Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23801) Neoteric válasza Motion_Blur (#23797) üzenetére


Neoteric
addikt

Nincs info arról, h esetleg megint lesz Osztrák GP a közeljövőben?

PSN: ne0teric_sAN

(#23802) Motion_Blur válasza Neoteric (#23801) üzenetére


Motion_Blur
félisten

A stájer politika sok fáradozás után elérte, hogy a pályát újra üzembe helyezzék és emellett az autóipar számára is tesztpályát biztosítsanak. Partnerként ismét a Red Bull, illetve a KTM, VW és Magna cégek merültek fel. Az új pálya építésének kezdetét 2007-re tervezték. A Volkswagen végleges kiszállásával krízis merült fel és mára már csak egy kis esély van a projekt realizálására.

A 2008. február 4-ei ülésén a befektetők arra az eredményre jutottak, hogy a projekt ebben a formájában nem kivitelezhető. Amikor az egyik osztrák újság áprilisi címlapjára tűzte, hogy a pálya újra megnyílik, a motorsportok szerelmesei fellélegezhettek.

forrás: wiki

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#23803) SzalaiG válasza Motion_Blur (#23799) üzenetére


SzalaiG
addikt

Ez volt az igazi F1: Schumi-Ferrari. :R
Most is ez kéne. :U

(#23804) Oliverda


Oliverda
félisten

Bemutatták a Williams új festését

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#23805) munky válasza Motion_Blur (#23797) üzenetére


munky
őstag

De rossz így látni. :S

[ Szerkesztve ]

(#23806) quby válasza munky (#23805) üzenetére


quby
őstag

Tényleg egyből 940501 jutott eszembe.... :(

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#23807) MPowerPH válasza Motion_Blur (#23797) üzenetére


MPowerPH
félisten

:W :W :W

Számomra az eddigi tesztekből az jött le, hogy idén a Mercedes megint egy kalap k@ki lesz, az RBR hozza a kötelezőt, a Meki egyenlőre kicsit gyengus, és nem túl megbízható. Ami a Ferrari -t illeti, szerintem az idei favorit lehet, legalábbis a szezon elején biztosan ott lesznek. Piszok gyors az autójuk, és elég megbízhatónak tűnik.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#23808) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Pillanatnyi fogyasztáskorlát lesz a turbómotorokra
Kis infó az új motorokról.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#23809) Oliverda


Oliverda
félisten

anno 2004:

IreN!CuS:

"White amiatt nem aggódik, hogy az új motorok hangja kevésbé lesz vonzó, mint a mostaniaké - szerinte a versenymotorkerékpárokéra fog hasonlítani."

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#23810) Thom! válasza IreN!CuS (#23808) üzenetére


Thom!
veterán

egyre zöldebb egyre lassabb egyre szarabb

(#23811) hunnylander válasza quby (#23806) üzenetére


hunnylander
őstag

'De rossz így látni az A1 Ring-et.'

A Rothmans-festés nem csak Sennával kapcsolatos, hanem a Williams legutolsó legsikeresebb érájával is.

De ez csak hasonlít rá. Az előző évi festésnél mindenképpen érdekesebb.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#23812) Oliverda válasza hunnylander (#23811) üzenetére


Oliverda
félisten

Szerintem ezt teljesen másra írta, ha megnézed a history-t.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#23813) hunnylander válasza Oliverda (#23812) üzenetére


hunnylander
őstag

Egyről beszélünk (nem?), pont azt néztem, hogy a 'de rossz így látni' hozzászólás az A1 Ring-támára ment, de a sorrendje miatt valakinek úgy tűnt, hogy Senna halálára vonatkozott a Williams új retró festésével kapcsolatosan a 'de rossz így látni'.

De, hogy valami originál ON is legyen. Írtam egy kis 'lélekerősítőt' a McLarennel kapcsolatosan; McLaren-hisztéria. Mondjuk jelentősége technikailag nem sok van, de nem is az volt a cél, hanem az ember csak sorrendbe rak tipográfiai karaktereket oszt', ha szerencséje van akkor kiderül belőle, hogy mit gondol a témáról. :D

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#23814) Oliverda válasza hunnylander (#23813) üzenetére


Oliverda
félisten

A Williams-ről nincsenek még nagyobb felbontású képek? Szvsz kicsit elcseszték ez a bemutatót ezzel a félhomályos beállítással, illetve azzal, hogy nem tettek közzé normálisabb stúdióképeket.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#23815) hunnylander válasza Oliverda (#23814) üzenetére


hunnylander
őstag

Ezt itt nézted már?

Ez a maximum, közel 5000 pixel szélességgel, semmit nem degradáltam vele, nem tömörítettem újra, nem kicsinyítettem.

Licsit alulexponált képek, való igaz, de talán stílusilag így akarta a fotós, az autót ugyis ismerjük már formailag. Pályán szerintem azért ez egy szép autó lesz, ha valakinek így nem tetszene.

www.HunnyF1.com

(#23816) Oliverda válasza hunnylander (#23815) üzenetére


Oliverda
félisten

:R

A pályán napsütésben szerintem is jobban fog festeni mint ebben a sötét szobában.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#23817) hunnylander válasza Oliverda (#23816) üzenetére


hunnylander
őstag

Ez az autó emlékeztet a pörölycápára. :D

Szóval már van Kacsacsőrű (Mercedes), Rénszarvas (McMoose, McLaren), Pörölycápa (Williams)... :))

www.HunnyF1.com

(#23818) Oliverda válasza hunnylander (#23817) üzenetére


Oliverda
félisten

Ige, az orr oldallapjai kicsit hajaznak a 2004-es modellre.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#23819) hunnylander válasza Oliverda (#23818) üzenetére


hunnylander
őstag

Egyébként meg az rendezvény Sam Michael technikai értekezése után átvedlett gasztronómiai találkozóvá. Rengeteg ételfotót publikáltak, szinte többet, mint az autóról.

Meg Maldonado és Maldonado (merthogy Rubens nem volt jelen), Maldonado overállban, Maldonado öltönyben, Maldonado itt, Maldonado ott.

Maldonado a gengszter, közvetlenül pénzbehajtás előtt. :DDD

www.HunnyF1.com

(#23820) Oliverda válasza hunnylander (#23819) üzenetére


Oliverda
félisten

25 és máris idősebbnek néz ki mint a csapattársa...haja sem sokkal több van.:DDD

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#23821) válasza hunnylander (#23819) üzenetére



addikt

Lol, tényleg úgy néz ki, mint aki pályát tévesztett. :D

Nekem amúgy nagyon szimpatikus a McLaren hozzállása, hogy próbálkoznak újdonságokkal, igaz én könnyen beszélek, mivel nem drukkolok nekik, így nem fáj ha éppen mellényúlnak.:) De nem gondolom, hogy lassúak lesznek, bár az benne van a pakliban, hogy az első 5-6 futamon le lesznek maradva, amíg összeállnak a dolgok.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#23822) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Vettel vs. Hamilton 2005-ből :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#23823) P00By válasza Oliverda (#23820) üzenetére


P00By
nagyúr

25?! :Y :D

(#23824) !Overdose! válasza Motion_Blur (#23822) üzenetére


!Overdose!
őstag

Hamilton hülyét csinált Vettelből az utolsó körben... :R

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#23825) D.Orion válasza !Overdose! (#23824) üzenetére


D.Orion
veterán

:((( Tisztán látszik, hogy egész futam alatt gyorsabb volt Hamilton. Jobb volt az autó tapadása és az összes kigyorsításnál jobban betapadt Hamilton gépe. Úgyhogy tényleg nagyon ügyes volt Hamilton, hogy ennyi idő után meg tudta előzni Vettel-t.

Bírom az ilyen elvakult kommenteket, nézd már meg egy kicsit nem FAN szemszögből, hanem technikai oldalról...

(#23826) adelante


adelante
csendes tag

Nagyon várom az idei futamokat, sok mindenre kíváncsi vagyok.
Egyrészt, szerintem Vettel megnyerte volna a tavalyi idényt sokkal előbb, ha a szerencse csak egy kicsit jobban mellette áll.
Mert nagyon sokszor kiesett már gyakorlatilag az első körben.
Aztán ott van Schumacher, akinek szintén jobb lehet az idei szezon. A tavalyi év a gyakorlásé volt és a visszaszokásé. Bízom benne, hogy lesz eredménye. Mondjuk, ha érezné, hogy nem, akkor szerintem valamilyen kifogással, de már kiszállt volna. Szóval nagyon remélem, hogy jó idénye lesz és megszorongatja a többieket.
Nekem a 2010-es év egyik legszebb és legtaktikusabb pillanata volt, amikor a monacói nagydíjon a safety car után előzött. Igaz, megbüntették - hozzáteszem a semmiért -, de senkinek még csak eszébe sem jutott az a manőver.

(#23827) IreN!CuS válasza D.Orion (#23825) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Bírom az ilyen elvakult kommenteket :U

Motion_Blur: keményet ment mindkettő,jó volt nézni :K

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#23828) MPowerPH válasza Motion_Blur (#23822) üzenetére


MPowerPH
félisten

Azt szépen megforgatta. :D Hát igen, Hamilton már akkor sem volt gyenge.

Mielőtt valaki leugatna, én utálom a McLaren -t, és így Hamilton sem a kedvencem. Vettel ebben a mostani mezőnyben is maximum a 3. helyen áll.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#23829) D.Orion válasza IreN!CuS (#23827) üzenetére


D.Orion
veterán

:)) Kérdezd már meg tőlem, hogy drukkolok-e bármelyik pilótának kettőjük közül. :))

Szvsz úgy mellélőttél, hogy a torpedó nevű játékban, nem hogy a csatateret, de az asztalt se találtad volna el. :))

[ Szerkesztve ]

(#23830) Oliverda


Oliverda
félisten

Frankl András: Mindig is utáltam Bahreint

:K

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#23831) sekli


sekli
addikt

videó a Mclaren szimulátoráról

[ Szerkesztve ]

(#23832) IreN!CuS válasza D.Orion (#23829) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Szvsz meg kár lökni itt a nagyívű dumát,te ugyan úgy elvakult szöveget toltál Hamiltonról ennyit erről

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#23833) oxox


oxox
addikt

hogy visszatalaljak...

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#23834) IreN!CuS válasza oxox (#23833) üzenetére


IreN!CuS
őstag

kedvencek :U

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#23835) oxox válasza IreN!CuS (#23834) üzenetére


oxox
addikt

latom kotekedo kedvedben vagy...maskor majd beteszek egy olyan hozzaszolast mint a #20425-osod volt, vagy a #20507-esed...stb....(emlithetnek tobbet is)..."IGEEEEEEN" :DDD

Elnezesedert esedezem, hogy a topic oldalt nem volt mar a legutobb latogatottjaim kozott, es, hogy lassan beindul a szezon gondolom csatlakozok/figyelem majd :U
vagy csak szimplan belekotok valakibe...ha kikerul a listabol...jo?! :F

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#23836) IreN!CuS válasza oxox (#23835) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Sokkal egyszerűbb leírni ezt "hogy visszatalaljak..."mint berakni kedvencek közé? :U Tőlem aztán minden topicba beírhatod ezt "hogy visszatalaljak..." mástól is megfogod kapni.Tipikus nem írom ki mentalitás,hogy nem elismered,hogy valamit rosszul csináltál nem jössz és kötekszel ezer éves hsz-kel grat színvonal megint üti a padlót:R

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#23837) oxox válasza IreN!CuS (#23836) üzenetére


oxox
addikt

koszonom, hogy kioktatsz a forumhasznalatrol... Megis mit csinaltam rosszul, betettem offba egy hozzaszolast, ami lehetett volna annyi is, hogy sajnalom kubicat???? Es mielott felszivod magad, Te kezdtel el osztani....

Megis mi kozod, hogy nekem mi van a kedvencek kozott? (van ott eleg, ezert nem gyarapitom tovabb), es nem... eddig meg nem szolt senki egy rossz szot sem, mikor nagyritkan (eddig talan 3x fordult elo) valahova beirtam egy ilyen commentet (megnezheted, ha jol emlekszem valamelyik filmes topicnal volt utoljara....csak Te trolkodtal eddig...es a hozzaszolasod meg az enyemnel is szanalmasabb, mert a piszkalodason kivul meg annyi ertelme sem volt mint az enyemnek...ha nem keresned a nyilt konfrontaciot akkor kuldtel volna egy privatot...de a trollok mar csak ilyenek....

.....igen megneztem a hozzaszolasaidat, ha mar beszol valaki szeretem tudni, hogy joggal teszi-e...de amig olyan hozzaszolasasid vannak, hogy "iggggggeeeeeeeeen", meg "megint iggeeeeeeeennnnn" meg idiota smiley-ok....addig jobb ha csendben maradsz es nem osztod a lapot, gondolom mas sem ugatott be, hogy minek irogatsz baromsagokat....reszemrol lezarva...de ha akarod folytasd privatba

Mindenkitol sorry az offert, de nem szeretem ha valaki nyilvanosan oszt.

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#23838) IreN!CuS válasza oxox (#23837) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Nem ki oktatalak csak nem látom/tam értelmét,egy ilyen hsz-nek "hogy visszatalaljak..." és gondoltam szolok,hogy meglehet oldani másképpen is. Igen,miért nem írtad,hogy sajnálom Kubicát értelmesebb lett volna mint ez "hogy visszatalaljak..."?
Semmi közöm nincs és nem is érdekel,hogy mi van neked a kedvencek között és mi nem de nem hiszem,hogy pont egy nem fért már be oda.
Azon kívül,hogy verseny közben beírtam ezt "igeeeennnn" más is beírt 1-2 szavas dolgokat akárcsak te.Azt magyarázd meg a tiéd (hogy visszatalaljak...) miért jobb az enyémnél(IGENNN) mivel értelmesebb,mennyivel ér többet.Azért mert te írtad? :U

"Mindenkitol sorry az offert, de nem szeretem ha valaki nyilvanosan oszt." Ez aztán k@va nagy osztás volt,hogy annyit írtam "kedvencek" komolyan életed osztása lehetett,elnézést,hogy ekkora törést okoztam ezzel.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#23839) Oliverda


Oliverda
félisten

2011es sisakfestések

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#23840) Motion_Blur válasza Oliverda (#23839) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Kováé nagyon bejön :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#23841) !Overdose! válasza D.Orion (#23825) üzenetére


!Overdose!
őstag

Én, mint elvakult Hamilton fan. Érdekes felvetés, ugyanis nem igazán szívlelem. Ellenben a fentebb linkelt videó utolsó körében tapadás ide vagy oda csúnyán megetette Vettel-t. És ehhez több versenyintelligencia kellett, mint tapadás. Béke. ;)

[ Szerkesztve ]

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#23842) Motion_Blur válasza !Overdose! (#23841) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Hozzá kell tenni hogy Vettel itt volt vagy 18 éves... ebben a korban Hamiltonnak sokat jelentett még a +2 éve. Ennek ellenére nagyon profin tartotta maga mögött Hamit körökön át. Nagyon szép csata volt ;)

Aztán Vettel felnőtt és egy félnedves interlagosi pályán csúnyán megverte egy kb. 2mp-el lassabb autóval :K

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#23843) Oliverda válasza Motion_Blur (#23842) üzenetére


Oliverda
félisten

"Aztán Vettel felnőtt és egy félnedves interlagosi pályán csúnyán megverte egy kb. 2mp-el lassabb autóval"

Azért erős túlzásokba nem kéne esni, vagy mp helyett tízedet akartál írni?

Nem mellesleg Monza-ban nem hogy 2mp-vel lassabb, hanem inkább gyorsabb volt minden autónál a TR. :D

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#23844) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Ferrari FF bemutató

Official FF video :R

nincsenek szavak...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#23845) -Mike-


-Mike-
addikt

Jut eszembe, Zsolti bejelentett valamit is?

[ Szerkesztve ]

(#23846) Frenky89 válasza Motion_Blur (#23844) üzenetére


Frenky89
őstag

Nekem ez jutott eszembe.

(#23847) PazsitZ válasza Oliverda (#23843) üzenetére


PazsitZ
addikt

Hamiltonnak szerintem az jelentett sokat, hogy ő tud előzni.

- http://pazsitz.hu -

(#23848) Xirtam válasza Motion_Blur (#23844) üzenetére


Xirtam
veterán

Gyönyörű, kár is részletezni! :)

(#23849) AMD Power


AMD Power
titán

Ez de a komoly!!

A két nagy Kedvencem! :R

Anglia&Renault

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#23850) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

egy újabb f1live (részben) kamu hír [link]

érdemes elolvasni a hsz-okat, mennyi gyökér van akik egyből benyelik ezeket a fals infókat..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.