Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:03

LOGOUT.hu

Gitáros topic ♪♫ eddig összegyűjtött tapasztalataink itt.
(gitár-, erősítő-, effekt- és húrválasztásról, hangkártyákról)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51379) topikk


topikk
senior tag

Sziasztok, udv mindenkinek, abszolut kezdo (2 het) gitaroskent lenne par kerdesem.

Nemreg vettem meg egy olyan Epiphone '59 Standard-ot (a Gibsonos pickup-okkal, CTS potikkal) amit par hete kopkodtetek itt a forumban :D . Ezt csak utolag olvastam , de nem bantam meg, 270 k-bol jott ki a Thomannal, B stock, de ha nem mondjak nem mondtam volna meg , hogy ki volt nyitva mar. Szerintem nagyon jo az osszerakas minosege, amenyire meg tudom allapitani. A lenyeg, hogy tetszik fizikailag es a hangja is, is szivsen veszem kezbe.

Es akkor a kerdesek:

- hangolas: ha behangolom a mely E-t peldaul, akkkor a 12-es fret a hangolo szerint melyebben szol egy kicsit. Hol tudom ezt helyrehozni? (Nem mintha a jelenlegi szintemen zavarna, csak a jovore valo tekintettel, meg hogy ismerjem a lehetosegeket)
- nem zizeg egyik hur sem, a tavolsagok jok a fret-ektol, kicsit konkav a nyak Ettol meg be kellene allitani a gitart eloszor?
- mivel keves az idom gyakorolni, van valami olyen modszer amit kocsiban ulve tudnek hasznalni? Hagokat felismerni vagy barmi ami hasznos lehet es segiti a fejlodest.

Koszi mindeninek elore is!

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.