Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:03

LOGOUT.hu

Gitáros topic ♪♫ eddig összegyűjtött tapasztalataink itt.
(gitár-, erősítő-, effekt- és húrválasztásról, hangkártyákról)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48488) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Kinek milyen tapasztalatai vagy ismeretei vannak az alábbi gitároktató online anyagok szerzőiről?
Hozzáférek mindhez, de valahogy egyik mellett sem tudok kitartani... ide kapok, oda kapok, de hosszabb távon egyik sem köt le. Volt amelyiket 70%-nál nem csináltam tovább, mert valahogy nem motivált. Nyilván ez az én hibám, de már megint meg vagyok rekedve. Ti ilyenkor mit csináltok? Cserébe vagy 6 hete meg sem fogtam egyik gitárt se... de azért fejben minden nap rákészülök. :W

Bódi Norbert - gitaroznitanulok.hu

- jó minőségben elkészített videók és segéanyagok

Számadó Csaba - kezdogitartrening

- nehezen érthető a faszi. Kis lépésben haladsz, de nem tudod hová. Szimpatikus,hogy pengetéssel kezd, pengetési gyakorlatokkal, majd skálák, nem pedig hármashangzatokkal.

Sajnos egyik sem köt le hosszabbtávon. És megint eljutottam oda, hogy azért mert semmi,de semmi sikerélményem nincs. És egy hónap után már tök elegem lesz az egészből így. Nem szólózni szeretnék, de egy kis sikerélmény sokat segítene. És ezt valahogy egyik sem adja meg.

Justint is néztem egy ideig, de ott még koncentrálnom kell az angolra, nem megy olyan tökéletesen, ezért az olyan félkarú óriás.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.