Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8951) Oliverda


Oliverda
félisten

[link]

fetrengek a kommenteken :DDD

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#8952) SzalaiG válasza Oliverda (#8951) üzenetére


SzalaiG
addikt

Idén visszakapja!

(#8953) brownus válasza Oliverda (#8951) üzenetére


brownus
veterán

most döbbentem rá, hogy hiányzik palik hangja, meg amiket mond néha :B :D

0:13 he really lost his voice :D

(#8955) Tálydi


Tálydi
senior tag

Most nézegettem F1 live-ot és megtaláltam ezt a videót. Nem tudom ki hogy van vele,de nekem nagyon fog hiányozni Kimi(szoba falánis kint van a finn zászló :DDD ), no meg Palik beszólásai minden futam győzelem után,hogy első versenyén a sabuer... elaludt...verseny előtt ébresztették fel...
Na boccs az oféért, de ez most kellett :)

Egyébként ki mit jósol, Schumi-val kapcsolatban? Meddig marad?

Eeeeh, what’s up, doc?

(#8956) kerjani válasza hunnylander (#8942) üzenetére


kerjani
aktív tag

Én ezzel szoktam játszani

A siker 2 alapszabálya: 1. soha ne mondj el mindent, amit tudsz! ...

(#8957) TESCO-Zsömle válasza Tálydi (#8955) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én vasárnap újra megnéztem a 2006-os Brazil "futást". Érdekes volt az akkori kommentárt a mostani tudással hallgatni... Ugye akkor búcsúztatták végérvényesen Schumachert, és reményel telve beszéltek Alonso átigazolásáról a McLaren-hez...

Mit jósolok? Ha csak úgy megy, mint akkor... Rettegj mezőny, meg lesz a nyolcadik... ;]

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#8958) Oliverda


Oliverda
félisten

Toro Rosso: Testing at Imola 2010

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#8959) Tálydi válasza TESCO-Zsömle (#8957) üzenetére


Tálydi
senior tag

Úgy legyen ;]
Mondjuk nekem már nyolcszoros, fantasztikus az a 2006.brazil nagydíj

Eeeeh, what’s up, doc?

(#8960) TESCO-Zsömle válasza Oliverda (#8958) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

2:00 körül cudarul kattog a váltó. A következő "körben" már nincs az a hang...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#8961) wildrain


wildrain
addikt

Kifejezetten b-typenak ajánlom ezt a cikket. Úgy tűnik, neki volt igaza a Stefannal kapcsolatban.

(#8962) Oliverda válasza wildrain (#8961) üzenetére


Oliverda
félisten

Már csak az a kérdés hogy az AMCO-nak mi köze van a Stefan GP-hez. Persze azon kívül hogy a tulajdonosuk ugyanaz.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#8963) hunnylander válasza wildrain (#8961) üzenetére


hunnylander
őstag

Szenzációhajhász zsurnalizmus!

Mi illegálisat találtak? Semmit! Azóta a Stefan megkérte az Expresset egy-két kiigazítás leközlésére, merthogy az újság is színezte a dolgokat. A Pitpass (ami angol médiában nem számít hiteles forrásnak) tegnap-ma csinált ebből egy szösszenetet, innen vette az A5. Ez az egész már vagy egy hete nem új (legalábbis annak aki angol-német sajtót olvas F1-es vonatkozásban). Én már ennek fényében 'vitáztam' b-type-pal is. Szerb üzletember, az üzletei java része szürke és fekete gazdaságban lehet, ne legyünk naivak. Az autót a Toyota csinálta és az egész dolog arra volt felépítve, hogy indulási jogot kapnak és akkor állami és szponzori pénzekből mehet a buli és talán még JV is hozott volna. Hogy az AMCO papíron mekkora és mit csinál, lényegtelen. Bűncselekményt nem lehet Stefanovicra bizonyítani.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#8964) aesir válasza hunnylander (#8963) üzenetére


aesir
veterán

Hülyeség.

Nem először adsz tanubizonyságot, rendkívüli naivitásodról. Egyswzer azt is mondhatnád, hogy "Bocs, tévedtem!"

Van saját életem...

(#8965) hunnylander válasza aesir (#8964) üzenetére


hunnylander
őstag

Ezen átsiklottál.

Márpedig igaz, hogy én ennek tudatában diskuráltam a Stefan GP-ről már vagy egy hete. Ami a ma belinkelt A5.hu cikkben áll, már egy hete tudom, merthogy akkor volt friss dolog. Miben is tévedtem? Az könnyen lehet, hogy nem lett volna elég pénz, de az esélyeket megkaphatták volna, ha már a US F1 és a Campos is megkapta.* Az autók léteznek és a szerb összefogás nagyobb lett volna, mint az amerikai, ebben biztos vagyok.

*Mindkét csapat azt állította, hogy 2-3 évre előre megvan a költségvetés. Miben is különbek ők Stefanovicnál? Miben is jobbak? SEMMIBEN! Sokkal nagyobbakat kamuztak, mint Stefanovis, akiről mindig is tudtuk, hogy a Balkánról hozza a pénzét. Arrafelé meg nincs minden jövedelem 'elkönyvelve és bevallva', de még hazánkban sem, holott nem vagyunk a Balkánon.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#8966) Oliverda válasza aesir (#8964) üzenetére


Oliverda
félisten

Inkább az én kérdésemre mondj valamit. :)

Tegyük fel hogy van egy cégem ami tojásokat exportál Kínába. Emellett szeretnék a Forma1-be csapatot indítani egy másik céggel. A kettőnek mi köze egymáshoz? Mert szerintem semmi. Az más kérdés hogy a média majd kitalálja, hogy valójában az összes tojás záp és a cég amúgy is csak papíron létezik.

Amúgy nem hiszem hogy Eccleston bármilyen formában is támogatta volna őket ha ez igaz volna.

"OFFICIAL DEMANTI

On behalf of the AMCO Corporation we would like to make the following statement:

The German newspapers Express published an article that is not founded on facts but on speculation and bad translation.

The AMCO Corporation never stated anywhere that “it cooperated with the German Federal Defense Forces (Bundeswehr) on a production of an unmanned aircraft”. The correct information is that one of our engineers was involved in a construction of an engine for a German company, the buyer, which turned out to be for an unmanned aircraft. We never stated nor did we ever imply that we worked with Bundeswehr in any form or way. Furthermore we have no idea how we were brought in context with the other German companies with whom we had no contacts at all. Illustration about capabilities of our personnel in Serbia was misunderstood and maliciously used for sensationalist journalism. Such construction of facts can only be aimed to discredit us and all the others mentioned.

On the other hand, our people should be recognized for producing parts for the ARIANE V rocket, seven years ago by our company in Serbia. We are very proud of this fact.

The demanti have been published in the German media.

AMCO Corporation
PR department"

[link]

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#8967) aesir válasza hunnylander (#8965) üzenetére


aesir
veterán

Ó, hát persze. Természetesen te már megint sokkal okosabb vagy mint akár az FIA.

Akármennyi "külföldi szaksajtót" is olvasol, mindig több lépéssel le leszel maradva a valódi információtól, amivel viszont az FIA biztosan rendelkezik. Még ezek fényében is, te a saját feltételezéseidet írod meg, amiben aztán vakon hiszel is. Ez az "Ezen átsiklottál"-féle megjegyzésed is azt mutatja, hogy benned fel sem merül az hogy te tévedhetsz, de természetesen mindenki más igen. Ilyeneket mellesleg nagy rendszerességgel produkálsz, és tévedhetetlenségednek ez a biztos tudata, szép klinikai eset.

Mellesleg gyomorforgató, ahogy a megjelenő hírek nagyon-nagy többségét nem eredeti helyükről linkeled, hanem a saját blogod kattintását növeled vele. Valószínűleg külön engedély nélkül nem is etikus a PH-brand komoly látogatottságát és nagyon jó optimalizáltságát kihasználva a saját blogod ilyetén való reklámozása, de abban igazad lesz, hogy ez nem az én problémám.

Van saját életem...

(#8968) Oliverda válasza aesir (#8967) üzenetére


Oliverda
félisten

Szerinted mi haszna van abból hogy ezt a blogot csinálja? Mert szerintem semmi. Még csak egy google hirdetés sincs rajta. Süt belőled a rosszindulat és az irigység. Szvsz sokkal gyomorforgatóbb ez a stílusod annál, mintsem hogy valaki a szabadidejében másoknak készít érdekes olvasnivalót. Sőt lehet hogy ezzel a véleményemmel nem is leszek egyedül. Amúgy boldog nőnapot! ;]

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#8969) hunnylander válasza aesir (#8967) üzenetére


hunnylander
őstag

Nem olyan témában vitatkozol velem, amiben bármelyikünk is kimondhatja az abszolút igazat. Az meg ne zavarjon már, hogy eltérő a véleményünk.

A többi amit írsz, na az a gyomorforgató. Már azt se tudom, mikor linkeltem be ide utoljára blogbejegyzést, olyan régen volt. A blog amúgy se hírportálként funkciónal.

Mikor te belinkelsz ide egy A5.hu hírt vagy F1Hírek hírt, akkor te miért nem az eredetit linkeled? Merthogy ők is máshonnan veszik át a híreiket, az nem zavar? Ráadásul tele vannak üzleti reklámmal, meg flash advertekkel, mégse szólsz rá az illetőkre meg magadra, hogy gyomorforgató, hogy tolod az A5.hu meg egyéb portálok üzleti szekerét. :)

www.HunnyF1.com

(#8970) aesir válasza Oliverda (#8968) üzenetére


aesir
veterán

Ugyan, mégis mire lennék irigy? Ne nevettesd ki magad...

Nőnapot meg a közvetlen ismerőseidnek kívánj, akik ezt talán még el is várják tőled, én nem tartom ezt ünnepnek.

Van saját életem...

(#8971) aesir válasza hunnylander (#8969) üzenetére


aesir
veterán

Állj. Nem vitatkozom veled semmilyen témában, ne terelj.

Egyszerűen azt jegyeztem meg a magam szókimondó módján, hogy összecsipegetett sajtóhírekből kreálsz magadnak feltételezéseket, majd ezeket szinte tényként hangoztatva próbálsz szembeszállni pl az FIA döntésének hátterével, pedig tizedannyi infoval sem rendelkezel, mint ők. Tipikus széllel szembe pisálni, csak te még az arcod is beletartod.

Van saját életem...

(#8972) Oliverda válasza aesir (#8970) üzenetére


Oliverda
félisten

Valójában a stílusoddal elég messze állsz az értékrendem szerinti "nő" fogalmától, tehát maradjunk annyiban, hogy csak viccnek szántam, ha ez elsőre nem ment volna át. :)

"Egyszerűen azt jegyeztem meg a magam szókimondó módján, hogy összecsipegetett sajtóhírekből kreálsz magadnak feltételezéseket..."

Melyik sajtónak csúfolt hazai médium nem csinálja ugyanezt?

"majd ezeket szinte tényként hangoztatva próbálsz szembeszállni pl az FIA döntésének hátterével,"

Esetleg ha tudsz bővebb és pontosabb/hitelesebb infót az FIA döntésének hátteréről akkor én kíváncsi lennék rá.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#8973) hunnylander válasza aesir (#8971) üzenetére


hunnylander
őstag

Nem értek veled egyet. Látszik, hogy valami olyasmit kritizálsz, amit nem is ismersz. A véleményalkotás nem törvénybe ütköző, ne zavarjon már ilyen látványosan.

A hírinterpretációs elveim pedig elég szigorúak. Ami bizonytalan és a forrása szerint sem biztos, azt én se szoktam biztosként tálalni. Ráadásul totál nem ilyen dolgokkal foglalkozom a blogomban. Nem hírportál.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#8974) aesir válasza hunnylander (#8973) üzenetére


aesir
veterán

"Nem értek veled egyet. Látszik, hogy valami olyasmit kritizálsz, amit nem is ismersz."

Hát igen, mint írtam..., tévedhetetlen vagy.

Van saját életem...

(#8975) Nowhereman válasza aesir (#8970) üzenetére


Nowhereman
őstag

De azért remélem, még nőnek tartod magad. :)

Különben a FIA-ra, mint hiteles "inteligence"-re hivatkozni nem kellene. Valahogy az eredetileg kiválasztott hármasból egy sem jutott el a rajtrácsig(Manor, Campos, USF1). Ez alapból elég égő. Az meg még égőbb lenne, ha egy jött-ment balkáni fickó két hónap alatt egy olyan csapatot tenne a rajtrácsra, ami lemossa a többi - időközben teljesen átalakult - újoncot. Mert hát több mint valószínű a Toyota 0km-rel is gyorsabb lenne, mint a fékernyős Virgin, vagy a traktor módjára forduló Lotus. Nem, a FIA elég boldog, hogy 3-ból 2 jogutód valahogy eljutott a rajtrácsig, nem kell hogy még jobban égjenek. Nehogy valaki feltegyen nekik egy kérdést, hogy hogy is van ez?...

Utánam a kondenzcsik!

(#8976) hunnylander válasza aesir (#8974) üzenetére


hunnylander
őstag

Nem vagyok tévedhetetlen. Ezt csak te vetíted be az én közönséges véleményeimbe. Az én véleményem nem különb a másénál. Ezt csak te gondolod magadban.

Most különben mi is a bajod velem 'ON témában'? Stefanovic-ot már vagy fél éve fegyverkereskedőzik meg pénzmosózzák az olyan jól informáltak, mint te. Én már régóta ennek tudatában diskuráltam a témáról. Mi ebben a tévedésem? Az egyikünknek x bizonytalan, bizonyítatlan dolog a véleménye, másikunknak meg y bizonytalan, bizonyítatlan dolog. Mi ezzel neked a problémát? Én sose gondolom a magam véleményét felsőbbrendűnek vagy tévedhetetlennek. Egyszerűen csak az én szubjektív véleményemnek. Te képzeled bele, hogy én mennyire fenn hordhatom az orromat, és te vetíted bele, hogy én a véleményemet megkérdőjelezhetetlen tutinak gondolom. Ez nincs így.

www.HunnyF1.com

(#8977) Nowhereman válasza Oliverda (#8972) üzenetére


Nowhereman
őstag

"Valójában a stílusoddal elég messze állsz az értékrendem szerinti "nő" fogalmától"
- Oli, te ugye nem tudod, milyen egy civakodás utáni békülőhety3gés?

Utánam a kondenzcsik!

(#8978) venember83


venember83
nagyúr

(#8979) aesir válasza venember83 (#8978) üzenetére


aesir
veterán

Neked van igazad, meg persze Mike-nak:)

Boldog nőnapot hunny!

Van saját életem...

(#8980) proof88


proof88
addikt

múltkor szóba jött a RedBullon a 4 kipufogó cső, elvileg ez is szabályozva van: "Egy új technikai regula pedig kimondja, hogy a kipufogórendszereknek csak két kimenetük lehet"

(#8981) JJános


JJános
addikt

A rönyó elégedett lenne a 10. belüli befejezett versennyel.
[link]

2007-05-06 óta itt!

(#8982) P00By válasza proof88 (#8980) üzenetére


P00By
nagyúr

A felső nyílás sztem a motorhűtésének a kivezetése.

(#8983) [CS]Blade2 válasza P00By (#8982) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

A felső kettő csak matrica.

(#8984) P00By válasza [CS]Blade2 (#8983) üzenetére


P00By
nagyúr

[link]
Nem arra gondoltam, hanem itt a kipufogó felett, de rosszul emlékeztem :)

(#8985) hunnylander válasza P00By (#8982) üzenetére


hunnylander
őstag

Az is, hűtőnyílás. Csak két kipufogónyílás van a Red Bullon is.

www.HunnyF1.com

(#8986) P00By válasza hunnylander (#8985) üzenetére


P00By
nagyúr

Áh, szóval több funkciós az a lik :D
Akkor tényleg valószínűsíthetőleg a hűtőlevegő egy részét ott vezetik ki?

(#8987) TESCO-Zsömle válasza P00By (#8986) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Csúnya vége lenne, ha a forró kipufogógázt rávezetnék a gumira... Ha nem is menet közben, de álló helyzetben elolvadna az a lágy keverék...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#8989) madstunt


madstunt
addikt

nekem ez új hogy hunny nő :))

(#8990) Oliverda válasza madstunt (#8989) üzenetére


Oliverda
félisten

Szerintem neki is. :DDD

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#8991) hunnylander válasza madstunt (#8989) üzenetére


hunnylander
őstag

Nem vagyok se nő, se meleg. Aesir csak 'poénkodott' a káromra, mert nem szívleli a konzervatív értékrendemet a női nemről.

www.HunnyF1.com

(#8992) P00By válasza TESCO-Zsömle (#8987) üzenetére


P00By
nagyúr

Ezt már kitárgyaltuk egyszer nem? :F
Nincsen közel a gumikhoz, csak ebből a szögből tűnik úgy.

[ Szerkesztve ]

(#8993) hunnylander válasza P00By (#8986) üzenetére


hunnylander
őstag

Az 'az is'-t úgy értettem, hogy igen, az, aminek gondolod. Ott megy ki a bevezetett hűtőlevegő nagyrésze, ami hűtötte a motort, olajat, üzemanyagot, elektronikát és mindent, amit hűteni kellett. Persze ott már forró levegőként távozik és 'meghajtja' a diffúzort is.

A kipufogónyílások is a diffúzor meghajtásának kedveznek, a gumiabroncsokat nem veszélyeztetik, csak az oldalnézet becsapós, de bentebb vannak.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#8994) P00By válasza hunnylander (#8993) üzenetére


P00By
nagyúr

;) :R

(#8995) aesir válasza hunnylander (#8991) üzenetére


aesir
veterán

Természetesen ez is feltételezés, amit kész tényként tálalsz.

Szóval kb ennyit érsz, meg a véleményed is.

Van saját életem...

(#8996) !Overdose! válasza kerjani (#8956) üzenetére


!Overdose!
őstag

Tavaly én nyertem. A beígért ajándékok persze elmaradtak.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#8997) proof88 válasza !Overdose! (#8996) üzenetére


proof88
addikt

:((

(#8998) kerjani válasza !Overdose! (#8996) üzenetére


kerjani
aktív tag

Áhhá, szóval te voltál az :D
Nekem nem volt problémám a nyereményekkel. Tavaly az egyik fordulót megnyertem, kaptam valami F1 relikvia vásárlási utalványt.
Anno még akkor lettem dobogós, amikor még nem voltak nyeremények, csak egy oklevelet kaptam.

A siker 2 alapszabálya: 1. soha ne mondj el mindent, amit tudsz! ...

(#8999) !Overdose! válasza proof88 (#8997) üzenetére


!Overdose!
őstag

Én is mérges voltam. Tavaly előtt, ha jól emlékszem 50k HUF-os vásárlási utalványt nyert a GP Shop-ba az első helyezett. Már ki is néztem magamnak, hogy mit veszek. A felháborító, hogy válaszra sem méltattak, amikor kértem a nyereményem. Ha jók az infóim, akkor a második és a harmadik helyezettet sem.

[ Szerkesztve ]

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#9000) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

A Red Bull Racing nem hivatalos kerékcsere rekordja 1,8 másodperc. A csapatvezető, Christian Horner a Mirrornak elmondta: "Két másodperc alá szorítottuk a boxkiállást. Minden villámgyorsan megy."

Ez igaz lehet?

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.