Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3751) fenergie84 válasza keIdor (#3749) üzenetére


fenergie84
addikt

Jó neked, nem tom mi a baj... :W

[ Szerkesztve ]

(#3752) Sish válasza kovacsroli (#3746) üzenetére


Sish
tag

Ne izgulj most senki se tud játszani! Az IW net be van most állva. Valamit updateltek és sz@ar az egész tegnap este óta.

Bocsáss meg ellenségeidnek, de jegyezd meg a nevüket!

(#3753) kovacsroli válasza fenergie84 (#3751) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Sish köszönöm a válaszodat!

[ Szerkesztve ]

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#3754) Sish válasza kovacsroli (#3753) üzenetére


Sish
tag

Annyi van, hogy magyar idő szerint tegnap este a Steam autoupdate-elte a játékot 1.0.166-os verzióra, ezért a 159-es verzióval már nem tudsz csatlakozni az új verzóval rendelkezőkhöz, és hozzád sem enged csatlakozni az IWNET se régi, sem új verziós klienseket. (mert ugye újabban az a szerver, akinek a gépét/netét az IWNET leg alkalmasabbnak találja a feladatra az összepárosított játékosok közül)

Bocsáss meg ellenségeidnek, de jegyezd meg a nevüket!

(#3755) kovacsroli válasza Sish (#3754) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Igen, és akkor most megjelenik valami patch vagy magától updatel vagy hogy lesz ez?

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#3756) tgulyas válasza iZed (#3744) üzenetére


tgulyas
senior tag

Hát csak anyit tudnak csalni hogy átt látnak a falakon tehát csak el bujnak és várják hogy oda érj.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#3757) CséZé válasza fenergie84 (#3748) üzenetére


CséZé
őstag

azzal nyomom, mint te, az adatlapomon lévő konfiggal, minden ok semmi szaggatás vagy csak nagy a ping

(#3758) Sish válasza kovacsroli (#3755) üzenetére


Sish
tag

Nos ezt én se tudom. De steamen keresztül kell majd valamit letölteni állítólag de azt én se tudom hogy mégis hogyan... A steam oldalán se látom hogy bejelentették volna az új patchet de mégse működik a multi. Na majd délutánra lesz valami reméljük.

Bocsáss meg ellenségeidnek, de jegyezd meg a nevüket!

(#3759) fenergie84 válasza CséZé (#3757) üzenetére


fenergie84
addikt

Nekem sem szaggat, csak 5 perc után hiba miatt kilép a játék, gondoltam driver-re is, tegnap este felraktam az ATI CCC 9.11, de még nem volt időm kipróbálni vele....

(#3760) dunc válasza Sish (#3758) üzenetére


dunc
nagyúr

Most foltozzák a multi rését,de ahogy kész a folt....jön az új rés.....dedikált szervert a népnek......

(#3761) CséZé válasza fenergie84 (#3759) üzenetére


CséZé
őstag

DX hiba nem lehet?
asszem a 9.10-es drivert használom

(#3762) fenergie84 válasza CséZé (#3761) üzenetére


fenergie84
addikt

Mármint directX?

Na erre nem is gondoltam, lehet, h frissítenem kellene. Elvileg a win7 nem a legfrissebbet pakolja fel telepítéskor?

[ Szerkesztve ]

(#3763) CséZé válasza fenergie84 (#3762) üzenetére


CséZé
őstag

passz, az mw2 nem kéri h tegyél fel vmi biz-baszt a telepítésnél?

(#3764) fenergie84 válasza CséZé (#3763) üzenetére


fenergie84
addikt

Semmit, vagy legalább is nem vettem észre...majd délután meglesem még egyszer.

(#3765) @rglaaf válasza dunc (#3760) üzenetére


@rglaaf
veterán

akkor fogják elszabadítani a poklot ha kiadják a dedikált servert,pár hét és ugyan az lesz mint cod4

PSN:BiZzare_0 ️

(#3766) Malachi


Malachi
addikt

most kipróbáltam, kétszer indítottam mindkétszer pikkpakk betett egy játékba
a végén még jó lesz :)

(#3767) @rglaaf


@rglaaf
veterán

egyébként ugy látom müködött a tegnapi fissités mert kb most ugyan annyian tolják mint az első napokban, csak ki fogja megunni hamarabb ez a oda vissza játékot
a werziosok várhatják az újabb fix-t addig no mp :))

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#3768) kovacsroli válasza @rglaaf (#3767) üzenetére


kovacsroli
senior tag

ez szerintem órákon belül megoldódik nekik :))

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#3769) danilla válasza Sish (#3754) üzenetére


danilla
őstag

Még most is működik normálisan a multi az 1.0.159 verzióval.

VAN der BOSS: Szerintem nem fog tudni ez ellen már mit tenni az IW, a lavina megindult...

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#3770) CséZé


CséZé
őstag

lesz arra valami megoldás IW részről h nem kell hozzá Steam? mert így az eredetinek értelme nem sok van...

(#3771) danilla válasza CséZé (#3770) üzenetére


danilla
őstag

Biztos nem lesz semmi, mert a játék kimondottan Steam exclusive.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#3772) F e Z o válasza kovacsroli (#3746) üzenetére


F e Z o
veterán

Modern Warfare 2 csoportok :
Prohardver | Modern Warfare 2
Call of Duty: Modern Warfare 2 Hungary
Call off Duty Modern Warfare 2 [HUN]

Lépj be valamelyikbe, s utána tudsz másokra csatlakozni.

H2O über alles!

(#3773) @rglaaf


@rglaaf
veterán

ez az one man army perk mire jó amúgy?

PSN:BiZzare_0 ️

(#3774) danilla válasza @rglaaf (#3773) üzenetére


danilla
őstag

One Man Army – Kicserélhetjük a másodlagos fegyvert, valamit lehetőség nyílik a játék közbeni osztály (Class) megváltoztatására is.

Pro – Az osztályváltás még gyorsabb

https://twitch.tv/ddplayzone

(#3775) kovacsroli válasza F e Z o (#3772) üzenetére


kovacsroli
senior tag

kösziiii :R

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#3776) @rglaaf válasza danilla (#3774) üzenetére


@rglaaf
veterán

ok viszont az nem értem ha be teszem a cold blooded-t akkor az ellen miért lát engem a termal látcsövével épp néztem killcam-ba

PSN:BiZzare_0 ️

(#3778) danilla válasza @rglaaf (#3776) üzenetére


danilla
őstag

Nah erre nem tudom a választ, mert elvileg, azt eredményezi a perk, hogy a hőérzékelővel sem lehet minket látni... lehet, hogy csak a killcam-ba láttad, úgy, de amúgy az ellen csak simán észrevett a hőfolt nélkül (elképzelhető, mert a killcam még mindig nem tökéletes)

https://twitch.tv/ddplayzone

(#3796) Vahur


Vahur
tag

Szándékosan nem vettem meg a játékot még, ebből adódóan nem is vagyok idegroncs a multi miatt.
Valahogy nem tudom elfelejteni azt a szopást amiben a GTA4 részesített annak idején, úgy döntöttem hogy most megvárom a terméktapasztalatokat és nem ugrok neki egyből a vásárlásnak első nap.

Amit olvasok tőletek teljesen ugyanaz az orbitális szoptatás amiben a GTA4 közössége részesült, cserébe azért hogy megvették eredetiben. Nem mondom hogy röhögök másokon, inkább sajnálom őket,
de amíg nem teszik rendbe a multit, addig én meg nem veszem.

Szóval mások is vannak itt az Endor bolygóról? GTA nick: Vahurstar

(#3797) iZed válasza dokee78 (#3794) üzenetére


iZed
aktív tag

igy is fogja:]

(#3798) >Dragon> válasza priti (#3793) üzenetére


>Dragon>
tag

Helló.
Lenne 1 olyan problémám hogy tegnap este még nyomattam a játékot multiba minden frankón ment!

Most akartam játszani és csak töltögeti a szerverektet és nem lép be::S

Mi lehet a baj????
Valaki Tudna segíteni?

★★★★Nem hallotta hogy integettem????!!!★★★★

(#3799) jegenye77 válasza iZed (#3797) üzenetére


jegenye77
addikt

Az szép lenne!!!

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#3800) danilla válasza priti (#3793) üzenetére


danilla
őstag

Tisztában vagyok, hogy lehet fix ip, az én szolgáltatómnál ez +3k. Te vagy aki nem vagy tisztában dolgokkal, országok által létrehozott törvénykét hozol össze párhuzamban internetes csalásokkal.
Te egy ember halálát hozol párhuzamba egy számítógépes játékban való csalással.
Egy internetszolgáltatónak nincsenek olyan jogai mint egy államnak, így nem tudja megtenni, amit te mondasz, ahhoz, hogy ez kivitelezhető legyen, akkor szerződést kell kötni a játékkészítőkkel, utána meg a szerződést kell kötni, az ügyfelekkel, hogy ezt így vállalják e.
Mi van akkor, ha mondjuk az egyik internetszolgáltató vagy több, azt mondja ebbe nem megyünk bele, akkor mindenki hozzájuk fog menni, mert ők nem akarnak megkötéskét tenni.
Könnyebb másokra hárítani a felelősséget. Nem az internetszolgáltatóknak kéne változtatni, hanem az emberek gondolkodásmódjának kéne gyökeresen megváltoznia.
Az lehet, hogy tisztában vagy az IP-s dolgokkal, de a egy ország működésével, törvényekkel jogokkal nem.

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.