Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44301) Misi 007 válasza boogie84 (#44296) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Dani mindig is ilyen volt szóval ezen már nem lepődöm meg.
Úgy látom azt azért elmagyarázta neki Gabi hogy a győztes replay körébe nem illik beleugatni.

(#44302) Chosen válasza Misi 007 (#44301) üzenetére


Chosen
addikt

"győztes replay körébe nem illik beleugatni."

Nem akarok megint Sky-ozni, de ott a győztes kört is végig közvetítik és valahogy mégis érdekes, nem csak töltelékszavakkal dumáljak tele. Ez most nem feltétlenül jobb/rosszabb dolog, csak érdekesség.

[ Szerkesztve ]

(#44303) Motion_Blur válasza kukinyo (#44300) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Én élőben SkySports-on nézem, délután szoktam letölteni az M1-es változatot. Talán ha csak az M1-et nézném nem lenne kontraszt. Csak arra nincs lehetőségem. Szerencsére.

(#44302) TheChos3nOne: igen.. Danesz úgy közvetíti az F1-et mintha golfot nézne..

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#44304) barnam_ válasza Motion_Blur (#44297) üzenetére


barnam_
nagyúr

Egyetértek kukinyo-val, akik itt folyton panaszkodnak a közvetítésekre, azoknak semmi sem lenne elég jó. El kell menni az MTV-hez, hátha adnak lehetőséget... mert ugye a tv elől könnyű okoskodni...

Nekem személy szerint tetszik az új közvetítés, fényévekre van a retek klub szintjétől. Elismerem, Mezei sem tökéletes, de azért van ott a Wéber, hogy kijavítsa. Amit még értékelek, hogy látszik rajta hogy akar fejlődni.

(#44305) hodostamas válasza barnam_ (#44304) üzenetére


hodostamas
addikt

pont a fejlodni akaras miatt szimpatikus mezei.
tavaly vegig bbcn neztem, de most orulok hogy magyarul tehetem, es azert jo dolgok is elhangzanak benne.
idovel mezei is tobb szakmaisagot fog tudni hozzaadni, es nem lesz itt semmi gond..

[ Szerkesztve ]

(#44306) kukinyo válasza Motion_Blur (#44303) üzenetére


kukinyo
addikt

A SkySports jó választás, jó minőség.Ajánlom mindenkinek.
Bár hozzáteszem hogy én a magyar közvetítést nézem.

[ Szerkesztve ]

(#44307) McCartman válasza Motion_Blur (#44303) üzenetére


McCartman
senior tag

megnézed másodjára magyarul is? :U

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#44308) werszomjas


werszomjas
őstag

Holnap el ne felejtsétek az óraátállítást :) Mert lemaradtok az elejéről :K

üdv

(#44309) rocket válasza werszomjas (#44308) üzenetére


rocket
nagyúr

Elore kell allitani az orat, ha elfelejtenek 1 oraval korabban ott ulnenek a TV elott :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#44310) raczger válasza rocket (#44309) üzenetére


raczger
őstag

Nem, mert úgy látják, hogy 10kor lesz a közvetítés, tehát ha a régi óra szerint 10re vannak ott a TV előtt akkor már 11 óra lesz és kicsit lekésik a rajtot:)

Egyébként egy sörbe fogadok valakivel, hogy legalább egy ember be fog írni a topikba, hogy az óraátállítás miatt lekéste a rajtot:D

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#44311) werszomjas válasza rocket (#44309) üzenetére


werszomjas
őstag

Sztem nem.

2ről 3-ra kell állítani, ergo, 10:00kor kezdődik a futam, ha nem állítod át az órát, 11:00kor ülsz le a TV elé.

szerk: Hopp megelőztek

[ Szerkesztve ]

üdv

(#44312) Motion_Blur válasza hodostamas (#44305) üzenetére


Motion_Blur
félisten

A fejlödést kezdhetné azzal hogy megtanulja helyesen kiejteni a csapatok nevét (Ferári pl..), én úgy gondolom hogy aki F1-et közvetít, az legyen olyan elhivatott hogy az élete részévé váljon ez az egész. Ne csak lózungok, közhelyek legyenek, amivel a szakmai tudás hiányát próbálja palástolni. Ettöl függetlenül örülök hogy a többség elégedett, mert összességében tényleg elörelépés történt ;)

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#44313) boogie84 válasza Motion_Blur (#44297) üzenetére


boogie84
veterán

Az a helyzet h ha Szabó Robi és Wéber Gábor közvetítené a futamot akkor két vagy több hülye ülne az itthoni stúdióban. Bár azt épp h lekakálnám, de a futam legalább normális lenne!

Ki volt a langyos gyerek most Robi mellett? "Nekem ő szimpatikus, de ő is... Szorítsunk együtt... "
Mi ez a szöveg???

(#44300) kukinyo: Nem tudom neked van e valami olyan tevékenységed, amit csak tv-ben tudsz nézni mert az életben még csak meg sem közelíted és azt szarul konferálják fel...
Hogy esik az neked? Értem amit mondasz, de ha elcseszik az élményed, akkor állj hozzá pozitívan a dologhoz. Én nem tudok, mert szarul érzem magam.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#44314) rocket válasza raczger (#44310) üzenetére


rocket
nagyúr

Igaz, hulye vagyok, mert az MTV addigra mar atallitja az orat :B

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#44315) C0d3r válasza Qru (#44102) üzenetére


C0d3r
addikt

Erről nem biztos hogy Ők tehetnek, szerintem elég rendesen megvan kötve a kezük. Írtam nekik hasonló dologgal kapcsolatban, ezt a választ kaptam:
"minden Forma-1 -es videót le kellett szednünk az oldalról, még azokat a promókat is, amelyek régebbi felvételeket tartalmaztak.
A mi oldalainkra semmilyen formában nem kerül ki Forma-1 -es videó, sem közvetítés, sem VOD nem lesz.”

(#44316) #56474624 válasza Motion_Blur (#44312) üzenetére


#56474624
törölt tag

A ferrarit mondjuk eleve úgy kéne ejteni, hogy a második tagon legyen a hangsúly. A magyar mindig az elsőre teszi a hangsúlyt, az olasz meg általában az utolsó előttire.

(#44317) kukinyo válasza boogie84 (#44313) üzenetére


kukinyo
addikt

Mint írtam többnyire én is a magyar tv-n nézem.De mivel hogy ott nincs választás, elfogadom azt ami van.Ezek szerint mást nem tudsz csinálni.De akit érdekel a F1, az úgy is van olyan tájékozott hogy átsiklik a butaságokon vagy ha nem akkor mute gomb.Annak hogy a fél topik arról szól hogy ki milyen sz@rul közvetít nem sok értelmét látom.Inkább arról kellene társalognunk hogy idén Shuminak össze jön e valami komolyabb eredmény, ha igen, miért, ha nem, miért.Mert ahogy nézem, lehet az bárki, bármilyen drukker, a szíve mélyén csak szorít neki egy kicsit.

[ Szerkesztve ]

(#44318) Integra


Integra
titán

hánykor kezd a futam?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#44319) válasza Integra (#44318) üzenetére



addikt

Mai idő szerint 9-kor. Holnapi szerint 10-kor.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#44320) Integra válasza (#44319) üzenetére


Integra
titán

thx, akkor ideje lesz lefeküdni :D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#44321) szab.tam válasza boogie84 (#44313) üzenetére


szab.tam
nagyúr

akkor szóljál a paliknak, hogy jöjjön vissza.....

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#44322) attisx válasza boogie84 (#44313) üzenetére


attisx
addikt

"Ki volt a langyos gyerek most Robi mellett?"

Gyulay Zsolt - Olimpiai bajnok kajakozó, jelenleg a Hungaroring Sport Zrt. elnök-vezérigazgatója...

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#44323) boogie84 válasza szab.tam (#44321) üzenetére


boogie84
veterán

Á köszi, nem. Nekem semmi sem jó.

(#44322) attisx: Még egy olyan ember akinek semmi köze a motorsporthoz, csak oda került igazgatónak. Hurrá.

Nekem semmi sem jó ezek szerint , tényleg. :U

(#44317) kukinyo: Közvetítéssel kapcsolatban természetesen igazad van, nem azt írtam h nincs, hanem azt h nem tetszik. Ezért van a fórum, mivel ez is valamilyen szinten idetartozó téma, még ha nem is közvetlen F1.
Másrészt a Schumis eset h milyen a teljesítménye az meg főleg ide vágó.

(#44324) -Mike-: Inkább vagyok olyan h számít amit csinálok, nézek, érzek, mint olyan aki beletörődik! ;) Hívhatod aminek csak akarod. (talán a vízöntő csillagjegy)

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#44324) -Mike- válasza boogie84 (#44323) üzenetére


-Mike-
addikt

Tipikus magyar vagy, nem kell szégyenkezned emiatt. ;)

(#44325) badd


badd
tag

Időjárás a wundergorund.com radarja szerint:
1 órája még rendesen esett, aztán most már süt a nap(vagyis már szakadozik a felhőzet), és egyenlőre úgy tűnik, hogy sztem egy picit hosszabb ideig sütni is fog, de délról meg keletről is jönnek még azért felhők, szóval azok a futam közben még ideérhetnek. Hangsúlyozom, csak szerintem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#44326) szeva000 válasza -Mike- (#44324) üzenetére


szeva000
addikt

Én ezt vissza is fordítanám picit...Olyan emberek ülnek hatalmon ebben az országban,akik dilettánsok...Sajna ez nagyrészt így van minden területen.
Na,jó...Én csak a Gyulaival nem voltam tegnap megelégedve...Amúgy minden mással igen.Ő ért a kajakhoz,ezt nem is vitatom,sőőőt a legnagyobb versenyzők egyike volt.Le a kalappal előtte.
Node...inkább várjuk a kettős meki győzelmet ;]
Igaz Alonsot tettem meg a fogadáson,mert 23X-os szorzója volt:D....Adtam esélyt az időjárásnak és így neki is:D

[ Szerkesztve ]

(#44327) 7600 GS


7600 GS
addikt

(#44328) Oliverda válasza szeva000 (#44326) üzenetére


Oliverda
félisten

Elég egyértelmű, hogy Gyulai miért kerülhetett oda, de ez a téma már tabu itt a fórumon, ergo ne is boncolgassuk tovább.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#44329) Fortissimus


Fortissimus
őstag

sky sports f1 stream-ek:
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

kb. mind ugyanolyan minoseg

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#44330) TOM-202


TOM-202
senior tag

Kezdődik a közvetítés. Mindenkinek jó szórakozást és jó szurkolást! :)

(#44331) DemonDani


DemonDani
addikt

friss kép a maláj égről :d

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#44332) szeva000 válasza DemonDani (#44331) üzenetére


szeva000
addikt

Ha ebből nem jön eső,akkor semmiből :D

(#44333) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Jó reggelt! Mindenkinek jó szurkolást és kellemes időtöltést kívánok! :)

Gyerünk Sumi! :R

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#44334) Zodicus válasza szeva000 (#44332) üzenetére


Zodicus
senior tag

Lehet, hogy az a felhő már megy és nem jön :U

(#44335) Oliverda válasza Zodicus (#44334) üzenetére


Oliverda
félisten

Jön, de remélem, hogy a rajt még száraz lesz.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#44336) badd válasza Zodicus (#44334) üzenetére


badd
tag

én is arra voksolok hogy megy, de még megfordulhat a szélirány.

(#44337) DemonDani válasza Zodicus (#44334) üzenetére


DemonDani
addikt

akkor meg már esett :DDD

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#44338) MPowerPH válasza SpongyaBob (#44333) üzenetére


MPowerPH
félisten

Hajrá Schumi. :)

Don't Tread On Me

(#44339) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Ömlik az eső! :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#44341) Integra


Integra
titán

lol, és tényleg sikerült felkelnem futamra :)

démon hill, hogy megőszült, nagyon komoly... de rohadjon meg, semmit nem öregedett, tuti valami csúcs ránckrémmel keni magát... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#44342) Oliverda válasza Motion_Blur (#44339) üzenetére


Oliverda
félisten

A pálya egyik részén.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#44343) csucsbicep


csucsbicep
nagyúr

MS-nek egy kalappal.

(#44344) darál0w


darál0w
Jómunkásember

reggelt, jo szurkolast:)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#44345) Superman


Superman
nagyúr

Aki picit jobb minőséget szeretne és nem idegenkedik a német nyelvtől. ORF1 és német RTL. :)

[link]

(#44346) Zodicus válasza Oliverda (#44342) üzenetére


Zodicus
senior tag

Ez a legjobb az egészben :C

(#44347) TOM-202


TOM-202
senior tag

Akkor lehet hogy esős verseny lesz? :D

(#44348) laszlo168 válasza Superman (#44345) üzenetére


laszlo168
senior tag

m1 HD már elég jó minőség :)

(#44349) leslieke válasza TOM-202 (#44347) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Úgy néz ki! Jó lesz ez! :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#44350) dangerzone


dangerzone
addikt

Esőőőő ! :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.