Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24451) Motion_Blur válasza (#24450) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Top Gun style shots :DDD

A többi tényleg jó! :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#24452) -Mike- válasza (#24450) üzenetére


-Mike-
addikt

A végére annyira belejöttem, hogy azt hittem az interjú is hang nélkül lesz. :D

(#24453)



addikt

csak úgy

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#24454) hunnylander válasza Pompi (#24444) üzenetére


hunnylander
őstag

Ez mind szép és jó és ezért lehet is kedvelni a Red Bull-t, de ettől még nem lesznek sem autógyártók, sem nagy múltú tradicionális F1 csapat. Ez volt a megjegyzés lényege, amit szokás szerint túlreagált a média, mert kell az olvasottság.

Viszont azt se felejtsük el, hogy nem jótékonykodásból nyomatják az ilyen sportok támogatását, hanem a célcsoport elérése miatt, mert azt a több százezer hektoliter folyadékot el akarják adni, amely folyadéknak nagyon jó arányú a gyártási költség / eladási ár aránya. Egy Ferrari vagy McLaren sportautó megtervezése és megépítése sokkal nagyobb vesződség és kevesebb is rajta a haszon (költség/profit arányában), mint a vegyi-adalékolt csapvíz jó pénzért való vesztegetésével.

Igen, a Ferrarinak és a McLarennek is jó reklám az F1, de ők nem pusztán ezért vannak az F1-ben, ha törik, ha szakad. A Ferrari egy autómárka, amely a versenyzésből él és a versenyzésért él, McLaren dettó, autógyártással és anélkül is. És azért egy sportautó gyártó, amely egyidejűleg vagy hamarabb kezdett el versenyezni, mint közúti autókat gyártani, egyelőre még rangosabbnak számít, mint az, hogy egy hatalmas összegeket profitáló energiaital-gyártó hol forgatja vissza a haszon egy részét a termék további népszerűsítésére.

A Red Bullnak megvan a maga helye ebben a sportban és nem is panaszkodhatnak a népszerűséget és a sikert illetően sem, de ezt senki nem is vitatta el tőlük.

De tudnék neked mondani két 'brand-et', amely 3 csapatot takar (mert az egyiknél össze van vonva a dolog) és ezzel már el is árulhattam, hogy melyik az egyik brand, akik nem voltak olyan kedvesek, nagylelkűek és segítőkészek, hogy segítsenek abban, hogy a kommerciális érdekeiket előmozdítsam.

Az egyik a Virgin Racing, a másik meg a Red Bull Racing/Scuderia Toro Rosso.

A Ferrari, McLaren, Williams, Mercedes, Renault és az összes többi csapat az első és egyetlen kérelemre pozitívan reagált. Még a Ferrari is, akikről először úgy tűnt, hogy figyelembe sem vettek, de nem így volt, csak be voltak havazva és időbe telt.

Az RBR még a jó szándékú bugreportom-ra sem reagált, ami független attól, hogy adnak e médiahozzáférést vagy sem. Van egy-két bug az egyik regisztrációs rendszerükben, amit saját érdekükben is ki kellene javítaniuk.

www.HunnyF1.com

(#24455) proof88


proof88
addikt

Most nem nagyon látok tippversenyeket. Eddig volt az F1Híreken, de amióta megtörtént a változás, se ott, se F1GP-n nem látok tippversenyt. F1világ.hu-n van, azt tudom. Na meg az F1liga.hu, de az nem tippverseny.

A PH!-s F1top10 tippelős oldalnak nem lesz folytatása? :F

(#24456) Nowhereman válasza (#24453) üzenetére


Nowhereman
őstag

micsoda mázlijuk van, hogy náluk az egyik "egyenlő" se gondolta, hogy neki alanyi jogon jár az ideális ív...

Utánam a kondenzcsik!

(#24457) Cube576 válasza P00By (#24050) üzenetére


Cube576
tag

Én a McLarenre nagyon kíváncsi leszek idén, hogy az elszúrt tesztek után mire lesznek képesek. Hogy ez csak "altatás volt" és majd odapörkölnek élesbe, vagy tényleg balfékek voltak ennyire... :D

The truth is out there...

(#24458) Nowhereman válasza hunnylander (#24454) üzenetére


Nowhereman
őstag

A Red Bull istálló egy marketing. És mint minden marketing azon alapul, hogy hülyére vegyék a népeket. Az egy dolog, hogy egy Franc Tost - ki mellet birós is egy szeplőtlen gentlemanusz - irányítása mellett adják elő a fair csapat imázsát, de az, hogy a Ferrari egyszeri esetét - akiknél az év elején tisztán hagyták kialakulni a sorrendet, míg őnáluk egy percig se bírták félretenni a kiskedvenc és mostohagyerek felállást - arra használták fel, hogy a pirosokra irányítsák a kivételezős témára hajtó hiénákat - nos ez kissé túl gusztustalan húzás volt...
A Red Bull istálló marketingfogás, és nem is eredménytelenül veszi hülyére a népeket.

[ Szerkesztve ]

Utánam a kondenzcsik!

(#24459) Nowhereman válasza Cube576 (#24457) üzenetére


Nowhereman
őstag

A legjobb esetben is csak egy lassú évközbeni feltámadás lehet, mint tavaly előtt. A korlátolt tesztidő eldobása nem ér senki épp eszűnek annyit hogy altathasson...

Utánam a kondenzcsik!

(#24460) AMD Power válasza Cube576 (#24457) üzenetére


AMD Power
titán

Ennyire nem szúrhatták el.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#24461) Cube576 válasza Nowhereman (#24459) üzenetére


Cube576
tag

Ez igaz, de szerintem van már a nagy csapatoknál a mérnököknek annyi rutinjuk és tudásuk, hogy kevesebből is látják, merre felé kell elindulni az autóval.
SAjnos én is azt tippelem, hogy majd a szezon közepe felé felzárkózbak, csak lehet már késő lesz, hogy versenybe legyenek a VB címért, mind egyéni, mind pedig csapat szinten.

The truth is out there...

(#24462) hunnylander


hunnylander
őstag

Alan, Carl, Lyons, Dias, Nicklaus, Alexandrovich, Goncalves, Rafael, Mendoza, Escudero, Johannes, Kumar

Csak, hogy képben legyünk; hivatalos rövidítések, teljes nevek, számok és színkiosztások.

www.HunnyF1.com

(#24463) darál0w


darál0w
Jómunkásember

hmm...most nézem hétvégén már kezdünk is. ;]

a szezon vége ota abszolut nem figyeltem az eseményeket, és nem is olvasok el semmit, így a hétvégi műsor meglepetéseket fog nekem tartalmazni :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#24464) dangerzone válasza kpal (#24401) üzenetére


dangerzone
addikt

Szegény, ronda volt már akkor is. :D

(#24465) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Közérdekű közlemény:

Most vasárnap, 2011.03.27-én hajnalban 2:00 órakor 3:00 órára kell átállítani az órákat, azaz egy órával kevesebbet tudunk aludni.

Nehogy valaki emiatt bukja az első 40 kört! :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#24466) P00By válasza Motion_Blur (#24465) üzenetére


P00By
nagyúr

[link] ;]

AMD Power: Nálam is. Tv, Rádió nuku :D

[ Szerkesztve ]

(#24467) AMD Power válasza Motion_Blur (#24465) üzenetére


AMD Power
titán

Én csak délután fogom megnézni.... Addig hír zárlat lesz...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#24468) darál0w válasza Motion_Blur (#24465) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

van még rajtad kívül vki, aki ezt nem tudta? :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#24469) proof88


proof88
addikt

Ausztráliában 1 helyen lehet majd használni az állítható hátsó szárnyat, ez pedig a célegyenes. Az utolsó előtti előtti kanyarnál jelzi a rendszer, ha a pilóta jogosult az állítható szárny használatára, ehhez 1 mp-en belül kell követnie az előtte lévő autót. Ha jogosult, akkor az utolsó kanyarban kezdheti meg a hátsó szárny laposabbra állítását.

link

az előzni igyekvő versenyzők pedig 867 méteren keresztül élvezhetik majd a nagyobb leszorítóerőt generáló szárnyállás előnyeit - ez gondolom úgy akart lenni hogy a kisebb légellenállást generáló szárnyállás előnyeit ... :U

(#24470) shteer válasza AMD Power (#24467) üzenetére


shteer
titán

megírjük priviben az eredményt? ;]

..szerintem jónak tűnik

(#24471) Oliverda válasza proof88 (#24469) üzenetére


Oliverda
félisten

Egy helyen? Ennek így nem sok értelme van. Kapásból be lehetett volna még tenni két padlógázos részt ezen a pályán. :U

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#24472) MZsoltee válasza Oliverda (#24471) üzenetére


MZsoltee
veterán

Két helyen lenne értelme az egyik a célegyenes a másik pedig a 11-es kanyar előtt az "S" kanyar után. Nincs is több gyors része a pályának a 12-13-as kanyar közötti részt kivéve.

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#24473) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Röviden: Vettel elnevezte az új autóját :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#24474) AMD Power válasza shteer (#24470) üzenetére


AMD Power
titán

Ok... :))

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#24475) Oliverda


Oliverda
félisten

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#24476) Nowhereman válasza Motion_Blur (#24473) üzenetére


Nowhereman
őstag

meg is lepődtem volna, ha nem megint szexuális jellegű jelzőt a lánynév mellé...

Utánam a kondenzcsik!

(#24477) kpal


kpal
veterán

F1 az RTL Híradóban !

(#24478) P00By válasza Oliverda (#24475) üzenetére


P00By
nagyúr

Nagyon szimpatikus ez a csávó :(

(#24479) darál0w válasza kpal (#24477) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

bele is futottam véletlenül...pedig nem akartam...

amit megtudtam, h sokkal több kerékcsere lesz :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#24480) Motion_Blur válasza P00By (#24478) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ugye? :D

7 és fél óra múlva edzés :C

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#24481) P00By válasza Motion_Blur (#24480) üzenetére


P00By
nagyúr

30 év börtön minimum :D

(#24482) kpal válasza darál0w (#24479) üzenetére


kpal
veterán

végre már nem csak a vv lesz ami leköt :)

(#24483) sviba válasza Oliverda (#24449) üzenetére


sviba
tag

Ezután a Benetton meg sem tudta közelíteni korábbi sikereit. Schumacher 1992-ben, Monacóban 2000. március 16-án a csapatot 120 millió USD-ért megvásárolta a Renault."

? :F valami nem jó

[ Szerkesztve ]

A nyuszika megy az erdőbe, és egyszer csak leesik...

(#24484) darál0w válasza P00By (#24481) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

vagy lesz belőle 3 kör hátrány. :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#24485) Oliverda válasza sviba (#24483) üzenetére


Oliverda
félisten

A "Schumacher 1992-ben," részt vedd ki onnan. Amúgy ott a forrás alatta a linken.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#24486) Sanya595


Sanya595
senior tag

Lehet már tudni,hogy lesz-e lehetöség online nézni az edzéseket?

(#24487) cyberkind válasza Sanya595 (#24486) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha jól tudom a német RTL, mindent ad élőben, de nem biztos ! :B

Paranormal Cocktivity

(#24488) Motion_Blur válasza Sanya595 (#24486) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Itt van pár link [link]

Fél3kor kiderül hogy működik-e valamelyik :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#24489) Sanya595 válasza Motion_Blur (#24488) üzenetére


Sanya595
senior tag

Nagyon szépen köszönöm. :R

(#24490)



addikt

Utolsó figyelmeztetés!

Aki szeretne a szezon közben játszani is és részt venni forma1-es fantasy ligában, az itt regisztráljon és csatlakozzon a PH!antasy F1 ligához.

A játék PH-s topicja itt van, további tudnivalók pedig az első hszben.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#24491) Motion_Blur válasza (#24490) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Már megijedtem hogy moderátori kinevezést kaptál :D

PH!antasy F1 :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#24492) Tomeee80


Tomeee80
csendes tag

http://overdrive.web4.hu/cikk/film-a-legendas-senna-eleterol

Kiváncsian várom milyen lehet, elvileg családi videókat is raknak bele,és persze a futamaiból is lesznek felvételek. Reméljük hozzá méltó emlék lesz a film is.

(#24493) Fortissimus válasza Motion_Blur (#24488) üzenetére


Fortissimus
őstag

ha azok nem mukodnenek ezeken tuti lehet majd nezni:
http://www.eplsite.com/
http://www.vipstand.me/sports/motosport.html

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#24494) Oliverda válasza P00By (#24478) üzenetére


Oliverda
félisten

Akkor ez a videó neked született. :D

Motion_Blur: Én is felkészültem pár "linkkel". :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#24495) SG3rg0 válasza Oliverda (#24494) üzenetére


SG3rg0
őstag

Ezek hol érhetőek el ebben a formában?

(#24496) Oliverda válasza SG3rg0 (#24495) üzenetére


Oliverda
félisten

Műholdon. :)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#24497) SG3rg0 válasza Oliverda (#24496) üzenetére


SG3rg0
őstag

Értem :D Már azt hittem.....

(#24498) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Newey és a Ferrari [link] :))
Remélem egyszer oda is megy dolgozni mondjuk 55-60éves kora között. :U

(#24499) cyberkind válasza SzalaiG (#24498) üzenetére


cyberkind
félisten

Pedig nem tudja mit hagy ki ! :N

Paranormal Cocktivity

(#24500) hunnylander


hunnylander
őstag

Én a hajnali fél hármas szabadedzést kihagyom, szégyen nem szégyen. :D

www.HunnyF1.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.