Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8251) drachos válasza Locutus (#8247) üzenetére


drachos
tag

Főleg, hogy azt se tudom, mi az a cg. Tudtommal az nVidia GPU programozási nyelve, de gondolom nem erre gondoltál...
Szóval én m60-as noob vagyok, ha már szóba hoztad.

(#8252) HS 2142 válasza drachos (#8251) üzenetére


HS 2142
őstag

cg= Carl Gustav rakettavető
M2 CG néven fut általában.

Giinos: Volt már velem is, Gusztival nincs ilyen gond közelre max az, hogy te is velük mész a halálba :)

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#8253) WhiteWalker válasza drachos (#8246) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

:DDD , mekkora ötlet, Shao Kahn meg kiabálná : "Friendship" :DDD

Egyre többször veszem észre azt,hogy a 40mm-es gránát besül! :((( , Ez leginkább közelharcban ciki, olyan 4-5 méteres körön belül. Becsattogok egy házba , bent gubbaszt 3-4
soldier, meglepem őket egy gránáttal, erre mintha homokba repült volna,fel sem robban,persze mondanom sem kell, hogy mindegyik belémküldött egy tárat,olyan voltam mint a parmezán sajt :DDD
Másnál is volt már ilyen? :F ,nem egyszer megszívtam így...

(#8254) PaJa1 válasza alph4 (#8231) üzenetére


PaJa1
őstag

Nvidia kártyával sokkal gyorsabban tölt mint atival.

Én a gránátvetőt nem használom -megvan a bronz csillag, csak addig erőltettem mert szerintem tré-, mostanában inkább a füstöt dobom fel assault stukkerre, azzal többre megyek egy Mcom környékén.
A páncélöklökkel meg páncélosokra lövök.

(#8238) HS 2142,
a lista szerint csak 1 magyar HC szerver van?! :Y

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#8255) madgie válasza WhiteWalker (#8253) üzenetére


madgie
titán

Közelharcban így viselkedik, tessék felfelé tolni az egérgörgőn egyet, és megsorozhatod őket ólommal :D
(vagy bedobsz egy gránátot, az nem sül be)

[ Szerkesztve ]

(#8256) r-chee válasza Locutus (#8241) üzenetére


r-chee
őstag

Először is, senki sem lámázható, balf*szozható le, használjon bármilyen fegyvert. Másodszor pedig, szabad fegyverhasználat van, mindenki azzal tolja, amivel akarja, nem lesz senki kidobva, mert M60-al, gránátvetővel vagy rakétavetővel aprítja a népet. Aki ügyes, úgyis bármilyen fegyverrel kiszedi őket.
Vannak ugyebár kezdő emberek is, ők is nyugodtan használják a GL-t az erősebb és sokoldalúbb fegyverek ellen és az előrelépéshez.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#8257) Locutus válasza r-chee (#8256) üzenetére


Locutus
veterán

Tudom, hogy perpillanat még ez az álláspontotok, pont ezért írtam, amit.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#8258) WhiteWalker válasza madgie (#8255) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

"Közelharcban így viselkedik" , azért nem ez a normális műkődése,igenis robbanjon fel , akár velem együtt :DDD
Pont ez volt a kezem ügyében,nem nagyon volt idő váltani az olmós verzióra ;]

(#8259) creedszl


creedszl
aktív tag

skacok hogy lehet elintézni hogy a BFBC2 stat honlapján én is meglegyek?met ha gémben használatos nevemen keresek nem talál meg...

Hulligaaan

(#8260) madgie válasza WhiteWalker (#8258) üzenetére


madgie
titán

Pont ezért utálják az RPG/CG-s arcokat a "gyenge" Abakan/M60/többi_rambó_fegyó fanok, mert az alapfegyverrel nem sokra megy az engineer velük szemben, de M-COM védésnél még közéjük pörkölhet egyet a nagyvassal, így ugyan mindketten (sőt, többen is) meghónak, de nem lesz élesítve az M-COM.

Egyébként, lehet szidni azokat, akik HC-ben CG-znek, de gondoljunk bele: ott teamkill is van, nem lehet vaktában lövöldözni vele.

(#8261) r-chee válasza Locutus (#8257) üzenetére


r-chee
őstag

Ez is fog maradni. Elég feladat a chat figyelése a káromkodás, anyázás, noobozás miatt, vagy a base campesek elkapása. Így is vannak, akik már eléggé utálnak, és személy szerint nem szándékom fegyverekre kiterjeszteni semmiféle korlátozást. Értelme sem lenne, mert be lehetne tiltani a heliket is, a tankokat és egyéb harci járműveket, a mortart, és így tovább, a végén nem maradna semmi.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#8262) HS 2142 válasza PaJa1 (#8254) üzenetére


HS 2142
őstag

Aminek a nevében bennvan addig igen, amúgy a ph II és III az biztos HC a többit most perpill nemtudom.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#8263) Neoteric


Neoteric
addikt

PH! Hungarian Sun szervert látogatók!

Az egyes szerveren, ami sima rush módba fut, a töltő képernyőn ennek a képnek kéne lennie:

Ezt látjátok?

PSN: ne0teric_sAN

(#8264) Locutus válasza r-chee (#8261) üzenetére


Locutus
veterán

És mi van pl az FF-el? Azt ugye lazán bekapcsolhatnátok. Máris lecsökkenne azok száma, akik közelharcra használják a cg/gl-t...
Nem kell szabályozni se, kirugdosni se... a sok statpadder úgyse fog egy teamkillt megkockáztatni.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#8265) DieHard válasza r-chee (#8226) üzenetére


DieHard
senior tag

én voltam. ne krvaanyázzon. pláne kicsit magamra vettem. bebukta.

(#8266) gabipaci


gabipaci
addikt

A szerverekrol jut eszembe!
Ha már van egy vödör szerveünk, nem rakjuk valamelyiket zászlócibálós módba?
Csak pár napra.
Én az egyesre szavazok, mert a kettes maradjon HC rush, elég jól fut manapság.
A hármas még nincs elterjedve, de az egyest ha áttesszük, talán nem csökken a népszerűsége.

Logitech hardware tester

(#8267) r-chee válasza gabipaci (#8266) üzenetére


r-chee
őstag

Nekem az egyes a kedvenc szeróm az SC Rush miatt :B . Conquest-ről már tudjuk, hogy nem volt túl népszerű.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#8268) Źşë'


Źşë'
addikt

ez a "get all weapon bronz stars" medál állítólag be van buggolva, olvastam több helyen is és azt írták, + ha vki tanokkal megy és öl is akkor az összes tankra 1 érmét számol, de ha megnézem a statomat a bf leaderboardson ott meg mind1ik hez külön van csillag, ez is fura :s

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#8269) Neoteric válasza r-chee (#8267) üzenetére


Neoteric
addikt

Én is a rusht részesítem előnyben, 98%-ban csak az egyes szerót látogatom, de conquesttel sincs annyira bajom. Kettessel az volt a baj, hogy sose voltak elegen rajta.
Szal részemről aza pár nap conquest okés, de a végleges felállás sztem az legyen amit már már mondtak páran:
1.: Sima rush
2.: Sima conquest
3.: HC rush/conquest/squadrush/etc.

PSN: ne0teric_sAN

(#8270) PaJa1 válasza Źşë' (#8268) üzenetére


PaJa1
őstag

Játékban a járművekre együttesen számolja a csillagot, nem tudom, hogy normális e. De pl Garandra nem számol semmit.

16+ HC rush/squad szeróba benne vagyok, a többi nem érdekel mi :)

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#8271) rankesz válasza Neoteric (#8269) üzenetére


rankesz
veterán

2 napja rokonoknál pusztulok, erre ilyen dolgok történnek hogy 3. Hungarian Sun szeró... :C

A GL nálam is 10-ből 3x "besül".

(#8272) WhiteWalker válasza madgie (#8260) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

ez mind rendben van hogy talán így egyensúlyózzák az erőviszonyt a kasztok közt,de akkor már az M60-ba is beragadhatna a tárba néha a lőszer... :(((

(#8273) Joe-T válasza r-chee (#8153) üzenetére


Joe-T
tag

Én vasárnap éjszaka táncoltam egy pár kört gabipaci MI-24-ese körül mire sikerült UAV-vel leszedni! :DDD

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#8274) HS 2142 válasza Neoteric (#8263) üzenetére


HS 2142
őstag

Én úgyemlékszem még a II-esen is ez van :)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#8275) Neoteric válasza HS 2142 (#8274) üzenetére


Neoteric
addikt

Nekem mind1iknél csak szürke háttér, kép semmi :(

PSN: ne0teric_sAN

(#8276) Zsozsooooo válasza ciry (#8229) üzenetére


Zsozsooooo
tag

"Relax jó lesz ha figyel, mert egy ban befigyel.
Szóltam neki, szóltak neki, ez az alja szöveg nagyon nem jön be, még ha jó gyerek ismerőse akkor se.
Következő ilyenre 24 órás pihit javaslok minimum."

Ha nagy a pofája be kell tömni banánnal ennyi. :DDD

(#8277) Joe-T válasza _Voyage_ (#8245) üzenetére


Joe-T
tag

Nagyon kemény és taktikázós menet volt! :DD
Jók voltak a fegyverek :D és nem Gl-ezett és Gusztizott senki! Nagyon kiegyenlített küzdelem volt! :R
Egy Vérpistikével sem találkoztunk! ;)
Nagyon jó kör volt, köszönet érte!!!! :R

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#8278) r-chee


r-chee
őstag

Na, muszály volt véleményt nyilvánítanom sg.hu-n a szervereinket és a szabályainkat illetően. Nem bírtam ki :D .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#8279) ciry válasza Neoteric (#8269) üzenetére


ciry
őstag

Így, hogy van egy 3. szerver is, szerintem is ez lenne az optimális megoldás.
Egyedül annyi a bökkenő, hogy sok lenne a kettesen a rinya (bc).

Zsozsooooo: 1-2 rövid kitérő után, hátha megjönne az esze :)

más: tegnap jó volt a 16-os hc-n tolni, ma is lehetne cseppet, a gl meg nekem se robban közelről, ezért is gyengébb sokkal a Gusztinál.
Azzal belelövök a tömegbe 3-4 kill és vége.
Igaz, most, hogy meg lett a platinaguszti, inkább az M14.et tolom, a shitgunt, meg a G3-at.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#8280) _Voyage_ válasza ciry (#8279) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

870MCS, SPAS12, NS2000= :R
Imádom, 1 hete ezekkel tolom, 90%-ban eltalálom vele, akit elakarok, és bele is hal. :D

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#8281) ciry válasza _Voyage_ (#8280) üzenetére


ciry
őstag

+Saiga 20k Semi is odaver rendesen :C

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#8282) Locutus válasza _Voyage_ (#8280) üzenetére


Locutus
veterán

Nekem a SPAS12 jött be a legjobban, a saiga óta.
Assault bokornak a legjobb fegyver :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#8283) Bavid


Bavid
senior tag

Én azt vettem észre hogy bizonyos fegyvereknél többet sül be a gl (pl f2000-nél csomószor, de augnál meg kb soha. Az a legidegesítőbb szerintem mikor viszem a jó kis smoke-ot és ellövöm semmi, lövöm messzebb semmi lövöm tökmáshova semmi :W 4 smoke ból 1 se kezd el füstölni :W Így sok értelme van.
Más: Az ns 2000 meg nálam bugzik :( volt hogy 2 m-ről hátbalőttem, megfordult lelőtt, látom a killcamon hogy 100% az élete mondom mi a f@sz :F És ez már többször is előfordult.

(#8284) Rebirth II.


Rebirth II.
tag

Lassan jön a 9. csillag gusztikára

(#8285) ciry


ciry
őstag

Itt van a III.-as server a gametrackeren.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#8286) Locutus válasza Rebirth II. (#8284) üzenetére


Locutus
veterán

Megérinthetünk? :Y

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#8287) Pedro78 válasza ciry (#8229) üzenetére


Pedro78
senior tag

Guardiant hasznaltok nem? Akkor be lehet allitani kivetelkent magatokat...igy nem er meglepetes, hogy adminkent kivag a sajat szerveretek :P

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#8288) Barcageri


Barcageri
tag

sziasztok.
milyen procival járnék jobban egy négymagos q8300 vagy kétmagos e8400? 5770-hez kéne bfcb2höz.thx

(#8289) gabipaci válasza Pedro78 (#8287) üzenetére


gabipaci
addikt

be van allitva, megis kidaobja az adminokat.
Bar mar egy hete nem csekkoltam a frissitest hozza.
Amugy meg nem is baj, ha az adminokat is kidobja.

Logitech hardware tester

(#8290) HS 2142


HS 2142
őstag

Fórumokon utánaolvastam az M1 garandhoz is kell bronz csillag (tehát jelenleg lehetetlen megkapni a medált...), de a repair tool, defib, smoke garnyó nem számít bele. (ezekre ha jól tudom nem is oszt csillagot, de nemtudom megerősíteni / cáfolni)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#8291) Locutus válasza Barcageri (#8288) üzenetére


Locutus
veterán

4 magossal, egyértelműen.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#8292) gabipaci


gabipaci
addikt

Ja, a harmadik szerverrel nem sok varialni valonk van, mivel abban 75%-os foreszvenyes Voyage.
Abban egyedul O dont.
Azer nem volt a conquest nepszeru, mert senki nem tudta hogy van kettes szerver.
Most is csak masodlagos. Ha valaki nem fer fel az egyesr, megy oda.
Ha az egyes conquest lenne par napig, akkor akinek nem tetszik atmegy a kettesre.
De ha a kettes lenne zaszlos, nem mene oda senki, mert a tobbsegnek mindegy, igy leragad az egyesen.
Beirom udvozlobe hogy conquest hetvege, igy nem lesz meglepetozes.
Na?

Logitech hardware tester

(#8293) Mrdevil válasza Barcageri (#8288) üzenetére


Mrdevil
addikt

Mindenképp a 4 magos,ha bc2-ről van szó.
Ma megyek má veletek gamelni egy kicsit skacok.Már idegrángások jöttek rám. :D :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#8294) WhiteWalker válasza Mrdevil (#8293) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Este én is beszállok, ha hazamentem...
Wow szintű elvonási tűnetek jelentkeznek :DDD

(#8295) PaJa1 válasza Barcageri (#8288) üzenetére


PaJa1
őstag

Azok árban hasonlóak nem?
Akkor a 4magos.

Amúgy nekem az E7400esemmel jól megy a játék 260GTX társaságában. 4850esemmel akadt néhol.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#8296) L4D1K


L4D1K
őstag

Nah kipróbáltam magam a 2es szerver hc rush mapjain. Bár ne tettem volna :O . Kb az "ülj le egyes" kategória...részemről. Hc hoz képest túl sok az ember a pályán(8-8 bőven elég lenne), egymás után haltam meg a kezdőhelyen (mortar / bradley / m60 / defibrillátor - by Bonat) . Lehet hogy nagyon befásultam a non-stop squad deathmatch miatt, de ez így áhh... megyek vissza gyakorolni squad deathmatch be :))

# ANTAL Tuning #

(#8297) Joe-T válasza L4D1K (#8296) üzenetére


Joe-T
tag

Próbáld ki a 3-as szervert! Az is HC-ben megy, de csak két 8-8 fős csapat van! :K

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#8298) Joe-T válasza gabipaci (#8292) üzenetére


Joe-T
tag

Hétvégén, akkor az 1-esen conquest lesz? HC?

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#8299) L4D1K válasza Barcageri (#8288) üzenetére


L4D1K
őstag

E8400 kicsit húzva bőven sok a játékhoz. 4 magos mellett szól hogy egy ideig nem kell majd lecserélned, viszont többet is eszik mint a 2 magos. Btw nekem e8200@3,2GHz van, 5850 mellett. Amíg nem füstöl el, biztos nem cserélem le :DDD

# ANTAL Tuning #

(#8300) gabipaci válasza Joe-T (#8298) üzenetére


gabipaci
addikt

Nem, még csak ott tartunk, hogy felvetettem a hétvégét, még nincs eldöntve.
És szerintem nem HC lesz (remélem :) )

Logitech hardware tester

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.