Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83551) @rglaaf


@rglaaf
veterán

azt a videot keresem ahol golmudon az összes járművet behalmozták a vonat elé, persze igy se sikerült megállitani :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#83552) venomka1


venomka1
aktív tag

Koszi a valaszokat sracok:) Most megyek melozni,. Sziasztok

(#83553) Snip3r_HUN válasza @rglaaf (#83551) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Parancsolj. :D Battlefield 4's Little Engine That Could!

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#83554) fuvi


fuvi
senior tag

(#83555) daveoff válasza sandor75 (#83530) üzenetére


daveoff
veterán

Ha csalóval találkozol, és biztos vagy benne, hogy tényleg az, akkor miért nem lépsz ki a fenébe? Azt azért ne találjátok ki, hogy minden szerver tele van csalókkal. Én csak HC-t játszok, van elmentve pár jó szerver, amiken játszunk, egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor találkoztam csalóval a 750 óra játékidőm alatt. Azt elfogadom, hogy normálon több a csaló, de szerintem nincs tele a játék, vannak jó játékosok, ezt el kell fogadni. A másik dolog, meg a netcode, ping, stb. ezek is tudnak gondot okozni, nem is keveset. Javaslom olyan szervereket próbálj, ahol mindenki 50-es ping alatt van...

(#83554) fuvi: Jobb példát nem is hozhattál volna, a gyerek elég jól nyomja, erre jön a "qrva anyád csíter vagy".....természetesen egy magyartól...

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#83556) @rglaaf válasza Snip3r_HUN (#83553) üzenetére


@rglaaf
veterán

köszi ez is jó de nem erre gondoltam az valami cinematicos cucc volt

PSN:BiZzare_0 ️

(#83557) Mr.Csizmás válasza daveoff (#83555) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ezzel a potatoval tegnap én is találkoztam :D

a hc fav listád elérhető nyilvánosan?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#83558) }{3@Đ$}{0ot válasza fuvi (#83554) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Ez a Hexe tuti hogy damage hack-el nyomja,csípőre 5-6 töltény és már feküdt a gyerek.

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#83559) #35434496 válasza fuvi (#83554) üzenetére


#35434496
törölt tag

Érdekes, hogy ilyen messzire milyen pontosan lő az AEK! ;] :D

(#83560) fornettisuti válasza }{3@Đ$}{0ot (#83558) üzenetére


fornettisuti
veterán

+norecoil

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#83561) sandor75 válasza daveoff (#83555) üzenetére


sandor75
csendes tag

Semmit sem találok ki. Amit leírtam az tény, és hidd el kikorosodtam már abból, hoyg ha balfasz vagyok ,mást okolok. Szerintem az általam leírtak könnyen értelmezhetőek, egyik sem a saját ügyetlenségemből fakadó. Persze, én is azt vallom ,hogy elmegyek onnan. Ettől függetlenül, amikor egy egyébként jó mentet megy, van csapatmunka,és bejön 1-2 ilyen elem, és elbaxa a mecset,azért nem kellemes. Nem mondtam, hogy a kardomba dőlők miatta...Nincs olyan pro gamer, aki megcsinálja az általam leírtakat csalás nélkül. Én sem tegnap óta játszom ...Pont. Részemről téma lezárva.

[ Szerkesztve ]

Hiszek a sárkányokban , a jó emberekben,és egyébb fantázia szülte lényekben...

(#83562) daveoff válasza }{3@Đ$}{0ot (#83558) üzenetére


daveoff
veterán

Ti nem néztétek a videót, vagy mi? Ha csalna azt látnád, pontos a gyerek, és gyors, ennyi...

(#83557) Mr.Csizmás: Azt nem tudom, a favorite listámat hogy lehet megosztani, max pritscreen-el tudom, ha az jó...

(#83561) sandor75: Szerintem valamit félre értettél... :U

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#83563) Mr.Csizmás válasza daveoff (#83562) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ha nagy meló linkelni, akkor elfogadom úgy is :B :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#83564) jacint78 válasza daveoff (#83562) üzenetére


jacint78
addikt

A pontosság egy dolog, de tényleg nem rúg vissza a fegyvere és minden lövése talál, ha belenéz, ha nem.

type your text here..

(#83565) M@rdel válasza #35434496 (#83559) üzenetére


M@rdel
őstag

A STUBBY GRIP teszi, most az van betéve neki az AEK mellé! ;] :D
Ez is a hagyjuk és ne beszéljünk róla PRO!

(#83564) jacint78 Az egyik legnehezebben fogható fegyvernél! :K

[ Szerkesztve ]

(#83566) daveoff válasza M@rdel (#83565) üzenetére


daveoff
veterán

Szerintem nem csal, de tényleg hagyjuk...

(#83563) Mr.Csizmás: Parancsolj: [link][link][link][link][link][link][link][link][link][link][link][link]

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#83567) M@rdel válasza daveoff (#83566) üzenetére


M@rdel
őstag

A makrót sokan nem tartják annak! De szerintem is hagyjuk.

(#83568) }{3@Đ$}{0ot válasza daveoff (#83562) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Dehogynem,azért is írtam hogy damage hackel tolja............majdnem minden egyes ember max 10 lőszer,és nem fejre lő.
Én mikor AEK-al mentem,akkor legalább 15-20 golyó kellet egy emberhez,nagyon jobbik esetben 10-13 lövés.
Vagy annyira extrém internete van, (Tweak,egyéb beálítások) hogy ezért van ilyen hit regje.

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#83569) daveoff válasza M@rdel (#83567) üzenetére


daveoff
veterán

Na látod, arra nem gondoltam, azt lehet használ, de csítet biztos nem, mert azt látnád a videón valamilyen formában. Egyébként látszik a gyerek minden mozdulatán, hogy jól tolja, figyel mindenre, amire kell, és hozzá ügyes is nagyon, szóval én tartom, hogy csak szimplán pro. Aztán lehet hogy túl naiv vagyok.... :B

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#83570) eugabesz válasza sandor75 (#83561) üzenetére


eugabesz
őstag

Teljes mértékben igazad van,van amit nem lehet kimagyarázni rossz szerverel,meg netcod-al,meg profi meg stb...Egy "öreg motoros a szakmában" kb. 10 perc játék után meg tudja mondani mi a helyzet az ellen oldalán...a többi csak félremagyarázás,meg bebeszéli az ember magának,hogy ennyire béna,stb.
Olyan csalások vannak,hogy az ember csak pislog,hogy :ilyen is létezik??
Ne is várjátok,hogy kiszűrik,a legtöbb nem is látható a játék és a csalást ellenőrző program részéről,mert kikerüli azt...garanciát is adnak rá.Pénzért minden van....

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#83571) Mr.Csizmás válasza daveoff (#83566) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#83572) #16729600


#16729600
törölt tag

Én azt mondom az a pro, aki ugyan nagyon jól játszik, de megölhető. Ha 20X kell próbálkozni is.Azonban nem hiszek a topik gazdánkkal ellentétben az annyira ügyi-oki-pro-ki játékosokban, akik megölhetetlenek. illetve hegyen/épületen keresztül is kinyírnak a pálya végéről egy vizipiszivel vagy egy hurkapálcával. :B :D

[ Szerkesztve ]

(#83573) daveoff válasza #16729600 (#83572) üzenetére


daveoff
veterán

Azokban én sem hiszek! :N Én még nem találkoztam olyan játékossal, aki nem lőhető be(talán egy-kettővel, de nem is emlékszem már), úgyhogy tartom továbbra is, hogy alig láttam csítert ebben a játékban.

(#83570) eugabesz:

Egy "öreg motoros a szakmában" kb. 10 perc játék után meg tudja mondani mi a helyzet az ellen oldalán

Na ezt hagyjuk már, mi az hogy öreg motoros a szakmában? :F Ha most felmegyünk egy szerverre, és tegyük fel 10-ből 9-szer lelőlek(nem valószínű hogy így lenne, de tételezzük fel), akkor csíter vagyok, vagy mi?

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#83574) kisza25 válasza daveoff (#83573) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Jó neked, amúgy HC-n nehezebb szűrni ki csal, egyrészt mert alapból gyorsabban halsz, másrészt nincs killkamera

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#83575) daveoff válasza kisza25 (#83574) üzenetére


daveoff
veterán

Nyugodt lehetsz, HC-n is észreveszem, ha valaki csal. De feladom, úgy látom ez csak egy szélmalomharc a részemről... :D

Egyébként meg engem is mindig csítereznek a chatbe, úgyhogy hozzá vagyok szokva ehhez... ;]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#83576) eugabesz válasza daveoff (#83575) üzenetére


eugabesz
őstag

...és mi a bizonyíték rá,hogy nem,a becsület szavadon kívül?? ;]

(Am,saját magadat cáfoltad meg,ha észrevetted....)

"Na ezt hagyjuk már, mi az hogy öreg motoros a szakmában? :F Ha most felmegyünk egy szerverre, és tegyük fel 10-ből 9-szer lelőlek(nem valószínű hogy így lenne, de tételezzük fel), akkor csíter vagyok, vagy mi?"

"Nyugodt lehetsz, HC-n is észreveszem, ha valaki csal."

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#83577) daveoff válasza eugabesz (#83576) üzenetére


daveoff
veterán

nem vettem észre, mivel? :B

szerk.: ebben mi az összefüggés?ja már értem, jogos...vagyis nem annyira... ;]

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#83578) eugabesz válasza daveoff (#83577) üzenetére


eugabesz
őstag

De-de...ebből már nem mászol ki... :C :K :U

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#83579) #16729600 válasza daveoff (#83573) üzenetére


#16729600
törölt tag

Ha gondolod adok szerver címeket és találkozhatsz olyan járművessel, aki double main gun és unlimited AP vel nyomja.Olyan inf-el, aki átlát a falakon és nem lehet lelőni.Olyan jetes-el, akinek egy lövés bármilyen jármű a szép égbolt bármilyen szegletéből, magasságából.Szerintem egyre több csaló van, néha csak pillázok mikkel tolják egyesek. :K

(#83580) kisza25 válasza daveoff (#83575) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Engem is sokszor csalóznak, de inf-ben tol valaki 50-5 meg hasonló stattokat ott azért rezeg a léc, mondjuk, ha 4-5-en squadban nyomják és összeszedik egymást nem kivitelezhetetlen, de napi 1 csalóval összefutok (aki makrózik az én szememben az is csaló)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#83581) daveoff válasza #16729600 (#83579) üzenetére


daveoff
veterán

Köszi, de inkább kihagyom, ne aggódj, nekem se tetszene csalók ellen játszani. :N

(#83580) kisza25: Persze 50:5 statot nehéz összehozni infben, kemény meló, és támogatás kell hozzá, de HC-n nem is látsz ilyen statot, max szerencsével, vagy tényleg csíttel. Azt mondom normálon talán még könnyebb összehozni...

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#83582) gali777 válasza eugabesz (#83570) üzenetére


gali777
őstag

Gondoltam, hogy a két öreg motoros megtalálja majd egymást :D Arról, hogy te meg tudod mondani, meg mennyire akarod megmondani, hogy ki csal ki nem, mindig azt tudom mondani, hogy én ki lettem bannolva mert "csalok", de a mindenkit lmg-vel 1 hit fejessel világvégéről megölő csapattársatokról hát hogyhogynem nem tudtátok eldönteni, hogy csal-e :DDD :C

(#83583) gyilok82 válasza }{3@Đ$}{0ot (#83558) üzenetére


gyilok82
csendes tag

I_HeXe_I voltak érdekes nevei.

[ Szerkesztve ]

(#83584) fuvi válasza fuvi (#83554) üzenetére


fuvi
senior tag

elnezest ha flamet inditottam volna, de en ugy tudom h a srac BF3ban 5v5 ill 8v8 meccseket jatszott
akiket szokatm nezni streamereket (Mus1CK, Ravic), hasonloan jol lonek, megse hiszem h macroznanak

(#83585) Gyula84 válasza fuvi (#83584) üzenetére


Gyula84
veterán

hogy te mit hiszel az a te dolgod, de attól még makrozhat :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#83586) eugabesz válasza gali777 (#83582) üzenetére


eugabesz
őstag

Nézd...úgy döntöttem zárjuk ezt le,egyszer s mindenkorra.
Az első ban,- és én vállalom is,hogy én voltam,- akkor történt,mikor 4-e voltunk a szerveren,ti heliztetek Ati-val...én egy épület hátánál szobroztam,már vagy két perce,a társam a felszálló helyen várta a helit...
Felszálltatok a pálya másik végén,azonnal jött a géppuska sorozat az épületre,ami mögött voltam...nem a felszállóra,hanem a tőletek jobbra,kieső épületre...szerinted??Melyik admin adott volna ezért azonnal ban-t?

Azonban az ominózus eset,amit állandóan felemlegetsz,nem csalás,vagy annak a gyanúja miatt volt ban.Hanem Ati nagy pofája miatt,neked meg mert sülve főve együtt voltatok.Ha már lúd,legyen kövér.Am,amit már te nem láthattál,mert nem volt rá lehetőséged,a srác is ki lett rakva a szerverről,kicsivel később.
Azt már te is beláthatod,hogy egy ember beírására nem fogunk azonnal ugrani és bannolni valakit.Aztán később írták többen is,hogy furcsa a manus,valaki közülünk beállt hozzá a squadba és figyelte a játékát.Utána repült a szerverről.

Tisztában vagyok vele,hogy ez egy fórum,itt könnyedén lehet pocskondiázni a másikat,mert a legtöbben nem is merik a körülményeket és még el is fogják hinni neked,sőt,bárkit bármi sérelem ér az IRAM szerverén,még melléd is áll.
Azért bátorkodtam bővebben is leírni,mi is történt,hogy ismerje már meg a közösség a másik oldal véleményét is...Részemről ennyi,a továbbiakban nem kívánok egyetlen aljas rágalmazásra sem válaszolni,pláne nem ilyen részletesen.
El kell fogadni,hogy egy szerveren az admin az ÚR. Árnyék bokszolhatsz ellene,de akkor is az lesz...
Köszönöm a türelmet.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#83587) daveoff válasza Gyula84 (#83585) üzenetére


daveoff
veterán

Nem makrós a gyerek! :N Ő tényleg ilyen jó!
Folyamatosan adják rá a reportokat, azért vannak neki cheat pontjai, de nem bizonyította senki, hogy csítel.
Ez a hsz tetszik a legjobban a sok hisztis pitsa között.... :D
[link]

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#83588) stoon válasza Gyula84 (#83585) üzenetére


stoon
őstag

szerintem a "pro-k" 90% makrozik minimum!HA BEISMERI, HA NEM,!van kivétel biztos de ahogy mondják bf-ben a becsületes pro ritka mint a fehér holló! :DDD

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#83589) gali777 válasza eugabesz (#83586) üzenetére


gali777
őstag

oké :))

(#83590) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
No, ha már csalás, lenne egy-két kérdésem. A minap belefutottam egy Skanic nevű ruszkiba a Lockeren, csak estünk keltünk az egész kör alatt, ilyen 103/10-es kört prezentált. [link]

Találtam egy ilyet róla, jól értelmezem, hogy ez alapján, a BC2-ben már csalásért kapott valami ejnye-benyét ?

[/L]

A másik dolog ami érdekelne, ha belépek egy körbe spectator módba, és el kezdek valakit figyelni, az illetőnek van arról tudomása, hogy figyelem? Azért érdekelne, mert pont ezt csináltam, hogy kiléptem a kör végén, majd vissza spectator módba, és elkezdtem figyelni ezt a faszit, hogy mit is csinál. Mire beértem, olyan 12-13/0 statnál járt, viszont ahogy elkezdtem figyelni, onnantól feltűnően gyorsan elkezdte a talpát feldobálni. ;]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#83591) eugabesz válasza pendre54 (#83590) üzenetére


eugabesz
őstag

Nem,nincs tudomása róla,esetleg egy admin látja...bár,ha gyakran nézi a játékos listát a battlelog-on,(bár ezt erősen kétlem) akkor elvileg látja,hogy ki van spectator módban,de hogy pont őt figyeli,azt nem tudhatja...

(Azt viszont már többször megfigyeltem/tük,hogy általában egy kört játszanak egy szerveren...max kettőt,s keres másik szervert magának.Az esetek 90%-ban így történik,akit csalással lehet gyanúsítani,persze.)

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#83592) Gyula84 válasza daveoff (#83587) üzenetére


Gyula84
veterán

én nem is makróztam le nem ez volt a mondandóm, hanem hogy attól még csalhat valaki, mert éppen ő azt hiszi hogy nem :)

(#83590) pendre54
szerintem igen volt aki gyanús volt, majd felmentem spectbe és máris rosszul ment neki érdekes volt

(#83591) eugabesz
pont nemrég írtad hogy: Olyan csalások vannak,hogy az ember csak pislog,hogy :ilyen is létezik??
na honnan tudod hogy nem írja ki hogy éppen valaki specteli? :D cod4 ben olyan volt, hogy mikor pb shotot lőttünk addig a cheat kinyomta a képernyőről a dolgokat hogy ne bukjon le és ez nem most volt

(#83588) stoon
szóval te is ;]

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#83593) Snip3r_HUN válasza eugabesz (#83591) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Nem tudhatja, de ha már egyszer lebukott, akkor valószínűleg jobban fog figyelni a kis sunyi g*ci csaló. (Főleg ha észreveszi hogy van 1 vagy 2 ember spectatorban)

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#83594) pendre54 válasza eugabesz (#83591) üzenetére


pendre54
addikt

Meglehet, de elég fura, hogy pont onnantól ment át nyusziba, amikortól elkezdtem figyelni. Amit beraktam képet, az alapján jól értelmezem, hogy a BC2-ben már egyszer megbukott?

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#83595) daveoff válasza Gyula84 (#83592) üzenetére


daveoff
veterán

Oké, nem is neked akart menni a válasz! :R Csak a videó miatt linkeltem, látszik milyen egérrel nyomja, ha azzal makrózik, azt megnézem... :DDD

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#83596) #16729600 válasza eugabesz (#83586) üzenetére


#16729600
törölt tag

[B2Z] drstanza jól tolja nálatok, nekem van 26k killem IFV vel,de valahogy soha nem vesz le a tow 60-at 1 lövésre.Neki minden alkalommal sikerül.Majd add át neki, hogy gratulálok. :)

[ Szerkesztve ]

(#83597) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Erre reakció?

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#83598) stoon válasza Gyula84 (#83592) üzenetére


stoon
őstag

gyulám ma már nem igyál :DDD hol vagyok én pro? az 1 es kádét is alig lövöm+ :DDD

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#83599) Snip3r_HUN válasza stoon (#83598) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

„A Kádé nem minden.” - Paulo Coelho

;]

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#83600) Gyula84 válasza eugabesz (#83591) üzenetére


Gyula84
veterán

sokáig nem kellett keresni
Spectator Warning - Warns you if somebody is spectating you from the Spectator slot so you can then play clean to prevent player reports

(#83595) daveoff
nem gond amúgy elég ritkán csalózok le valakit, de biztosan sűrűbben mint nálam jobbak

(#83598) stoon
elég szomorú :D :P

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.