Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4101) danilla


danilla
őstag

Megveszem a játékot, felteszem. Örülök a fejemnek, végre mehet a multi, erre nem csatlakozik egy szerverhez sem, mi a gond? Nem mennek a szerverek másnak se?

https://twitch.tv/ddplayzone

(#4102) @rglaaf válasza Lala6 (#4097) üzenetére


@rglaaf
veterán

Nálam megy de elég sokat kell várni mire össze hozza a playereket
danilla majd 3x annyi játékos van IW netem mint az első napokban lehet már egyre kevésbé birja

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#4103) henesa válasza Undoroid (#4092) üzenetére


henesa
aktív tag

Szia ! Nekem a ping miatt laggol sztem. Azóta nagyon durván nem fordult elő de ma nyomtam kb 8 kört abból négyben volt rendesen ez megint rossz nap volt :(((

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#4104) zolisx4


zolisx4
őstag

nekem sem indul steam:F

[ Szerkesztve ]

(#4105) jegenye77 válasza danilla (#4101) üzenetére


jegenye77
addikt

Most komolyan ez lesz?Kétnaponta leáll az egész fél napra! :W :W :W
ezévettemmegazelsőeredetijátékomat
lehet az utolsó is

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#4106) Polllen válasza Siiiiix (#4054) üzenetére


Polllen
nagyúr

És legalább hardware bant ad, hogy kicsit nehezebb legyen visszajönni a csicsenkónak?

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#4107) Polllen válasza zolisx4 (#4104) üzenetére


Polllen
nagyúr

Frissít vmit a kliensen...nyugi :)

ettől függetlenül fos a gém update...csak akkor alkalmazza, ha elindítom...akkor nem, ha arra nyomok, hogy FRISSÍTSD MÁR

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#4108) borat26


borat26
aktív tag

Sziasztok!

Megvettem a game-t, feltelepítettem, de multiban nem tudok csatlakozni egyetlen játékmódban sem.
Kikapcsolva minden netterhelő alkalmazás.
Pingek alapján végignézi, aztán egyéb játékot keres, de semmi.
Nane má hogy ezért vettem meg!!!!!!!!!!!!!

Valakinek valami ötlete?

VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ látom másnak se megy
Nem olvastam.

BOCSI!!!!!!!!!!!!

[ Szerkesztve ]

ASROCK B365 M Pro4 |Intel I5-9400F|Corsair Vengeance 2x8GB DDR4 2666 Kit|Gigabyte GTX 1070 Windforce 8GB OC |Thermaltake Element V3|Zalman ZM600 LXII|LG 29WN600

(#4109) Siiiiix válasza Polllen (#4106) üzenetére


Siiiiix
tag

nem mivel olyan hogy hardver ban nincs. Simán csak az egész accountot bannolja.

Azt hogy bevan halva az egész iw net köszönjétek a nyomorék cracked gyökereknek.

[ Szerkesztve ]

(#4110) Polllen válasza jegenye77 (#4093) üzenetére


Polllen
nagyúr

Engem jobban zavar, amikor vki assault rifle-vel lelő, miközben LMG-vel sorozom...hihetetlen...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#4111) jegenye77 válasza Polllen (#4110) üzenetére


jegenye77
addikt

Remélem javítanak majd azon hogy ne kelljen egy tárat beleengedni mire kinyiffan valaki.Vagy ebbe ne bízzak?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#4112) borat26 válasza @rglaaf (#4102) üzenetére


borat26
aktív tag

Na ezért lenne szükség dedicated server list-re.

ASROCK B365 M Pro4 |Intel I5-9400F|Corsair Vengeance 2x8GB DDR4 2666 Kit|Gigabyte GTX 1070 Windforce 8GB OC |Thermaltake Element V3|Zalman ZM600 LXII|LG 29WN600

(#4113) Polllen válasza Siiiiix (#4109) üzenetére


Polllen
nagyúr

Elszomorító...azokat akik feltörték az IWnetet különösebben nem fogja a földhöz vágni...

Ez kéne a sok csicsenkónak!!![link]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#4114) LamaCube válasza Siiiiix (#4109) üzenetére


LamaCube
addikt

Már ne is haragudj (tudom nem szólhatok bele,mert nem multizom),de köszönd az IW-nek és az új rendszerének az ő dolguk lett volna ezeket kiküszöbölni persze ezt kommunikálták,de mit hittek a crackerek hülyék és majd nem ezt csinálják???
Ezért nem kell beleugrani egyből a kútba...
És újra csak ismétlem önmagam -Gondolom neked sose volt tört játékod...-ne is válaszolj csak "kölrői" kérdés volt ;)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#4115) henesa


henesa
aktív tag

nekem jó !

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#4116) Gerisz


Gerisz
addikt

Ez a NAT strict, ez mi ez?
Tegnap óta van és bármit csinálok marad.
Mitől miért minek?
Eléggé idegesít.
Pedig semmi nem változott 10-e óta. Tegnapig simán ment minden.

(#4117) Axel pRo


Axel pRo
aktív tag

Nekem jó.. mindig csatlakozik mindig talál fél perc alatt játékot (pedig pannonos mobilnet)
szépen a find game-nél végig böngészi 150-pingig és ott talál mindig szervert és 3 csík a pingem és nem akadozom és le is lövöm az ellent nem azt látom a killcamba hogy fél órája lövöm ő meg sem érzi. (kopp-kopp-kopp) most így jó. :K

[ Szerkesztve ]

"Cogito ergo Sum."

(#4118) jegenye77


jegenye77
addikt

Most már jó újra! :C

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#4119) LamaCube válasza Axel pRo (#4117) üzenetére


LamaCube
addikt

Na 1 elégedett ember! :C
Ezek szerint megoldódott a tegnapi modem problémád??

Siiiix
:N Nem fognak ráunni hidd el...inkább az iw kiadja,hogy legyen dedikált szeró.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#4120) Siiiiix válasza LamaCube (#4114) üzenetére


Siiiiix
tag

de volt. És ez sajnos nem az iw hibája. Feltörhetetlen rendszer nincs. Itt csak macska-egér játékot lehet csinálni fél-egy évig aztán majd beleunnak a crackerek. Ez volt anno 1.6 ba is.

(#4121) danilla


danilla
őstag

Már megy, örülök is a fejemnek, már 4-es szintű vagyok, és nagyon megy :)) és pár magyarral is összefutottam már, de nem valami barátságosak :(

https://twitch.tv/ddplayzone

(#4122) Polllen válasza danilla (#4121) üzenetére


Polllen
nagyúr

Keresd Vikost meg engem...nagy friendly-k vagyunk :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#4123) Siiiiix válasza LamaCube (#4119) üzenetére


Siiiiix
tag

L4d ná is ráuntak végül :D

(#4124) danilla válasza Polllen (#4122) üzenetére


danilla
őstag

Rendben :R per pill egyikőtök sem játszik, sőt steamon sem vagytok bent.
Valamikor egy nagyobb társasággal lehetne egyet privát szerveren tolni. Ha valakiket érdekel ez a kezdeményezés, akkor beszéljünk megy egy időpontot, és akkor csinálok egy privát szervert, és meghívom azok oda akik (MW2 PH steam group-ból) jönni szeretnének. hm?

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#4125) Polllen válasza danilla (#4124) üzenetére


Polllen
nagyúr

Már pihenés van... :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#4126) Kanczy


Kanczy
veterán

Most vittem végig a single-t... nem tudok mit mondani, ez egyszerűen zseniális. Le a kalappal az Infinity Ward előtt, számomra a MW2 minden kétséget kizáróan az év játéka.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#4127) danilla válasza Polllen (#4125) üzenetére


danilla
őstag

Nekem eddig "munka" volt, most jön a megérdemelt, feszültséglevezetés (nekem ez a joga).

https://twitch.tv/ddplayzone

(#4128) Polllen válasza danilla (#4127) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nekem is meló volt, de toltuk 1-2 órát, holnap folyt köv...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#4129) D1Rect válasza Polllen (#4113) üzenetére


D1Rect
félisten

Azóta is megy a warez eredetin? :U

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#4130) danilla válasza D1Rect (#4129) üzenetére


danilla
őstag

Nem :U

https://twitch.tv/ddplayzone

(#4131) D1Rect válasza danilla (#4130) üzenetére


D1Rect
félisten

Mióta? Azóta se jöttek vissza a csíterek+werziósok?

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#4132) feka007


feka007
nagyúr

Pff ez a dupla smg rohadt vicces, pontosabban lő vele mint én egy fegyverrel.. :W

(#4133) danilla válasza D1Rect (#4131) üzenetére


danilla
őstag

Azt nem tudom, mert én ma kezdtem el játszani, vagyis nem ma, de ma vettem meg eredetibe. Tudtommal a werziósok nem tudnak feljönni, mert a crack amit kiadtak, csak a 2 percnyi játékot ad (így most nagyon sokan rínak pár forumba :DDD ). Egyebet nem tudok mondani kérem kapcsolja ki... Csalókról nem tudok nyilatkozni, és nem találkoztam egyel se a ma este folyamán.

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#4134) BandiHUN


BandiHUN
veterán

én is letoltam ma 5 headquarters pro-t egymás után,de 1.furamód már 50ms-es pinggel talált játékot,mint a villám,2.nem láttam én se semmi trükkös csávót,mindenki fűbe harapott,amikor kellett :DDD jelenleg lvl39-nél vagyok,de mostmár kicsit ki kellene tapasztalni,melyik módra kap az ember több xp-t/milyen challenge-eket érdemes a 10ezres jutalomért letudni,mert piszok messze a 70...és az ak a kedvencem volt annó :D a prestige még érdekli a fenét.egyébként viszont lvl-hackest többet is láttam,mert nem hinném,hogy BÁRKI jár már prestige-ben 70-nél... egyébként jellemző dologhogy akik klánoznak,azok a fegyók cuccait,szinezést némi egymás közötti hagyommagammal érik el,főleg a headshotokat,felmennek szépen privát szerverre,ffa,stb...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4135) sas1980 válasza danilla (#4133) üzenetére


sas1980
tag

Jó neked! :(

Én ma pl. olyannal aki egy szál késsel lekaszabolja az egész pályát de szó szerint, gyorsabb mint egy villám, ill. aki 3 emelet magasra ugrik stb.... akkor én mindig megtalálom az ilyeneket? szomorú :O

[ Szerkesztve ]

(#4136) BandiHUN


BandiHUN
veterán

egyébként pár dolog hiányzik nagyon...előszöris mekkora baromság,hogy a multi eredményei nem kaptak steames archivementet...tulajdonképp azértis hagyja az ember abba a challenge-ek csinálását,ha maxra ér,mert igy a fene nem látja.ok,hogy kapni bizonyos dolgokért emblémát,callsign-t,de pont azt meg sem lehet tudni,mit mivel értem el,és ami nincs meg,azt mivel lehet :W még egy vacak statot se mutat a steam,pedig hűde erre csinálták,a legócskább 8 dolcsis steam game is vezet statot és archivementeket... :(

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4137) D1Rect válasza sas1980 (#4135) üzenetére


D1Rect
félisten

Nincs vmi report player gomb?

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#4138) sas1980 válasza D1Rect (#4137) üzenetére


sas1980
tag

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#4139) Baloghjanos válasza sas1980 (#4138) üzenetére


Baloghjanos
tag

sziasztok nekem minden rendben van a mw2 vel csak egy bibi van vele ha friend listábol akarok csatlakozni a barátaimhoz elején kiirja iwnet connect unáta unable the join game seasson ez mittől lehet eredeti játék ?

"Hogy én mit akarok? A világot, fiacskám, a világot!"

(#4140) Gomez86 válasza Baloghjanos (#4139) üzenetére


Gomez86
őstag

Nem lehet hogy be van kapcsolva a tüzfala?
Ugyanolyan verzióval próbálkoztok?
Valamelyik werzios?

Ezek jutottak hirtelen eszembe...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#4141) keIdor


keIdor
titán

Kezd javulni a helyzet, egyre gyorsabban talál normális szervert! :C

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#4142) tomi_mod válasza Baloghjanos (#4139) üzenetére


tomi_mod
aktív tag

Korábban volt téma a NAT type ez lehet open vagy strict -ezt multiban és spec ops módban is kiírja. Ezen értéktől függ, hogy tudsz e JÓL kapcsolódni másokhoz és a központ felé, ha open akkor minden rendben, ha strict akkor tűzfal és/vagy router probléma van, működhet így is de korlátozva.

Ki kell nyitni bizonyos portokat tűzfalon és/vagy routeren, hogy normális legyen a kapcsolat, ezen portok adatait megtalálod a steam oldalán, de ha jól rémlik ezek lesznek
UDP 27000 -27030
TCP 27014 -27030
-nálam csak routeren kellett beállítani és nod32 tűzfalát meg kikapcsolni, utána jó lett.
A portforward.com oldalon megtalálod gyártó/modell szinten, hogy mit, hova kell beírni...

Ha nálad amúgy open az érték akkor lehet még az is, hogy a havernál strict, emiatt Ő nem tud kifelé kommunikálni és téged sem enged csatlakozni.

(#4143) F e Z o válasza sas1980 (#4135) üzenetére


F e Z o
veterán

T.Bull volt az? Marathon pro, Lightweight pro, Commnado pro volt neki beállitva, azért volt nagyon gyors, s mivel nem hc volt a szeró, ezért ide-oda cikázott, nehezen lehetett csak leszedni. Megcsináltam én is egy ilyen class-t, 4 hq party alatt kb 50-60-at késeltem.

#4141 : Már épp ideje volt, hogy kicsit gyorsuljon a rendszer.

Egyébként számomra meglepően sokan játszanak hétköznap reggel is a kontinensről és Oroszországból egyaránt.

H2O über alles!

(#4144) Svájcinéger válasza keIdor (#4141) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Hát nem tudom. Tegnap ismét katasztrófa volt a csatlakozás, legalábbis nálam. 2 óra hasznos játékidőből fél óra azzal telik, hogy próbálja beküzdeni magát valahova az ember. Aztán egy map után kivág. Ráadásul tegnap állandóan Karachira tolt be.
Megnézem amit tomi_mod írt, hátha bekever az outpost és a routerem valamennyire, mert most 8x neki kell futnom mire sikerül bejutnom valahova. Multizom már jónéhány éve, de még sohasem volt gondom egyikkel sem.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#4145) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Hello

Nekem lenne egy gondom

Feltetem a játékot fasza volt minden, játszottam királyul aztán kiirta a special ops nál hogy a NAT az nincs bekapcsolva, azaz strict a kapcsolat. Bementem a routernek a vezérlőjébe de bevolt kapcsolva az Upnp ami elvileg a hiba lett volna.És mivel ezt nemtudtam megcsinálni ezért letöröltem fullra a cod6 ot és megpróbálom ujrarakni de ezt írja ki: FAILD TO RUN INSTALL SCRIPT
Ez mi a tököm??????? :F :F :F:F:F:F:F:F:F
Letöröltem a steamet is hátha az a gond, de azse segített.

Valaki segítsen!! Sehogysem engedi ujrarakni a játékot, bármit csinálok.

(#4146) tomi_mod válasza Svájcinéger (#4144) üzenetére


tomi_mod
aktív tag

Dedikált szerver nélkül egyébként is gáz a történet, mert ha neked jól be van állítva, de másnak nem akkor egy jobb pinggel rendelkező -mondjuk meccs közbeni host migrálásnál, ha ő lesz host, simán "kidobhat" mindenkit!

Ha megnyugtat :DDD nálam is hasonló jelenségek vannak -open nat mellett. 5ből 2 sikeres csatlakozás, 70-es ping alatti rendszeres lag, hogy mást ne is említsek.

(#4147) tomi_mod válasza Black Dragon (#4145) üzenetére


tomi_mod
aktív tag

Kár volt emiatt leszedni!!!
Az upnp kevés előbb beírtam miket kell beállítani. és egy oldal is van ahol találsz leírást, hogy melyik routernél hova kell beírni a paramétereket.

A hibaüzeneted annyi, hogy nem tudja a steamet ráhúzni a gépedre a cod telepítőből, javaslom, hogy előbb tedd fel külön -steam oldalról leszeded a klienst, telepíted, bejelentkezel, hogy frissítsen stb. stb. és csak utána indítsd a Cod telepítést!

szerk.
mielőtt a steam klienst telepíted ajánlott a régit teljes egészében kiírtani, tehát megnézed azt a helyet ahová telepítve volt és törlöd a maradékot ha van...

[ Szerkesztve ]

(#4148) Svájcinéger válasza tomi_mod (#4146) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Azt mondják legszebb öröm a káröröm, de ez esetben nem vigasztal. Tisztelt IW ! Ez így nem szolgáltatás ! Szeretnék valamit kapni a 10 k-ért amit kiperkáltam a játékért. COD2 óta megvettem mindet, a COD5 már kidobott pénz volt, lehet, hogy ez is ? Pedig meg akartam venni még1x, hogy a fiammal egymás ellen is tudjuk tolni, de így nem fogom. Minden azzal van tele, hogy mennyit kaszáltak már a játékkal, jó lenne már valamit szolgáltatni is ! És akkor még ilyen duma, hogy a hardcore gémerek plusz szolgáltatásért fizetnének havi díjat. Még az alapszolgáltatás sem műkszik. Dedikált szerót akarok GL, martyr, claymore, camperek nélkül !

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#4149) priti válasza Svájcinéger (#4144) üzenetére


priti
addikt

Meg a betöltés is... Oké, hogy egy E7200 is kihajt tuningolva mondjuk egy 4870-es VGA-t, de én nem azért használok E8600-at 2GHz-el magasabbra tuningolva, hogy arra várjak amíg a másiknak betölti a mapot egy E7200-al, most én mér' copjak amiatt, hogy más valami lovkosztos szarral játszik, amikor ráköltöttem egy kalap pénzt a gépre? Nyilván azért költöttem rá hogy gyors legyen. Ezer éve betöltötte a mapot és ott számolgat nekem, hogy erre várunk meg arra. Mindennél jobban rühellek várni, szakmai ártalom, ez van, szervert akarok ami megy 0-24-ben. Miért nem lehet azt megoldani, hogy vannak eredeti szerverek amiket csak egy beléptető szerveren keresztül (leszarom, hogy a steam e) lehet elérni eredeti CD key bepötyögésével és ebben a rendszerben bérelhet boldog boldogtalan, nem igaz nem képesek megállapodni egy szolgáltatóval se, azt meg hogy mellette hány warez szerver van, meg azon hányan csalnak meg nagyívbe lesajnálom. Ezer ilyen cég van komplett szerverparkkal.

Hardverlesen

(#4150) tomi_mod válasza Black Dragon (#4145) üzenetére


tomi_mod
aktív tag

na még egy olyat találtam, hogy:
FAILD TO RUN INSTALL SCRIPT-akkor is jelentkezhet ha a telepíteni kívánt szoftver nem megy át win logo tesztelésen :W

Ha jól értelmeztem a megoldást a steam klinesnek fent kell lennie tehát ezt előbb önállóan telepítsd, bejelentkezel hogy frissítsen majd lépj ki belőle!

Utána start-> futtatás és ide be kell írni a következőt:
C:\Program Files\Steam\Steam.exe -install E:

A "c:\...steam.exe" az az útvonal legyen ahová a steam telepítve van, magyarul, ha neked "f:\pisti\cfv\steam.exe" akor az.
Az E: pedig az a meghajtó betűjel ahol a cod lemez van.

Szerk:
ha elsőre így sem ok, akkor a Steam mappából töröld a ClientRegistry.blob filet és próba

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.