Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:03

LOGOUT.hu

Gitáros topic ♪♫ eddig összegyűjtött tapasztalataink itt.
(gitár-, erősítő-, effekt- és húrválasztásról, hangkártyákról)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#831) Kobe


Kobe
veterán

sziasztok
mostanában szeretnék én is elkezdeni gitározni, tanulgatni, az alapoktól. Mivel nincs tapasztalatom ilyen téren, akusztikussal szeretnék kezdeni, többen mondták hogy azzal érdemes az alapokat. Miel nem tudom hogy megy majd, ezért nem áll szándékomban 100ezreket beleinvesztálni a kezdetekben, ismerőseim ajánlása alapján olyan 20-30 ezer fiorino közötti áron már igen kellemes kategóriájú tanulógitárokat lehet beszerezni. Utána is néztem, meg is volna egy lehetséges kiszemeltem, árban megfelelő volna.
Kérdésem viszont, gondolva a jövőre, hátha megtetszik a dolog és a későbbiekben szeretnék valami előrelépést mutatni, elektro-akusztikus gitáron is gondolkodom. Ez tudomásom szerint egy akkusztikus gitár hangszedővel, külön hangcuccoshoz csatlakoztatható kihangosítás céljából. Ez erősítővel történik, de mivel szeretnék minél előbb belekezdeni, arra gondoltam hogy egy ilyen erősítő később is beszerezhető, meg most nem is nagyon tudom ezeknek az árát
ezekkel kapcsolatban várok tanácsokat ötleteket, leginkább hol lehet ilyen erősítő áráról érdeklődni, utánanézni, nem kellene nagy teljesítményű, otthoni kezdő szintre való

köcc

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.