Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32351) D.Orion válasza yodamester10 (#32302) üzenetére


D.Orion
veterán

28leszek idén, 10éves korom óta tolom a legkülönbözőbb játékokkal, Quake-től UT-n át Arma, Cod stb. stb. Soha életemben nem sütőttem el igazi lőfegyvert(légpuska airsoft nem az), de nem is lennék rá képes semmilyen körülmények között! Neveltetés kérdése minden, egy játék se tesz álmokfutóvá vagy gyilkossá. Engem pont, hogy megtanított logikusan gondolkodni, taktikázni. ENNYI!

(#32353) Mappa válasza kisza25 (#32347) üzenetére


Mappa
addikt

Bas*ki :D azt hittem az sima PKP azt csókolom. Nálam BÖF3-ban is kimarad nem volt favorit egyáltalán, pár száz killem ha lehetett vele.

nem kötelező megadni

(#32356) pohár válasza prokxy (#32344) üzenetére


pohár
félisten

itt már nem csökkenti, csak a 3-ban :K
itt csak a range csökken, meg azt hiszem a hipfire, de ez utóbbi nem biztos :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#32357) XP NINJA


XP NINJA
őstag

Tegnap még játszotta ma meg már single és multi is joining-nál megáll.. gondolkodik tovább, ahelyett hogy megjelenne a játék. Az örökkévalóságig csinálja.. Valakinek ötlete?

(#32359) Dave567 válasza DeadMeat (#32217) üzenetére


Dave567
addikt

Szerinted igaz volt, hogy addig nem adják ki a DLC-t amíg ki nem javítják?
Vagy Szerinted az a 2db 300mb-os patch elég ide, mert szerintem 10 is kevés lesz.
Colonial Marines 2

(#32364) huby80 válasza zack (#32352) üzenetére


huby80
senior tag

Nyugodtan játszhat vele semmi negativ hatása nem lesz rá ha ép elméjü! :) És a sport meg a számitogép nem zárja ki egymást nincs is jobb egy kemény edzés után este lövöldözni picit levezetésnek :D Én a Tom&Jerryn nöttem fel még sem dobtam senki fejére zongorát. :) Ennyi erövel ha boxolni visszed akkor meg agyon üt mindenkit a szünetbe, nem?

(#32365) stoon válasza kisza25 (#32347) üzenetére


stoon
őstag

az enyém

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#32368) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Szóval ez a Premium Event ami most jön mi lesz? Dupla XP?

Előbb nem írt rá senki semmit... :P

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#32370) stoon


stoon
őstag

ez a késelés mekkora egy f.s lett , hiába én vagyok a gyorsabb blokkol és én már őt nem tudom de ha én blokkolok ő még engem is blokkol! hát az hogy a másikról leszed és lebicskázik egyenesen szörnyű wft dice ,ae,meg minden más s.gfej aki elba..ta a knife-ot! mf. nekik! bocsi a sok b meg f betűs szavakért de a 4 szebb meg csilli -villibb a 3 ná,l de nem élvezhetőbb a játék, pedig ott is voltak/vannak gondok na de itt??? hát kérem mi folyik itt gyöngyösön!!!!! :W :W

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#32371) Laraxior válasza stoon (#32370) üzenetére


Laraxior
titán

Sose szállj ki a tankból... :D :P

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#32372) stoon válasza Laraxior (#32371) üzenetére


stoon
őstag

ja de kell még két assigment ,és az eggyik bicska, 3 ban kb fél ora alatt meglenne de itt? mintha "gyöngyösön" lennék! bár amire azt mondtam lehetetlen az az hogy helivel leszedjek 5 jet-et! 1 már mégis van 4 na de a jet medál!!!!!!!!!!!!!!mission impossible :-(

minden ki "kell" próbálni de ezt még a legrosszabb ellenségemnek sem kívánnám!

gémelünk lara?

[ Szerkesztve ]

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#32373) Csaber válasza stoon (#32372) üzenetére


Csaber
senior tag

A késelés sima ügy 110 van a carbon bicskával úgy hogy sose jártam késés szerverre , a repcsivel 5 ölés gyerekjáték a helivel 5 repcsit ölni az tényleg nehéz viszonylag

(#32374) stoon válasza Csaber (#32373) üzenetére


stoon
őstag

én is csak az assigment miatt léptem be ilyen szerora, bár az domination volt (csak hogy ne tdm legyen)
rpcsiven nemek egyet ölni is felér egy fél orgazmussal annyira béna vagyok helivel pedig szedtem le jetet talán az 5 is meglenne ha a csórik nem ugrálnak ki ! a jettel lesz gondom még kell 47 ribbin, ribbononkét 5 jetkill az 235 kill jettel nekem ez olyan mint villával enni a levest (vagy mint zuzuval társalogni) enyhén érdekes de leginkább fájdalmas! miért nem mást raktak assigmentbe ami "elérhető" sokan nem tudnak jetezni!

azért van pár késelésem mindefajta késsel!

[ Szerkesztve ]

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#32375) lofagi válasza stoon (#32372) üzenetére


lofagi
addikt

Mindenkinek meg van a saját assigment ami impossible, nekem a késelés ilyen pl. A jet pedig könnyű volt, vagy akár a helivel való ölés is. De ez szerintem pont így van rendjén.

Valaki írta korábban,h most kerültek be a second assault fegyók. Ezt cáfolom, azok már nagyon rég benne vannak a blogon.

Látszik,h Radiátor elkerülte a topicot. :)

Mikor lesz az új event leírná valaki? Plz.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#32376) blaca83 válasza stoon (#32370) üzenetére


blaca83
őstag

Nagyon lassú lett a blokkolás és a hosszú animáció miatt! :(((

Én is kb: 10X ennyit szúrtam mint mostanában, de úgy vagyok vele, hogy inkább gyorsan lelövöm,minthogy ledurrantsanak késelés közben. :P

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#32378) stoon válasza blaca83 (#32376) üzenetére


stoon
őstag

igen de van hogy a csori ott gubbaszt egy fa mögött (felhívás keringőre) ő megfordul én késelek ő blokkol és én jövök ki szarol a kemperrel szemben
:-( :W

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#32379) gali777


gali777
őstag

Ezt soha nem fogom feldolgozni... vezetünk vagy 100-200 tickettel, az összes f*****opó kempel az ellenfélnél, erre egyszercsak a csapatom mintha kikapcsolna bakker, csak én foglalok ők ló***szt nem tesznek hozzá és vesztünk. Tetves kemperek ellen :W És az esetek 90%-ában ez van. Mi van ilyenkor ezekkel???????? :W

(#32380) Gyula84 válasza gali777 (#32379) üzenetére


Gyula84
veterán

leszedte őket a sok kemper a tetőről :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#32381) blaca83 válasza stoon (#32378) üzenetére


blaca83
őstag

A BF3-ban sem volt rossz, de talán a BC2-ben volt eddig a legjobb a késelés... :U

A dögcédulák viszont BF4-ben a legocsmányabbak az biztos. Nagyon gagyi lett, ráadásul a játékon belül ez is bugos nem írja, hogy melyikből-mennyit szerzett meg az ember. :(

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#32382) gali777 válasza Gyula84 (#32380) üzenetére


gali777
őstag

De érted, kempel az egész csapatuk a tetőn, akkor ki foglal? :DDD Amúgy nem érdekelne ha vesztenénk, leszarom... na de kemperek ellen? :W :D

(#32384) DeadMeat válasza gali777 (#32379) üzenetére


DeadMeat
veterán

Megvan egy csomó zászló, elkezdenek kempelni körülötte-> jön a bukó... Mondom én, hogy ennek a játéknak (is) a legnagyobb hibája a játékos..

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#32385) eugabesz válasza gali777 (#32382) üzenetére


eugabesz
őstag

Nyugi van,segítünk feldolgozni...akarsz még beszélni róla?? :D ...csak írd ki magadból bátran,nekem nehogy flusztrált maradj b+... :U

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#32386) essexboy


essexboy
HARDVERAPRÓD

Kérlek benneteket, hogy ha a gyermekneveléssel kapcsolatban szeretnétek kifejteni a véleményeteket, akkor használjátok az OFF topicot, azért van!

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#32387) Gyula84


Gyula84
veterán

(#32388) Chrys_ válasza Gyula84 (#32387) üzenetére


Chrys_
addikt

Nekem is volt pár hete. Akkor jön elő, amikor pl. újra lesz telepítve a win. és a játék csak vissza lesz másolva (a registry-bejegyzéseket az origin-check nem hozza helyre). A support szerint patch-ben ki lesz javítva.

(#32389) yodamester10


yodamester10
őstag

Pár véleményt írjatok erről a videóról.

http://www.youtube.com/watch?v=m-AlFeAlgtw

Ha ehhez hasonló szarral találkozok magyar szerveren és azt írom rá,hogy csaló akkor kedves magyar honfitársak egyből reagálnak "hogy ne sírjál hanem játsszál" akkor hogy is van ez?Profi talán? :D

(#32390) aizen92 válasza yodamester10 (#32389) üzenetére


aizen92
addikt

csal.egyértelműen.
teljesen más enemyt néz erre lerángat az 5 méterre lentebb lévőre az aim etc. etc. úgy hogy nem is volt a látótávban. plusz falon át nézte az enemyt nagyon sokszor.....

pl. 3:36 lövi a csávót majd elrángat az aim egy 60°-kal balra lévő ellenhez. vicc

ja és ráadásul seggfej és nem tudsz játszani. amikor a konténernél van a csávó el se találja ( olyankor nem lát rá gondolom az aim ezért nem tud neki segíteni ) és azt se tudja hogy és hol kell meglőni. az ilyennek tőrném el a kezét.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#32391) @rglaaf


@rglaaf
veterán

most olvastam egy twitter bejegyzésben

Possible names of the Naval Strike DLC maps:
Lost Islands
Nansha Strike
Wave Breaker
Operation Mortar

PSN:BiZzare_0 ️

(#32392) aizen92 válasza @rglaaf (#32391) üzenetére


aizen92
addikt

inkább ezt mint second assaultot :) ezt a DLC-t várom a legjobban.
köszi az infót! :R

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#32393) @rglaaf válasza aizen92 (#32392) üzenetére


@rglaaf
veterán

ezt nem vedd még 100% csak laked infók

Az a cikk viszont érdekes EA Pays YouTubers To Promote Battlefield 4 During Launch

"$10 minden 1000 néző után, tilos a játék hibáit megemliteni, és természetesen a levolution-t az egekig megasztalni

PSN:BiZzare_0 ️

(#32394) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Megint mi van ezzel a sz*rkupaccal ? 3 körből kétszer vagy "Game disconnected: client closed down connection." vagy "Something whent wrong" :W :W

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#32395) Viper26 válasza Snip3r_HUN (#32394) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nem megint, hanem még mindig...most akartam játszani pár kört, de akkor hagyom a francba. :C
Még jó, hogy annyira dolgoznak a javításon, na persze...amit meg a befektetőktől kapnak a nyakukba kifizetik zsebből, és szarnak bele...szerintem. :U

iPhone 14 | FR955

(#32396) Snip3r_HUN válasza Viper26 (#32395) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Az utóbbi két hétben nem volt gondom vele, nem fagyott nem dobált le ,de ma megint kezdi :((( DMR-el amúgy sem nagy élmény menni, erre ha nagy nehezen adja akkor meg összeomlik a játék...

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#32397) Viper26 válasza Snip3r_HUN (#32396) üzenetére


Viper26
nagyúr

5-6 hét után pár napja játszottam kicsit, vagyis próbáltam volna, de 5 perc után bf4.exe működése leállt. :DDD
Fizettünk érte, és még őszüljünk is bele?Na abból nem eszik az ea... :P
Ezért hanyagolom inkább.

iPhone 14 | FR955

(#32398) DeadMeat válasza @rglaaf (#32393) üzenetére


DeadMeat
veterán

Pont tegnap néztem a videót, amin xfaktor nevű tuber eme kérdésre válaszolt. röviden kinevette a feltételezést. A játékot a saját pénzéből vette, sem az ea, sem a dice nem kötötte meg a kezét mit mondhat a játékról. Nem úgy, a mikrosoft a one-ról. Aztán gyorsan el is mondta a véleményét újra. Szóval nem feltétlen igaz mindegyikükre, de nem vennék be mérget rá, hogy egyikük sem fogadta el.

BTW mi a szösz van a bl-el csak nálam nem töltődik be normálisan?

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#32399) raubisoda


raubisoda
senior tag

Nektek nem szarakodik a játék ógy,hogy eddíg ment simán most meg bárhova belépek gémelek és kb 10 perc után a vinyó olvas szakadatlanul és mintha szaggatna a játék.Azaz játszhatatlan lesz.De ez kb 4-5 napja van csak ami eddíg nem volt soha.

104 pozitív és 0 negatív https://outervision.com/power-supply-calculator

(#32400) Gyula84 válasza DeadMeat (#32398) üzenetére


Gyula84
veterán

nekem megy rendesen

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.