Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15201) Mariann294 válasza puttputt (#15200) üzenetére


Mariann294
őstag

Ugy csináltam csak az egyik mappában lévő 1-2 fájlt nem engedte kicserélni.
Hu de jó az a lovas!!!!!Hol van az? :D

(#15202) puttputt


puttputt
őstag

Egy ilyen "bizonságos autópályán"[link] (hiányos a szalagkorlát...) biztosan történhetnek efféle "balesetek" (nem is jött a rendőrség :) ):[link]

Még egy kis "reptéri ízelítő":
[link] (US Airways és American Airlines)

(A lovas=Marlboros közvetlen a Reptér-épület mellett!)

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15203) puttputt


puttputt
őstag

Itt van pár jó kis ruházat-skin: [link]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15204) Mariann294 válasza puttputt (#15202) üzenetére


Mariann294
őstag

Köszi! :R
Nemtudja valaki hogy van-e olyan mód amivel külön lehet jobbra meg balra indexelni?
Nemigen találtam ilyet sajnos... :(

(#15205) puttputt


puttputt
őstag

Robi: A trénert lehet állítani cutscenes alatt is... úgy jobban telik az idő és nem kell foglalkozni vele már a misszió közben :N

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15206) puttputt


puttputt
őstag

Egy kis "titok":

Mit olvas Mr. Goldberg a gépén, az interjú alatt?:

[link]

Ezt: [link]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15207) puttputt


puttputt
őstag

Amúgy, tudtátok, hogyha rendőrkocsiban, misszión kívül "waypoint"-ot raktok, akkor a GPS beszéd módra vált? Magyarán, elmondja, hogy "200 lábnyira innen fordulj jobbra"..., ilyesmi :D

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15208) sagesz93 válasza puttputt (#15207) üzenetére


sagesz93
addikt

A gps-t elvileg belehet kapcsolni az optionsba hogy pofázzon :D Már volt alkalmam kipróbálni

(#15209) puttputt


puttputt
őstag

NY-tűzoltóság:

[link]

Új táblák:
[link]

Nem tudtam... nálam teljesen önállóan kezdett dumálni, semmi ráhatás...szerintem "fejlettségi szinttől" is függ...

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15210) puttputt válasza puttputt (#15209) üzenetére


puttputt
őstag

Ez is szép:
[link]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15211) Mariann294 válasza puttputt (#15207) üzenetére


Mariann294
őstag

Nemcsak rendőrkocsiban akármilyen kocsiban! :P

(#15212) bendzso válasza Mariann294 (#15211) üzenetére


bendzso
senior tag

Pontosabban a Display menüpont alatt lehet beállítani, hogy mindegyik autóban, csak a jobb kocsikba, vagy egyikbe se beszéljen. Engemet pl idegesít, úgyhogy én kikapcsoltam. :U

(#15213) Mariann294 válasza bendzso (#15212) üzenetére


Mariann294
őstag

Igen.Engem is állatira idegesit :D

(#15214) DonMedve


DonMedve
addikt

Hogyan lehet a kilóméterórát kiiratni? :F

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#15215) puttputt


puttputt
őstag

Nálam nincs ilyen menüpont, nem tudom kikapcsolni! :DDD

Addig is, két kép, hogy ne unatkozzatok :) :

Bank of NY járgány -eddig nem járkáltak..:
[link]

Irány Manhattan, az "iccakában":
[link]

Km órát a tréneren belül lehet kiíratni, az aktuális idővel együttesen, vagy nélküle.

Ez az illető GTA-s kólát iszik? :)) : [link]

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15216) puttputt válasza puttputt (#15215) üzenetére


puttputt
őstag

Kemény rendőrállomás: [link] :DDD

Mi ez, internetoktatás nyugdíjasoknak éjfél után? :DDD :
[link]

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15217) Mariann294


Mariann294
őstag

Látom elvagy puttputt! :DDD

(#15218) puttputt válasza Mariann294 (#15217) üzenetére


puttputt
őstag

El :) , most épp TV-t szerelek:

[link]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15219) puttputt válasza puttputt (#15218) üzenetére


puttputt
őstag

Matrixos kivégzéses (Playboy X) :) :

[link]

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15220) puttputt


puttputt
őstag

CSI-NY és Dr. House (van vészhelyzetes is, két helyen...):

[link]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15221) puttputt


puttputt
őstag

Meg is van... az American Bank-ost nem találom..., de valamerre van olyan is:

[link]

Iam Legend c. film LOL:

[link]

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15222) puttputt válasza puttputt (#15221) üzenetére


puttputt
őstag

Márkák: Balról Budweiser, stb... Heineken... Sopronisok is vannak valamerre, kérés miatt :D

[link]

ÍME, Soproni:

[link]

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15223) Mariann294 válasza puttputt (#15222) üzenetére


Mariann294
őstag

Szerintem irjál még 6000000 hsz-t! :DDD Nem lenne egyszerűbb 1 "csomagba" belerakni? :))

(#15224) puttputt


puttputt
őstag

Nehéz úgy 1 hsz-be beletenni, hogy eltelik közte az időtartam... nem tudom, mi a problémád megint, sokat úgysem érnek ezek a kommentek, mármint "mennyiségileg".
Akartam megint egy normálisat linkelni (az eddigiekkel sem volt különösebb baj), de inkább nem.
Köszönöm, erről ennyit.
Javaslom, inkább ti írjatok több hszt. időközben, akkor nem tűnik olyan rengetegnek az enyém.
Mellesleg lehetne értelmes hozzáfűzéseket is írni a mellékelt képekről ezek helyett a "csipkelődések" helyett, már nem vicces... először még talán az volt.
Nem kis energiám, időm ment rá.
Amúgy, a mai nap folyamán már összevonattam sok hozzászólásomat a moderátoroknál, szívességet téve a "finnyásabb" és hallgatagabb topiklakóknak..., de az, persze említést sem érdemel.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15225) hybrid92


hybrid92
csendes tag

mi a szart kell felhuzni a nyakkendős ikonhoz h be tudjak menni? :F

(#15226) sagesz93 válasza puttputt (#15224) üzenetére


sagesz93
addikt

Végülis szabályosan gyártod a hsz-eket. Szóval gyártsd csak ameddig nem szól egy modi :) A játékkal kapcsolatban írsz, tehát nem offolod szét a topicot :D Jó nézni a hülye képeket :DD

(#15227) Kommy válasza hybrid92 (#15225) üzenetére


Kommy
veterán

Ezen a linken leírtam mit kell felvenni

(#15228) hybrid92 válasza Kommy (#15227) üzenetére


hybrid92
csendes tag

köszönöm szépen Kommy ;) :R

(#15229) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

most én is találkoztam egy jó beszólással Nico részéről: egy taxi elé ugrottam és majdnem elcsapott,rám dudált,mire Belic: "the tipicul liberty city's asshole" :DDD :DDD

(#15230) Mariann294 válasza puttputt (#15224) üzenetére


Mariann294
őstag

Megin félreértesz.Nem 1 hsz-t irtam hanem 1 csomagot!!!
Szóval nem irsz semmit hanem összegyülik egy jópár darab azt becsomagolod feltöltöd addát.hu-ra és aki kiváncsi rá letölti.
Ez csak egy ötlet volt...nem kell mindjárt nekem esni. :U

(#15231) puttputt válasza Mariann294 (#15230) üzenetére


puttputt
őstag

Nem én estem neked, kezdjük ott, de mindegy... szerintem semmi értelme a feltöltésnek, úgysem szedné le úgy senki, így némileg több értelme van. Mármint a képeknek, a mod úgyis fent van.
Igen, köszönöm az előbbi támogatást. Lényegében, teljesen szabályosan, nem percenként küldtem fel üzeneteket, sőt, még moderáltattam is magam (4-ből 2 hsz. lett), pedig ott is 10 perc volt a differencia.
Nem értem, hogy a te, vagy más hozzászólásai - vagy linkel egy képet-videót... -, amik egy dolgot tartalmaznak, miért férnek ide jobban, mint ezek...
Linkelj inkább te is, más is, hadd szórakozzunk! :))
Szerintem így, játékon belül maradva ez lenne a lényege a topiknak, nem elsősorban az, hogy kinek így meg úgy megy a steam meg a multiplayer patch - erre indítottak már számtalan topikot, külföldiek is, csak rá kell keresni... persze, meg lehet azt is beszélni, de semmivel sem többet érőek a képeket, egyebeket tartalmazó hozzászólásoknál.
(Vagy a hosszabb hsz. többet ér és hangsúlyosabb, mint ez? Szerintem ez most idáig, csak szóf*sás volt :P );
úgyhogy egy kis "lényegesebb":

Született feleségeknek - Mariann ;] :P :) (Nem megsértődni! :)) ) -
[link]

És még egy szép kis képet, a mai áradat végére...:
[link]

Mai beszólás: "Don't wreck my car! I'm trying to get to my bitches, man!"
"Ne törd össze a kocsimat! Próbálok odaérni a k*rváimhoz, ember!"

Ez lemaradt:

[link]
"Don't vote for McCain and Palin!" ("Ne szavazz McCainre és Palinra") felirat a pólón
/az Amerikai elnökválasztás két jelöltje volt többek közt, Obama mellett/

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15232) G@bi90MR válasza puttputt (#15231) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Belejöttél nagyon a moddolásba! :R Gyerek modot nem tervezel? :D Ha csinálnál egyet, szólj légyszi, csinálok azonnal hozzá promóciós videót. :DDD

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#15233) bendzso


bendzso
senior tag

Kommy segítségével sikerült felhúzni a procit 3,5GHz-re, és már nem a 15-20 fps az átlag, hanem a 20-27 fps. De sokszor 30 fölött is van. :C Amúgy próbálgattam a kocsi mennyiséget, és ha 100-ra volt állítva, akkor kb 2-3 fps-el volt csak kevesebb, mintha 50-re lett volna állítva. Úgy játszok, hogy minden high, view distance 40 detail distance 50, car distance 50, a többi pedig max.

[ Szerkesztve ]

(#15234) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Nico egy igazi tanító az életvezetési tanácsaival! :DDD

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#15235) ska-p


ska-p
csendes tag

Nekem nem eredeti a játék és zavar a bejelentkezésnél a social klub.Lelehet külön törölni hogy ne sérüljön meg a játék?

(#15236) Robi86


Robi86
senior tag

Mariann és puttputt: fejezzétek be, vagy szétültetlek! :DDD peace ;)

(#15237) DonMedve válasza bendzso (#15233) üzenetére


DonMedve
addikt

Nekem is segithetne (újfennt :U ),mert nem tudom belőni a Q6600-at! :W

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#15238) puttputt válasza Robi86 (#15236) üzenetére


puttputt
őstag

Yo ma' :DDD

Igyekszem a moddal bizony, már vannak amerikai kollégák, akiknek tetszik (letöltötték jópáran) és támogatnak benne! Remélem, még jobban lehet majd vele, ezen túl is haladni.

Gyerekmod? Mire gondolsz? Meggondolandó... mármint a játszótér kapcsán :DDD Fejtsd ki bővebben!

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15239) puttputt válasza Robi86 (#15236) üzenetére


puttputt
őstag

Amúgy, hogy illesztesz/tetek be ide ilyen szépen direkt módon képet? Én is szeretnék így! :))

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15240) Robi86 válasza puttputt (#15239) üzenetére


Robi86
senior tag

Kisebb felbontású képeket (valahol le is van írva hogy pontosan hány pixel széles lehet max.) be lehet direkt módon tenni, nem a "Link" gombra kattintva, hanem mellette a "Kép" gombbal, és oda beilleszteni a kép linkjét. De CSAK a megengedett szélességben, mert így a szervert közvetlenül terheli :K

(#15241) DonMedve válasza puttputt (#15126) üzenetére


DonMedve
addikt

Nem tudom letölteni! :W :W :Y

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#15242) puttputt válasza DonMedve (#15241) üzenetére


puttputt
őstag

Linket küldöm!

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15243) DonMedve válasza puttputt (#15242) üzenetére


DonMedve
addikt

Nem megy!Bejön az oldal,ráklik,hogy letölt,gondolkodik,azt kiirja,hogy sikertelen csatlakozás! :W

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#15244) puttputt válasza DonMedve (#15243) üzenetére


puttputt
őstag

Akkor a hiba nálad kell, hogy legyen, valami netes dolog. Nálam simán lejönne.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15245) DonMedve válasza puttputt (#15244) üzenetére


DonMedve
addikt

Most megint megpróbáltam,mostmeg lejön!Ki érti ezt! :F

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#15246) puttputt


puttputt
őstag

Arcok :)) :
Lábas-sapkás (ráközelítéssel jobban látszik):
[link]
Ez a nőci meg azt kiáltozta, hogy: "You big sovinist!":
[link]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15247) Robi86


Robi86
senior tag

A misztikus "zászló". Távolról magyar, közelről meg már olasz... :F :))

itt még magyar
átváltozás közben :Y
itt már olasz

(Nyugtassatok meg, hogy nemcsak én látom a különbséget! :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#15248) puttputt válasza Robi86 (#15247) üzenetére


puttputt
őstag

Lehet, csak a sörtől van? Leitattad a gépet? :DD

Van még egy, keresd meg, ha felraktad a modom - valahol Queens (Dukes) területén - egy piros ajtón - elvileg misszióajtó - v. safehouse.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15249) puttputt válasza puttputt (#15248) üzenetére


puttputt
őstag

A rendőrök "álma"; 160-nal a Times Square-nél, motoron, egykézzel telefonál:
[link]

Star Trek:
[link]

Kulturált plakátom... (STFU="shut the fxck up" - elterjedt kifejezés NY-ban, ill. a plakát is kint volt valahol...)
[link]

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15250) Mariann294 válasza Robi86 (#15236) üzenetére


Mariann294
őstag

RASTA!!! :DDD
Amugy az én részemről be van fejezve bár én nem is vitatkoztam csak ötletet adtam de végülis igaza van puttputtnak. :)
Egy kép:
Obama :DDD
Ja és igen Robi sztem direkt van ez igy, :) Mármint az hogy a zászló messziről magyar közelről olasz. :D

puttputt: South Parkos mobiltémát elküldenéd? :) :C

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.