Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:03

LOGOUT.hu

Gitáros topic ♪♫ eddig összegyűjtött tapasztalataink itt.
(gitár-, erősítő-, effekt- és húrválasztásról, hangkártyákról)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38766) benedekco válasza brickm (#38765) üzenetére


benedekco
addikt

Igen. Ha funkcionálisan működik akkor pont leszarom.
Amúgy biztosan nem lehet beállítani egy hangszert.
Nomeg ne mesélje nekem senki, hogy mikor ilyen kategóriás hangszerről van szó az lehet annyira szar hogy játszhatatlan/javíthatatlan vagy akármi. Nem kínai üzemben készültek hanem a főközpontban.

Ja és minden komponens hibás volt rajtuk, a hangoló kulcstól a hangszedőig a potikig minden, a test is. Mese habbal.
Dísznek (HB deko, ugye) meg pláne rosszak voltak.

Itt arról van szó, hogy amit nem adtak el, ami bent maradt a raktárban, mielőtt bezárták azt.

Amúgy érdekes, olyan mentalitással ami 2018ig volt, csoda hogy eladtak valamit. Itt is a helyi bolt, évi 5-10 Gibsont kapott, nem azt amit rendeltek, hanem amit dobott a gép. Epiphone-okkal se volt túl könnyű, abból ugyan jóval több volt nekik, de az jött ami jött, akkor amikor. Gobsonból és Epiből volt a legkisebb választék és azok voltak a legelérhetetlenebbek. Vicc. Többször kérdeztem mikor jön a szállítmány (egy Epire pályáztam, meg ki akartam próbálni pár gibbót), aztán mondták, hogy nyér vég.... ősz vég... kraácsonyra itt lesznek... ááá hagyjuk. Aztán elment ez az utolsó tökkelütött a veztérségről és azóta van rendesen termék a polcokon. Ehhez kellett hogy befigyeljen egy csőd jelentés.

[ Szerkesztve ]

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.