Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44201) #56474624 válasza #65755648 (#44191) üzenetére


#56474624
törölt tag

Elvakultakkal kár leállni vitázni.
A tények ezek:
[link]
A mi lett volna ha senkit nem érdekel, ugyanis sokféle verzió van. Mi különbség van abban, hogy valaki év elején, közben, vagy a legvégén hibázik? Semmi. Raikkönen is hibázott abban a 2007-es évben eleget, Hamilton is, Alonso is. Massa is. A végén Kimié lett a legtöbb pont. Ez számít. Mindenki a másik hibájából nyer. Vagy a csapatéból, vagy a pilótáéból, de mindenki ezt teszi.

A legfontosabb az, hogy a Ferrari élt a lehetőséggel, és megnyerte a VB-t 2007-ben, ahelyett hogy elvesztették volna azt. Ráadásul semmi jelét nem látni, hogy a szóban forgó Brazil futamon Massa amúgy kenterbe verte volna Kimit. Ha az a helyzet lett volna, ami 1999-ben Schumacher és Irvine között volt a Maláj Nagydíjon (ahol jól látszott a köridőkből, hogy Irvine-nak esélye sem lett volna MS ellen), akkor jogos lenne felemlegetni. Így azonban csak annyit látunk, hogy a Ferrari "megoldotta okosba", és nem eresztette össze a két pilótáját. Ugyanezt bármely másik csapat megtette volna.

(#44202) boogie84 válasza szab.tam (#44199) üzenetére


boogie84
veterán

HD-ben már fent van.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#44203) decibel válasza #70869248 (#44198) üzenetére


decibel
aktív tag

Merzsókat 5-6-7-ik hely környékére várom. Versenyen lassúak. :(

"you are a monkey poo-poo"

(#44204) kukinyo válasza Peat;) (#44192) üzenetére


kukinyo
addikt

Szerintem Webbert még kemény gumin is lerajtolja.Mint tudjuk Webbonak nem a rajt az erőssége.

(#44197) proof88: Scumi rajtját nem is kétlem.De a gumikat hamar megeszi.

[ Szerkesztve ]

(#44205) szab.tam válasza proof88 (#44200) üzenetére


szab.tam
nagyúr

pedig néztem, de nem vettem észre. :R

(#44202) boogie84
tökéletes dvb-t vételem van, és sokkal simább, élvezhetőbb, mint a letöltés.
minden sportközvtítésnél iszonyúan bericeg kameramozgásnál. kicsit hasonlatos a 24p vs 60hz jelenséghez, de sokkal rosszabb. pl. a foci vb letöltésről élvezhetetlen volt. pedig dxva, hz pontosan be volt lőve...
így a sportot inkább direkt tv adásról nézem hd-ben szívesebben. (ha van rá mód.)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#44206) TESCO-Zsömle válasza #70869248 (#44198) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én megelőlegezem az öregnek a dobogót, de bármi lehet... Ha itt nem, akkor majd Monzában. ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#44207) DemonDani


DemonDani
addikt

Na nemtom volt e már, de Schumi azt mta, hogy versenyre van beállitva a kocsi, lehet talán nem a pontokért kell majd harcolni? Mert a legutobbi run siralmas volt

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#44208) -Mike- válasza DemonDani (#44207) üzenetére


-Mike-
addikt

Mindenkinek a versenyre van beállítva, hisz' holnap hozzányúlás nélkül kell a mai kocsit használni.

(#44209) DemonDani válasza -Mike- (#44208) üzenetére


DemonDani
addikt

:P
Schumi nyilatkozata

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#44210) boogie84 válasza DemonDani (#44209) üzenetére


boogie84
veterán

Ez jó! :DDD

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#44211) -Mike-


-Mike-
addikt

(#44212) TESCO-Zsömle válasza -Mike- (#44211) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

És ez is jó.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#44213) szab.tam válasza -Mike- (#44208) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ez előttem mindig magas volt, hogyan is lehet betartatni.
(kb, mint a bevallásra és a pénztárgépek "fekete dobozára" építeni az adózást...)
ok, biztos kitalálták rá az ellenőrzési protokollt, de valahogy akkor is fura.

(#44151) emre
na ez az. kicsit messi, ronaldo effektus. amikor lőnek 3 gólt, az már uncsi és sablonos. amikor nem megy úgy nekik, akkor rögtön izgalmasabb a meccs...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#44214) DemonDani


DemonDani
addikt

Button & Hamilton nyilatkozatai
Vettel kamu szagú, már csak azért is, hogy akkor Webber miért nem ment keményen?

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#44215) emre válasza szeva000 (#44194) üzenetére


emre
veterán

Szerintem meg Button most sem a pole-t akarta megszerezni. :U :N

Valamiért a 2-ik hely jobb lesz itt is.
És nem csodálkoznék ha Schumi is lerajtolná Hamiltont. Majd Hamilton nagy igyekezetében kiütné az előretörő Vettelt. :DDD

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#44216) proof88 válasza szab.tam (#44213) üzenetére


proof88
addikt

(#44217) JJános


JJános
addikt

Hamilton hamar eleszi a gumiját, Vettel spórol, és a végére hagyja a lágyat, ha 10 kör lesz hátra. Sumi hozza a VB szintet végre. Gombos lesz az élen.

Tehát: Button, Vettel, Sumacher.

2007-05-06 óta itt!

(#44218) -Mike- válasza JJános (#44217) üzenetére


-Mike-
addikt

Ha MSC Rosberg szintű startot hoz holnap, akkor a Mclareneket állva hagyva még az első kanyar előtt az élre áll. Mindezek ellenére Buttont raknám én is az első helyre, mégpedig a nagyon gyors gumikopás miatt amire mindenki panaszkodott eddig.

(#44219) szab.tam válasza proof88 (#44216) üzenetére


szab.tam
nagyúr

najó.... :D :R

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#44220) DemonDani


DemonDani
addikt

Az esővel viszont senki nem számol :U ha leesik az áldás akkor mind1 lesz minden taktikának és beállításnak

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#44221) Qru válasza DemonDani (#44220) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Akkor Sumi nyer ha esni fog.

#nincsbennetarcsi

(#44222) giigz válasza -Mike- (#44218) üzenetére


giigz
veterán

Olyan van, hogy MSC szintű start, viszont olyan nincs, hogy Rosberg szintű start.

Egyébként szerintem, és legnagyobb bánatomra Schumacher holnap nem lesz benne az első 5-6-ban.

(#44223) emre válasza Qru (#44221) üzenetére


emre
veterán

Vagy Vettel :D

Valaki még emlékszik a Toro-Rosso-ban mit művelt anno? [link]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#44224) boogie84 válasza emre (#44223) üzenetére


boogie84
veterán

Jaja, mindenki csak nézett! Ott indult el igazán a gyerek! :)

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#44225) kukinyo


kukinyo
addikt

Szvsz az első hatos:

Vettel
Button
Shumi
Webber
Hamilton
Kimi

(#44226) shteer válasza Qru (#44221) üzenetére


shteer
titán

de ha esős-felszáradós lesz, akkor button ;]

..szerintem jónak tűnik

(#44227) VD


VD
őstag

Vagy szakadó esős rajtrácson ülős várakozós lesz! ;]

(#44228) szab.tam válasza VD (#44227) üzenetére


szab.tam
nagyúr

tavaly volt ilyen. jó izgalmas volt...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#44230) VD válasza szab.tam (#44228) üzenetére


VD
őstag

Már akinek!
Én spec berúgtam közben mint az állat! Úgy nem volt rossz!

[ Szerkesztve ]

(#44231) McCartman válasza boogie84 (#44224) üzenetére


McCartman
senior tag

Akkor foglalták imába a nevét a Ferrari drukkerek mikor ugyanabban az évben , az esőben bénázó Hamiltont megelőzve Massa malmára hajtotta pár kör erejéig a VB címet.
Vettelt a Ferrariba verzéktől volt hangos a fórum abban az időben , aztán mi lett belőle. :D

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#44232) csucsbicep


csucsbicep
nagyúr

Lesz az időmérőről ismétlés? Lemaradtam a nyilatkozatokról.

(#44233) proof88 válasza csucsbicep (#44232) üzenetére


proof88
addikt

(#44234) Oliverda


Oliverda
félisten

Vettel az időmérő után nem volt teljesen elégedett, de azért látszott rajta, hogy jobban sikerült, mint várta. Ami a lényeg:

- azért választotta a keményebb keveréket, mert a közepesen nem tetszett az autó balansza.
- szerinte kopásban is elég közel van egymáshoz a két gumi.
- megtankolva mindig sokkal jobban vezethető az autó.
- Webber is gondolkodott a keményebben, de a Q1-ben kétszer volt kint, és meg akarta tartani a harmadik új kemény garnitúrát a versenyre.
- sokat javítottak az autón tegnap óta, de Webbert is meglepte, hogy ilyen közel voltak ma.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#44235) csucsbicep válasza proof88 (#44233) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

De jó, hogy benne van az óraátállítás, mert tökre elfelejtettem.

(#44236) JJános


JJános
addikt

Érdekes összehasonlítást adott ki ma a Pirelli a keverékek egymáshoz viszonyított lágyságával kapcsolatban. A tavaly óta változatlan szuperlágy gumit 100%-nak tekintve az alábbiak szerint változtattak idénre:

2011
Lágy - 125%
Kemény - 170%

2012
Lágy - 110%
Közepes - 125%
Kemény - 131%

Vagyis a tavalyi lágy keverék pontosan az idei közepesnek felel meg!

(by: Wéber Gábor - facebook.)

2007-05-06 óta itt!

(#44237) MPowerPH


MPowerPH
félisten

"A Ferrari elismerte, hogy a pohár már félig tele van"

Szerintem már bőven túl is folyt... Csodára nem kell várni, teszttilalom miatt meg pláne nem. Ez a VB már most elment. És egy Ferrari szintű csapatnak nem a pontszerzés kell legyen az elsődleges cél, hanem a VB cím elhódítása. Elég szomorú, hogy idáig jutottak...

Don't Tread On Me

(#44238) bobsys


bobsys
addikt

MTV adja online a versenyt? Vagy mas csatorna?

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#44239) Dr. Romano válasza bobsys (#44238) üzenetére


Dr. Romano
veterán

itt

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#44240) Motion_Blur válasza MPowerPH (#44237) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Alonsonak el kéne jönni onnan, aztán mehetnek a süllyesztőbe :R

[link] - Ő a Bende Adrienn? Mert ha igen, akkor hamar "el fog kelni" a Paddockban, sokáig nem fog már anyagot gyűjteni. Mondjuk attól függ milyen anyagra van szüksége :U :D

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#44241) bobsys válasza Dr. Romano (#44239) üzenetére


bobsys
addikt

koszonom

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#44242) Oliverda válasza Motion_Blur (#44240) üzenetére


Oliverda
félisten

Hova menne onnan?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#44243) Motion_Blur válasza Oliverda (#44242) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ha Schumi visszavonul mondjuk a helyére. De az is lehet ha idén megint kikap Hamilton Buttontól és Hami megy a Mercibe akkor Alonso szerintem simán mehet a McLarenbe is Button mellé.

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#44244) Peat;) válasza Motion_Blur (#44240) üzenetére


Peat;)
veterán

Nincs jobb hely, pénz ott van, háttér ott van, simán előfordulhat hogy egyik évben összefaragnak egy jó autót.
Ő is így gondolja, mert nagyon szépeket nyilatkozik... ;] szerintem neki az lenne az érdeke hogy minél inkább leégjen idén a ferrari hogy elinduljanak a szükséges személyi, hatalmi cserék. Vagy tényleg tud valamit hogy ennyire optimista, de ez a több mint 10 km/h sebességkülönbség vicc, drs-el lesz az 25 is. (mondjuk ebből a szempontból csoda hogy ilyen gyors az autó, mert egyenesben lassú, lassú kanyarokban szar, gyors kanyarokban csúszik le az ívről, tehát kb egy még pirosabb marussia, mégis ott van a 10 között...érthetetlen :F )

(#44245) Oliverda válasza Motion_Blur (#44243) üzenetére


Oliverda
félisten

A McLarenhez szerintem már biztosan nem fog visszamenni. A Mercedes pedig nem tudná kifizetni neki azt amit kérne.

Pár havonta amúgy is elmondja, hogy ilyen jól még sosem érezte magát sehol és ilyen jó még sosem volt.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#44246) Motion_Blur válasza Peat;) (#44244) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Oké hogy 9. lett, de már a közvetlenül előtte lévő pilóta is 1mp-re van tőle.

Versenytempóban talán tud zárkózni, de szerintem versenyen is előtte lesz a 4 élcsapat 8 pilótája. Illetve Kimi nem... sajnálom hogy Kimi valszeg megint forgalomban fog autózni az első etapban, még ha előzget is, az eleje úgy el fog menni 20mp-re mint a huzat..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#44247) Qorthral


Qorthral
őstag

El vagyunk kényeztetve, a holnapi verseny még teljesen száraz időjárás mellett is nagyon izgalmas lesz. Sosem voltam Schumacher fan, de most drukkolok neki, biztos nagyon szeretne ismét az interjúszobába fáradni, de ezúttal egy versenyt követően ;) Meg is érdemelné, szenzációs, hogy 43 éves korában is bírja ezt a nagyon kemény terhelést!
Ami az első hely sorsát illeti, Hamilton vezetést tippelek az első körökre, de a végéig valószínűleg megeszi Button, mivel Ő meg a gumikat eszi meg... A Lotusok versenytempója is érdekes lesz, vajon kiegészülhet-e a győzelemért folytatott küzdelem velük és a Mercikkel? Remélem Perez tartja a szép rajthelyét, bár pl Kimivel a háta mögött ez elég reménytelen lesz.

Tipp:

Száraz futamra:
1. Button
2. Hamilton
3. Vettel
4. MSC
5. Webber
6. Raikkönen
7. Alonso

Esőben:
1. Vettel
2. MSC
3. Hamilton
4. Button

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#44248) Sundesz válasza Motion_Blur (#44246) üzenetére


Sundesz
őstag

Szerintem ezt csinálja majd Kimi: [link] Az idei Ferrari kb. a 2009-es Renault szintjén van, sajnos.

Hörcsög Powa'

(#44249) Peat;) válasza Motion_Blur (#44246) üzenetére


Peat;)
veterán

A pole meg 1,3mp-re, úgy hogy neki nem ment a Kers-e. Tehát közelebb van az élmezőnyhöz mint tavaly, csak az élmezőny most 8 autó. :D (1. Hami 1:36.2, 8. Rosberg 1:36.6 :Y )

(#44250) giigz válasza Oliverda (#44234) üzenetére


giigz
veterán

Schumacher és Vettel között 14 km/h az nem gyenge! :Y

A Merci miért ennyire a végsebességre koncentrál? Tavaly ez már nagyon nem jött be, kanyarokban letolták őket... Ha egy kicsit jobban a tapadásra állítanák be a kocsit, az nem gyorsabb köridőt eredményezne? Vagy nem tudom már ezt az egészet, csak furcsán nagy a végsebesség, a kanyarokban meg semmi tapadás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.