Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49301) Mappa


Mappa
addikt

Továbbra is az mondom ez az M4 pityu nagyon jó, 1 2 3 4-5 kör és végig adta mint a disznó. Első pozitívum BÖF4-nél, hogy lehet érvényesülni az ilyen burst fegyverekkel. 3-ban tök szenvedés volt.

nem kötelező megadni

(#49302) marilllyo válasza prokxy (#49288) üzenetére


marilllyo
veterán

Lyófan akkó malyd eggyesztettünk. Írgyál rályam malydan ha rálya érel. ;]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#49303) prokxy válasza Mappa (#49301) üzenetére


prokxy
veterán

Nem tudom, de egy AEK-val szemben mit ér? Max ha egyből fejes, nem tudom olyan gyorsan nyomkodni a bal gombot, h hamarabb haljon az enemy...van vele 17 killem, szóval ez lehet, h gyakorlás kérdése! :D
Nekem most az Ace23 a kedvenc, ráuntam az M416-ra...
3ban szenvedés? AN-94-gyel úgy lehet aratni, mint az állat, de tény, az nagyot is sebez...

(#49302) marilllyo: ok, 8tól vagyok vala :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#49304) marilllyo válasza Mappa (#49301) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát én most az M16-ot húzom 510-ig....de kicsit kínkeserves..... Elég sokat kimaxoltam már...Nekem valahogy a SCAR pörgött a legjobban. Mondjuk annak a legnagyobb a dmg-je.
Most felváltva Assault-m16, Support AWS...és utóbbival szintúgy kicsit ...jobban tudok érvényesülni...de lehet csupán most itt a network fixnek köszönhetően.

Szerk. Megőrülök attól, hogy szinte az összes fegyverhez...az utolsó battlepackba adja be a Coyote-ot. :W

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#49305) kriszpontaz válasza prokxy (#49300) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Te olvasol tovább is mint az első mondat? ;] Fuss neki még egyszer légyszi.

(#49306) SipiBcs válasza marilllyo (#49302) üzenetére


SipiBcs
őstag

Nem olvastál mostanában túl sok Rejtő Jenőt?? :)

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#49307) Mappa válasza prokxy (#49303) üzenetére


Mappa
addikt

Ez alatt a pár óra alatt beletettem vagy 100-150 kill-t, és hát látod adta minden ellen :D
Mindig úgy vagyok vele na most már leteszem a ACW-R-t azt valahogy csak az marad a kezemben 6300 kill :DDD de erre a M4-re most rákattantam.

Mi az a AN94? sztem killem nem volt 3-ban azzal :D max ha felvettem valakitől.

marilllyo - Rengeteg fegyverhez nem nyúltam még hozzá...AWS?! nekem az még porosodik :D

nem kötelező megadni

(#49308) prokxy válasza Mappa (#49307) üzenetére


prokxy
veterán

AN94? Az egy iszonyat erős fegyó BF3-ban..Próbáld ki! ;)

Ma kipróbálom ezt az M4-et, kell 100 kill vele assignmenthez! :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#49309) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Nos... pétek óta telóról nyomultam, meghalt a P8P67 lapom... csak ma jött meg a Z77 Sabertooth, sajna szét kellett kapnom a vizezést másképp nem fér ki a lap... tudom rohadtul hiányoztam szóval ittvagyok :DD :))

Azthittem ma jön Dragons Teeth tekintve hogy tegnap volt premium dogtag osztás.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#49310) prokxy válasza SkyS1gn (#49309) üzenetére


prokxy
veterán

Akkor este jöhetsz is RUSH-olni! :D

Szép vas :C

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#49311) SkyS1gn válasza prokxy (#49310) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Reméljük a hangkari nélkül is sikerül bállítanom ahogy volt.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#49312) prokxy válasza SkyS1gn (#49311) üzenetére


prokxy
veterán

Fülest? Amikor a hangkarim gariban volt és alaplapival toltam, mondom mi ez a béna hangzás...tény ennek a hangkarinak meg a mic-je zúg, ha a VGA terhelés alatt van, szeretlek ASUS XONAR DX. :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#49313) marilllyo válasza SkyS1gn (#49309) üzenetére


marilllyo
veterán

Ilyenkor mindig eszembe jutnak a régmúlt idők...amikor hetekig csak fórumoztam meg teszteket olvasgattam...és kapásból 15 ablakkal indult a böngésző...csak, hogy a legtökéletesebb konfigot állíthassam össze magamnak. De imádtam...! Hiányzik is. :F

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#49314) prokxy válasza marilllyo (#49313) üzenetére


prokxy
veterán

Most nálam ugyanez zajlik! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#49315) haly válasza marilllyo (#49313) üzenetére


haly
őstag

Aztán egy laptopnál kötöttél ki? Hogy van ez? :D

(#49316) Mappa válasza prokxy (#49308) üzenetére


Mappa
addikt

Ott van battlelogon loadout-om, hogy mivel használom. Nem sok minden van rajta, nagyon nem kell hozzá semmi, egy reflex van rajta meg valami stabil + laser az csókolom. Tehát ilyen alap kütyük.

nem kötelező megadni

(#49317) kriszpontaz válasza prokxy (#49314) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Vegyél PS4-et. ;] Kíméld magad, öreg vagy már ehhez.

(#49318) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Report – New Battlefield Veteran Program Rewards Players With 10 Hours of BF3 Played

10óra BF3 és máris veterán.... a bajok kéremszépen ITT kezdődnek... az ilyen felfogásúaknál!

Én legalább 1000órára tenném, vagy 800, vagy BF4-be 5-800... nem 10óra oszt veterán.. ezmiafakk!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#49319) prokxy válasza kriszpontaz (#49317) üzenetére


prokxy
veterán

Nem kell nekem PS4, szeretek szívni, jó az a PC! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#49320) kriszpontaz válasza SkyS1gn (#49318) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Hátha lesz végre az ajándék battlepackok valamelyikében RED Camo, hogy mindenki lássa ki ölte meg :D.

(#49321) duc válasza prokxy (#49312) üzenetére


duc
aktív tag

Pontosan ez volt nálam is, Xonar DX mic zaj. Mikrofont alaplapiba dugtam. Havernak maradt a Xonar-ban, szintén zajos.

üdvöske, redmondi óriás, tetszetős, rendre, légkavaró, akár, megoldás, kicsike, ipar.

(#49322) HRC95


HRC95
tag

Hogy ennek mi a büdös sz*r értelme van azt nem tudom.... végre itt a szünet lementek a kis vizsgáim, gondoltam magamba majd játszok egy jót...aha lónak a lomposát, arra mentem fel, hogy be vagyunk ragadva és nem tudunk kijönni elvesztegettem 10 kemény percet és inkább leléptem mert a vérnyomásom az egekben volt :W Aztán láttam Pendre felment a köv körben :))

MSI Z270 | i5 7600K | G.Skill Ripjaws 16GB | Rog Strix GTX 1080 TI

(#49323) marilllyo válasza haly (#49315) üzenetére


marilllyo
veterán

magyarázat :DDD

Jó kis cucc. De annak ellenére, hogy gamer laptop... ilyen AAA multi címekre nem való.

Ps4 az mindenképp lesz. Battlefront az már valószínű, hogy arról fog menni.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#49324) @rglaaf válasza HRC95 (#49322) üzenetére


@rglaaf
veterán

ha nincs 15mp belül auto balance azonnal lépni kell nincs mese, és örökre elkerülni a szervert

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#49325) macimisi


macimisi
csendes tag

Sziasztok! Most tettem fel a nem eredeti BF4-t az új gépemre.A gondom vele az,hogy negyedóránként lefagy.Csak a kikapcsolás segít.Nem melegszik túl és a táp isjó.Mi lehet még vele.Más játék nem fagy le.

(#49326) devilinsid3 válasza @rglaaf (#49324) üzenetére


devilinsid3
addikt

de azért az is egy jó kérdés, hogy miért alakulhat ki ilyen balanszolatlan csapat..
sok kis hero lelép, mert megölték vagy, mert a vesztes csapatban van..

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#49327) Bjørgersson válasza SkyS1gn (#49318) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nekem meg a 3-ban és 4-ben együtt sem lesz szerintem 800 órám. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#49328) sixpak válasza macimisi (#49325) üzenetére


sixpak
nagyúr

"a nem eredeti BF4-t"....itt lesz a gond.

[ Módosította: radi8tor ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#49329) Bjørgersson válasza sixpak (#49328) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Legközelebb még nagyobb gifet szúrj be.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#49330) kriszpontaz válasza macimisi (#49325) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Az Origin lehúzott hozzá minden update-et?

;]

(#49331) SkyS1gn válasza macimisi (#49325) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Más játékod is warez? :DDD

Amúgy csak szólok hogy a warez téma szigorúan tiltott! ;)

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#49332) devilinsid3 válasza SkyS1gn (#49331) üzenetére


devilinsid3
addikt

te is a kínai piacon vett vizet használod hűtésként még sem szól neked senki érte ;]

(#49333) Cris99: feel the sarcasm & enjoy the proci hűtés :D

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#49333) SkyS1gn válasza devilinsid3 (#49332) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:F

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#49334) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

most vettem észre: 6000 IFV kill:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#49335) SkyS1gn válasza devilinsid3 (#49332) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Mayhems: "Made in UK"

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#49336) stoon válasza devilinsid3 (#49100) üzenetére


stoon
őstag

ha jó a jetes kiszedi ,mindegy mit rak rá! persze segít neki a kis csapata! és ez nem a kemper AA vonatkozik!

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#49337) haly válasza marilllyo (#49323) üzenetére


haly
őstag

A töredék árral már érthető. Nem rossz kis vas, de kétlem, hogy bárki is kiadna érte akkor összeget, amit kérnek a boltban. Gondoltam egyébként, hogy utazás miatt szorultál rá. :K

(#49338) devilinsid3 válasza stoon (#49336) üzenetére


devilinsid3
addikt

- nem segít a csapat
- az AAsek mind kemperek..
- active prot. + active radar AA-t nincs az az Isten, hogy egy jet kiszedjen.. ahhoz már művészet kell

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#49339) Bjørgersson válasza devilinsid3 (#49338) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Kikérem magamnak, ritkán AA-zek, de akkor sosem kempelek! :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#49340) stoon válasza devilinsid3 (#49338) üzenetére


stoon
őstag

én ha beleülök , nem kempelek! sőt szerintem a bázis 300m körzetében blokkolnám a fegyvert minden járművön a kempelés elkerülése végett! viszont díjaznám a bázist támadókat is , killed by akcionnel :D

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#49341) deatom válasza devilinsid3 (#49338) üzenetére


deatom
tag

az AA-val én menni szoktam, mint a tankkal, zavodon igen jól lehet irtani vele:) főleg ha a "zuni rocketet" rakod be, vagy mit

(#49342) marilllyo válasza haly (#49337) üzenetére


marilllyo
veterán

Asztalinak van használva :)
Jó mert ..a gyárilag egymáshoz tervezett alkatrészek miatt én ezekből a fagyásokból meg dx hibákból mind kimaradtam. Nekem ~10x ha crash-elt a játék.
Papíron meg statisztikailag meg van benne a kraft. Ultrán is megvan vele a 35-40 fps. Ami egy notitól nem rossz, de valahogy még sem olyan smooth mint egy asztalinál. Főleg az SLI miatt. Más.
A bolti áráért én sem vettem volna meg.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#49343) gali777


gali777
őstag

Itt vannak a bácsik a fórumon is? ;]

(#49344) Rico45


Rico45
őstag

Sziasztok!

Sajnos nem tudok mit tenni :-( Nyitva van a port és nem jó már egy hete! :O Mi a szar lehet máár?
Game disconnected: Client closed down connection. Check your network connection and make sure that port 3659 (UDP) is open.

[ Szerkesztve ]

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#49345) regener válasza Rico45 (#49344) üzenetére


regener
veterán

Próbáld meg ezt: [link]

(#49346) Rico45 válasza regener (#49345) üzenetére


Rico45
őstag

Nézem is! Köszi

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#49347) Rico45 válasza regener (#49345) üzenetére


Rico45
őstag

Istenkirályságoos vaagy! Köszi!

Müxik végreee! :R

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#49348) fornettisuti válasza Rico45 (#49344) üzenetére


fornettisuti
veterán

Nalam ez a portos hulyeseg erdekes, mert peccsek utan szokott elojonni par napig, aztan ahogy jon, meg is szunik letezni. Router az a Digis ZTE, amugy nem szorakozok sosem port nyitogatasokkal.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#49349) Rico45 válasza fornettisuti (#49348) üzenetére


Rico45
őstag

Nekem sem volt gondom vele soha!

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#49350) haly válasza marilllyo (#49342) üzenetére


haly
őstag

Ezt a noti érzést én is tapasztaltam. Hiába van meg ugyan az az FPS, nem érződik zökkenőmentesnek. Anno nekünk is volt egy erős notink, azóta nem volt háznál ilyen masina. Nem is lesz, ha rajtam múlik. A noti munkára való, játékra alkalmatlanok, még az ilyen gamer notik is szvsz. Persze ha nincs más.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.