Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18924) Źşë' válasza BandiHUN (#18921) üzenetére


Źşë'
addikt

eddig is a helyezés számított, ha nem vetted volna észre :))

am egér hogy muzsikál?! én így h megszoktam már egész jókat lövök vele, iszonyat kényelmes!

Voltam ma fenn haverral egy White Pass rush-on, de eléggé nemgyó! lehetetlen volt betámadni mind az ellenség és mind pedig a mi részünkről a legelső helyet! _D picit tömeghent volt! Viszont Nelson Bay Conquest eléggé jó lett!

(#18922) bunfi ha védesz akkor jó mert bejössz te is egy sniperrel, és elbújva lövöd őket, te előbb meglátod őket hisz vannak megszokott helyek, ill. ott nagyobb a mozgolódás mint védő oldalon (és még 1 szempont itt hogy nem jönnek támadni, megnyered a csatát!). Ha meg te vagy a támadóban majd mész ellenük tankkal, meg helivel, assaultal, és máris be lehet támadni őket... vannak sztem azért kiegyenlített esélyek, azaz lehetőségek... nem véletlen van a támadóknak járművük! Igaz van olyan map is ahol elvetélt dolog a sok sniper, ezeket ki kell venni a maprotációból és meg van oldva a dolog...

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.