Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4301) Siiiiix


Siiiiix
tag

cod frissités van azért nemjó jelenleg

(#4302) Proky válasza @rglaaf (#4300) üzenetére


Proky
senior tag

Jah, 56-ról 57-re valami 58k pont kell most spec.

(#4303) henesa


henesa
aktív tag

ma nemsok olyan játszmát nyomtam ahol ne lett volna izomból lagg erre este meg frissítenek ba+ ezek a fa...k mért péntek este csinálnak ilyet maga a játék nagyon tetszik de ez a szopás a pingel meg a csatlakozás elszomorító és kiábrándító remélem nem sokáig lesz ez így :W :W :W

Na lejött a frissítés

[ Szerkesztve ]

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#4304) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Nah én abbahagytam szét megy az agyam ettől a gametől csalódtam benne! :(((

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#4305) @rglaaf válasza Proky (#4302) üzenetére


@rglaaf
veterán

A múltkor azt hittem befejelem, monitort, azt hiszem már csak egy map kellett volna hogy szintet lépjek meg új fegyó stb, és kb a 4 mapon tudtam szintet ugorni mert az elöző 3-on a map vége előtt mindig szét esett IWnet

Na menet közen firssitett a steam 1.0.168-ra

PSN:BiZzare_0 ️

(#4306) Hunnia


Hunnia
tag

nemhiszem el... nem nyitja meg a játékot, mert túlterhelt a steam...

most meg valamit frissített a steam a multin és elindult

ya 1.0168 vzsz-ra

[ Szerkesztve ]

(#4307) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Lesz még egy pár frissítés mire eljut 1.1 ig :DDD:DDD:DDD

(#4308) fireproof


fireproof
őstag

Mi lehet a gyökér steam-nek a baja hogy rámegyek hogy cod 6 multy és feljön ugye hogy steam és hogy előkészíti a játékot és ez feljön 5 másodpercig aztán eltűnik kb 2 másodpercere aztán feljön 2 másodpercre aztán megint eltűnik ...és ezt csinálja ez miért van? :W :W :W :W :W :W :F :O

(#4309) v!ct0y válasza fireproof (#4308) üzenetére


v!ct0y
veterán

Mert frissít olvass vissaz!
És hát nemkicsit túlterhelt

[ Szerkesztve ]

(#4310) F e Z o válasza v!ct0y (#4307) üzenetére


F e Z o
veterán

Legyen is naponta-kétnaponta frissités, legalább a crackerek is dolgoznak, s nem lesz tele tört játékokkal a szerverek. :K
Nem tudom milyen székhelyű a Steam, de nem mindig ugyanabban az időpontban kellene frissiteni a játékot. CET 19:00-21:00

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#4311) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Még mielött a warezolokat szidnatok, hogy miattuk nincs fight, tegnap este szimplán kinyirtak a steamet (és iwnetet) a frissitett mw2 cuccok, warezcuccos egyelore nincs mukodo a (tegnapi és mai) ota.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#4312) v!ct0y válasza F e Z o (#4310) üzenetére


v!ct0y
veterán

De ezek csak ilyen krekk elleni frissítések mert a steam kiemelné ha valami nagy újdonság lenne. Nem bánnám ha jönne már egy change team frissétés is mert 6v2 be nem az igazi. :W
Nem jöttek még rá, hogy ez nem úgy megy, hogy mindenki végigjátsza az összes meccset és csak a menübe lép ki

[ Szerkesztve ]

(#4313) Hunnia


Hunnia
tag

ésakkor pár hét múlva 1000GB lessz az mw2 multim? annyi helyem nincs

(#4314) fireproof válasza v!ct0y (#4309) üzenetére


fireproof
őstag

ÉS ez meddig tart még? :(( (legalább single val lehetne tolni) : :(((

[ Szerkesztve ]

(#4315) @rglaaf válasza v!ct0y (#4312) üzenetére


@rglaaf
veterán

choose team van benn legalább is tegnap volt

PSN:BiZzare_0 ️

(#4316) Robinhofan


Robinhofan
csendes tag

Az a baj, hogy nincs autobalance a csapatok között a játék folyamán, ami nagyon idegesítő. Az előbb is 6v2be játszottam(én voltam a 2-be), és senki sem jött be, még annak az esélyét is elveszik azzal h nincs change team, hogy valaki átáljon. Remélem előbb utóbb kijön egy jó nagy méretű, sokmindent javító patch, mert sok a hiba a játékban, és ezek marha idegesítőek. Amúgy nállam ez a legjobb cod a cod 2 után(cod1el nem játszottam, szoval arrol nincs véleményem, cod 4 és ez nálam egyszinten vannak, remélem hasonló szép karriert fog befutni majd mint az:)

(#4317) v!ct0y válasza @rglaaf (#4315) üzenetére


v!ct0y
veterán

Hát én már sokxor voltam úgy, hogy az ellentől elmentek és át akartam állni de nem volt rá lehetőség tehát a felirat meg van de nem választható.

(#4318) forceberg


forceberg
veterán

Biztos, másoknak is volt már ilyen...

Szóval:

NA MOST MÁR B***ÁK MEG A JÓ K**** A******-KAT!

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#4319) @rglaaf válasza v!ct0y (#4317) üzenetére


@rglaaf
veterán

Én nem tudom én tudtam használni igaz akkor volt amikor itt valaki hostolt ás toltunk tdm-t nem tudom ez számit e

PSN:BiZzare_0 ️

(#4320) bishoplogan


bishoplogan
senior tag

(#4321) fireproof válasza forceberg (#4318) üzenetére


fireproof
őstag

DE bassz@meg nekem még nem is ezt adja ki hanem igazából semmit sem ad ki :S F@szkivan pont most nem megy amikor a legjobban unatkozom.... :((( :((( :((( :((( :(((

(#4322) menalcas válasza fireproof (#4321) üzenetére


menalcas
őstag

megy csak kreatívnak kell lenni és bezártam elinditottam mégegyszer nyomtam egy startot leszedte a frissétést és indult :U

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#4323) Baloghjanos


Baloghjanos
tag

vegyetek fel steamre: aviszti :R :R

"Hogy én mit akarok? A világot, fiacskám, a világot!"

(#4324) fireproof válasza menalcas (#4322) üzenetére


fireproof
őstag

nekem nem .... :W

(#4325) Baloghjanos


Baloghjanos
tag

nekem is voltak ilyen problémáim nekem a win7 megoldot mindent semmi gond azota
:)

"Hogy én mit akarok? A világot, fiacskám, a világot!"

(#4326) fireproof válasza Baloghjanos (#4325) üzenetére


fireproof
őstag

Win 7 em van....

(#4327) Gyúrma


Gyúrma
tag

CS!

Nem tudjátok h h lehet a violent módot (civil gyilkolászós cucc) bekapcsolni(mert az elején mikor kérdezt sztem nemet nyomtam)

Thx előre is! :)

Gigabyte P35-DS4, Intel Core2Quad Q6600, Gigabyte 8800gtx, 4gb(2x2)ddr2 800Mhz(5-5-5-15) G.Skill, Chieftech 450w, Thermaltake Big Typhoon VX, Pov Turbine V54(25cm fan), Genius Ergo525.

(#4328) Siiiiix válasza Gyúrma (#4327) üzenetére


Siiiiix
tag

kezd újra :P Legjobb részt hagyod ki :):)

(#4329) Gyúrma válasza Siiiiix (#4328) üzenetére


Gyúrma
tag

csak az baj h new gamenál má nem kérdez rás sajna :F
de ez hány "új" pályát jelent? csak a reptereset?

[ Szerkesztve ]

Gigabyte P35-DS4, Intel Core2Quad Q6600, Gigabyte 8800gtx, 4gb(2x2)ddr2 800Mhz(5-5-5-15) G.Skill, Chieftech 450w, Thermaltake Big Typhoon VX, Pov Turbine V54(25cm fan), Genius Ergo525.

(#4330) Siiiiix válasza Gyúrma (#4329) üzenetére


Siiiiix
tag

ja, csak azt az egyet. De abból indul ki az egész mw2 szóval érdemes megcsinálni. Töröld a profilodat ahogy van, és kezd ujat ugyis csak 2 pálya. Vidd végig őket easyn azt map előtt ted ujra veteranba és izgi lesz :)

(#4331) Gyúrma válasza Siiiiix (#4330) üzenetére


Gyúrma
tag

oks kösz a választ :D

Gigabyte P35-DS4, Intel Core2Quad Q6600, Gigabyte 8800gtx, 4gb(2x2)ddr2 800Mhz(5-5-5-15) G.Skill, Chieftech 450w, Thermaltake Big Typhoon VX, Pov Turbine V54(25cm fan), Genius Ergo525.

(#4332) Baloghjanos válasza fireproof (#4326) üzenetére


Baloghjanos
tag

akkor nem tudom szerintem a iwnet szarakszik

"Hogy én mit akarok? A világot, fiacskám, a világot!"

(#4333) Baloghjanos


Baloghjanos
tag

valaki 3v3 ? sd? ha igen vegyetek fel steamre :C :C :C

"Hogy én mit akarok? A világot, fiacskám, a világot!"

(#4334) Baloghjanos


Baloghjanos
tag

steam acc: aviszti

"Hogy én mit akarok? A világot, fiacskám, a világot!"

(#4335) Ice!?


Ice!?
őstag

Valakinek fölös mw2je ócóé'?:)

(#4336) fireproof válasza Ice!? (#4335) üzenetére


fireproof
őstag

Uninstaláltam a steam et így most letörölte cod 6 ot is? :O

(#4337) pilu01 válasza Baloghjanos (#4334) üzenetére


pilu01
senior tag

Vagyishogy Donvito, nem? :DDD

(#4338) pilu01 válasza Ice!? (#4335) üzenetére


pilu01
senior tag

Nekem van egy, 12990.- :DD

(#4339) fireproof


fireproof
őstag

Hogy b@ssza meg ez a kib@szott @nnyát ez a kurv@ steam..... f@szkivan hagyom is a gec!be majd holnap lesz vele valami vagy ha nem akkor az összes köcsög aki kitalálta a steam et az kapj@ be !!!!!! :W :W :W :W :((( :((( :((( :((( :((( :((( :(( :(( :(( :((

[ Szerkesztve ]

(#4340) SzlobiG válasza fireproof (#4339) üzenetére


SzlobiG
félisten

Mostmár tudom én is, hogy miért szidjátok pont mentem volna tolni, de errre nekem is ezt írja.:( De hogy még a siglét se indítja el az még nagyobb, lehet kár volt letörölnöm a másik verziót.:D

[ Szerkesztve ]

(#4341) Siiiiix válasza fireproof (#4339) üzenetére


Siiiiix
tag

nem a steam el van a baj te tudatlan. Hanem azzal, hogy a sok cracker szarakodik és az iwnet össze van dőlve.

(#4342) fireproof válasza Siiiiix (#4341) üzenetére


fireproof
őstag

Me gazzal hogy ha letörlöd a steam et akkor ez a kurv@ cod 6 is törlődik faszk@lap készítők...Gondolom a mentésem is elveszett mert azt bezzeg ez a szar nem jegyzi meg.... :((( Lehet vissza se rakom....

(#4343) Siiiiix válasza fireproof (#4342) üzenetére


Siiiiix
tag

Ha logikusan gondolkoznál tudnád, hogy ami steam en van regelve az a steam része és azért törli le. Mivel ha nem törölné le nem tudnád használni. Istenem mikor fogják ezeket a dolgokat már fel a codosok, amit a cs sek tudnak már 10 éve.

(#4344) fireproof válasza Siiiiix (#4343) üzenetére


fireproof
őstag

Leszarom az összes cs-st akkor is egy faszság legalább egy kurv@ figyelmeztetést adna be hogy te jülye így törlöd az mw2-őt is !

(#4345) Ice!? válasza pilu01 (#4338) üzenetére


Ice!?
őstag

Az annyira nem is óccó.:D

fireproof: Akkor eladó?;]

(#4346) Siiiiix válasza fireproof (#4344) üzenetére


Siiiiix
tag

steam mappába van egy read me szépen le van benne minden írva.

(#4347) v!ct0y válasza fireproof (#4344) üzenetére


v!ct0y
veterán

Azért egy kicsit visszavehetnél magadból! 10 perc kb az install lehet jobban is jársz vele

(#4348) LamaCube válasza Siiiiix (#4341) üzenetére


LamaCube
addikt

Nem azért ,de kultúráltan is lehet írni nem egyből jelzőkkel illetni az embert.
Nem zavar,hogy nem lehet crackelt játékkal játszani?/pill
Az IW számolhatott volna rá az ő sara,hogy fostaliga a rendszere.Mit gondolt elhint egy-két pr dumát és mindenki azt hiszi nem fogják feltörni?

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#4349) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

Hát ilyet még nem láttam. Félrevonultam egy másik csapattárs mellé, hogy behívjam magamnak a kis légiutánpótlását, erre a csávónak leesett vagy 5 ládika az égből. Összekapkodta őket, aztán ment tovább. Még jó, hogy nem ütöttek agyon, mert volt már rá példa, hogy másé futtomban agyoncsapott. :DDD

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#4350) Siiiiix válasza LamaCube (#4348) üzenetére


Siiiiix
tag

hmm mond meg mi volt a kommentemben az ami nem tetszett, azok után, hogy össze-vissza szidta a steamet amikor minden le van írva róla...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.