Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:03

LOGOUT.hu

Gitáros topic ♪♫ eddig összegyűjtött tapasztalataink itt.
(gitár-, erősítő-, effekt- és húrválasztásról, hangkártyákról)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57031) X2N válasza Ctrl+Alt~Del (#57019) üzenetére


X2N
senior tag

Facepalm. Mi van azzal ha én megengedhetem magamnak újonnan az 1.2millió forintos Soldano SLO 30-erősítőt de mivel értek hozzá inkább megépítem magamnak? 200eFt alatt megvolt anyagárba, 4 hónap alatt kényelmes tempóban elkészült. win-win. Akkor most én nem akarom eléggé az eredeti erősítőt? :D Oda merném tenni az eredeti mellé mert az enyém többet is tud mint az eredeti, nagyon nem 1:1-be lett lemásolva...
Nem néztem a videóba bele de ez alapján jó dick ez a Paul Red Smith...
El lehet már azt felejteni hogy azért mert egy gitárt ma USA-ban készül az garancia a minőségre. Nem a 80-as években vagyunk, már minden gyártó cnc-vel készíti a gitárokat, különbség már csak az összeszerelés és a QC között van. Szerintem csak az van hogy hogy csökkennek az eladások, mert távol keletről félelmetes minőségű hangszerek kerülnek piacra amivel ők nem tudnak versenyezni se árakkal se mennyiséggel...jelen gazdasági körülmények között kétlem h sokan fognak milliós gitárokért rohangálni...

Launch code for russian nukes: 97 99 116 105 118 97 116 101 32 100 101 97 100 32 104 97 110 100

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.