Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9401) TESCO-Zsömle válasza proof88 (#9397) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Bizony, a rajthelyet beáldozhatják a jobb állapotú gumikért. :K

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#9402) AMD Power válasza [CS]Blade2 (#9398) üzenetére


AMD Power
titán

Nézem... kicsit szaggat nekem. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9403) zodo válasza AMD Power (#9402) üzenetére


zodo
nagyúr

Nálam, teljes képernyőn is tuti. :)

(#9406) AMD Power Kár, érte.

(#9407) Pá Előbb írtam. Jónak kell lennie.

[ Szerkesztve ]

(#9404) #70869248 válasza proof88 (#9387) üzenetére


#70869248
törölt tag

képileg érted a különbséget?

Mert teszem azt amit a GTR-be betöltöttél MoTeC-t az a hivatalos FIA-GT versenysorozat MoTeC-ja volt, nulla különbséggel.
...persze lehet hogy más hátteret alkalmaztak a mérnökök...de a progi egységes. :)

A beérkező adatok sokkal fontosabbak, azok sokszínűsége, és legfőképpen összefüggései...amikor a valóságot használja a MoTeC addig nincs baj, de amikor a valóságot csak szimuláló az adatszolgáltató, akkor csak addig a mélységig lehet összefüggéseket alkalmazni amennyire tökéletes a szimuláció.
...és nem fokozatosan romlik vagy ilyesmi...összeomlik, pl. ha a játékot felfüggesztése kamu, azaz a rázókő nem 'rázza' meg a kereket csak küld egy jelet az FFB felé, akkor a MoTeC-d használhatatlan lesz a rázókövek értelmezéseire, és azokkal összefüggésben lévő összes más számolásra.

(#9405) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Schuminak még kell egy kis idő, hogy felvegye a gyorskörös formáját, mert egyenlőre Rozsi begyalázza.

Massanak szorítok. Hamilton eddig biztatóan lassú. ;]

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#9406) AMD Power válasza zodo (#9403) üzenetére


AMD Power
titán

Szerintem a gépem a "gáz".

Elég nagy a forgalm a pályán.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9407)



addikt

live timing megy nektek? nekem már percek óta ugyanazt mutatja

de nekem miért nem??

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#9408) MPowerPH válasza (#9407) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nálam most please wait van. :D

mod: Most már jó, frissült.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#9409) kd válasza [CS]Blade2 (#9398) üzenetére


kd
tag

köszönöm :R

JAJA DE MI HAJCSA

(#9410) bim válasza zodo (#9403) üzenetére


bim
veterán

Jó ez a spanyol közvetítés. A hang pedig szokható. Úgyis percenként érkezik a Fernandoo szó szóval már csak a maradékot kell kitalálni mit mondhat... ;]

(#9411) MPowerPH válasza bim (#9410) üzenetére


MPowerPH
félisten

Most odateszi a Fernanado. Gyáááá, nagy kör.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#9412) zodo válasza MPowerPH (#9411) üzenetére


zodo
nagyúr

Meg is érkezett, jelenleg ővé lenne a pole.

Button, majdnem.

Massánál, megy a nagy szerviz. Egész sorfalat állítottak a kocsi elé. ;]
Készen is vannak. Massa a pályán. :)

[ Szerkesztve ]

(#9413) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Nah, végre odacsapnak a lovak közé!

sz: Rosberg alo rapido... ;]

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#9414) P00By


P00By
nagyúr

Utolsó pár percre én is megérkeztem! :D

[ Szerkesztve ]

(#9415) MPowerPH válasza zodo (#9412) üzenetére


MPowerPH
félisten

Az a 0.4s Schumi és Alonso között szerintem teljesen reális. Webberé is. És szerintem Vettel is reális.
Rosberg is reális, nagyon kezd kialakulni az erősorrend. Meki még nem villantott.

Azért vannak itt óriási különbségek. :(

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#9416) horvathd válasza AMD Power (#9406) üzenetére


horvathd
aktív tag

Ha a stream jobb alsó részén lévő menüben Auto-ról Manulra váltasz, akkor a mellete lévő részben tudsz csökkenteni a felbontáson. A HDweb nekem is akad, de az Alta beállítással tökéletes.

"The Kid just rages for a while."

(#9417) TESCO-Zsömle válasza MPowerPH (#9415) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Semmi jelentőssége... Maj a Q2-ben derülnek ki a dolgok...

Hosszú távon amúgy is minden borul. Ott már számít a gumi és az üzemanyag-fogyasztás is keményen...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#9418) zodo válasza MPowerPH (#9415) üzenetére


zodo
nagyúr

Alonso ,aki már kétszer győzőtt ezen a pályán.

Rosberg
és Webber

[ Szerkesztve ]

(#9419) proof88


proof88
addikt

De most pl Chandhok mit fog csinálni? Időmérőn megy egy kört gondolom ... de Sennának a tegnapi szabadedzéses fékezéskori sérülés az nyugtalanító. :D

(#9420) -Mike- válasza proof88 (#9419) üzenetére


-Mike-
addikt

Senna gp2-ben poleban lenne, azért az jó.

(#9421) Frenky89


Frenky89
őstag

A Ferrarik motorborításán lévő kopoltyú szerű nyílásokkal mi a helyzet?

(#9422) hunnylander válasza Frenky89 (#9421) üzenetére


hunnylander
őstag

Papíron nem kopoltyúk. Nagyobb rádiusszal vannak kialakítva, így szabályosak.

www.HunnyF1.com

(#9423) hunnylander válasza proof88 (#9419) üzenetére


hunnylander
őstag

Ha van esze az FIA-nak, nem engedi időmérőzni és rajthoz állni. Gyakorlatlan, nem ismeri az autóját, ami amúgy is egy műszaki időzített bomba.

www.HunnyF1.com

(#9424) TESCO-Zsömle válasza -Mike- (#9420) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

De nem egy F1-es autóval...

hunnylander: Nem értem én ezt... Régen az új csapatok úgy jöttek, hogy felvásárolták a régit. Idén 5 jelölt volt, amiből 1 bebukott, 3 bejutott, 1-et meg nem engedtek. És pont az az egy, amit nem engedtek, a Toyota autójával jött volna. Most akkor mivan?!? Gyak nem engedték az egyetlen újonc csapatot, ami nem GP2-es szintet produkált volna... :W

Most akkorezmiez? Vagy én vagyok helikopter, amiért nem értem? :F

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#9425) venember83 válasza -Mike- (#9420) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem tudom eldönteni, hogy mennyire is ironikus ez a mondat... Mert ugye nem GP2-ben vagyunk, de tényleg ez az első megmérettetése az autónak. :U

(#9426) Oliverda válasza Frenky89 (#9421) üzenetére


Oliverda
félisten

Az RTL-en pont most mutatták hogy Whiting és Bauer nagyon nézegeti ezt a kis kivágást.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#9427) Frenky89 válasza hunnylander (#9422) üzenetére


Frenky89
őstag

Áhh, értem. Kösz!

Oliverda: Nekem tegnap d.e. tűnt fel és nem tudtam, hogy akkor most mi is a helyzet az ilyesféle kivágásokkal.

[ Szerkesztve ]

(#9428) hunnylander


hunnylander
őstag

Utolsó felhívás!

Forma-1-es menedzserjáték. Egyszerű, valódi eredményekkel összefüggő, nyeremények. 5000+ egyéni ellenfél, plusz egy házibajnokság PH!-s fórumtagoknak. Regisztrál az F1liga.hu-n és katt a 'Csatlakozz a ligához' sárga gombra és Pá, mint adminisztrátor akceptálja. A lényeges, hogy még 11 óra előtt konfiguráljátok az összeállítást!

Topik.

www.HunnyF1.com

(#9429) attisx válasza hunnylander (#9423) üzenetére


attisx
addikt

Valószínűleg nem is fogják engedni: [link]

Az FIA Sport Szabályzat 31.2-es pontja kimondja, hogy a versenyen csak olyan pilóta állhat rajthoz, aki legalább egy szabadedzésen részt vett...

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#9430) rocket


rocket
nagyúr

Chandhok nem tett meg 1 kort se meg a 3 szabadedzesen, igy akkor o nem indulhat a futamon.
Remelem csuklik Max Mosley.... :)

#9249: Pontosan igy van, kicsit par masodperccel megeloztel :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#9431) P00By válasza attisx (#9429) üzenetére


P00By
nagyúr

Szép...

(#9432) Bermi válasza hunnylander (#9428) üzenetére


Bermi
aktív tag

remélem még elkészülök vele :K

de várom már a futamot és az időmérőt :C

F1.....

(#9433) MPowerPH válasza TESCO-Zsömle (#9424) üzenetére


MPowerPH
félisten

És a StefanGP -t nem engedték rajthoz állni idén, pedig készek lettek volna indulni, és valszeg többre vitték volna, mert az autójuk az megvolt. Itt jön ki az FiA patkánykodása. :(((

TESCO-Zsömle: Azt azért lehet látni, hogy a Ferrari és a Mercedes jónak tűnik. A RedBull számomra most csalódás, nekem gyengének tűnnek. A Meki az egyetlen olyan csapat, ami szerintem még sumákol. Ott van valami turpisság, főleg Hamilton körül, mert Buttontól többet nem várok a tavaly év vége után. ;]
És az is látszik, hogy az Alonso-Massa és a Schumacher-Rosberg párharcból eddig Alonso és Rosberg áll jobban. Ami szerintem megint csak papírforma.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#9434) raczger


raczger
őstag

PH! F1 Top10
Gyertek tippelni, már csak egy órátok maradt :))

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#9435) aesir válasza zodo (#9418) üzenetére


aesir
veterán

Ezen a pályán még nem győzött senki.

Van saját életem...

(#9436) -Mike- válasza aesir (#9435) üzenetére


-Mike-
addikt

Ráadásul mellette nem is Rosberg és Vettel van. :D

(#9437) shteer válasza raczger (#9434) üzenetére


shteer
titán

megtettem :)

..szerintem jónak tűnik

(#9438) P00By


P00By
nagyúr

Pedro kapott egy laza 2000 eurós büntit :D

(#9439) AMD Power válasza attisx (#9429) üzenetére


AMD Power
titán

Pedig jó lett volna. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9440) raczger válasza shteer (#9437) üzenetére


raczger
őstag

Helyes, remélem következő fordulóra már többen leszünk, sajnos késpn jutott eszembe már a dolog, viszont a két legkevesebb pontszám nem fog beszámítani a végeredménybe, ugyhogy a később bekapcsolódóknak is esélyük lesz.

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#9441) Immy


Immy
őstag

Működő streamet tud valaki?

[ Szerkesztve ]

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#9442) TESCO-Zsömle válasza MPowerPH (#9433) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Massa a körülmények embere. A napi teljesítménye erősen függ kb mindentől. Azt se felejtsük, hogy Ő is és Schumi is kihagytak az utóbbi időben. Főleg a Mesternek kell visszaszoknia, de ahhoz képest, hogy 3 éve nem versenyzett, elég jól tartja magát az eddigi eredményeket tekintve (+1s nem sok, ha azt nézzük, h. ugyanannyit ült az idei autóban, mint bármely más újonc, aki régi csapathoz igazolt -időben-, és azért ők zömmel rosszabbul végeznek nála). Másrézst neki nincs mit bizonyítani, tőle nincs mit elvárni. Már akkor is jót tesz a F1-nek (nézettség), ha csak buliból (just4fun) ült a volán mögé. Mindíg is, most is az volt a legsikeresebb felállás egy csapat számára, ha van egy él- és egy másodpilóta. Nem eszik el egymás elől a pontokat. (Lásd McLaren<->Ferrari 2007-2008). És ahogy a F1-nek, úgy Brawn csapatának is jól jön az extra nézettség. Ő is tudta, hogy Schumival akkor is nyer, ha nem szerepel jól. Csak ismételni tudom magam: Rosberg megcsinálta a szerencséjét. És persze a Ferrari is nagyon jól járt Alonso-val. Majd meglátjuk, hogy a McLaren másodjára hogy boldogul a kétbajnokos felállással... 2007-ben az egyik nagyon megszívta...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#9443) AMD Power válasza TESCO-Zsömle (#9442) üzenetére


AMD Power
titán

Majd meglátjuk, hogy a McLaren másodjára hogy boldogul a kétbajnokos felállással... 2007-ben az egyik nagyon megszívta...

Ezt nem igazán értem. Főleg a végét.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9444) stangli válasza AMD Power (#9443) üzenetére


stangli
senior tag

Alfonzó Hamilton párosra gondolt :U

(#9445) TESCO-Zsömle válasza AMD Power (#9443) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Hát ugye 2007-ben Alonso kárára ment a dolog. Többször is a saját csapata szivatta meg Hamilton javára. Az egyetlen előnyük, ami a leigazolásából származott, hogy 1-el kevesebb konkurens volt a pályán...

sz: Na meg, hogy Schumacher távozásával az aktuális "legvilágbajnokabb" pilóta után ment a Vodafone egy hosszútávú szerződéssel...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#9446) AMD Power válasza stangli (#9444) üzenetére


AMD Power
titán

De ott akkor 2007-ben csak Alonso volt bajnok...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9447) mrlujoak válasza TESCO-Zsömle (#9442) üzenetére


mrlujoak
veterán

"Majd meglátjuk, hogy a McLaren másodjára hogy boldogul a kétbajnokos felállással... 2007-ben az egyik nagyon megszívta..."

Kétbajnokos? 2007-ben?
Hamilton 2008-ban lett "csak" VB...

Amugy üdvözlök mindenkit újra a F1-ben.
Jó szurkolást mindenkinek, én meg szurkolok a Mercedes-eknek!

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#9448) AMD Power válasza mrlujoak (#9447) üzenetére


AMD Power
titán

El jött végre a mi időnk..:) :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9449) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Régóta vártam ezt a pillanatot :)

Üdv: Csabee.

(#9450) AMD Power


AMD Power
titán

Tetszik nekem ez az új pontrendszer.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.