Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15751) Mariann294 válasza kovacsroli (#15749) üzenetére


Mariann294
őstag

Sztem nem.Anno én is ott akadtam el még amikor nem eredetim vollt... :)
Mára már vhol biztos van rá megoldás.Vagy még egyszerűb...töröld a paccsot... :DDD

(#15752) Źşë' válasza kovacsroli (#15749) üzenetére


Źşë'
addikt

pedig nagy valószínűséggel nem fogjak, mert miért kellene ha megy a game amúgy is?!

am majd lesznek olyanok is amihez elengedhetetlen a pc (ahhoz h továbbjuss), sok ilyen van

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15753) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

hát akkor törlöm a patchet, ugyis csak az árnyékokon vettem észre változást, 10k-ért meg nem veszek árnyékot

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#15754) cNpowa válasza kovacsroli (#15753) üzenetére


cNpowa
tag

nem csak az árnyékokért kell megvenni hanem a multi ért én is megakarom venni de nincs rá keretem :)
Más: nem tudja vki h a logitech rumplepadot felismeri a GTA IV? mert van egy de nincs otthon sajna :(

[ Szerkesztve ]

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#15755) kovacsroli válasza cNpowa (#15754) üzenetére


kovacsroli
senior tag

én sem ezért dolgozom elhiheted

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#15756) Mariann294 válasza kovacsroli (#15753) üzenetére


Mariann294
őstag

Nemcsak "Árnyékot" veszel 10k-ért....
Ott van pl a multi.Vagy a több grafikai beállitás amivel gyorabb lesz a játék stb... :)

Szerk.: Őstag lettem!!! Who hooooo!!!!!!! :C

[ Szerkesztve ]

(#15757) Źşë' válasza Mariann294 (#15756) üzenetére


Źşë'
addikt

wao, grat! :)

amúgy valóban ez az a játék ami igazan megéri a pénzét, nem csak egy egyszerű single-t kapsz hanem fenomenális online playt is... és az a patch nem csak árnyékokat hivatott javítani, hanem a sok textura bugot ill a 2es eseteben jobb fps!, most nemtom h 2estől v 3astól van komolyabb beállítási lehetőség... de azt igen h mióta van 3as patch nem megy úgy mint a 2essel

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15758) Kommy válasza Źşë' (#15757) üzenetére


Kommy
veterán

A hármastól van a sok állítási lehetőség.

Mindenki: Mostanában szoktatok összejönni egy kis multi mókára?

(#15759) Mariann294


Mariann294
őstag

Jött valami update.Állitolag azért mert a Vistánál elcseszték ezt a karbantartást.Nos,nekem ez se segitett megprobálkozom most egy teljes ujratelepitéssel,nem én fogom a peccset fölrakni hagyom hogy maga tegye majd.Hátha..

(#15760) Źşë' válasza Kommy (#15758) üzenetére


Źşë'
addikt

néha néha, tegnap jaccottam picit :)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15761) Mariann294 válasza Mariann294 (#15759) üzenetére


Mariann294
őstag

Ez sem jött be kész ideg vagyok már!! :W A hiba tuti nem nálam keresendő... :((
Csesszék meg!!! :W
2 trainerem is volt.1 ami elindult multiban is,a másik meg csak single-ben.Semelyikkel sem hajlando elindulni a játék,csak ha kitörlöm őket.
A player Selectort és a Car spawnert elfogadja..
Nálatok mi a szitu?
Akinek Vistája van attol kérdezném hogy nála is marhára akad még ezután a mai "paccs" után is? :F

(#15762) MS74hu válasza Mariann294 (#15737) üzenetére


MS74hu
tag

Miért és mit huzzak lejebb? Már probáltam sok beállitást de ez tetszet meg. :B Mondom hogy annyira nem zavaro a dolog. :B
Hoppá! Tag lettem. :R

[ Szerkesztve ]

Lenovo Y700

(#15763) MS74hu válasza Mariann294 (#15761) üzenetére


MS74hu
tag

Megnéztem a pacs-et.1440x900-on 19.56fps vot.Lassan,de javul a game. :C 1280x1024-en meg 18.93fps. Nem nagyon akadozott.Vistám van és notin tolom 2.6ghz-en.szerintem a Rockstar lassan talál megoldásokat arra hogy ne lehessen extra progikal futtatni a gamét. :U Vagy nem engedi elinditani a gamét vagy a pacs szándékosan beszaggatja. :U de,ez csak spekuláció.

Lenovo Y700

(#15764) MS74hu válasza cNpowa (#15754) üzenetére


MS74hu
tag

Logitech rumble2 padot felismeri.Nekem is van 1,de én az x-est használom.A Controler menüben az Enable Direct input-ot ON-ra állitsd mert ha OFF ako nem fog müködni.Állitgatni nem kell mert az Xboxos kontroller gombkiosztásait fogja használni automatikusan.

Lenovo Y700

(#15765) Źşë' válasza MS74hu (#15763) üzenetére


Źşë'
addikt

és milyen parameterekkel rendelkezik a notid? cpu, vga? ha cput picit megcibalnad ugy 3,4ghz re ez a 20 fps lenne 30 is ;)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15766) cNpowa válasza MS74hu (#15764) üzenetére


cNpowa
tag

köszi köszi

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#15767) Mariann294 válasza MS74hu (#15763) üzenetére


Mariann294
őstag

Izlések és pofonok. :) Ha lejebb vennél 1-2 dolgot akkor ugye megnőne az fps,és az nem lenne jobb? :) Tudom igy szoktad meg de egyszerűen nem értelek! :DDD Na mindegy.. :)

(#15768) rup1u5 válasza Mariann294 (#15767) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Valóban. Engem már az nagyon zavar ha 24fps alá megy. Multis versenyt már nincs is érteleme játszani 24 alatt.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#15769) Robi86 válasza MS74hu (#15735) üzenetére


Robi86
senior tag

LOL :D :D
Nálam régebben 15fps környékére csökkent esőben, és inkább lefényeztettem a verdát (+3óra) néhányszor amíg el nem állt ;] De most inkább megoldom a trainerrel, hogy mindig remek napsütéses idő legyen :)

(#15770) dokee78


dokee78
félisten

Óránként kilép a játék,még mindig.
Ebből valaki kihámoz valamit?

(#15771) Źşë' válasza dokee78 (#15770) üzenetére


Źşë'
addikt

mien oprendszered van? nem lehet h picit instabil a rendszered, latom huztad, gta meg konnyen megerzi.. gondolok itt az fsbre, memoidozitesekre, helyenvannak? ill tuti stabil amugy?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15772) dokee78 válasza Źşë' (#15771) üzenetére


dokee78
félisten

5-ször vittem végig ezzel a configgal és sosem volt ilyen,amúgy XP az oprendszerem.

(#15773) bendzso válasza Źşë' (#15771) üzenetére


bendzso
senior tag

Nem látszik a képen, h xp? ;) :D

(#15774) bendzso


bendzso
senior tag

Van 1.0.4.0-es patch! :C Mindjárt kiderítem, hogy mennyire javít a játékon. :K

(#15775) rup1u5 válasza bendzso (#15774) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Na!
Remélem jó lesz!
Jövő7 végén lesz kész a gépem. Addig nem tudok gta-zni.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#15776) bendzso válasza bendzso (#15774) üzenetére


bendzso
senior tag

Egyenlőre nem akar elindulni a játék, kiírja, h nem kompatibilis blablabla, de a lényeg hogy a filecheckfix-szel van gond, tehát a modok a hibásak. Most épp újratelepítem. :D :O

(#15777) dokee78 válasza Źşë' (#15771) üzenetére


dokee78
félisten

Prime-stabil a gép!
Memtest no error 245%

(#15778) lacex


lacex
tag

:N :(

Nem vártam semmit, mégis csalódtam.

(#15779) Robi86 válasza lacex (#15778) üzenetére


Robi86
senior tag

Hát neked meg mibajod? :DDD

(#15780) dokee78 válasza lacex (#15778) üzenetére


dokee78
félisten

Ez értékelhető hozzászólás volt! :C
Kinek írtad vagy mi a kérdés? :F

(#15781) Źşë' válasza bendzso (#15773) üzenetére


Źşë'
addikt

lehet ez vista is v akar linux :D xy skinnel =)
nekem sem akart indulni a gém :D kivettem minden asit es elindult :s miert kell ezt eroltetni mar, konyorgom, akk legalabb engedelyeznek h freeben lehesen hasznalni oket :s :@
szar konzol atirat melle meg mar 1/4x allnak neki javitast kiadni, tuti nem csinalnak mar tobbet, ami erdemleges lenne pont afele nem nyitnak, picit optimalizalni es a bugokat ill netkodot optimalizalni megjobban :S

dokee78 akk ott vmi driver gond, szoftver osszeferhetetlenseg lesz
@(#15778) lacex ilyen hszt tenyleg kar eroltetni xD most mire bologatsz? sztem tesetod xD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15782) Źşë'


Źşë'
addikt

valakinek ez a szám ismerős ?:D
nagyon bejövős a többi száma is kapásból az Im Legend c film jutott eszembe (Bob Marley=)

"..volt egy eszmélye amit akár egy virológus is kitalálhatott volna, hitte hogy a rasszizmus és a gyűlölet gyógyítható szó szerint, csak be kell oltani az embereket zenével és szeretettel... egyszer egy béketüntetésen volt fellépése, egy fegyveres csoport a saját házában támadt rá... 2 nap múlva kiállt a színpadra és énekelt, valaki megkérdezte: miért?! azt felelte: azok akik rosszat tesznek a világban nem vesznek ki szabadnapot, akkor én hogy tehetném?!
Gyújts fényt a sötétben!"

szó szerint idéztem az egyik kedvenc részemet a filmből ;)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15783) rup1u5 válasza Źşë' (#15782) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Látom bejön neked is ez a vonal! :K :C
Kezdetek óta ezeket hallgatom.

BURRO BANTON - BADDER THAN THEM
linkelném de nem megy a youtube most.

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#15784) Źşë' válasza rup1u5 (#15783) üzenetére


Źşë'
addikt

háhá ez is gtas :D ez is kiraly :D;)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15785) Puma K válasza Źşë' (#15781) üzenetére


Puma K
veterán

Lejött nekem is a 1.0.4.0-es patch és nem megy a játék. Csak annyi lenne hogy töröljem ki az ASI-kat a főkönyvtárból?


(a game eredeti)

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#15786) G@bi90MR


G@bi90MR
aktív tag

Sziasztok!
Felraktam az 1.0.4.0 patchet, elsőre elég kellemes. Folyamatosabb és szebb lett a játék, magasabb a képkockaszám, nekem úgy tűnik az autók irányítása is finomodott valamicskét pozitív irányba! A törés mintha keményebb lenne, vagy nem is tudom hogy fogalmazzak, kevés irreálisan törnek az autók, valósághűbb a deformáció. Feltzerrel gyönyörűen lehet driftelni, jó a tömegelosztása van benne kellő erő, de ugyanez elmondható a Ferocira is! :K Helyben rálépsz a gázra és váltás után is nyikkan picit a gumi. Eszeveszett jó! :D

ASI cuccok nem működnek.

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#15787) Źşë' válasza Puma K (#15785) üzenetére


Źşë'
addikt

uez a hibauzi jott elo nekem is, ki kell torolnod minden asi dolgot+ amelyiknek volt .ini fileja azt is: carspawn.ini, MingeMod.ini, NetKicker.ini, trainer.ini (tobb is lehet, ezek csak peldak voltak - nalam ezek mentek

ill nekem ilyenek is voltak még: dsound.dll, ScriptHook.dll,

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15788) Sonja


Sonja
veterán

Tényleg csak ennyit tartalmaz az új patch?! :F

"Version 1.0.4.0 - June 19, 2009

Maintenance Update:
?-Resource management adjustments based on the operating system detected."

Szerk.: Közben megtaláltam. ;)

"GRAFIKA
Geforce 6600-as videó kártyán is viszi már a gép a játékot
Árnyékok javítva
Grafikai beállítások
Reflekcio kikapcsolható
Árnyékok kikapcsolhatóak
A grafika fentebb vevésétletiltó eszköz kiiktatása

TELJESÍTMÉNY:
Fizika optimalizáció javítása a nehezebb helyzetekbe (például 64 játékos versenye)
Grafikus teljesítmény optimalizáció
Intel Dual Core 2,5-re lement a proci igény

MULTIPLAYER:
Az eddig bejelentett bugok javítása

ÁLTALÁNOS
A különböző bejelentett hibák javítása (repülő alatt áthaladás, gyilkos játszótért stb.)"

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#15789) Puma K válasza G@bi90MR (#15786) üzenetére


Puma K
veterán

Majd ha kitörlöm az ASI-kat akkor majd én is nyilatkozok.

Én egyedül azt sajnálom hogy nincs benne az a lehetőség hogy a lehajtható tetejű autóknak nincs egy külön gomb amivel fel illetve le lehet nyitni a tetőt :( Ha már van ködlámpa akkor ezt is megcsinálhatták volna, meg az irány jelző az is jó lenne pl ha állok és "elfordítom" (a;d) a kormányt jobbra/balra akkor indexeljen (mondjuk ez egy üldözésnél nem lenne valami reális hogy tudatom az üldöző féllel hogy merre szándékozok kanyarodni :DDD ) de mégis csak lehetne valami gomb vagy érzékelő ami adott sebesség alatt még indexel.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#15790) G@bi90MR válasza Puma K (#15789) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Nem mondasz hülyeséget, Mafia 1-ben így működik az index! Jól meg volt csinálva! Ha 50km/h alá ment a mutató, automatikusan kirakódott az index kanyarodás közben, fölötte meg nem volt. A kabriózás is jó lenne. Hátha egyszer sikerül.

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#15791) Puma K válasza G@bi90MR (#15790) üzenetére


Puma K
veterán

Közben el kezdtem írni miért volt jól megcsinálva a Mafiában az autók kezelése és irányítása, de nem akartam elkezdeni egy off hullámot : \ Na de sebaj! :D Majd a GTA V :D

Amúgy valaki lenne olyan kedves és screenelne nekem egy GTA IV fő könyvtárat? Mert sok a modom és nem szeretnék olyan fájlt kitörölni ami esetleg kellene :U

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#15792) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Valóban kijavították a hintás bugot az új peccsel?
Valaki nézze már meg!

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#15793) bendzso válasza Puma K (#15791) üzenetére


bendzso
senior tag

A főkönyvtárról a kép, a commandline.txt-t már tartalmazza. (Állítólag az is le van tiltva...) :[link]
A hinta továbbra is működik. :DD

[ Szerkesztve ]

(#15794) cNpowa


cNpowa
tag

youtube-n vannak már vidik az 1.0.4.0-as pacthről :) de azon én nem vettem észre egy különbséget se de ezen kibebaszott jó a grafo :D [link]

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#15795) Mariann294


Mariann294
őstag

Igen én is irtam hogy csak trainerek nélkül megy.
De isteniti mindenki az uj paccsot... :( Gyorsabb,szebb,stb.Hát nekem még mindig iszonyatosan szaggat..lehet azért mert javitottak a grafikán?(Én is ugy láttam mintha szebb lenne)

(#15796) G@bi90MR válasza Mariann294 (#15795) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Van elég szabad helyed? Ha 4gb-nál kevesebb van, úgy veszett szaggatásba kezd nálam. Egy próbát megér.

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#15797) Mariann294 válasza G@bi90MR (#15796) üzenetére


Mariann294
őstag

Van még kb 170 Gb szabad helyem.

(#15798) bognar110 válasza cNpowa (#15794) üzenetére


bognar110
őstag

Nem tudom hogy észre vettétek-e de ennek a gyereknek úgy akad a gta 4 mint a disznó a futásból látszik meg ahogy löö nekem ennél sokkal jobban megy ilyen graficcsal! :C

(#15799) Źşë' válasza bognar110 (#15798) üzenetére


Źşë'
addikt

de ez full hd :D 1920x1080as felbontas, es ahogy nezem minden csutkan :) azaz maximalis grafikai reszletesseg, ilyen pici flashes videon ez nem jon at, de valami beszaras igy jatszani, crysis is dobbenet h hogy nez ki fullhdban!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#15800) Mariann294 válasza bognar110 (#15798) üzenetére


Mariann294
őstag

Örülj neki. :U
Én azthiszem elbucsuzhatok a játéktol.. :O

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.