Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7051) lofagi


lofagi
addikt

Amúgy nektek mi arról a véleményetek, hogy pusztán a megjelenés előtt 1 hónappal engedik a bétát? Elegendő ez az idő arra, hogy a bugokat visszaküldjük és javítsák? Vagy ennek a bétának egészen más okai vannak? Gondolok itt pusztán reklámra vagy valami mézesmadzagnak. Az én véleményem az, hogy ha igazán számítana a mi meglátásunk, észrevételünk a játékkal akkor a béta és a megjelenés között lenne 1 hónap "kieső" idő, ami alatt tudnák javítani amit kellene. Kétlem, hogy annyira tökéletes lenne a játék, hogy nem lehetne találni benne bugokat. Ti mit mondotok?

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#7052) xTREem válasza lofagi (#7051) üzenetére


xTREem
tag

Szerintem a béta kezdetekor már javában megy a "végleges" játékok terítése. Majd jön egy (kettő) peccs a megjelenés után, ahogy lenni szokott. Igaz, ez valószínűleg még nem tartalmazza a játékosok meglátásait, egyszerűen a gyártásba adás után felfedezett hibákat javítja. Elvileg...

[ Szerkesztve ]

(#7053) @rglaaf válasza devilinsid3 (#7024) üzenetére


@rglaaf
veterán

de van hogy ne lenne :D

moderálva

egyébként az uj battlegon nem lesz K/D arány mutató?[link] vagy az is csak a konzolokon nem lesz, gondolom lelombozó a nagyon minuszos arány ;]

[ Módosította: Qru ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#7054) prokxy válasza @rglaaf (#7053) üzenetére


prokxy
veterán

Azért az a SPM elég komoly, ha a BF3-at veszem alapul! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#7055) devilinsid3 válasza lofagi (#7051) üzenetére


devilinsid3
addikt

ez a beta már a konkrét játék szerintem, amúgy meg szarnak a véleményedre, ha az még építő jellegű is lenne
azokat veszik figyelembe akik 14 év alattiak és telesírják a fórumot, hogy nerfeljék a helit meg a nem tudom mit, mert szerintük OP, mert meghaltak..
1 hónap szerintem kevés erre, max később szarrá patchelik, mint a 3ban és több napig ledobál majd mindenhonnan vagy be sem tudsz lépni
betanál is a minél több ember bevonzása a lényeg egyértelmű.. ezért lett nyílt az egész, 3 nap "zárttal" meg kiszúrják a "kedvezményezettek" szemét, közben meg csak az egész a pénzről szól sajnos :)

#7053) VAN der BOSS legalább nem kell resetelni a sok stat buzinak, akik minden nap resetelik, mert szar a kd meg az accuracy, vagy csak simán nem merik vállalni..

(#7054) prokxy ahogy haladunk nem hiszem, hogy sok lenne..

elindítod a játékot 300 pont
rád spawnol egy gyerek 2000 pont
célra tartottál 600 pont
ezek nélkül sajnos sikerélményük nem lenne a tizenéveseknek és inkább ad mindenre pontot..
meghaltál? nembaj itt van 5400 pont nehogy már abbahagyd
bf2-ben még 100 ponttal mvp1 voltál itt meg? lassan 10000 ezer nem elég, mert minden szarra ad sok pontot

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#7056) prokxy válasza devilinsid3 (#7055) üzenetére


prokxy
veterán

A BFBC2-ben volt EA szerver 2 db egy ideig, ahol 1 zászló foglalás volt 3000 pont, egy ölés 1000 pont! :D Megtetszett nekik és bevezetik itt is! :DDD :DDD

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#7057) devilinsid3 válasza prokxy (#7056) üzenetére


devilinsid3
addikt

ne vezessék be basszus, aki már a nem túl bonyolult 3ban sem talált sikerélményt annak el kéne gondolkozni, hogy a víz a hülye vagy a kacsa nem tud úszni egyszerűen..
lényegében mindegy, hogy mennyi pontod van a végén, mert mindenkinek annyit ad érte, csak maga a tudat, hogy arra ad sok pontot amihez kb. semmi közöd, csak, hogy "legyen sikerélménye" mindenkinek..

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#7058) xavix13 válasza @rglaaf (#7053) üzenetére


xavix13
senior tag

Adná az isten, legalább nem verné a sok csicska a k/d-re és lehet mennének foglalni.
Igazából nem is kéne hogy a killekért pontot kapjanak az emberek. Legalábbis Cq-ban. Az hogy megölsz vkit az csak egy eszköz conquestban arra, hogy eltudj foglalni egy zászlót. Nem az a lényeg hogy megölsz vkit.

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#7059) xTREem válasza devilinsid3 (#7055) üzenetére


xTREem
tag

"elindítod a játékot 300 pont..." Ez mekkora, rendesen kivagy már! :) Persze szó mi szó, lassan tényleg itt tartunk. Tegnap feltettem a BF2-t, felmentem egy 100 fős szerverre... Nos, estem keltem, ha véletlen megmaradtam egy percig akkor jött egy kis artillery, és repültem vagy 100 métert. Beültem a helibe is, régebben elég jól tudtam vezetni, de most nagyon furcsa volt, szinte szimulátor a BF3 hoz képest.

[ Szerkesztve ]

(#7060) lofagi


lofagi
addikt

arról lehet tudni valamit, hogy a 4ben lehet-e squadként joinolni? Elég xar, mikor 3an összejövünk és nem tudunk egy oldalon játszani. Tudom, hogy erre kéne a klán meg hasonlók, de ha nincs akkor... :]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#7061) xTREem válasza lofagi (#7060) üzenetére


xTREem
tag

Nincs az az isten, hogy például 10-10 játékos esetén az egyik oldalra +3 tag figyeljen... Ott valakinek sérülni fognak a "jogai" :) Legalábbis pubon!

[ Szerkesztve ]

(#7062) devilinsid3 válasza lofagi (#7060) üzenetére


devilinsid3
addikt

hasonló lesz, mint a 3ban
ott is van valamiféle segítség, hogy ha friendek vagytok akkor 1 oldalra rak, DE MIVEL
pl. 10v10 ti felmentek 5en, akkor legyen 15v10? vagy esetleg kezdje el rakosgatni az embereket innen oda?
nincs rá jó megoldás.. és általában 3 embert még így is 1 oldalra rak tapasztalatok szerint, csak várni kell max. annak a 2 embernek, de ez is szerver függő, mert tegnapi szerveren úgy volt beállítva, hogy nem lehetett 1 oldalon 2vel több colonel 100 player.. ez is mi már? semmi köze a skillnek a szinthez..

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#7063) @rglaaf válasza lofagi (#7060) üzenetére


@rglaaf
veterán

ahhoz a cod féle host rendszer kellene ott azzal megoldották hogy összegyüjtöttél 7-8 embert és hozzátok keresett embereket, de a szerveres dolgoknál kivitelezhetetlen lenne hacsak nem bérelsz szervert és átbalanszolod a játékosokat hogy legyen hely a haveroknak

PSN:BiZzare_0 ️

(#7064) Laraxior válasza @rglaaf (#7063) üzenetére


Laraxior
titán

Ott meg az volt a baj, hogy nem lehetett mapot választani :( Az se jó, ez se jó... :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7065) @rglaaf válasza Laraxior (#7064) üzenetére


@rglaaf
veterán

3-ba már volt azt hiszem 2 közül lehetett válsztani, noh rég volt már :D

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#7066) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Long knife fight :C hát ez se az a gyors cod-os bökés :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#7067) SkyS1gn válasza devilinsid3 (#7037) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Főleg ha benn az összefoglalóba!!!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#7068) H.Ezredes


H.Ezredes
őstag

Tojok én már mindenre ez a biztos azt kész. Így most minden megvan..... :DDD

Negyedéves előfizetés
Ajándék: BF4 és Premium
Sikeres kártyás fizetés
Negyedéves
előfizetés
3 megjelenés 0 postázva

[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#7069) stoon válasza @rglaaf (#7066) üzenetére


stoon
őstag

zsííír , és látványos ,bár az 5. után már nem lessz az ,csak egy baj van vele a bf3 ban rövidebb de még ott is leszedik az embert késelés közben és fuccs a dogtagnak :DDD

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#7070) emiki6 válasza devilinsid3 (#7024) üzenetére


emiki6
veterán

És akkor én vagyok az offer te meg segítőkész vagy... :S

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#7071) odorgg válasza emiki6 (#7070) üzenetére


odorgg
addikt

Kapott is egy hónap jól megérdemelt pihenőt :K

[ Szerkesztve ]

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#7072) Frozzy válasza odorgg (#7071) üzenetére


Frozzy
őstag

végre már valaki észre vette.. kezdtem már nagyon-nagyon unni.. :F

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#7073) stoon válasza Frozzy (#7072) üzenetére


stoon
őstag

belinkelnéd nekem azt a visszaszámlálot telóra, csak ne kelljen keresgetnem ,előre is köszi :R (megjött a várvavárt iq-m telo formályában , merthát elvileg nagyon okos, énmeghááát hagyuk :DDD :N

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#7074) Frozzy válasza stoon (#7073) üzenetére


Frozzy
őstag

Tessék

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#7075) oriic válasza Frozzy (#7072) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:)

Live-Die-Respawn

(#7076) stoon válasza Frozzy (#7074) üzenetére


stoon
őstag

hálásan thx :R :C

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#7077) emiki6 válasza odorgg (#7071) üzenetére


emiki6
veterán

"Jól megérdemelt" +1 :K

Meg is van. :P

Szegény Qru, Ő lett az új bf-es takarító?

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#7078) H.Ezredes


H.Ezredes
őstag

Minek nekem külön dogtag van teljesen egyedim.... :D


Még egy PH-s kolléga csinálta nekem csak úgy :)

[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#7079) @rglaaf válasza odorgg (#7071) üzenetére


@rglaaf
veterán

örülhettek nem lesz aki szívja a véreteket, ha ne tán még nem lenne tiszta valakinek a béta kezdés időpontja, nem is beszélve a leggazdaságosabb bf4 pakkról ;]

PSN:BiZzare_0 ️

(#7080) Rico45 válasza H.Ezredes (#7078) üzenetére


Rico45
őstag

:C Ku.va jóóó! :Y

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#7081) aizen92 válasza H.Ezredes (#7078) üzenetére


aizen92
addikt

Na ez a nem mindegy ! :D

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#7082) beers válasza H.Ezredes (#7078) üzenetére


beers
addikt

Nekem meg még saját, valamelyik fiókban!

M&N

(#7083) SkyS1gn válasza H.Ezredes (#7078) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nekem engineeres van, ki csinálta neked? Baróóó!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#7084) odorgg válasza @rglaaf (#7079) üzenetére


odorgg
addikt

:))

Egyébként épp most számoltam össze, hogy a ruszki BF3+Back to Karkand dlc+ Premium= 25k-ba fájt. Így utólag pláne :DDD
Aszem most kiegyezek a PC gurus 17k-s verzióval, ami a BF4-et illeti. Csak hogy lássa Ati hogy jó úton járok, és BF5-re lehet belemegyek majd a karácsonyi akcióba is ;]

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#7085) stoon válasza H.Ezredes (#7078) üzenetére


stoon
őstag

ilyenem még nincs, hova is tettem a bicskám :W :W

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#7086) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Devilinsid3 egy HÓNAP büntin??? Aaaaaazigen!!!! Szép teljesítmény. Ebből sem lesz egyéni avatar ;] .

[ Szerkesztve ]

(#7087) S1M0N válasza kriszpontaz (#7086) üzenetére


S1M0N
senior tag

Nyehehe... ;] :C

Izé, szegényke... :O

(#7088) prokxy válasza kriszpontaz (#7086) üzenetére


prokxy
veterán

Nem mondom, h miattam, de én már csak rátettem egy lapáttal..l

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#7089) SkyS1gn válasza kriszpontaz (#7086) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Béta alatt meghülyül ha nem írhat :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#7090) Frozzy válasza kriszpontaz (#7086) üzenetére


Frozzy
őstag

hozzá állása valóban nem azt tükrözte, hogy ő egyéni avatart akar :C

(#7089) Cris99: ugyan már.. ő nem fog bétázni. vagy majd csak az utolsó 2 napban.. vagy karácsonykor. vagy amikor 5ezer lesz az alapjáték+prémium.. mert amúgy nem éri meg :W :Y kész ez a gyerek esküszöm.. már nagyon szúrta a szemem a sok hülyeségével meg ahogyan szította az embereket.. :D

Ati07 (devil..) majdnem ezer óra.. és ő mondja, hogy árér.. :D bevallása szerint csak 1 évet játszott csak.. :C

[ Szerkesztve ]

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#7091) Qru válasza Frozzy (#7090) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Igen túl sok volt belőle de lapozzunk nyugodtan, elvégre ez a BF4 topik...

#nincsbennetarcsi

(#7092) gali777 válasza Frozzy (#7090) üzenetére


gali777
őstag

Ezen mi volt amúgy a szítás? Ez semmi nem volt a régi énjéhez képest :D Amúgy meg Enlisted 2012-07-07, alig több mint egy év... vagy nem tudsz olvasni vagy te akarsz most "szítani" valamit... Amúgy meg, hogy egyesek itt nem értik a szarkazmust az visszatérő probléma :DDD

Meg engem is idegesített ez a folyamatos nyálverés már, hogy mikor lesz béta, honnan rendeljem stb. mert egy oldalt nem vagyok képes elolvasni... csak ő le is írta...

[ Szerkesztve ]

(#7093) lofagi válasza @rglaaf (#7066) üzenetére


lofagi
addikt

Ez amúgy így lesz a játékban is? lemegy a naptár mire végig tolsz egy killt és persze közben bármikor kilőhetnek nem? ennyi idő alatt még időd is van szólni a társadnak, hogy figyelj már oda. Ez randomba adja majd be vagy mindig ez lesz a front késelés?

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#7094) blaca83 válasza stoon (#7085) üzenetére


blaca83
őstag

Nekem is ez jutott eszembe, hogy "megbökjük érte"... :B :DDD

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#7095) emiki6 válasza gali777 (#7092) üzenetére


emiki6
veterán

Való e a szarkazmus egy "szakmai" topicba? :U
Haly úgy leteremtett alig merek hozzászólni. :B

Devil meg elkanászodott, pedig a múltkori tilalom helyre tette, mint engem Haly. :P

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#7096) gali777 válasza emiki6 (#7095) üzenetére


gali777
őstag

Pedig milyen jó magaviselete volt az utóbbi időben :)

(#7097) kriszpontaz válasza gali777 (#7096) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ja, értékeltem is, elvégre én voltam az első nagy kihívója, 2 hét bünti lett a vége asszem.
Na akkor honnan is érdemes a BF4-et előrendelni? Nem nyálaznék végig 350 hozzászólást?

;]

(#7098) Snip3r_HUN válasza kriszpontaz (#7097) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

talán pcguru-ból éri meg legjobban előfizetés mellé : Negyedéves előfizetés + BF4 és Premium 17490 Ft

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#7099) sensejke válasza odorgg (#7084) üzenetére


sensejke
aktív tag

Jó drágán jutottál hozzá. :Y Nekem az orosz verziós volt összesen 12-be.

ID: sensejkehun / steam: http://steamcommunity.com/id/Eeeyore

(#7100) kriszpontaz válasza Snip3r_HUN (#7098) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Úristen, azt hittem visszajött Devilinsid3!!! :DDD

Csak vicceltem, olvastam mindent, de köszi szépen az infót :D.
A BF4-et egyelőre nem veszem meg, mert másra kell a pénz, de egy gépfejlesztés után szerintem december/január környékén benevezek rá. Persze a Beta-t kitesztelem hogy viselkedik.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.