Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14701) AMD Power válasza Robi86 (#14700) üzenetére


AMD Power
titán

Az már megvolt ha jól emlékszek.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#14702) Robi86 válasza AMD Power (#14701) üzenetére


Robi86
senior tag

Ja, akkor story complete, a főszállal végeztél. Már csak a galambvadászat, meg ilyen huncutságok vannak hátra, ha fontos hogy a 100%-ot elérd. :)

(#14703) AMD Power válasza Robi86 (#14702) üzenetére


AMD Power
titán

Nem mondod? Ennyi kész? :W :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#14704) Robi86 válasza AMD Power (#14703) üzenetére


Robi86
senior tag

Hát mi kéne még? Megölték a szerelmed, bosszút álltál a gyilkosán...nem egy klasszikus hálivudi hepiend, dehát ez ilyen :DDD Egyébként hány százalékot mutat?

(#14705) Źşë' válasza AMD Power (#14703) üzenetére


Źşë'
addikt

hát azert nem olyan rovid, ugy h nem neztem vegig egyetlen egy videot sem vmi 16 oraba telt vegigvinni a jatekot, sietve!! a 100%om meg 64 oraba telt! igaz ott kenyelmesen kielveztem minden egyes percet a jateknak =)

(#14697) DonMedve igen mikor üt feléd kapasból block, es dodgezik niko ;)

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14706) puttputt válasza Robi86 (#14704) üzenetére


puttputt
őstag

Én még csak 40% körül járok :D

/Robi: "Moderálás" megtörtént - Moderátort keresek topikból by. philoxenia -; "fiatalítottam" a nevedet :DDD

AMD Power: Korábban - nem is olyan régen - tárgyalgattuk; úgy tűnik, hogy dolgozik egy csapat az ügyön:
[link]
Bíztató :U

Jó szövegek: [link]
Ez olyan igazi, "magyaros" :D

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14707) AMD Power


AMD Power
titán

100% Magyarítás mikor lesz hozzá?

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#14708) Robi86 válasza puttputt (#14706) üzenetére


Robi86
senior tag

Jólvan :DDD köszönjük neki :R de tényleg elég a Robi is számok nélkül

(#14709) Mariann294 válasza puttputt (#14706) üzenetére


Mariann294
őstag

Ez de LOL!!! :DDD
Bogikám segitek msn-en! :D

(#14710) AMD Power válasza puttputt (#14706) üzenetére


AMD Power
titán

Ha meglesz akkor újra tolom. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#14711) Mariann294


Mariann294
őstag

Pár kép:

Cápa 1

Cápa 2

Cápa 3

(Ezeket trainerrel sikerült elérnem de azér jó képek nemde? :) )
És találtam egy táblát:

Takarits fel a kutyád után....lol :DDD

(#14712) Robi86 válasza Mariann294 (#14711) üzenetére


Robi86
senior tag

A cápa szájában volt egy galamb is. Mit csináltál szegénnyel?! :( :DDD

(#14713) Mariann294 válasza Robi86 (#14712) üzenetére


Mariann294
őstag

Elküldtem a tulvilágra + még rajta kivül 199-et! :DDD

(#14714) Źşë' válasza Mariann294 (#14713) üzenetére


Źşë'
addikt

:DDD jo kepek xD trainerrel lehet oket irtani? o.O

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14715) Mariann294 válasza Źşë' (#14714) üzenetére


Mariann294
őstag

Igen de én most csak azért csináltam trainerrel,mert anno már megcsináltam kinyirtam az összeset csak akkor még xp-m volt és nem volt jó a live ezért nem fogadta el miután helyrehoztam.És nincs kedvem még1x megcsinálni,ugyhogy trainerrel csináltam. :)

(#14716) Źşë' válasza Mariann294 (#14715) üzenetére


Źşë'
addikt

és hogy muxik, miben nyujt segitseget?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14717) Robi86


Robi86
senior tag

A kedvenc masinám most :B [link] Amellett hogy rohadtjól néz ki, ha dugó van, csak sziréna on, és oszlik is a tömeg. Na meg ha csúnyán viselkedek, rámszirénáznak a rendőrbácsik, és én visszaszirénázhatok nekik...mintegy köszönésként :DDD

(szemfülesebbek észrevehették, hogy se Niko, se a kistérkép a bal alsó sarokban nem látszik ;] )

[ Szerkesztve ]

(#14718) TTomax


TTomax
nagyúr

Multi multi multi.... ne nagyon nyirjatok ki mert most probálgatpm Xbox joypaddal,jahm és most én vagyok nem valamelyik idióta haverom... :U

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#14719) DonMedve


DonMedve
addikt

Srácok tudtok segitteni?Ez a mocskos játék már megint baszakszik!Újraraktam a rendszert,de a qrva live nem működik!Ezt a hibát dobja:0x80004005.Már nem tudom mit csináljak.Már kezd elegem lenni ebből a játékból!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14720) Mariann294 válasza Źşë' (#14716) üzenetére


Mariann294
őstag

Odateleportál közvetlenül a galambhoz. :))
Robi: Hehe...ilyet én is szoktam csinálni! (visszaköszönök a rendőrkocsiknak :D )Tök szép a kép amugy! :K

(#14721) Robi86 válasza Mariann294 (#14720) üzenetére


Robi86
senior tag

Én is meglepődtem miután megnéztem, ki is tettem egyből háttérnek, de rájöttem, hogy annyira azért mégsem szép :DDD

(#14722) Mariann294 válasza Robi86 (#14721) üzenetére


Mariann294
őstag

Hehe....hát igen háttérnek azért én se raknám be. :D

(#14723) DonMedve válasza DonMedve (#14719) üzenetére


DonMedve
addikt

Valaki help?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14724) Kommy válasza DonMedve (#14723) üzenetére


Kommy
veterán

próbáld meg ezt : link

szerk:ha jól gondolom akkor nincs most fent egyik patch sem, rakd őket fel : [link] itt azt írják megoldásnak.

[ Szerkesztve ]

(#14725) bendzso


bendzso
senior tag

Na végre működik a gép, de az internet baszakszik... :(((
Melyik is ez a szupertrainer? Annyit linkelgettetek, hogy nem találom. :D :B

[ Szerkesztve ]

(#14726) Źşë' válasza Mariann294 (#14720) üzenetére


Źşë'
addikt

hű az durva, :D nem semmi, ha tudom h van ilyen akk tuti kivarom xd nagy melo volt 200 galambot megkeresni es leloni xD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14727) DonMedve válasza Kommy (#14724) üzenetére


DonMedve
addikt

De fennt vannak a peccsek!Lehet az UAC kever be?Nem hinném!Az előző rendszeren nem ment az UAC.Hmm!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14728) DonMedve válasza Kommy (#14724) üzenetére


DonMedve
addikt

Te egy Isten vagy!Segitettél!És sikerült!Az volt a gond amit belinkeltél a MS oldalán!Ha egyszer az életben összefutunk,be kell rúgnunk de nagyon,hálám jeléül! :R :DD

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14729) Kommy válasza DonMedve (#14728) üzenetére


Kommy
veterán

Örülök, hogy ismét segíthettem.

(#14730) cNpowa


cNpowa
tag

hol találom azokat a helyeket ahol vannak azok a tartályok amikit ha meg lősz akkor felrobbannak sok vidiben láttam de sehol találom :F

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#14731) cNpowa


cNpowa
tag

puttputt köszönjük a trainert :DD naon kira sokat segit nekem de szerintem sok embernek :D a hintáknál király örök élettel repkedni xD

[ Szerkesztve ]

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#14732) Mariann294 válasza bendzso (#14725) üzenetére


Mariann294
őstag

(#14733) bendzso válasza Mariann294 (#14732) üzenetére


bendzso
senior tag

Köszi. :R

(#14734) G@bi90MR


G@bi90MR
aktív tag

Sziasztok!
The Russian Driftman
Régebben kirendereltem már, tegnap meg ma utólag dolgozgattam Vegassal. Jól esett infó érettségi előtt. :) Jó éjt mindenkinek!

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#14735) bendzso válasza G@bi90MR (#14734) üzenetére


bendzso
senior tag

1. Jó a történet
2. Jók a kamerampzgások
3. Jó a zene (Zagar)
4. Ügyesen vezetsz
5. Milyen handlingot használsz?
6. Kapott 5 csillagot. :K
:R

(#14736) DonMedve


DonMedve
addikt

Megkérdezhetem Srácok,hogy ez a videó készités,hogy megy?Nagyjából elmagyarázná valaki?Mármint a játékban! :F :R

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14737) rup1u5 válasza DonMedve (#14736) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Tessék ;)

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#14738) DonMedve válasza rup1u5 (#14737) üzenetére


DonMedve
addikt

:R :R

Mégegy kérdés!Újabban hiába hivom L.J.-t az üzenetrögzitője válaszol,és nem tudok fegyvert venni!Korlátozott a nála vásárolgatás? :F

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14739) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Ott tartok ahol választanom kell hogy Francis-t vagy Derrick-et lövöm le.
Szívem szerint Francis-t lőném de nála még csak 66%-nál járok. Derrick 100%.
Történet szempontjából sem mindegy gondolom, hogy kit lövök le most.
Tudnátok némi SPOILER mentes támpontot adni?

DonMedve: Csak egy darabig tudtam tőle fegyvert vásárolni én is. Úgy emlékszem mintha egy idő után újra lehetne tőle venni de lehet rosszul emlékszem.

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#14740) Paladin1492 válasza rup1u5 (#14739) üzenetére

Derricket.

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#14741) bendzso válasza rup1u5 (#14739) üzenetére


bendzso
senior tag

Hát ha meghagyod Francis-t, akkor hálául 1szer majd eltünteti a nyakadból a körözésedet. Nálam egy 3-mast tüntetett el. De csak 1szer fogja, annyira nem szereti Niko-t. ;]

(#14742) bendzso


bendzso
senior tag

Újratettem a játékot, és most indításkor feljön egy parancssor, de nem kapcsol be a játék... Mi a gyógyír? :R

(#14743) TTomax válasza bendzso (#14742) üzenetére


TTomax
nagyúr

Milyen parancssor?

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#14744) bendzso válasza TTomax (#14743) üzenetére


bendzso
senior tag

Feltettem a 3as patchet, és megoldódott.

(#14745) puttputt válasza Robi86 (#14717) üzenetére


puttputt
őstag

Honnan szedted ezt a jó kis autót? :)
/Képeim láttátok?/

Állati az a cápa is :D

Örülök, hogy megy a tréner, remélem, ma tudom én is tesztelgetni...

- Jó sokat linkelgettetek, megy az élet! :K :C -

Jó lenne multiban játszani... próbálok trükközni, hogy ez a Hamachi-Xfire dologgal is megoldható-e...

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14746) Kommy válasza DonMedve (#14738) üzenetére


Kommy
veterán

L.J-t próbáld meg 2 óra után hívni nekem akkor mindig adott fegyvert, és fel is vette a telefont.

(#14747) Robi86 válasza puttputt (#14745) üzenetére


Robi86
senior tag

A trainerben Alt+G vel spawnolni lehet ezt a járgányt, vagy úgy lehet még hozzájutni, hogy sokat huncutkodsz, és 4csillagos körözéskor már ilyennekkel is jönnek a rendőrök bár igen nehéz elvenni tőlük...Azthiszem a második megoldás mókásabb ;]
/Milyen képek, hol?/

(#14748) puttputt válasza Robi86 (#14747) üzenetére


puttputt
őstag

THX a felvilágosítást! ... én ilyen kocsival nem nagyon találkoztam még..., na majd ;]

Ezekre: [link]

gondoltam, s inkább neked címezve - te biztos nem láttad még -, de nem baj, azért másoknak is...

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14749) Robi86 válasza puttputt (#14748) üzenetére


Robi86
senior tag

Jaaa, láttam őket, mindig megnéztem mikor külön-külön belinkelted, és mostmár rendszerezve is van :)
Elfogyott a cigim és a söröm, tehát bolt, és vissza GTA ;]

(#14750) G@bi90MR válasza bendzso (#14735) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Köszönöm szépen! :R
Még régen szedtem le különféle modokat, sorra próbáltam őket és végül leragadtam egynél. Pár adaton változtattam és így lett meg ez a handling. Nem tudom ki csinálhattam, a file mellé egy driftelő Futot ábrázoló kép van mellékelve. Ahogy nézegettem csak Futo, Hakumai és Comet irányítás mod, de nagyon jól eltalált mindegyik. Ha gondolod írj egy címet és elküldöm.

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.