Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5901) @rglaaf válasza gali777 (#5899) üzenetére


@rglaaf
veterán

(#5902) csibe1 válasza @rglaaf (#5901) üzenetére


csibe1
addikt

Ejej, hát valamivel ide kell vonzani az árkád vérpistikéket is. :D

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#5903) Bjørgersson válasza @rglaaf (#5901) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Lehet csak levelcap makrózott. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5904) devilinsid3 válasza @rglaaf (#5901) üzenetére


devilinsid3
addikt

:( ha lmg-nél ilyen milyen lehet a többi :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#5905) gali777 válasza csibe1 (#5902) üzenetére


gali777
őstag

A kép vicces, de sajnos igaz :(

(#5906) Winne válasza @rglaaf (#5901) üzenetére


Winne
nagyúr

Hát lefogja! Hol van ilyenkor Ati és Gali? :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#5907) devilinsid3 válasza Winne (#5906) üzenetére


devilinsid3
addikt

itt vagyok, mit parancsol? :D

első benyomásra én is ezt mondtam még Galinak korábban, hogy a recoil szarabbnak tűnik (azaz könnyebb megtartani a fegyvert) amit nem tartok jó döntésnek :D

#5908) kovy29

kb. ilyen vagy egy kicsivel könnyebb a fegyvert ott tartani, lmg-vel is, mint itt látható (bár az utolsó COD amivel játszottam az a blackops volt :) )

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#5908) Bjørgersson válasza Winne (#5906) üzenetére


Bjørgersson
félisten

COD-ban egyébként hogy viselkednek a fegyverek?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5909) aizen92 válasza @rglaaf (#5901) üzenetére


aizen92
addikt

ez nagyon gáz. nagyobb visszarúgása volt az assault fegyóknak.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#5910) Frozzy válasza devilinsid3 (#5907) üzenetére


Frozzy
őstag

azért változtattak rajta (szerintem), hogy a sok 12-13-14-15 éves is tudjon vele játszani.. mert amúgy a játék a szar nem ők :DDD ;]

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#5911) Mappa válasza @rglaaf (#5901) üzenetére


Mappa
addikt

majd jön patch erre is ;)

nem kötelező megadni

(#5912) devilinsid3 válasza Frozzy (#5910) üzenetére


devilinsid3
addikt

tudom, hogy azért változtatnak csak ezzel azok játékát basszák el akik tényleg játszani szeretnének (akár úgy, hogy ahhoz egy "kis" időt is bele kell ölni a játékba mire megtanulsz rendesen célozni, ölni, "recoil controllozni"), de sajnos ezzel a szemlélettel minden kis tizenéves pöcs tud majd ölni, mert amúgy sírna, ha nem találná el akit kell :)

nekem még bf3ban is sokszor van, hogy azért halok meg, mert nem kezdek el darálni valakire aki 120 méterre van tőlem, de ő meg csak nyomja a gombot és meg is öl :D
most meg ezek szerint az efféle játékstílus még kifizetődőbb lesz, mert mégannyira sem kell kontrollálni :D (vagy így oldják meg a makró dolgot? alapból a játékban lesz benne és egyenlő feltétel mindenkinek :D )

(#5913) kovy29 ha nem lenne egyáltalán recoilja a fegyóknak azért észrevennéd a különbséget :D
a bf3-COD-norecoil játék valahogy így néz ki a dolog és szerintem a bf4 a 3 és a COD közé fog bejönni, de inkább a CODhoz lesz közelebb :D

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#5913) Bjørgersson válasza devilinsid3 (#5912) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mintha olyan nehéz lenne amúgy visszafogni a fegyvereket.

Főleg az M16-ot. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5914) Winne válasza Bjørgersson (#5908) üzenetére


Winne
nagyúr

Ki emlékszik már rá, másfél éve nem toltam egy kört sem. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#5915) devilinsid3 válasza Winne (#5914) üzenetére


devilinsid3
addikt

most nincs itt Cris nyugodtan bevallhatod :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#5916) pohár válasza @rglaaf (#5901) üzenetére


pohár
félisten

1-2 elég jól kezelhető, de az LMG-k 80%-a úgy szór, hogy beszarsz :D (videóból ítélve)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#5917) SkyS1gn válasza Bjørgersson (#5913) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Hááá de lujja há de lujja há de lujja, hááá de lujja...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#5918) Bjørgersson válasza SkyS1gn (#5917) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hogyhogy?! :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5919) devilinsid3 válasza SkyS1gn (#5917) üzenetére


devilinsid3
addikt

a warosokra megint nem gondolnak :(

;] ;]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#5920) aizen92 válasza SkyS1gn (#5917) üzenetére


aizen92
addikt

we did it! éljen a nerf! :D

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#5921) aAron_ válasza SkyS1gn (#5917) üzenetére


aAron_
őstag

prémiumos fegyvernek majd megcsinálják tényleg recoil nélkül :DDD

egyébként nem lett volna egyszerűbb nerfelni? :U

What is your ikigai?

(#5922) bunfi


bunfi
őstag

Ünneprontó leszek, de attól, hogy nem m16-nak hívják még lesz egy legjobb assault rifle. Ennyi. Én is tudnék köpködni a p90-m5k-jetalázásra, mégse teszem, sőt itt meg aztán pláne nem lenne értelme.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#5923) xavix13 válasza bunfi (#5922) üzenetére


xavix13
senior tag

Az előző videó alapján a Famas mintha kicsit op gyanús volna.

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#5924) bunfi válasza xavix13 (#5923) üzenetére


bunfi
őstag

Az lesz az új AEK. De ha megnézed, az M416 és az AUG sem lesz gyenge.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#5925) aAron_ válasza bunfi (#5924) üzenetére


aAron_
őstag

lassan mindegyik OP lesz, így semelyik valójában :)) AN94 kéne már csak és boldog lennék

(#5926) devilinsid3: eddig nem láttam sehol sem, talán majd egy DLC-ben, a próféta szóljon belőled :)

am az a vicc, hogy még így is csomóan macrozzák az m16ot, az már tényleg beteg

(#5927) bunfi: remélem is :B

[ Szerkesztve ]

What is your ikigai?

(#5926) devilinsid3 válasza bunfi (#5922) üzenetére


devilinsid3
addikt

az kérdés inkább, hogy lesz-e olyan fegyver, mint itt a bf3ban az m16 volt.. lehet, hogy nem a leggyorsabb, DE összességében nézve ver minden fegyvert (gyors tárazás, viszonylag kis recoil, 31 golyó, gyors tüzelés, messzire is pontos) nem 1-1 fegyver erősségét kell kiemelni az m16-al szemben, hanem azt megnézni, hogy összességében mit alkot egy fegyver és hát az m16 minden jobb fegyver "erősségét" tartalmazza :(

#5925) aAron_ lesz benne szerintem, mivel orosz?! fegyver

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#5927) bunfi válasza aAron_ (#5925) üzenetére


bunfi
őstag

Ne aggódj, DLC-ben megkapod majd ;)

(#5926) devilinsid3: Én nem eszerint nézem, ezzel kezdtem el az elején játszani és nem nagyon érdekeltek az unlockok. Egyébként a többi fegyver sem számottevően gyengébb, leszámítva az AK-t. Az M16 jól ki van balanszolva, semmiben nem a legjobb és semmiben sem a legrosszabb. Bizonyos szituációkban az F2000 nagyobb tűzsebessége, máshol meg a KH/AN rövid tűzcsapása a jobb, viszont máshol meg nagyobb hátrány. Szóval nem igazán értem ezt a népharagot. Én meg a slug lőszert gyűlölöm, mert semmilyen tekintetben nem tartom tehetségnek a használatát. Azt miért nem vették ki? Na ez az...

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#5928) devilinsid3 válasza bunfi (#5927) üzenetére


devilinsid3
addikt

a slugot én sem szeretem, de használom, mert van jó idegesíteni vele a sok autosotis meg m16 prot, viszont nézd úgy, hogy a slug soti a játék bolt sniper rifle-je.. m98al mellkason durrantom az ipsét szalad tovább, de ha slug sotival lövöm meg meghal :D kicsit vicces, de ez van.. a slug lőszerhez meg célozni kell :) nem elég csak odadurrantani, hanem el is kell találni :D

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#5929) bunfi válasza devilinsid3 (#5928) üzenetére


bunfi
őstag

A többi fegyverrel is kell célozni, csak azt a célon is kell tartani... nem csak beugrani lőni egyet és ugrani tovább. Ha pedig már m98, gondolom oda akartál kilyukadni, hogy nem hal bele egy lövésbe. Jó lenne, ha a bármilyen .50-es gépágyú egyből-kettőből ölne? Mert ha itt realizmus, akkor ott is.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#5930) aAron_ válasza bunfi (#5927) üzenetére


aAron_
őstag

talán pont ezért utálják ennyien, noob fegyvernek tartják, hiszen minden helyzetben megfelelő lehet, nem kell alkalmazkodni az adott szituációhoz, nem kell kombinálni a különböző fegyvereket, go to go weapon

egyébként én személy szerint a két legbénább assault fegyverrel is élvezem a játékot (famas, AK), legalább nagyobb a kihívás benne :) az ritka nagyon, ha valaki csak a fegyvere miatt jobb mint a másik szerintem

What is your ikigai?

(#5931) devilinsid3 válasza aAron_ (#5930) üzenetére


devilinsid3
addikt

pedig az m16 sokat dob a teljesítményen..
én az ak74m-aug fegyót váltogatom aztán mikor feljön a sok m16 és nagyon felbasz akkor m16-slug soti.. :D

#5929) bunfi hát én inkább elviselném azt, hogy ha a tank telibe lő löveggel meghalok, mert lassan ott tartunk, hogy 2t kell lőni, meg a bolt rifle legyen 1 hit kill egy bizonyos távolságon belül mellkasra, fejre pl.
de ez, hogy használhatatlan szar, mert ha nem fejen lövöd baszhatod, mert elő kell venni a pisztolyt, hogy meg tudd ölni kurva gáz..

ennyire nem kéne elrugaszkodni a realitástól szerintem, csak hogy az amcsi kövérgyereknek legyen sikerélménye..

(#5932) bunfi ezt a 2 fegyót tartom OP-nak medic fegyók közül

az m60 olyan még supportnál, hogy 5 golyóval simán ölsz, mert kurva erős (viszont lassú és tárazni sem egyszerű vele :D) aztán jön, hogy cheater vagy mikor kibaszott erős az a fegyver csak senki nem tudja :D

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#5932) bunfi válasza aAron_ (#5930) üzenetére


bunfi
őstag

Megfelelő, de nem optimális vagy kitűnő. Az M416 még jobb bizonyos szempontból, mint az M16, csak a megszokás miatt nem használják az emberek. Mégsem köpköd rá ennyire senki.

(#5931) devilinsid3: amit te vázolsz az a Call of Duty nevezetű fps játék, ott pontosan így működik. És ha már megint a realitás - ami jelen esetben totálisan tönkretenné a játékélményt, tekintve, hogy motion sensor és kempelés - a G3 és a SCAR-H is .308-as. Akkor azok is legyenek 1hit? Szerintem csak annyi itt a baj, hogy szeretnél terminátor lenni és persze az m16 pusztuljon. Szerintem ez így nagyon egyoldalú megközelítés.

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#5933) Winne válasza bunfi (#5932) üzenetére


Winne
nagyúr

Ez érdekes, én is néztem, hogy az M416-al jobb a statom, mint az M16-al, utóbbival mégis jobban adta érzetre, nem tudom mi az oka, csak egy érzés. Az nyilván hozzá tartozik, hogy nem ugyanolyan játékmódokban használtam, de akkor is érdekes. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#5934) szebev válasza Winne (#5933) üzenetére


szebev
senior tag

Ja, tdm-en nagyon kijon az M16 tarazasi sebessege ! Erzetre is gyorsabb az M416-nal .

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#5935) kisza25 válasza szebev (#5934) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

pedig m416 a gyorsabban tárazható, persze csak ha nem lövöd ki az összes golyót

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#5936) Plezs21 válasza gali777 (#5899) üzenetére


Plezs21
tag

Hát azért szerintem LevelCap elég jól tolja ahhoz, hogy a "halandó" Youtuberek dűjenek körülötte mint a rohattnád.

i5-4670, ASUS GTX 760, 120GB SSD, 1 TB, H87 PRO, 8GB RAM, DELL U2312.

(#5937) bunfi válasza szebev (#5934) üzenetére


bunfi
őstag

Hát pedig az adatok azt mutatják, hogy nem (rátárazás/üres fegyverbe tárazás/ha elindítottad, ennyit várni kell, mielőtt el tudod váltani a fegyvert). M16 - 1,80/2,35/0,85 M416 - 1,75/2,50/0,75 Ezen felül még kevésbé húz a fegyver jobbra, a többi paramétere pedig szinte teljesen ugyanaz.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#5938) Sami22


Sami22
aktív tag

Toljatok HC-t és minden gondotok elszáll. Az emberek szépen halnak. Mióta visszatértem HC-ra nem idegeskedem, úgy megy a játék, ahogy kell.

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

(#5939) @rglaaf válasza Sami22 (#5938) üzenetére


@rglaaf
veterán

inf-be még okés de járműves modokban azért kéne a külső nézet

PSN:BiZzare_0 ️

(#5940) Winne válasza @rglaaf (#5939) üzenetére


Winne
nagyúr

Na de az már nem hárdkór te! :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#5941) bunfi válasza Sami22 (#5938) üzenetére


bunfi
őstag

Igazad van, már megyünk is, hogy legyen kit letestelned sniperral. :(( :((

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#5942) devilinsid3 válasza bunfi (#5941) üzenetére


devilinsid3
addikt

egy ideális világban a bolt rifle egy használható fegyver :) :U
én csak a kemperek miatt nem szeretem, mert mindegyik a bokorban veregeti másnak meg magának

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#5943) bunfi válasza devilinsid3 (#5942) üzenetére


bunfi
őstag

Egy "ideális" világban. A való világban már 70 éve elavult.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#5944) devilinsid3 válasza bunfi (#5943) üzenetére


devilinsid3
addikt

akkor menj oszt m16z és sírj, mint más, hogy miért nem lenne jó a bolt rifle 1 hit kill..

nem tudom miért lenne elavult egy bolt rifle a való életben.. főleg úgy, hogy most egy játékról beszélünk és sniper rifle nélkül nem FPS egy FPS..

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#5945) Svájcinéger válasza devilinsid3 (#5942) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Soha többet még csak bokor közelébe sem megyek. Nehogy megtörténjen a baleset. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#5946) devilinsid3 válasza Svájcinéger (#5945) üzenetére


devilinsid3
addikt

hát ezzel a profilképpel nem tudom mennyire hiteles a kommented :D

tü-tü-rü-tü-tü-tü

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#5947) BlessedElroy válasza devilinsid3 (#5946) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

Pedig kvajó sztem. :DD
Mennyi idő után lehet saját profilképe vkinek?

Origin: BlessedElroy

(#5948) Svájcinéger válasza devilinsid3 (#5946) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

:DDD Lusta vagyok igényelni. Talán hétvégén ha rossz idő lesz, bár asszem pont jó időt mond.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#5949) Def26 válasza BlessedElroy (#5947) üzenetére


Def26
félisten

Eltörölték, már soha nem lehet. :(

;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5950) devilinsid3 válasza BlessedElroy (#5947) üzenetére


devilinsid3
addikt

[link]

(#5948) Svájcinéger mit vagy lusta rendelni? :) késik a bőrszerkó vagy mi? :D

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.