Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18151) hobizoli válasza Viktor77 (#18129) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Köszönjük :C

több drón kell ;P

(#18152) Viktor77 válasza hobizoli (#18151) üzenetére


Viktor77
titán

Igazán nagyon szívesen, nem tesz semmit.

Ja: :C

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#18153) #70869248 válasza ronaldo (#18149) üzenetére


#70869248
törölt tag

?! ...csak hogy mutassak egyet:
-youtube
..egy külső íves, ..az sem gyakori amit ma Hamilton csinált, de itt most egy Bmw teszi ezt egy McLaren-nel, és Heidfeld a 2× bajnok Alonso-val...
Vettel? én egy előzésére emlékszem, viszont őt már előzték le nem egyszer..

(#18154) hobizoli válasza Flashcash (#18137) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Az SC-na lampa vhol a 12.-13.-s kanyar kozt aludt csak ki, onnan mar csak egy a celegynesre fordito 180fokos, es eleg hamar ott van, 200m kb.
Mashol azert mar min felpalyanal lampa nelkul megy a SC, hogy fel lehessen keszulni arra hogy elhagyja a palyat

Gumi- es fekmelegitest meg szoktak csinalni, mindenki, annak meg kell hely, ha nem akarnak custom optikai tuningot
Ja mondjuk JPM nem szokott, vagy csak kicsit jol be volt tepve vmi hazai anyagtol, lasd pl MS vs JPM Monaco par eve

több drón kell ;P

(#18155) hobizoli válasza Viktor77 (#18152) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Nemtom mi bajod volt ezzel a ket kivalo magyar olimpikonnal... :DDD

több drón kell ;P

(#18156) Viktor77 válasza hobizoli (#18155) üzenetére


Viktor77
titán

De, tudod.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#18157) Flashcash válasza hobizoli (#18154) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Én a BBC műsorában néztem az utólag visszajátszott onboardját, azon annyi látszott, hogy a 13. kanyar bejáratától kezdve teljes sebességgel megy végig, kb. ott vehette észre, hogy mi van. Ha tényleg csak ott aludt el a SC lámpa, meg nem volt rádiója sem, akkor nem sok esélye volt lereagálni az eseményeket. Tapadni kellett volna......
---------
Jaja gondolom :)
Meg a stupid szó is elhangzott, amikor Jo Bauerrel egyeztetett, hogy mi történt.

[ Szerkesztve ]

(#18158) Integra válasza hobizoli (#18155) üzenetére


Integra
titán

lol:))

Viktor: értsd már picit a humort, mert azért valljuk be, van némi igazság abban amit mond :U

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#18159) ronaldo válasza #70869248 (#18153) üzenetére


ronaldo
őstag

Én nem az előzésekre gondoltam. Hanem hogy vettel tejfelesszájúként monzában a vízben olyat tudott, amivel az egész mezőnyt odaalázta, heidfeld meg sosem tudott igazán kiugrót, és szépen beleszürkült ebbe az egészbe.

Nem vagyok vettel-fan, róla sem derült még ki hogy "mire született", de az biztos, hogy heidfeld tipikus örökvesztes alkat. Egy ígéretes versenyzőként indult, középszerűként vonult vissza. Persze ha tavaly ő ül a brawn-ban button helyén, ő is 100%, hogy világbajnok lenne, de ilyen mákosztás minden 50 évben van.

(#18160) hobizoli válasza Flashcash (#18157) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Ott lehet, hogy elhangzott egy WTF? is, amikor latta a SC-t kivonulni jobbra :DDD

több drón kell ;P

(#18161) hobizoli válasza Viktor77 (#18156) üzenetére


hobizoli
nagyúr

A történelemkönyvekből nem tudnád őket kimoderálni? :DDD

több drón kell ;P

(#18162) #70869248 válasza ronaldo (#18159) üzenetére


#70869248
törölt tag

én inkább szürkének nevezném, mint örök vesztesnek. Tény hogy sok mindent csinálhatott volna jobban is, de okos versenyző és mellé gyors.
Vettel meg behúzta Monza-t, de Hamilton megfogta volna egy az egyben, mázlija volt Seb'-nek hogy az angol a 15. helyről rajtolt és végig kellett rágnia magát mindenki vízfüggönyén és autóján...

Vettel gyors, pont.
Ahogy mondani szoktál előzéseiről hasonló terjedelmű könyvet lehetne írni mint a nagy angol szeretőkről...

(#18163) Viktor77 válasza hobizoli (#18161) üzenetére


Viktor77
titán

Sokat fogsz még offolni? Ha problémád van, tudod melyik topicba írj.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#18164) rootkiller


rootkiller
őstag

Azért amikor mentek fel a dobogóra a versenyzők, akkor jó volt azt a sok szép magyar lányt látni, csak a ruhájuk nem tetszett nekem. Nah mind1, majd este viszik szobára őket a gazdag manyusok a partin - gondolom van utána valami ereszd el a hajam, ha meg nincs hát mennek valahová, vagy csinálnak maguknak. :DDD

Artengo TR 990 Pro

(#18165) P00By


P00By
nagyúr

Gusztustalanok ezek a "kupák" :((( :o

(#18166) TESCO-Zsömle válasza rootkiller (#18164) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Jahh... A sok Hoszt Esztert bebugyolálták ENIvaló sárga-fehér ruciba... De ha egyszer ez a szponzor színe... :B

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#18168) biker


biker
nagyúr

schumi 10rács bünti :U
korrekt

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#18169) shteer válasza P00By (#18167) üzenetére


shteer
titán

doboz, 4 kerék, meg egy lejtő - ez lesz a vége? :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#18170) Flashcash válasza P00By (#18167) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Jól tették hogy léptek, mert a mostani futamon már nagyon látható volt a különbség pl. a RedBull és a McLaren között. [link]

(#18171) ronaldo válasza Flashcash (#18170) üzenetére


ronaldo
őstag

Eszerint tavaly is lógatni kellett volna mindenkinek a vízbe a pisilőjét arra várva, hogy szabálytalanná nyílvánítják a brawnt? :) Mert látható volt, hogy sokkal jobb, mint a többi autó.

Abszolút nem vagyok RB párti, sőt, már unom őket kicsit, de ez a hivatkozási alap, hogy "már nagyon látható volt a különbség", mint betiltási indok, kicsit fura.

Nem tudni persze mennyire kardoskodott a színfalak mögött a mclaren a dolog mellett(ellen), mert többnyire brawn nyilatkozott inkább a szárnyakról, de vicces lenne pont azt a csapatot "sajnálni", aki az f-csatornával hozakodott elő.

[ Szerkesztve ]

(#18172) Male válasza ronaldo (#18171) üzenetére


Male
nagyúr

Várták is a diffúzorral, csak nem jött be, így másolhatták le...

Várható volt, ha jól alakul az RB-nek... túl messze vannak a mezőnytől, és hamar lefutna a VB, hát beavatkoznak.
Kéne már egy szabály, hogy év közben nem lehet módosítani a szabályzat ezen részein. (most jól kib@sznak velük, mert elvileg fejleszteni nem lehet két hétig, de utána sem lehet tesztelni, tehát élesben jöhetnek az új szárnyak, amik vagy működnek, vagy nem... gratulálok FIA ismét)

Kérdés, hogy a Ferrari ezzel hová fog visszaesni (mert az RB szerintem még így is simán az élen marad, max nem 1 másodpercre a mezőnytől, hanem félre...).

(#18173) andy83


andy83
aktív tag

Van már a neten vhol egy összefoglaló videó a futamról?

facebook.com/SzeretekMozizni

(#18174) AMD Power


AMD Power
titán

MS megérdemelte a büntit.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#18175) ronaldo válasza Male (#18172) üzenetére


ronaldo
őstag

De mennyire vannak messze a mezőnytől? 1 héttel ezelőtt a Ferrari orrmányon csapta mindkét RB-t, nem is kevéssel. Közel se 1mp volt persze az előnyük, de nyers tempóban kb. 3-4 tizeddel többet tudtak. Legalábbis Alonso.

Ez a fejlesztősdi bezárása meg tényleg elég naív ötlet, ahogy már írta valaki délután, a mclarennél is meg tudják oldani, hogy menjen a fejlesztés, az olaszokról nem is beszélve, hiszen ott mindig fejlesztenek valami sportautót, nem lesz nehéz pár apróságon dolgozni sunyiban.

Mondjuk ez a szabálymódosítás így vicces, mert hamar el kéne dönteni, hogy mégis mekkora lesz az új terhelés, mert mi van mondjuk, ha 500N helyett lesz 800N, aminél már pl. a mclaren meg a többi csapat szárnya is túlhajlik? Erre egy okos se gondol "odafenn"?

Szóval az illene jól az idei forgatókönybe, hogy 5 nappal Spa előtt döntik el, hogy minek is kell megfelelni.

(#18177) Andrew_31 válasza P00By (#18167) üzenetére


Andrew_31
Modder

Csak igy tovább, ezt is kibulizta a Mclaren.
Talán nekik is csinálni kellet volna nem hisztizni.
Remélem nem nyerik meg a VB.
Inkább az RB. Ott legalább autót tudnak építeni.
A Ferrari meg remélem igy megy tovább és ha sajna a VB.-t nem
is nyerik meg ,de legalább a Mclarentöl pontokat vesznek el.
Mindig is áskálodtak csak igy megy a VB. gyözelem.
Ha a Ferrarit nem szívatják simán az elején lennének.
Alonso elbukott egy pár dobogos helyet, aztán meg azt mondják hisztizik.

(#18178) Andrew_31 válasza Andrew_31 (#18177) üzenetére


Andrew_31
Modder

Arra kiváncsi lennék ha Ferrari megy be igy a boxba mit kapott volna érte.

(#18179) Male válasza Andrew_31 (#18178) üzenetére


Male
nagyúr

Semmit... többször előfordult már ilyen, nem emlékszem, hogy bárkit megbüntettek volna érte.

(#18180) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Ezt az F1-et nem lehet összehasonlítani a 10-15 évvel ezelőttivel. Ritka unalmas már.. :W

A mercedes meg szánalom a köbön.. :( Suminak nem volt ma szerencséje se.

Forrás: [link]
Ross Brawn csapatfőnök elmondta, a Mercedes számára mindenképp Rosberg boxkiállása jelentette a kulcsmomentumot, mert az mindkét pilóta versenyét tönkretette.

"Nico kiállásánál probléma adódott a jobb hátsó kerékkel, és az autóját úgy küldtük ki, hogy a kerékanya nem volt megfelelően rögzítve. Átfogóan elemezzük az incidenst, és elküldjük észrevételeinket az FIA-nak. Örülünk, hogy az elszabadult kerék nem okozott súlyosabb balesetet, és jókívánságainkat küldjük a Williams szerelőjének, aki sajnos megsérült."

"Michael kiállására öt másodperccel ezután került sor, és addig ott kellett rostokolnia, míg biztossá vált, hogy a problémát megoldottuk, és nem fordul újra elő. Ez rengeteg idejébe került, pont egy roppant kritikus időszakban, ezért hátracsúszott a mezőnyben" - fogalmazott Brawn.

Sumi vs Rubens.. [link]

Azért Rubens se semmi gondolom azért nem azt várta, hogy Sumi csak úgy hagyja.
Bár az öreg kicsit sok helyet hagyott, nem szabadott volna oda engedni Barichello-t.
De egyébként, ha hagyja elmenni rubens-t azért osztják, így legalább agresszív volt..

Ettől az évtől nem várok semmit, a jövő év csak jobb lehet ennél a Mercedes szempontjából..

[ Szerkesztve ]

(#18181) Nowhereman válasza Flashcash (#18145) üzenetére


Nowhereman
őstag

- hát tényleg nem jellemző, hogy vágnák a szabálykönyvet(pedig ennyi pénzért illene), de mondjuk Lajoskának Kínában egész jól jött, hogy belelapoztak...

- a benzinkútvontatás? Nos többször előfordult, hogy a nyalókás(és lámpás) tömlővel a tankon engedte el a versenyzőt, de legtöbbször a pilóta kapcsolt és néhány méteren belül megállt - mint ahogy a kerékcserés ráeresztéseknek is a kisebb részéből lesz olyan perec, mint a mai. Persze inkább a sikeres vontatásokra és csattanásokra emlékszik az ember, mint arra, hogy ki úszta meg.

Utánam a kondenzcsik!

(#18182) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Schumacher: Túl sok helyet hagytam neki

Igaza van ez nem elengedő verseny,hanem autoverseny.

(#18183) shteer válasza DeckardCain (#18180) üzenetére


shteer
titán

ez az év unalmas? akkor te a tv mellé nézel...

..szerintem jónak tűnik

(#18184) Nowhereman válasza ronaldo (#18149) üzenetére


Nowhereman
őstag

Tudod itt nem a port kell kavarni, hanem a pontokat kell beseperni. És tudod Heidfeld egész pályafutása során nem hibázott annyit, mint Vettel egy-egy szezonban.

Utánam a kondenzcsik!

(#18185) DeckardCain válasza ToBeY (#18182) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Rubens hallgason csak.. Ki is volt aki 2005 Monaco után is így rinyált.. :DDD
Mikor Sumi az utolsó körben előzte meg a 8dik helyről..

shteer: a 10-15 évvel ezelőtti versenyekhez képest igen.... Előzés hiánya.. utolsó 5-6 évben hozott hülye szabályok... Mi ez takarékossági verseny?...

[ Szerkesztve ]

(#18186) shteer válasza DeckardCain (#18185) üzenetére


shteer
titán

már idén több előzés volt mint az utóbbi 3 évben

persze ez egy sumi-fannak tökmind1 :)

..szerintem jónak tűnik

(#18187) shteer válasza DeckardCain (#18180) üzenetére


shteer
titán

a Sumi vs Rubens.. video elég furcsa volt első nézésre - miért van tükrözve? :)

..szerintem jónak tűnik

(#18188) pottyantós


pottyantós
aktív tag

Mégis megérte a Mclarennek a nyavalygás.. :F

!!!!Més que un Club Barcelona!!!

(#18189) rootkiller válasza P00By (#18165) üzenetére


rootkiller
őstag

nekem bejönnek

Amúgy ha valaki kap 10 helyes bűntit de az utolsó helyen végez akkor 5 sorral hátrébb indul az elért helyezésnél?

[ Szerkesztve ]

Artengo TR 990 Pro

(#18190) Andrew_31 válasza shteer (#18186) üzenetére


Andrew_31
Modder

Ilyet ne várjunk.:
[link]
:))

(#18191) DeckardCain válasza shteer (#18187) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Szerintem ebből a szögből jobban látszik, hogy nem volt ez olyan durva, de mindjárt kapok a fejemre. Lehet kövezni... :)

Nyilván picit elfoglult vagyok vele szemben, de hát elég régóta ő a kedvenc(1996)
Vannak piszkos huzásai, de a többieket se kell félteni.

(#18192) Nowhereman válasza #70869248 (#18162) üzenetére


Nowhereman
őstag

Igen Nick tragédiája az, hogy szürke. De nem a teljesítménye alapján - Vettel már az első futama előtt több HYPE-ot kapott, mint Nick eddig összesen. Lehet, hogy Heidfeld nem csinált volna pályacsúcsos pole-t, de nem cseszte volna el az újra-rajtot, és nem nézte volna tanácstalanul Lonzi hátsóját. Heidfeld ezzel az autóval és kivételezéssel VB. tudna lenni. És Vettel?

Utánam a kondenzcsik!

(#18193) shteer válasza DeckardCain (#18191) üzenetére


shteer
titán

igazából te vagy az egyetlen itt aki szerint nem volt durva :)

..szerintem jónak tűnik

(#18194) Nowhereman válasza DeckardCain (#18191) üzenetére


Nowhereman
őstag

Nos, szerintem meg Sumi se tetszelegjen a nagy gladiátor pózában, mert Brawnnal együtt ők honosították meg a boxutcában való előzést. Hogy idén meg több az előzés nagyrészt annak köszönhető, hogy a boxutcai egyenlet már nem olyan egyszerű - Brawn is rendre elrontja...

Utánam a kondenzcsik!

(#18195) qestion válasza DeckardCain (#18191) üzenetére


qestion
aktív tag

1:07 - 1:09 mit látsz?

a pálya

(#18196) dudika10 válasza qestion (#18195) üzenetére


dudika10
veterán

Én rendes igazi autóversenyt. Amitől az embernek az adrenalinszintje megmozdul.
Szerintem se volt durva.
1x váltott irányt és ez egy autóverseny. Mit kellett volna csinálnia? Indexelni és lehúzódni?

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#18197) hobizoli


hobizoli
nagyúr

"Another weapon in Senna's armory was his utter ruthlessness. He often used to put us in a position, that you were going to have an accident and he would leave it up to you to decide whether to have that accident or not. When he wanted to overtake, he'd go on the inside and put the car in a place... If you tried to take the corner, you're going to hit him. Yes. He would put you in a compromising position and leave you to make that decision. And if you didn't run into to him, psychologically you're buried and finished. He would then know that every time after that it showed your wheel, you'll jump out of the way. He was the toughest driver and the most ferocious driver to, protect his area or space."

Óóóóóó.... :P

Amugy meg azert ment be kozepre MS, hogy ne tudja ott kielozni, ezzel vedte a poziciot, ha kint marad bal oldalt akkor RB behuz kozepre es mar ove is a 10. hely. RB-nek sem kotelezo csak a teligazt ismernie, mert van fekje is neki. Szamos mas versenyen is csinalta mar ezt masik elol halado versenyo is, hogy behuz kozepre, aztan a mogotte levo altalaban inkabb kihagyja ezt a menovert, de RB inkabb faszagyerek volt, utana meg aszondja hőő, blekkfleg

Csak itt meg megy ez a szelektiv amnezia meg az ortodox sumaher utalat cimu forumozas, ha o csinalja azt 5 ev mulva is GPS ido szerint tudja korusban mindenki kantalni, de pl ha fernandinnyo nyalonzinnyokacskacska csinalta, akkor mar a multhetre sem emlexunk vissza :DDD

több drón kell ;P

(#18198) popp válasza DeckardCain (#18191) üzenetére


popp
tag

Ez pedig durva volt, és azt hiszem a büntetés is ezt erősíti. Mondom ezt annak ellenére, hogy én is eszméletlen schumi fan voltam a visszavonulásáig. Azóta már "józanul" szemlélem a versenyeket. :) Azt kell mondanom hiba volt visszatérnie, lehet azzal takarózni, hogy szar a merci, de Rosberg mégis sorra elveri, a hétvégén is "csak" 8 tizedet kapott az időmérőn. Jövőre pedig lehet a vb címről ábrándozni, de ha a merci 1 mp-el gyorsabb is lesz mindenkinél, a házi csatában akkor is alul fog szerintem maradni. De kívánom, hogy cáfoljon rám, viszont a realitások nem ezt mutatják. ;)

"A MOSFET-ek karakterisztikája olyan egyenes, hogy attól bármelyik elektroncső sírva fakadna. A csöveké viszont épp olyan mértékben görbe, ami az emberi fülnek kellemes."

(#18199) Szabesz válasza shteer (#18193) üzenetére


Szabesz
őstag

btw szerintem sem. Sőt, szépen komótosan indult meg jobbra, semmi kormányrángatás. Barrichello benézte, és majdnem bukott is. Erőszakos volt, mert tudta, hogy ha a másik oldalt választja, esélye sincs.

¯\_(ツ)_/¯

(#18200) Lauda


Lauda
félisten

Ezt a videot lattatok mar? Nem olvastam vissza egyaltalan, szoval ha volt, akkor bocsi. Ha nem volt, akkor nezzetek meg, erdemes. Rovidgatyas szerelok boxkiallasnal. :)) :Y Jo kis video a palya elkeszuleserol, elso nagydijrol. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.