Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54701) laposonly11


laposonly11
senior tag

Figyelitek a járművemet? :))
[link]

Ordo est anima rerum.

(#54702) Helmoras válasza laposonly11 (#54701) üzenetére


Helmoras
őstag

nem akarok én itélkezni de az a top weapon mini gránát elég gáz :D :R

(#54703) Mappa válasza yodamester10 (#54699) üzenetére


Mappa
addikt

ACW-R pipa.. szintén :D

Sabre - Én már csak ezt élvezem ebben a fosban :DDD

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#54704) prokxy


prokxy
veterán

Innen pár emberrel elég jót játszottunk egy CQ Large szerveren, kösz a kört pendre, kisza, zolar, odorgg, artika, meg vmi nocookie :) ! :C
Na és persze Kecc024, best gunner on Earth! :D

report1
report2
report3 => kb 10 ticket volt hátra és kaptunk egy C4-et a seggünkbe! :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#54705) laposonly11 válasza Helmoras (#54702) üzenetére


laposonly11
senior tag

Ne is, miért lenne gáz, talán te is azok közé tartozol nem használják? Ugye eleve v20 mini az alap amiből kapásból 3 van így könnyen összejön!
Egyébként a többieknek is ajánlom nézzék meg mert kézifegyver gránát kill arányban ez teljesen normális, akinek ennél jóval kevesebb, az szerintem taktikai hiányban szenved! :W
Bár lehet hogy az is megdobta hogy vagy 30x nyomtam a havas cső pályán és ott kapásból összejött vagy 100 gránát kill! :U
De akkor legyen egy kis lecke mert látom bénák vagytok:
Mikor dobod a gránátot nehéz páncélosra? ...amikor már szikrázik olyankor kapásból kiszeded, ugye sima járművek ellen alapból kiszedi azokat a 3, gyalog elbújik valami mögé, vagy amikor biztos kill épületben, esetleg fent va az épületen, sarokban gubaszt, fent van a sziklán, lent van alattad a szikla alatt stb. ez mind mind mind mind gránát helyzet, vagy vihar-sziget pályán, a hülye boatok olyan közel jönnek ahhoz a 2 bunker szászlóhoz hogy gyakorlatilag rájuk lehet dobni a graneszt, és ha ott van rajta 3 palimadár akkor nekik annyi! :))

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#54706) prokxy válasza laposonly11 (#54705) üzenetére


prokxy
veterán

Egyrészt arra gondol, h ez egy BF sorozat és nem a cod, tehát JÁRMŰVEKRŐL szól(na) a dolog...
Másrészt meg dobálod a gránátot, oké, de bármilyen fegyverrel többet ölnél, nemde?
Mindenki úgy játszik, ahogy akar, csak az én játékon ne csessze el! :D
/itt nem arra gondolok, h leszed csipával, hanem ne C4 jeepezzen ki, ne öljön meg TDM-en RPG-vel, stb, mert azt nem szeretem/

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#54707) Helmoras válasza prokxy (#54706) üzenetére


Helmoras
őstag

Hozzátenném hogy ha valéaki nagyon nagyo nsokat játszik és egy egy fegyverre lcsak annyit tolja amig unlockol mindent mellé meg mindig a mini van akkor nyilván ez az arány lesz, meghát mindenki ugy játszik ahogy akar no, csak kukacoskodta mkicsit :P, én még kis kopasz vagyok a 20 óra játékommal :)

(#54708) prokxy válasza Helmoras (#54707) üzenetére


prokxy
veterán

20 óra? :Y Jaa, az 1 napnyi gémtájm! :DDD

Na majd rájössz, h más is van a gyalogláson kívül! :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#54709) laposonly11 válasza prokxy (#54706) üzenetére


laposonly11
senior tag

Igaz járművekről, de az szinte kizárólag a conquest pályákra érvényes, csak ha 64-en tolják nem mindig engednek oda, én meg nem szoktam billentyű roncsoló lenni, hogy pusholom ezerrel az entert ha éppen respawn timeja van a helinek vagy tanknak, inkább megyek jeeppel felderíteni, vagy mint látható az elsődleges járművem a ponton, az senkinek sem kell csak nekem! :DDD
[link]

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#54710) kisza25 válasza laposonly11 (#54709) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

azzal nekem is van pár killem, 3-al kevesebb, mint neked:D amint látod én is megyek mindennel ami ép üres:D

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#54711) Helmoras válasza prokxy (#54708) üzenetére


Helmoras
őstag

ismerem a játékot 200 óra benne van a 3ban azért, ez meg kb egy patchelt bf3.. :P

(#54712) Liquidator válasza Helmoras (#54711) üzenetére


Liquidator
tag

patchelt bf3-om hagyad már a hülye dumádat...

(#54713) prokxy válasza Liquidator (#54712) üzenetére


prokxy
veterán

Azért ez tényleg érdekes hozzászólás...patchelt BF3... :U

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#54714) Helmoras válasza Liquidator (#54712) üzenetére


Helmoras
őstag

Hát eget rengető különbség nincs a játékmenetben(ebben az értelemben simán illik rá amit írtam), a kolléga arra célzott hogy nem ismerem a játékmechanikát és ezért nem tudom miért van annyi gránát killje.

Más kérdés meg hogy tettek bele még több lvl uppot meg ilyen battlepackot fegyvert jármüvet mapot, de alapjaiban nincs változás, ezért a patch titulus részemről, ezzel nem állitom hogy nem lett jobb, mert sokmindenben felülmúlja az elődöt.

Látom könnyen ugrotok az apró dolgokra :) Nem érdemes.

Mea culpa: az én időmben az ilyesmi változások patchek voltak, mostanában ezek már kiegészítők, vagy dlc-k ha úgy jobban tetszik :(

Picikét kulturáltabban is hozzám szólhatsz :S, köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#54715) prokxy válasza Helmoras (#54714) üzenetére


prokxy
veterán

Ne vedd zokon, Liquidator kolléga egy nagyon jó arc, csak nyers volt! :D

Persze FPS ez is, mint a 3 :DDD . Lőni kell, meg futkározni, meg járművezni, így is fel lehet fogni! :)

Azért a BF sorozatokban van pár újítás, nem úgy mint a konkurenciában... ;)

szerk:
"Mea culpa: az én időmben az ilyesmi változások patchek voltak, mostanában ezek már kiegészítők, vagy dlc-k ha úgy jobban tetszik" => Azért egy új motor dübörög alatta, más a játékmenet, más a mozgás, sokban különbözik a 3-tól.

Régen más volt, nem volt DLC, stb, tudom én is, tapasztalat, de hát kell a lóvé, tudod. :D
Most kihagynak játék befejezéseket és eladják DLC-nek, pl.: ott a Dead Space 3.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#54716) Liquidator válasza Helmoras (#54714) üzenetére


Liquidator
tag

oks :) csak vicceltem am :R

(#54717) laposonly11 válasza Helmoras (#54714) üzenetére


laposonly11
senior tag

Alapjaiban hogy is lehetne változás, BC1-BC2-BF3-BF4 ezért vannak gyakran ugyanazok a hibák mint az elődöknél! Bár a ház rombolás BC1 ben volt a legjobb ott ha pl. tudtad hogy feletted van az ellen akkor nyomtál egy gránátot a plafonnak és leszakadt, 34 felé lehetett robbantani egy épületet, ez utána csak egyre rosszabb lett...

Ordo est anima rerum.

(#54718) Helmoras válasza prokxy (#54715) üzenetére


Helmoras
őstag

Jó én is kicsit troll módban voltam... abbafejeztem megyek lövöldözök inkább :)

Nem is akartam én fikázni a játékot mert igazából végre van jó gépem is hozzá életemben először és maga a játék is nagyon tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#54719) Sabre válasza Mappa (#54703) üzenetére


Sabre
őstag

na megnézem az acw-rt ha ennyire nyomjátok, nekem az ace-21 a legjobban bejött engineer fegyó eddig... :))

(#54720) Daffchy


Daffchy
őstag

Van esetleg valami bevált Driver AMD vonalon amivel nem áll le 2 óra alatt 7X mantle funciton hibával (DX-ben ugyan ez)...

Vagy tök mindegy mi van fent, úgy is szar az egész?

(#54721) zzola válasza Daffchy (#54720) üzenetére


zzola
félisten

Én a legújabb beta drivert használom, de ilyen hibával még 1x nem találkoztam...
Többen azt mondják, 290/290X-el működik csak jól...

(#54722) regener válasza Daffchy (#54720) üzenetére


regener
veterán

13.12?

(#54723) Daffchy válasza zzola (#54721) üzenetére


Daffchy
őstag

Lehet feldobom én is azt, hátha... 14.4-s CC van fent.
Mármint a Mantle csak 290/X-el megy normálisan?

regener: Erre esküsznek néhányan? Nem túl régi már az a CC? :F

(#54724) zzola válasza Daffchy (#54723) üzenetére


zzola
félisten

Vagy 280-al, nem tudom pontosan, ha visszakeresel talán megtalálod....
Igen, a Mantle...
Én 1 hónapja ezt használom és rendben van-nálam...

(#54725) laposonly11 válasza Helmoras (#54718) üzenetére


laposonly11
senior tag

Mivel a játékmód maga annyira egyedi, hogy konkurencia híján max. az előző részekhez lehet viszonyítani, ez viszont megint csak nem igazán jó szempont, mert lényegében hozta a minimumot: több jármű, több pityu, több gadzset stb. bár ennyi alapján így tényleg csak egy DLC is lehetne! :) :)

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#54726) fornettisuti válasza Daffchy (#54720) üzenetére


fornettisuti
veterán

probalgatni kell, melyik jo nalad.
14.7 beta nalam mantleval ok.
utobbi win peccs meghozta a kekhalalt, le is torlom.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#54727) Helmoras válasza Daffchy (#54723) üzenetére


Helmoras
őstag

Nálam is az a driver van fent (14.4) 280x msi és hibátlan 3 óra játék után is. Én mantleban játszok nem tudom ez mennyit számit..

(#54728) Mappa válasza Sabre (#54719) üzenetére


Mappa
addikt

Elég erős, mondjuk én alig használtam eddig mást. ACW-R, M4, most meg Desert. Van egy raklap fegyver amihez még hozzá sem nyúltam.

nem kötelező megadni

(#54729) Csabroncka válasza yodamester10 (#54699) üzenetére


Csabroncka
addikt

[link]

;]

"in medias res"

(#54730) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Mi ez az undorító 50 méteres helikopter limit a sunken dragon pályán? :(

Megyen!

(#54731) afrojack1


afrojack1
senior tag

defibrilátoral melyik pályán van esélyem ölni? kéne az assigmenthez! :U

SC: Herczku_Death

(#54732) Helmoras válasza afrojack1 (#54731) üzenetére


Helmoras
őstag

Szerintem igazából bárhol, csak nem a kést rántod elő ha mögé érsz a gyalogkakukkoknak :D

(#54733) zzola válasza afrojack1 (#54731) üzenetére


zzola
félisten

Ahol sok a kempingező, ott mindenképp. Vagy egy nagy pályán, ahol levadászol egy sunyi snipert.... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#54734) }{3@Đ$}{0ot válasza CptAdamica (#54730) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Azt én is megszoptam,feljebb mentem,beakadt a ház szélébe azt csatt egy fejest dobtam a betonba. :W

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#54735) laposonly11


laposonly11
senior tag

Ez már vicc hogy AMD évek óta nem képes egy rendes drviert írni, és most hogy kétfelé kell programozniuk, enhyén szólva túlválalták magukat! :N

Ordo est anima rerum.

(#54736) Zin


Zin
senior tag

a LE Edition gyakorlatilag mit takar? 1 plusz map van benne? a premium-ot ugyan ugy meg kell vennem gondolom utánna igaz ?

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#54737) SkyS1gn válasza Zin (#54736) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Semmit.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#54738) zzola válasza laposonly11 (#54735) üzenetére


zzola
félisten

Vegyél NV-t, ott nincs ilyen probléma...
Én meg vagyok elégedve a driverral...

(#54739) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Tudom tudom a legkisebb fűszálban is el lehet akadni de ez már sok... Se előre se hátra.
[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#54740) Daffchy válasza fornettisuti (#54726) üzenetére


Daffchy
őstag

Rápróbálok, hátha... :R

Egyébként lenne egy olyan problémám, hogy fel akarom oldani az AWS-t Supprotnál, azt mondja csináljam meg a 3 LMG Ribbont meg ezt: "Destroy 3 vehicles as Support".

A 3 Ribbon megvan, jelzi is 3/3, felrobbantottam 5 járgányt és semmi... 0/3.

Supportnál mégis mivel robbantgassak? Tankkal megvolt a 3. Helikopterrel is.

Remélem nem Xm25-el kell, 1 lövés 1 hit... :F

(#54741) Snip3r_HUN válasza Daffchy (#54740) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Pl.: C4-el robbants fel 3 ellenséges tankot. Ha te ülsz tankban vagy a heliben akkor nem a supportnak számolja a kill-t hanem a járműnek.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#54742) afrojack1


afrojack1
senior tag

i love jet!
mappa a végére már 3 stingert is belém eresztett de semmi! :C :DDD

SC: Herczku_Death

(#54743) Daffchy válasza Snip3r_HUN (#54741) üzenetére


Daffchy
őstag

Ja akkor csak úgy jó... sajnos C4 még nincs meg Supportnál... nem sok óra van még benne! :DDD

Akkor először C4-et szerezzem meg...

Köszönöm a segítséget! :R

Szerk.: Ez az MP-APS mit tud egyébként? Pontosan mit csinál? Nem nagyon találkoztam még vele... most fogom még megkapni. Azt látom valami személyi védelem... :)) A rakétát és a töltényeket is hárítja?

[ Szerkesztve ]

(#54744) Snip3r_HUN válasza Daffchy (#54743) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Úgy működik mint az active protection, ha ezt lerakod aktiválás után pár másodpercig védve vagy mögötte a robbanásoktól, rpg, tanklövedék stb.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#54745) Daffchy válasza Snip3r_HUN (#54744) üzenetére


Daffchy
őstag

Akkor olyan mint a tankban lévő, csak mobil.

Köszönöm a felvilágosítást! :R

(#54746) CptAdamica válasza }{3@Đ$}{0ot (#54734) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nekem is ez a probléma, jön a másik heli, felé akarok emelkedni, erre beakad, alig tudom mozgatni a gépet.

Megyen!

(#54747) Gyula84 válasza afrojack1 (#54742) üzenetére


Gyula84
veterán

lassan belejössz ebbe a játékba :) el kezdtél csalni? :D ;] TCE emberkékkel vigyázzál :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#54748) afrojack1 válasza Gyula84 (#54747) üzenetére


afrojack1
senior tag

miért? vigyázzak? :U

[ Szerkesztve ]

SC: Herczku_Death

(#54749) laposonly11


laposonly11
senior tag

Én ezt még mindig nem értem az rendben van ha veszít a csapat és K/D m is rosszul áll és nem vagyok benne a mittdomén első 5 ben akkor az levesz a skillből de ugyan ilyen helyzetben hogyan lesz + az már fura?! :DDD Meg kéne kérdezni a készítőket hogy mi a büdös fenét pontoz a gép? :)

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#54750) Nxn908xxx válasza laposonly11 (#54749) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.