Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6401) gali777 válasza SkyS1gn (#6400) üzenetére


gali777
őstag

Menj fel az üres szerverre Humáskodni :DDD

(#6402) devilinsid3 válasza gali777 (#6401) üzenetére


devilinsid3
addikt

anélkül is tud Humáskodni, hogy felmenne egyetlen egy szerverre is :D ;]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#6403) SkyS1gn válasza devilinsid3 (#6402) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nemis Humáskodom csak épp a Naval Strikeot tolom bf4-be...

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#6404) Mappa válasza Laraxior (#6399) üzenetére


Mappa
addikt

Aranyszínben nagyon PIMP-es lenne :DDD már csak a spinneres króm felnik kellenének reája meg a Dr. ágyúcsövön meg jön ki a dzsó füstje..

pályaszéli lifesytle... fák yeah :C ;]

nem kötelező megadni

(#6405) blaca83 válasza scope2007 (#6338) üzenetére


blaca83
őstag

Ha nincs netkapcsolatod attól még a single fut és azzal lehet játszani!

#6342) Cris99 :
Pöpec bemutató! :C

(#6385) frozzyZTE:
Ezzel beugrattál mindenkit... :P :DDD

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#6406) emiki6


emiki6
veterán

Vótmá?
BF4 + Prémium: 17500 Ft

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#6407) xavix13 válasza emiki6 (#6406) üzenetére


xavix13
senior tag

Épp ezt néztem én is. Nem is rossz ajánlat. :K

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#6408) Laraxior


Laraxior
titán

A Second Assaulttal akkor most mi a helyzet?
Mert azt értem, hogy a Deluxe az tartalmazza a China Rising-ot, ami a második kiegészítő lesz.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6409) devilinsid3 válasza Laraxior (#6408) üzenetére


devilinsid3
addikt

hát gondolom az az edition úgy fog működni, mint a premium, csak akkor lesz elérhető az a DLC amikor megjelenik, addig "ott porosodik" :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#6410) Laraxior válasza devilinsid3 (#6409) üzenetére


Laraxior
titán

Már csak azért kérdezem mert ide az van írva hogy: [link]
A China Rising Decemberben jön. Oké, ezzel nincs is gond, hiszen az alapgame jön október végén. Utána megkapjuk a kínai mapokat. Majd azt írja, hogy tavasszal kapjuk a Naval Strike-ot, és gondolom ezzel együtt lehet majd benevezni a Premiumra, hogy egyben kapjuk a DLCket.
A Second Assaulthoz meg azt írja, hogy a megjelenés idején lesz kapható. De minek a megjelenése idején? A Premium, vagy az alapgame? :F

Úgyis megveszem a Deluxe-ot, meg utána a Premiumot, de azért jó volna tudni mi a szösz van :D

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6411) gali777 válasza Laraxior (#6410) üzenetére


gali777
őstag

Hát de izé... a premium is elérhető megjelenéstől fogva nem?

(#6412) devilinsid3 válasza Laraxior (#6410) üzenetére


devilinsid3
addikt

szerintem: China Rising lesz az 1. DLC, Premium alapból elérhető, de a Premium Edition jön később
2. DLC az Assault, de majd kijavít aki jobban tudja most nincs kedvem utána nézni :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#6413) Laraxior válasza gali777 (#6411) üzenetére


Laraxior
titán

Na hát ezaz... Akkor viszont kell egy Deluxe-ot venni ami 12k forint, és benne van az alapgame, meg a China Risign, meg ugyanakkor meg kell venni a Premium pakkot is mert megjelenéstől játszható a Second Assault azaz a BF3-as mapok. Ezt akárhogy kalkulálom nemigen jön ki egy huszasból :DDD
Úgyfest az első pár hónapban nem lesznek csalók, mert nem lesz annyi pénzük hogy mindent megvegyenek :DDD

Origines árak:
BF4: 59.99
BF4DDEdition: 69.99
BF4P: 49.99

és mindegyik november 1-től elérhető.

Egyébként az a 17500ft még jónak is mondható, csak ugye ott a BF4 az nem deluxe, csak a sima de premiummal.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6414) gali777 válasza Laraxior (#6413) üzenetére


gali777
őstag

Vagy mindjárt lemondom a g****e az előrendelést és benevezek erre a pcgurus 17,5ezres "premium edition"-re :DDD Ahogy nézem olcsóbb mintha megvenném külön külön máshonnan plusz kapok 3 havi újságot. Most igen elgondolkodtam. A deluxe edition-ös steelbook meg dogtag annyira nem mozgat meg. Még meglátom mi lesz :D

(#6415) blaca83 válasza Laraxior (#6413) üzenetére


blaca83
őstag

Ez alapján a Deluxe nem biztos, hogy megéri majd: :U :F
[link]

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#6416) Laraxior


Laraxior
titán

Már csak azt kellene kitalálni, hogy a Premium mennyibe fog fájni? Mert az 576 oldalán egyelőre csak a simát meg e Deluxeot látom. Tippre 9900ft. A deluxe meg 12k. Tehát összesen 21 pénz... Elég takaros. :K

szerk:

CDGalaxis: Premium: 10790

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6417) blaca83 válasza Laraxior (#6416) üzenetére


blaca83
őstag

Az 576 általában a legdrágább úgyhogy azt ki is szoktam hagyni a szórásból..! :B :P

Most találtam olyan hirdetést is, ahol:
Battlefield 4 Limited Edition + China Rising = 10.500 Ft :U

Általában ha játékot veszek akkor a CD Galaxis-nál szoktam, de egyenlőre ott sem akcióztak valami nagyot:
[link]

Pont most küldtem Én is Lara. :P :P :P

[ Szerkesztve ]

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#6418) devilinsid3 válasza blaca83 (#6415) üzenetére


devilinsid3
addikt

ez úgy semmiképpen sem tűnik gazdaságos megoldásnak, de akinek pár ezer forint nem számít annak mindegy :)
még a végén nekem lesz igazam, ha már most 17500-ért tudsz bf4 alapjáték+premium-ot venni :D :)

[link]

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#6419) Laraxior válasza blaca83 (#6417) üzenetére


Laraxior
titán

Ebben a retek városban csak 576 van...de az legalább itt van tőlem 5 percre :D Holnap megkérdezem a srácokat, hogy lesz-e premium, meg deluxe is előrendelés nélkül, mert akkor csak átsétálok és áthozom.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6420) blaca83 válasza Laraxior (#6419) üzenetére


blaca83
őstag

Addig még sok lehetőség lesz és szerintem bárhonnan megrendeled akciósan pár nappal a megjelenés előtt még postával is olcsóbb lesz mint az 576. :B :(((

Általában mi komplett csapatszinten rendelünk sok darabot és valakinek mindig akad ismeretsége valahol, hogy jó áron megkapjuk. :DDD :C

Egyenlőre nem érdemes elkapkodni a dolgot szerintem. :N

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#6421) xTREem


xTREem
tag

576-ban 12eFt a Deluxe, ami mondjuk 1500Ft-al több, mint a Limited, viszont ezt ingyen házhoz is viszik. Osztottam-szoroztam, megrendeltem.

(#6422) emiki6 válasza Laraxior (#6419) üzenetére


emiki6
veterán

Engem meg azért érdekel mert van oda 7k kedvezményem. A Deluxe ot nem onnan akarom mivel nem jár dogtag...

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#6423) SkyS1gn válasza Laraxior (#6413) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Second Assault China rising után jön elvileg.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#6424) devilinsid3 válasza xTREem (#6421) üzenetére


devilinsid3
addikt

hányas voltál matekból? :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#6425) Gippo válasza emiki6 (#6406) üzenetére


Gippo
senior tag

Dezsír! Mondjuk még így is drága a pénztárcámhoz jelenleg de kb olcsóbb így az egész és még PC guru is jár hozzá, aminél ugye minden lapnál ingyen játék is jár, plusz ugye maga a magazin sem elhanyagolandó. :)

Adjonmá' kölcsön valaki :D

(#6420) blaca83: Hogy lehet a csapatodba jelentkezni? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6426) AMATŐR


AMATŐR
őstag

Olvasgatom a hozzászólásokat, de nem vagyok teljesen képben. Megrendeltem a CD galaxistól a Deluxeot, de akkor még meg kell rendelnem a Premium pakkot is mellé, akkor játszható lesz minden pálya? :U

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#6427) devilinsid3 válasza Gippo (#6425) üzenetére


devilinsid3
addikt

ha neked is számít az a pár ezer forint szerintem csináld azt amit én fogok :) karácsonyig várok aztán 10-12 (max 14) ezerből meg van az egész :)

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#6428) S1M0N válasza AMATŐR (#6426) üzenetére


S1M0N
senior tag

Így van. :K

A Premiummal "előfizetsz" a később megjelenő DLC-kre.

(#6429) SkyS1gn válasza AMATŐR (#6426) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Akkor kapod meg azt ami az összefoglalóban van premium alatt!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#6430) AMATŐR


AMATŐR
őstag

Köszönöm mindkettőtöknek, akkor intézkedem! :)

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#6431) Gippo válasza devilinsid3 (#6427) üzenetére


Gippo
senior tag

Számít, de annyiiiraaa messze van még karááácsoony :DDD Amúgyis akkor vizsgaidőszak és ha akkor veszem meg, akkor tuti jól fogok teljesíteni... a harcmezőn ;]

(#6432) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

The Battlefield 4™ Razer Gaming Peripherals

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#6433) aAron_ válasza SkyS1gn (#6432) üzenetére


aAron_
őstag

egérben, in built macro :DDD

8200 DPI de a játékban nem lehet normálisan állítani az egér sebességét :D már 1800-on nekem majdnem min-on van, tudtommal a 4-ben nem fognak ezen változtatni. am meg jól néznek ki

What is your ikigai?

(#6434) SkyS1gn válasza aAron_ (#6433) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nekem 4000 (egéren max hogy minnél pontosabb legyen,) és játékban van lehúzva mert az csak szorzó!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#6435) sixpak válasza devilinsid3 (#6427) üzenetére


sixpak
nagyúr

A topikban elhangzó hozzászólásaid számát figyelembe véve te nyilván egy nagy BF fan vagy, ezért halvány fingom nincs, hogyan tudsz várni karácsonyig. :D
Én csak néha böfögök ide (máshova se többet), de nem tudnám elképzelni, hogy a megjelenés napján ne legyen a gépemen a játék. Én az első adandó alkalommal előrendeltem (ezt is), ami már több mint fél éve volt. Sajnos egyik kibaszott bácsikám sem olajmágnás vagy rocksztár, de én ettől függetlenül leszarom azt a pár ezer forintot. Sok keresgéléstől meg matekolástól kímélem így meg magam.
Tényleg pár ezer forint miatt majd' fél évig nem játszol azzal a játékkal, amit már jó ideje várnak az emberek, köztük te is?
Inkább nézed a yt-on a gameplayeket?
Szerintem meg Marlboro helyett vegyél párszor olcsóbb cigit, Miller helyett Arany Ászokot, Jack Daniels helyett gusztustalan skót whiskey-t :D és már meg is van a különbözet. :C
Ha viszont velem ellentétben nem piálsz ezerrel és nem is cigizel, akkor sajnos máson kell spórolnod, de a játékot nem akkor kell megvenni, amikor mások már hónapok óta tolják. :)
Igazam van vagy igazam van? :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#6436) emiki6 válasza aAron_ (#6433) üzenetére


emiki6
veterán

800 jelen. 2-3 ezernél több úgy se kell..

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#6437) sensejke válasza sixpak (#6435) üzenetére


sensejke
aktív tag

Ez igazából olyan dolog, hogy aki nem keres annyit annak muszáj várni pl. én, valamint annak akit nem a szülők látnak el. :)

ID: sensejkehun / steam: http://steamcommunity.com/id/Eeeyore

(#6438) Laraxior válasza SkyS1gn (#6432) üzenetére


Laraxior
titán

Akkor eladó a BF3 egerem :DD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6439) SkyS1gn válasza sensejke (#6437) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Jajj, nekem ne mondja senki hogy egy dolgozó ember ha ilyen hobbyt/kikapcsolódást "űz" 2évente nem tud félrerakni egy tizest!

Akinek meg anyuci/apuci veszi meg a gépet/játékokat annak SZLAMB ;]

(#6438) Laraxior Overpriced shit.
Legalábbis a billentyűzeteik biztosan, én egy CM Quickfire TK-n gondolkozom brown cherry mx kapcsokkal épp, egér még jó R.A.T. 5

(#6440) sixpak

Elöbb esik be az ára a nemtudomhányévemegjelentcalloftrutyié alá! :DDD

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#6440) sixpak válasza sensejke (#6437) üzenetére


sixpak
nagyúr

Világos, ne érts félre, én nem erről beszélek, nekem is kilóg a picsám a gatyából, nem vagyok én sem Rockefeller vagy Trump. Másfél évnek kellett eltelnie ahhoz, hogy szarért-hugyért dobolják a 3-at. Annyit pedig senki nem akar várni. Karácsonykor sem lesz sokkal olcsóbb, mint a megjelenéskor. Lehet, hogy 1-200 forinttal. És én erről a pár ezer forintról beszélek. :)
Sorry, ha az előző hozzászólásomból nem ez jött le, pongyolán fogalmaztam. :)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#6441) sensejke válasza SkyS1gn (#6439) üzenetére


sensejke
aktív tag

Valahogy az egészségügyben nem olyan jók a fizuk. :O

(#6440) sixpak: Igazad van. :)

[ Szerkesztve ]

ID: sensejkehun / steam: http://steamcommunity.com/id/Eeeyore

(#6442) jonnyjoker01 válasza devilinsid3 (#6392) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

:W Jáj, hagyjuk. :DDD

Üdv. Johnny

(#6443) devilinsid3 válasza sixpak (#6435) üzenetére


devilinsid3
addikt

nem szülöm és (ami nem is baj) nem is szórom a pénzt :)
az a majd fél év játék nélkül jó ha 3 hónap lesz :D (okt. vége-karácsony)
nem cigizek és így azon sajnos nem tudom megspórolni :D a normális whiskey-ről továbbra sem mondok le egy játék miatt :D vagy te inkább 1 hétig csöves bort innál egy játék miatt? :D

#6439) Cris99 pl. nekem nem anyuci-apuci állja sem a gépet sem pedig a játékokat és mivel most munkanélkülin vagyok nem tudok pik-pak mindent megvenni amit szeretnék.. az elmúlt időkben a játékaim nagy részét a tf2-s cuccokból vettem, ami kb. 25-30 ezer forint környékén volt, már meg van a bf4re is a pénz, de inkább megvárom míg 4-6 ezerrel olcsóbb lesz és abból megveszek egy másik játékot :) nem fogom a földet enni azért, mert pár hónappal később jutok hozzá egy játékhoz (főleg úgy, hogy akkor jóval olcsóbban jutok hozzá :) )
mivel most kellett vennem még egy monitort is, mert az előző megfőtt ez egy váratlan 30 ezer forintos kiadás volt és még jó pár dolog van amit szeretnék megvenni hobbi célra szóval nekem számít az a pár ezer forint :)

(#6440) sixpak szerintem karácsonykor 12 ezer környékén tud venni az ember alap bf4+premiumot :)
(már most 17.500Ft)

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#6444) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

meddig fog tartani az open beta?

Szépnapot!

(#6445) devilinsid3 válasza Dexter-2000 (#6444) üzenetére


devilinsid3
addikt

okt. 15, de lassan már minden nap le lesz írva :U

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#6446) blaca83 válasza Gippo (#6425) üzenetére


blaca83
őstag

Ha lesz valami jó lehetőség a közös rendelésre akkor lehet, hogy szólok a "topik/fórum társaknak" is, de nem ígérem, nem tudom milyen lehetőségünk adódik. :U :F

Egyébként a klánunk a:
*818* klán

[link]

A csapat inkább a 30+-os korosztály de egyszer-kétszer tettünk már kivételt. ;)

Akinek van kedve velünk játszani azt szívesen látjuk.
(Részletek az internetes oldalon, vagy priviben nálam) ;)

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#6447) pohár válasza blaca83 (#6446) üzenetére


pohár
félisten

no, abba majd én is beszállnék egy Limited + Premium erejéig, ha lesz rá lehetőség :)) (csak előbb jöjjön meg a VGA :D )

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6448) SkyS1gn válasza devilinsid3 (#6443) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Te, hónapokkal késöbb? Úgyse bírod ki :DDD

Amúgy nem rád értettem amit írtam!

- hát ki fogja humának megmondani a frankót? Lehet elöbb elindítja mint te... :P

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#6449) Def26 válasza pohár (#6447) üzenetére


Def26
félisten

Elég érett vagy? :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#6450) devilinsid3 válasza SkyS1gn (#6448) üzenetére


devilinsid3
addikt

a bf3-t is 1 évre rá vettem meg :D (12 július 7.) addig legalább van ideje a sok heli pronak beletanulni, mert ha egyszer én is megveszem ;]

amúgy gondoltam, hogy nem rám céloztál teljesen, de van akinek számít (pl. nekem) az a pár ezer forint és ezért képes rá várni pár hónapot :)
meg az is egy jó kérdés, hogy fog menni a game, mert ha lowon sem lesz meg a stabil 40-50 fps akkor szerintem felejtős :(

amúgy attól nem félek, hogy Huma hamarabb indítja el :D szerintem még ha 3 év múlva szerezném meg egy hasonló humble akció keretében akkor is előbb tudnám elindítani :D
(főleg, hogy valószínű nem orosz kódos lesz :P )

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.