Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83501) Prosector


Prosector
addikt

daveoff!!!

Akartok indulni a kupan? Ha igen gyere ts-re: "teamspeak.hu" , Battlefield 3-4 szoba.

Ha jossz irj ram es behuzlak( Kuksii)

[ Szerkesztve ]

(#83502) Edem05 válasza daveoff (#83497) üzenetére


Edem05
őstag

Azért annyira nem rossz az a tank még most se! :P [link]

(#83503) Gyula84 válasza Edem05 (#83502) üzenetére


Gyula84
veterán

de egy halandónak nem ilyen könnyű mint egy razorosnak

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#83504) beers válasza Edem05 (#83502) üzenetére


beers
addikt

Azért a túloldal sem volt rossz!

M&N

(#83505) #35434496


#35434496
törölt tag

Svepszmegvodka új arcától sokkot kaptam. :D

(#83506) tom_tol válasza #35434496 (#83505) üzenetére


tom_tol
addikt

biztos haverja a plasztikai sebész :DDD

(#83507) #35434496


#35434496
törölt tag

"PROBLEM CONTACTING EA LOGIN, PLEASE TRY AGAIN IN A WHILE" Másnál megy?

(#83508) deadwing válasza #35434496 (#83507) üzenetére


deadwing
addikt

Nem megy.

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#83509) iMaverick válasza #35434496 (#83507) üzenetére


iMaverick
addikt

Nekem ezt olyan 7 óra körül írta. Mivel senki sem panaszkodott itt a fórumban, gondoltam nálunk van a hiba... Ezek szerint lehet mégsem? :DDD

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#83510) stoon válasza #35434496 (#83505) üzenetére


stoon
őstag

megy a gta5-höz ilyen sofőrt keres mindenki!? :DDD

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#83511) }{3@Đ$}{0ot válasza #35434496 (#83507) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Nálam csak "Joining server"........... :W

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#83512) pendre54 válasza #35434496 (#83507) üzenetére


pendre54
addikt

Én meg, ha egy szerverre akarok csatlakozni, két-három perc várakozás után ezt kapom :) :

[/L]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#83513) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Úristen meg fogunk halni! :Y :Y :Y

(#83514) stoon válasza HollyBoni (#83513) üzenetére


stoon
őstag

mi nem csak Kenny!

[ Szerkesztve ]

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#83515) Bjørgersson válasza #35434496 (#83505) üzenetére


Bjørgersson
félisten

De mos mér kell izélni? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#83516) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

hatványozottan igaz, csak ki kellene egészíteni a törökökkel :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#83517) aizen92 válasza Mr.Csizmás (#83516) üzenetére


aizen92
addikt

fájdalmasan igaz :DDD
és ami még az oroszokra: 5 percenként egy cyka , nem szólalnak meg, bármit mondasz nekik megcsináljak kussban. Aztán 5 perc múlva egy hangos cyka és nézel hogy wtf happened? :DDD

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#83518) Mr.Csizmás válasza aizen92 (#83517) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

törökök:

chat telivan velük, mint az olaszokkal, csak éppen érthetetlen, "özörlyyy ciyöko yizmiz yogurt" a farkincás c betűt képzeld oda....ritka egy ocsmány nyelv, írogattam is nekik, hogy remove kebab ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#83519) psq


psq
tag

Sziasztok!

Használ valaki joystik-ot? A lányom fejébe vette, hogy azzal akar játszani... Én pedig nyilván nem mondhatok nemet neki ;)
De akkor már vennék olyat amit én is használhatok. Mindig irigykedek amikor látom, hogy néhányan mennyire ügyesen repülnek. Vagy csak én vagyok ennyire béna? :F
No mindegy is vennem kell valamit, addig úgysem hagy békén...

(#83520) aizen92 válasza Mr.Csizmás (#83518) üzenetére


aizen92
addikt

:DDD remove kebab. ez kész :DDD

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#83521) SkyS1gn válasza psq (#83519) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Hát ha ugyis lesz és bf4ben való használata csak mellékes akkor okés, de csak a Bf4 miatt nem érdemes venni, sőt, értelmetlen.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#83522) #16729600


#16729600
törölt tag

Tegnap beültem IFV-be egy szlovák csóka mellé, egyből jött a "takarodj ki mellőlem szemét magyar".Azért elképesztő, hogy ezek a "nemzeti barátkozós" dolgok még ilyen lövöldénél is mennyire élénken élnek.Idióta frusztrált barmok tömkelege. ( mondjuk utána átmentem a másik csapatba és kinyírtam jó párszor a kis gyökeret ) :K

[ Szerkesztve ]

(#83523) csonor válasza eugabesz (#83500) üzenetére


csonor
tag

zsír

(#83524) psq válasza SkyS1gn (#83521) üzenetére


psq
tag

Erről van szó, ha nincs értelme veszek neki valami olcsóbbat, úgyis ráun pár hét után.Vagy, ha mégsem unja meg, kap majd egy jót szülinapjára. Viszont, ha lenne-lett volna, akkor könnyebben adnák ki pénzt akár egy drágábbra is.

(#83525) @rglaaf válasza psq (#83519) üzenetére


@rglaaf
veterán

rep szim-ben talán van értelme de itt kb felesleges főleg multiban, nem leszel annyit a levegőben hogy egyáltalán bele jöjj az irányitásba ;]

PSN:BiZzare_0 ️

(#83526) psq válasza @rglaaf (#83525) üzenetére


psq
tag

Ezek szerint, a légi csaták továbbra is ki fognak merülni az ejtőernyőzés közbeni SMAW-os puffogtatásban.
Mondjuk azon is jól lehet szórakozni, feltéve persze, ha célba talál az ember :))

(#83527) #16729600 válasza psq (#83526) üzenetére


#16729600
törölt tag

Azért vannak akiknek nagyon jól megy a jetezés.Én próbáltam egy Hotas-al, de ugyanolyan nyomorék vagyok vele, mit egérrel. :K

(#83528) guftabi96 válasza psq (#83524) üzenetére


guftabi96
addikt

szerintem valami repülő szimulátorban több sikerélménye lenne, mint itt.
De lehet csak azért mondom ezt, mert én b@lf@sz vagyok jettel.
Ha valaki nagyon belejön, akkor azért lehet vele keményen aprítani.
Sajnos volt már benne párszor részem, hogy az ellenfélnél volt egy nagyon jó játékos. Na az rendet is rakott a pályán ;]

#KeepFightingMichael

(#83529) psq


psq
tag

Ott tartok, hogy inkább nem vezetek semmilyen többszemélyes repülő izét. Annyira "remekül" megy, hogy mindig megköszönik :)

(#83530) sandor75


sandor75
csendes tag

Nagyon régóta játszom már, lassan túl régóta...Általában nem szoktam írni , csak olvasom a fórumokat, blogokat, de a bf 4 most elérte nálam azt a küszöböt, hogy ideírjam mekkora rakás szerencsétlenség lett. Nem tudom igazából, hoyg csaló van rengeteg, biztosan sok van,mert olyan dolgokkal találkozom napi szinten, ami a jó játékos fogalmán messze túlmutat...pl teljes tárat bele eresztem , hátulról, majd megfordulva vidám leszed egyetlen lövéssel...Olyan helyeken lát meg az emberke, ahol fizikailag kizárt, nem nem thermal és egyéb dolgokkal, csak ő maga ki "szemével" , 300 méterről halál pontosan lő fejen, minden kiegészítő nélkül, stb...persze a csalók saját magukat verik át leginkább, és amíg csak egy egy rohangál a pályán egy fene, de már komplett rajok vannak akik lelőhetetlenek, akit hiába sorozok rommá egy tank géppuskájával , vidáman odaszalad, és a repair tool-l!!! kinyír tankkal együtt, majd látni a killcam ban, hogy a hp 100...természetesen.
Nem , nem a profizmus, ne is akarja senki ezt bemagyarázni , nagyon öreg motoros vagyok már , tudom mi az amikor valaki jó, és amikor valaki csal. Persze a multi játék velejárója volt,és lesz csalás mindig, de azért ez már kezd szánalmas méreteket ölteni. Kedvencem a gólyóálló , 70:0 stattal szaladgáló emberke, akinek ha szólsz, hoyg barátom kapcsold már ki a csalásokat, akkor még engem tesznek ki a szerverről....
Semmi újat nem mondtam tudom, csak kikívánkozott belőlem a dolog már.
További szép napot!

Hiszek a sárkányokban , a jó emberekben,és egyébb fantázia szülte lényekben...

(#83531) guftabi96 válasza sandor75 (#83530) üzenetére


guftabi96
addikt

Tény és való, hogy vannak csalók, de nem lehet, hogy a neteddel is van valami?
Nálam az utóbbi patchek óta sokkal jobb a netcode.
Régen nekem is voltak ilyenek a rossz netcode miatt, de szerencsére már sokat javult a helyzet.
Egyébként amikor olyan helyről lőnek ki, ahol nem látszol, akkor gondolom be voltál spottolva, és úgy tudott kiszedni.
Arról meg ne beszéljünk, hogy vannak itt is nagy makkosok :D
Nekem is volt már, hogy random belelőttem egyet gol magnummal a levegőbe, és bumm headshot :D

#KeepFightingMichael

(#83532) M@rdel válasza guftabi96 (#83531) üzenetére


M@rdel
őstag

Szerintem is van valami szerver oldalon, ennyi lagos szerver nem volt!
A chatben is szoktak panaszkodni, nem csak nálam van.
Kedvencem amikor odébb rak pár méterrel és mire felvenném a fonalat már rég lelőttek.

(#83533) HollyBoni válasza sandor75 (#83530) üzenetére


HollyBoni
veterán

1000+1 szerver van. Ha TÉNYLEG találkozol egy csalóval, mész másikra. Szvsz elég sok ultra kocka emberke van, el kell fogadni hogy van akiknek nincs élete csak egész nap játszanak és szimplán jobbak nálad.
Én élvezem a játékot akkor is ha majdnem az utolsó vagyok a szerveren.

A chatet pedig mindenki csak arra használja hogy panszkodjon...

[ Szerkesztve ]

(#83534) sandor75 válasza HollyBoni (#83533) üzenetére


sandor75
csendes tag

Ha jobb az nem érdekel, de a pálya másik végéből kilő egy lövéssel ironshigt-al, az nem jobb....a spotra meg annyit, hogy attól még szintén nem lő át a fél pályán a hegyen, ami mögött fekszem, Srácok , nem ilyen amatőr gondok miatt mondanám amit,nem ma kezdtem a szakmát no, a net miatt meg nem lesz golyóálló valaki, mikor tisztán látom , jelzi a találataimat. NO értsük már ami ír az ember...

Hiszek a sárkányokban , a jó emberekben,és egyébb fantázia szülte lényekben...

(#83535) psq válasza sandor75 (#83530) üzenetére


psq
tag

Vannak szerverek, ahol bármit csinálsz valamiért nem adja... Megfigyeltem például, ha 60 körüli a pingem valahogy ritkábban lőnek le. Szemben állunk nagyjából egyszerre kezdünk lőni és a végén én maradok talpon. Ez az arány 40-50 körül megfordul :F Persze lehet, hogy csak bemagyarázom magamnak, mert nem akarom belátni a bénaságomat. Túl öreg vagyok már ehhez, romlanak a reflexek. :)

(#83536) sandor75 válasza guftabi96 (#83531) üzenetére


sandor75
csendes tag

Netemmel minden rendben, diginet 500 am van, sehol semmi gond nincs vele. A szerverek retkek itt az tény---itt arról van szó, mikor tisztán láthatóan lövöd hátba, jelzi si a találataidat, majd ...szóval egyértelmű a dolog.

Hiszek a sárkányokban , a jó emberekben,és egyébb fantázia szülte lényekben...

(#83537) HollyBoni válasza sandor75 (#83534) üzenetére


HollyBoni
veterán

Oké, értem, továbbra is azt mondom hogy van millió szerver, ha nem tetszik mész másikra. Minden szerveren pedig nincs csaló, ne essünk túlzásokba.

(#83538) sandor75: Teljes mértékben értem, de túlreagálod. Minden játékban vannak csalók, akkor inkább ne játssz multiban semmivel.

[ Szerkesztve ]

(#83538) sandor75 válasza HollyBoni (#83537) üzenetére


sandor75
csendes tag

Ettől még a probléma adott maradt, és hiszed nem, ennyi eszem nekem is van,. no ,mindegy, leírtam amit akartam, aki érti,érti, aki nem az meg nem. :R

[ Szerkesztve ]

Hiszek a sárkányokban , a jó emberekben,és egyébb fantázia szülte lényekben...

(#83539) fuvi válasza sandor75 (#83536) üzenetére


fuvi
senior tag

sokszor úgy érzem, h inkább az számít az ellenfélnek milyen a netje, hiába van nekem 20-30 között, ha elporzok egy 60+ ms-es emberkén. ha 100 felettiek ellen megyek na az esélytelen, ezért is jó ha van pingkicker a szerveren pl

(#83540) csa33ee válasza sandor75 (#83530) üzenetére


csa33ee
aktív tag

Ó hát nem kell csodálkozni ezen,jómagam is a múltkor futottam össze egy hőssel,mégpedig HC szerón ahol aztán tényleg elég egy lövés hogy feküdj.A gyereket 2x 100% telibe lőttem sniper-rel, naná hogy övé volt a hit.Ugyanott a LAV-jára 2db C4, és kb 25%-ot sebzett csak le.Muszáj voltam kilépni, rájoin-olni a gyerekre és mint csapattársat gazdaságosan pofán lőttem.Akkor feküdt, én meg repültem a szerverről.Mondjuk ilyenek miatt én is csak max hetente 1-2 kört megyek.Vannak érdekes anomáliák.Mi lesz majd ha ez is ingyenes lesz mint a BF3,szent szar.Bár a szar net is okozhat eltéréseket, de azért ekkorákat talán mégsem.

[ Szerkesztve ]

''''jelenleg nem tudok mit mondani magának most annyira jelenleg''''

(#83541) @rglaaf válasza HollyBoni (#83533) üzenetére


@rglaaf
veterán

ha utólsó vagy a szerveren az azt jelenti hogy kb semmit nem tettél a csapatért a k/d most hagyjuk cq láttam már 4-50 statal emberkét de pontban meg ott volta top 3-ba

PSN:BiZzare_0 ️

(#83542) HollyBoni válasza @rglaaf (#83541) üzenetére


HollyBoni
veterán

Szuper. Túloztam.

(#83543) sandor75 válasza @rglaaf (#83541) üzenetére


sandor75
csendes tag

Eredményesség tekintetében igaz a szavad, nincs is ezzel gondom. Nem a "jó" stat érdekel , illetve nem amiatt megyek fel szerverre.

Hiszek a sárkányokban , a jó emberekben,és egyébb fantázia szülte lényekben...

(#83544) #16729600


#16729600
törölt tag

Nem az az igazi baj, hogy ennyi retardált köcsög csaló van.Hanem, hogy nem képesek/akarják hatékonyan szűrni őket.Nem hiszem el, hogy nem lehetne olyan algoritmust, scriptet írni, ami naprakész a csalásokból.

(#83545) HollyBoni Akkor legyen egy kib@szott részleg, ami csak ezzel foglalkozik, nem azért fizetem őket, hogy meló helyett recskázzanak és hagyják a csalókat. :Y :D

[ Szerkesztve ]

(#83545) HollyBoni válasza #16729600 (#83544) üzenetére


HollyBoni
veterán

Írnak valamit aztán a csalók írnak egy újabbat. Folyamatosan ezzel kéne foglalkozniuk. Ha félkészen adnak ki egy játékot szerinted érdekli a fejlesztőket hogy csalnak vagy nem?

Benyelték a pénzt amit kellett, ennyi volt a lényeg, onnantól már nem foglalkoztatja őket annyira.

[ Szerkesztve ]

(#83546) gali777 válasza HollyBoni (#83545) üzenetére


gali777
őstag

Pedig érdekelhetné őket, ha ki lennének bannolva az ilyen majmok, akkor úgyis kikönyörögné apucitól, hogy vegye meg neki újból és akkor ez plusz bevétel nekik, a majomnak meg már lehet nem érné meg megint csalni.

Vagy ha még ezután is csal, akkor a sokadszorra vett bf-nél már csak felfogja, vagy már apuci nem fogja megszponzorálni a sokadik bf-et :D

[ Szerkesztve ]

(#83547) venomka1


venomka1
aktív tag

T-UGS mire valo? leraktram a foldre,de semmi:)
az a mini helikopter szeru dolog sem tudom mire valo. oda repulok az ellenfel fele nyomom a gombot,de nem lovi ole. vagy csak nezelodni valo?

[ Szerkesztve ]

(#83548) @rglaaf válasza venomka1 (#83547) üzenetére


@rglaaf
veterán

Battlefield 4 gadgets and equipment itt minden leirást megtalálsz mielőtt megint jössz valami kérdéssel:D

PSN:BiZzare_0 ️

(#83549) fornettisuti válasza venomka1 (#83547) üzenetére


fornettisuti
veterán

T-UGS: fix mozgásérzékelő
a kis helikopter az sztem a MAV lenne, ha arra gondolsz, spotolni jó vele, tud lőni is, de csak aknákra, c4- robbanó cuccokra hat.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#83550) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

M2 Slamet már nem lehet FLIR-el látni vagy csak nálam nem jó?

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.