elsajátítása
o Little Jacob fegyverszállítása (75 %)
o Brucie helikopter-vezetési képessége (70 %)
o Packie McReary autóbebombázási képesség (75 %)
* Baráti kikapcsolódások
o Little Jacob (darts, italozás, sztriptízklub, evés, biliárdozás, show)
o Brucie (motorcsónak- és helikopter vezetés, bowling, italozás, evés, show, sztriptízklub)
o Packie McReary (bowling, darts, italozás, biliárd, sztriptízklub, show)
* Találkozás 10 gyalogossal, akiknek küldetései vannak hozzád
* Tevékenység
o Biliárd megnyerése egy barát vagy számítógép ellen
o Darts megnyerése egy barát vagy számítógép ellen
o Bowling megnyerése egy barát vagy számítógép ellen
o Rekord felállítása a QUB3D nevű videójátékban
* Az összes (200 db) galamb legyilkolása
* Az összes (50 db) különleges ugratás megcsinálása

(#14608) Robi86 válasza Źşë' (#14606) üzenetére


Robi86
senior tag

nem kell hozzá, azokat a "story" küldetések után csináltam. Most mikor másodjára vittem végig azt csináltam, hogy csak a főküldetéseket csináltam egymás után, és csak utána ezeket a mellékdolgokat

szerk.: most hogy látom mit írt Ginos, felmerült bennem egy kérdés: ha elérjük a 100%-ot, akkor lesz egy főfőfő küldetés? Mert én eddig abban a tudatban voltam, hogy az utolsó küldetés 60% körül van, SPOILERamikor bosszút kell állni, helikopterrel üldözni a motorcsónakot stb.SPOILER...nem ez az utolsó küldetés?

[ Szerkesztve ]

(#14609) puttputt válasza Mariann294 (#14600) üzenetére


puttputt
őstag

Sajnos az autószalon nálam nem igazán jött be... esetleg felraknád addat.hu-ra? Ott kevésbé macerás a letöltése...
A Car Spawner "live" rakta be az autókat-egyebeket a játékba, oda, ahol épp álltál, két kattintás alatt. Külön progi. Ezért kavar be néhol a memóriának, amúgy remek kis dolog.
Geryson: Igen, ezek adatfájlos autóbeállítások, amikről beszélek... majd küldök azt is, meg csomó modot, asi-t is..., de sztem. már csak holnap lesz rá kapacitásom, de akkor mindenképp :)

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14610) WhiteWalker válasza Robi86 (#14608) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

amikor csinálod azt helikopteres küldit az van 60-65% körül az a játék sztori vonalának utolsó küldetése, ezután még meglehet csinálni a többit is hogy meglegyen a 100%.

továbbra is lehet szavazni a multi napra [link]

[ Szerkesztve ]

(#14611) priti


priti
addikt

Amúgy van valami amire el lehet költeni a pénzt? Úgyértem valami drága cucc, a soron már mindenki megvolt, ki tudja hány ruhám van, de még mindig súlyosan tele vagyok, százezrek csak hevernek hasztalan, nálatok is?

Hardverlesen

(#14612) Robi86 válasza WhiteWalker (#14610) üzenetére


Robi86
senior tag

Na! Akkor csak jól tudtam, én meg már megijedtem, hogy lemaradok valami nagyküldetésről, ha nem lövöm le a galambokat stb, mert ezekhez nagyon nincs kedvem :D

(#14613) DonMedve


DonMedve
addikt

Srácok kell valai cucc ahhoz ha esetleg Nico-nak valami új skint akarok adni vagy stb.?Mondjuk új kabát vagy valami??Simán nem lehet moddolni mi?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14614) puttputt válasza DonMedve (#14613) üzenetére


puttputt
őstag

Be lehet tenni ruhákat... a boltokba, a bentlévők helyére, aztán megvenni. Ill. ott van a kész "skin"-ekhez a jól ismert "player chooser" mod, amit igaz magam nem próbáltam még, de sokan igen és csak egy billentyű lenyomása az egész, s már váltható is a komplett karakter.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14615) G@bi90MR válasza priti (#14611) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Fegyókra hamar elmegy az ártatlan járókelők és rendőrök mészárlása után. :DD

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#14616) DonMedve válasza puttputt (#14614) üzenetére


DonMedve
addikt

Köszi!És azt a player chooser-t holt találom?Niko skinnek csak egy olyat akarok betenni,hogy az arca jobban ki van dolgozva,de eddig ezt a OpenIV nevű progival raktam be!Meg csak egy Niko skint találtam,van valahol több is?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14617) puttputt válasza DonMedve (#14616) üzenetére


puttputt
őstag

Megy privátban! :)
- A többit majd holnap / Geryson -

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14618) DonMedve válasza puttputt (#14617) üzenetére


DonMedve
addikt

Értem!Köszi! :R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14619) Mariann294


Mariann294
őstag

Car Spawner 1.0.3
Használjátok egészséggel! ;)

(#14620) Źşë' válasza Robi86 (#14608) üzenetére


Źşë'
addikt

100% megvolt mar, csak meg1x nekialltam h gfwl os pontok is legyenek meg, csak most meg semmi kuldit nem ad a mocsok, nemtom h miert

30ora jatekidobol lett 64 :D es most vok 15 nel de csak bolyongok ertelmetlenul, lehet fel kellene hivom a kikit ? or wtf ?:D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14621) Daffni2 válasza Mariann294 (#14619) üzenetére


Daffni2
addikt

Köszi, de adnál egy kis útmutatót hozzá?

Bemásoltam a fájlokat minden lehetséges helyre de semmi.
Az f4-re nem csinál semmit.

"Aki ad,az nyer"

(#14622) Mariann294 válasza Daffni2 (#14621) üzenetére


Mariann294
őstag

A játék főkönyvtárába kell mindent.+ Kell hozzá asi loader.

(#14623) puttputt válasza Mariann294 (#14619) üzenetére


puttputt
őstag

Na, ezt köszönöm! Nekem csak az 1.0.1 van meg..., de az nem asi-loaderes. (Már működik nálam az is... úgyhogy a J-K-F4-F7-F9-F10 billentyűk le is vannak fogva :D - Csoda, hogy nincs összeakadás...

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14624) puttputt


puttputt
őstag

Gerysonnak ment a "pack"!

Mariann: Sajnos nálam "hibázik a link"..., nem letölthető a dolog... :(
Javaslom a továbbiakra: [Addat]
Én is ide töltök fel mindent, tuti jó, gyors...

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14625) Robi86 válasza Źşë' (#14620) üzenetére


Robi86
senior tag

Ja, vagy úgy? Hát ilyenkor mászkálni kell a városban, megcsinálni 1-2 rejtett küldetést ha találsz, és majd egyszercsak hív valaki magától... a "30ora játékidőből lett 64" azt jeleni, hogy már 34órát játszottál bolyongva összevissza, és még mindig csak 15%-nál vagy? :Y :F

(#14626) Geryson válasza Robi86 (#14625) üzenetére


Geryson
addikt

Én voltam vagy 100 óránál amikor megnyílt talán a második sziget is, ergo az elején totál csak hülyültem, semmi feladatot nem csináltam így simán elmegy egy csomó óra és közben nem is haladsz. Aztán a többiek "elszaladtak" hozzám képest és nosza én is belehúztam. Amúgy - bár ez személyes vélemény - ha már a főküldetést megcsináltad, akkor szerintem érdemes befejezned. A Youtube segít a galambokban is, igazából kár kihagyni a 100%-ot sztem (mondom én, aki 97%-nál anno abbahagyta...). Na de mostmár megcsinálom! :))

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#14627) Źşë' válasza Robi86 (#14625) üzenetére


Źşë'
addikt

jaa neem, ugye <30ora alatt vegigviszed akk kapsz egy archivementet ami az h kevesebb mint 30 ora alatt csinaltad meg a foszalat. nekem 30orabol lett 64 :D a 100% miatt, ennyi ido alatt porgettem ki fullra a jatekot :p es kell az az archivement, en azt is kuldetesnek tekintem ami a jatekhoz van, meg szeretnem oket csinalni :)

am most asszem kb 62% vok

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14628) Mariann294 válasza puttputt (#14624) üzenetére


Mariann294
őstag

Nekem pedig megy.. :U
Töltsem fel máshova? :F
Mondjuk oda amit linkeltél? :)

[ Szerkesztve ]

(#14629) Robi86 válasza Geryson (#14626) üzenetére


Robi86
senior tag

73% -nál tartok, unalmamban mégis elkezdtem ezeket a dolgokat is csinálgatni. Most épp a Packietől kérhető autóbombákkal szórakozok ;] Az a baj hogy itt a jóidő meg minden, de asszonypajtástól 7hónap után megváltam, úgyhogy most egy ideig kizárólag kockulás a gép előtt+sör nagy mennyiségben :) Kár hogy nem tudok multizni az 1megás "tanyanetem" miatt borzalmasan laggolok, de elleszek még így egy darabig.

Źşë': éééértem már :))

szerk.: trainert esetleg valaki tudna ajánlani? Ha ennyire tabu téma, akkor privátban, vagy valami, de már unom, hogy pl. leesek a motorról, és már rögtön kórház...ennyire ne legyen már valósághű :D

[ Szerkesztve ]

(#14630) puttputt válasza Mariann294 (#14628) üzenetére


puttputt
őstag

Már nekem is okés a data.hu is :) Köszi a szívességet!
Szerintem gond volt a nettel, vagy valami...
/Azért még/már mindig jobb az "addat". Nem kell 4 percet várni, ill. nem 5kb/sec. a letöltési idő... bár kétségtelen, még így is, Premiummal, elérhetőbb pl. minnt a "rapid" és olcsóbb is:C /

Robi86: Mindjárt küldök egy "trainert".

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14631) Geryson válasza puttputt (#14624) üzenetére


Geryson
addikt

Köszi, este jövök és tesztelgetem őket! :R

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#14632) Mariann294 válasza puttputt (#14630) üzenetére


Mariann294
őstag

Akkor ezentul azt használom köszi,és szivesen! :D

(#14633) bognar110


bognar110
őstag

egyszer már beraktam eszt a car spawnert de nem volt jó :O pedig jó lenne

(#14634) Daffni2 válasza bognar110 (#14633) üzenetére


Daffni2
addikt

Nekem sem működik,pedig az ASI loader is bent van a főkönyvtárban.

"Aki ad,az nyer"

(#14635) DonMedve


DonMedve
addikt

Sziasztok Skacok!
2 kérdésem lenne!
1.,Mi az a ZiT?
2.,A városrészenként 10 legkörözöttebb bűnözőt hogyan kell keresni?És mi a menete az elkapásuknak?
Segitséget előre is köszönöm! :R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14636) szacsee válasza DonMedve (#14635) üzenetére


szacsee
nagyúr

2. Asszem rendőrkocsiba kell ülni hozzá és a fedélzeti számítógépet kell használni, de már rég nyomtam a gémet, így nem vagyok 100%-ig biztos benne.

(#14637) DonMedve válasza szacsee (#14636) üzenetére


DonMedve
addikt

Azt értem,de mi alapján,vagy hogyan,és mit keressek?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14638) Mariann294 válasza szacsee (#14636) üzenetére


Mariann294
őstag

Zit: Ha a rádióban hallasz egy jó számot és felhivod a Zit-et akkor utánna elküldi sms--ben az előadót és a szám cimét.

A spawnerrel kapcsolatban....feltöltök 1-2 dolgot ami kell hozzá és majd linkelem. :)

(#14639) sagesz93 válasza Mariann294 (#14638) üzenetére


sagesz93
addikt

A zit-nek mi a telefonszáma? vagy benne van a telefonkönyvben? Sose láttam/hallottam róla.
Egyébként az 1.hsz-ben lévő ; Ha lassú a játék(angolul) faszányosan müxik!
1440x990, full graf, csúszkák 99-en ellátok magyarországra is :DDD ( a konfigomon 25-35 fps) Csak az árnyékok nincsenek benyomva elvileg.

[ Szerkesztve ]

(#14640) Geryson válasza DonMedve (#14637) üzenetére


Geryson
addikt

Van egy olyan, hogy keresett bűnözők és simán rányomsz az elsőre amit berak a GPS-be, tök mindegy, hogy melyiket választod ki, van bőven.

QB3akármizek, utána egy kis múti? :)

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#14641) Mariann294


Mariann294
őstag

Asi Loader

FileCheckFix

In game Car Spawner 1.0.3

Mindegyiket a játék főkönyvtárába kell másolni.Enjoy! ;) :D

sagesz: Fogalmam sincs,elvileg a telókönyvbe benne van.Vagy rákereshecc google-n. :) Vagy magában a játékban is kivan irva 1-2 helyre....pl buszmegálló. :)

[ Szerkesztve ]

(#14642) sagesz93 válasza Mariann294 (#14641) üzenetére


sagesz93
addikt

Ja, hát én persze a buszmegállókat nézegetem :DD
Na mind1 majd kiderítem valahogy :D
Thx.
mod.: megvan ám :D 555-0100 :DD elvileg a google szerint ez.
ZiT powa :))

[ Szerkesztve ]

(#14643) DonMedve válasza sagesz93 (#14642) üzenetére


DonMedve
addikt

Zit:948-555 0100

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14644) DonMedve válasza Geryson (#14640) üzenetére


DonMedve
addikt

Angolul hogyan keressem hogy van irva? :F

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14645) DonMedve


DonMedve
addikt

Meg égegy kérdés,a Derrick McReary az mikor lesz?Vagy észreveszem ha Stevie küldi az SMS-t a kocsikért?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14646) Geryson válasza DonMedve (#14644) üzenetére


Geryson
addikt

Na megvan ez a szemét Q3izé, Párom segítségével negyedszerre megcsináltam, eskü ez a legidegesítőbb dolog ebben a játékban.

Loptam egy rendőrautót gyorsan. Én németül játszom, de az első opció ez amikor belépsz a rendőrszgépbe és mindig 3 bűnözést ad fel mint választási lehetőség és sima enter és már ki is választottad.

az SMS-t meg fogod látni tuti... :)

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#14647) puttputt válasza sagesz93 (#14642) üzenetére


puttputt
őstag

Tudjátok hol hallottam először erről a ZIT-ről?A kocsirádióban ajánlgatta a műsorvezető.Amúgy,lehet,játék netkávés gépein és modok segítségével is be lehet állítani.
Érdekes...én nem vagyok annyira oda,jobbnak reklámozták a rádióadásokat...nálam szinte mindig ugyanazt nyomatják...bár inkább szöveget hallgatok,mint zenét.Az viszont külön jó,mikor Niko udvariasan csatornát váltat a taxissal.
Spawner...van egy 'külső' is,én használom.Linkelem majd

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14648) Źşë' válasza Geryson (#14646) üzenetére


Źşë'
addikt

ja a kockás az tok joooo :D imáádom csináltam vmi 20000 pontot :D a zit az a telos cég, ami telokkal foglalkozik, háttereket tudsz letölteni meg csengőhangokat ill meg egyéb nem emelt díjas szolgáltatásokat tudsz igénybe venni :DDD

újraszerkesztettem a Péntek reggeli gázt :D

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14649) Mariann294 válasza Źşë' (#14648) üzenetére


Mariann294
őstag

Ez 1 kép? :F
Nem szoltam...már töltöm is. :D

[ Szerkesztve ]

(#14650) DonMedve válasza Geryson (#14646) üzenetére


DonMedve
addikt

Ja,közben megtaláltam!Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.