Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32651) pilu85 válasza RockHaRD (#32646) üzenetére


pilu85
őstag

és akkor legyen jó a k/d arányod.

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#32652) Laraxior válasza pilu85 (#32651) üzenetére


Laraxior
titán

Nagyon helyes, nem kell kiugrálni belöle. Nem kell taxinak használni ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#32653) csibe1 válasza RockHaRD (#32646) üzenetére


csibe1
addikt

Ki tudok szállni a heliből, de csak akkor ha nem pilóta vagyok. :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#32654) Snip3r_HUN válasza Laraxior (#32652) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Ha véletlenül repülve mész valahová, ki ne ugorj ! ;] Főként ne az attack heliből :P Még akkor se ha egy anti air pirít alád. :DDD

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#32655) Whysperer válasza pilu85 (#32651) üzenetére


Whysperer
addikt

Fölég mikor látod ,hogy kiugranál na mondom ott a tank rátolom a c4-t ezzel megvan védve a elfoglalandó pont. gépem tropa ki kell ugranom így is úgy is erre ugráj elő a c4 és mikor rákészülsz a nagy dobásra elcsap a saját géped és agyrém! 8) Még jó ,hogy vagy 10-15 sec mire respawmolhatok . addigra magamhoz szoktam térni a sokkból! 8)

(#32652) Laraxior na jó ,de mikor már sipákol a jelző és ugranod kell akkor azért jó lenne már tovább élni! 8)

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#32656) Villeneuve


Villeneuve
csendes tag

[link]

Na ez durva.

(#32657) Laraxior válasza Snip3r_HUN (#32654) üzenetére


Laraxior
titán

1. Nem repülök sosem. Elvböl :D
2 Nagyon ritkán hagyom el a járművet, nem szoktam magam után működképes, visszahegeszthetö járművet. Valamelyik mapon elég sokat jelent, ha egyet elveszünk az enemytöl. :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#32658) Gyula84 válasza Mappa (#32638) üzenetére


Gyula84
veterán

nekem is ezt csinálja viszont ha bezárom, majd újraindítom az origint akkor visszajön az emlékezete és belép :D

(#32657) Laraxior
nem szoktam magam után működképes, visszahegeszthető járművet.
Ez bf törvény :D

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#32659) Laraxior válasza Gyula84 (#32658) üzenetére


Laraxior
titán

*hagyni.

ez lemaradt :DDD

(#32656) Villeneuve: Jó, jó, de én kikapcsolódni ülök ide, nem pedig edzeni...

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#32660) zack


zack
nagyúr

Engem nem is a bugok idegesítenek. Belépek egy 32-es TDM HC szeróra, és rendszeresen adott folyamatban lévő körben max 1-es k/d. Új körben viszont azonos játékosokkal pl az elején 3-4-5 k/d-t lövök. Aztán kör folyamán történik valami a kapcsolattal, és a remek k/d-ből, jó ha marad 1-es. Ezt úgy kell elképzelni hogy van egy 35-8 a kör 60-70%-ig, majd elkezd mindenki lelőni, úgy hogy én viszont nem tudok ölni. Tegnap erről a stat-ról sikerült 1-es k/d alá menni. Olyan mintha játék közben változna valami a szerveren, amitől hullámzik a teljesítményem és nem tudok onnantól kezdve ölni.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#32661) eugabesz válasza Gyula84 (#32658) üzenetére


eugabesz
őstag

Az origint akkor látom egy pillanatra,mikor belépek battlelogról,meg mikor frissítés van..de akkor se mindig,van mikor magától megcsinálja...

Villeneuve: Megfogadtam magamnak,nem nézek gameplay videókat,erre még is rákattintottam én hülye...az a 15 mp is sok volt,amíg a pofámba villogott...

renard:Nem tudni...a bf3-ban még látszott a csík a Zember feje felett,itt már arra sem futi,.

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#32662) Mr.White


Mr.White
senior tag

ezt a 0%-os killcam-es témát amúgy hogy kell értelmezni?valóban 0% a hp-ja az enemynek, vagy bug és jóval több?

(#32663) lowzor válasza Mr.White (#32662) üzenetére


lowzor
veterán

Valóban. Én is egy csomószor túlélem úgy, hogy 0% marad.

(#32664) #16729600


#16729600
törölt tag

Egy kis bug gyöngyszem.Parecelen a szárazföldön lövöm az ellent,amikor is váratlanul bekerültem a játék alsó layer ébe programkód szinten :) [link] Nekem már Mantle van, alacsony szintű eléréssel :O

[ Szerkesztve ]

(#32665) csibe1 válasza Mr.White (#32662) üzenetére


csibe1
addikt

Előfordult nálam is, hogy 0% volt a HP és elsétáltam miután lelőttem az ellenfelet.
Ugyanez megvolt a BF3-ban is.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#32666) zack válasza Mr.White (#32662) üzenetére


zack
nagyúr

Elég összetett. Nekem van olyan hc-n, amikor megölnek 0%-kal, majd őt is megölik és 60p kill asist-ot kapok holott egy fél tár belement.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#32667) Snip3r_HUN válasza Laraxior (#32657) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Olyan példára gondoltam amikor durván 2-5 hp maradt a heliben, ott meg vagy meghalsz a helivel együtt vagy elkaszál a rotor... pápápápápá I'm lovin it! ;]

(#32668) renard: Ha egy körben max egyszer jönne ez elő nem lenne baj, de amikor már 6-7szer fut el az ellen 0 HP-val az már gáz.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#32668) Mr.White válasza csibe1 (#32665) üzenetére


Mr.White
senior tag

nem újdonság számomra hogy 0% a hp-m, nem erről van szó.csak ennyiszer lehetetlen mint ebben a játékban.

zack: na ez az...

[ Szerkesztve ]

(#32669) isizakhi03 válasza zack (#32660) üzenetére


isizakhi03
tag

Ez baromi érdekes!! Velem is ugyanez van ! Tuti nem véletlenül!!

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#32670) lofagi


lofagi
addikt

Little bird móka. :] Persze ismét az ismert PH csapattal nyomtuk. BlessedElroy valamint DeadMeatHUN. Nélkülük ez nem jöhetett volna létre! :] A kör persze ekkor még nem ért véget, de viszont eddig volt halál nélkül. A youtube még nézegeti gondolom, mert HD-ban sajna még nem lehet lejátszani.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#32671) isizakhi03 válasza lofagi (#32670) üzenetére


isizakhi03
tag

:Y :Y Eszméletlen videó ! taníts meg így videót szerkeszteni légyszi :) életem végéig melletted ülök majd a heliben :D

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#32672) lowzor válasza isizakhi03 (#32671) üzenetére


lowzor
veterán

Ebben a játékban sokáig nem maradsz fent vele :) Miután elhasználtad a flare-t vége, mert mire visszatöltődik lelőnek.

(#32673) pohár


pohár
félisten

a couldn't joinos problémára már készül a fix, tegnap hintették el az egyik forum threadben

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#32674) Snip3r_HUN válasza lowzor (#32672) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Nem feltétlenül, ha van egy vagy két engi aki javítja fent lehet vele maradni elég sokáig.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#32675) blaca83 válasza lowzor (#32672) üzenetére


blaca83
őstag

Ha van aki befogja....! Csomószor van, hogy a sok camper sz@r ül fent a háztetőkön, de annyi esze már nincsen, hogy segítse legalább ennyivel azokat, akik mennek pontot foglalni. :(((

Nem is értem igazán, hogy abban mi a játékélmény, hogy egyesek 40 perces köröket nyomnak úgy végig, hogy csak a tetőn héderelnek. :U :F

@Snip3r_HUN: +1
Bizony ha ketten javítják akkor kell bele rakéta és csapatmunka, hogy elvegyék a kedvét. :P

[ Szerkesztve ]

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#32676) lowzor válasza Snip3r_HUN (#32674) üzenetére


lowzor
veterán

Ja, 10-ből 1x, vagy 2x van is. De attack helivel még az sem lehet, aztán leesel vele 15 másodperc alatt.

(#32677) blaca83 válasza lowzor (#32676) üzenetére


blaca83
őstag

Kicsit erős lett a kisheli, vagy az attack heli lett nagyon legyengítve.....

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#32678) lowzor válasza blaca83 (#32677) üzenetére


lowzor
veterán

minden le lett gyengítve. Főleg az a flare visszatöltődés nagyon fájó nekem. A gyalogosok 1 perc alatt szarrá lőnek mindent. Csak a rakéták, meg az AA-k lettek felerősítve, megszaporítva, hogy járművel még kevesebb esélye legyen az embernek.

[ Szerkesztve ]

(#32679) gali777 válasza lowzor (#32678) üzenetére


gali777
őstag

Ha lenne below radar az nagy segítség volna, legalább az AA meg a stealth jet nem jelentene akkora veszélyt. Bár mondjuk az active radart nem tudom, hogy befolyásolná-e.

(#32680) blaca83 válasza lowzor (#32678) üzenetére


blaca83
őstag

Én is imádtam Attck helivel menni, de szinte játszhatatlanná tették. Olyan mint egy nagy papírsárkány az égen.

Gunner pozícióban sokszor csak lesek, hogy megsorozom a tankot egy TV-után és a pilóta is lövi mint az állat akkor méltóztat felrobbanni. A gyalogba is rengeteg kell. Egy vicc az egész. :O

A kisheli meg hozzád ér és lezuhansz. Ha meg gyalogként menekülsz előle, olyan mintha "atombombával" lőnének, szinte esélyed sincs. :N

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#32681) lowzor válasza blaca83 (#32680) üzenetére


lowzor
veterán

Nálam a kisheli sem hosszú életű. Talán 2 perc volt a rekord, míg fenntudtam vele maradni, de inkább annyi sem. Folyamatosan mérnek be a földről rakétavetővel, meg lavval, tunguskával, nameg a levegőben is más gépek. A Flare meg 30 másodperc, mire visszatöltődik. Nem tudom hogy gondolták...
BF3-ban olyan is volt, hogy 1 egész menetet 1 heliben nyomtam végig.

[ Szerkesztve ]

(#32682) Laraxior válasza gali777 (#32679) üzenetére


Laraxior
titán

Az mekkora buziság, az az Active Radar, istenem... :(

Retardáltsági sorrendben:
A normálisan játszani tudóknak ott a gépágyúja a jetnek... (most a stealthre gondolok pl)
Akinek nem megy annyira az irányítás, annak ott a heatseeker.
és jönnek a legretardáltabbak, akik síkhülyék a jethez, de mégis felszállnak vele, na ök használják az Active Radart :D

Megjegyzem én is azt használom, de köztudott, hogy a levegöben annyit érek, mint a partra vetett hal.
AntiAir-nél viszont nem használom.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#32683) Mr.White


Mr.White
senior tag

na gondoltam játszok egyet, rush operation, és 5percig a töltőképernyőt kell néznem!!!
meguntam, alt+f4 de nem képes kilépni csak egy fekete kép és a jobb sarokba a kis vonal villog...

(#32684) lowzor válasza Mr.White (#32683) üzenetére


lowzor
veterán

defektes az egész. A 3 a grafika kivételével minden szempontból különb.

(#32685) Whysperer


Whysperer
addikt

Valahogy meg kellene oldani ,hogy egy 64-es angol vagy német szerverre egy oldalra felmennék 32-n aztán alázni! 8)

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#32688) Lavidaloka válasza lowzor (#32681) üzenetére


Lavidaloka
aktív tag

Én kizárólag csak a kishelivel játszom.....olyan rég voltam talajon hogy már el is felejtettem melyik gombbal kell pl futni.... :DDD

ホンダシビッククーペ

(#32689) zack válasza beers (#32687) üzenetére


zack
nagyúr

Na ez meg a másik. Nem véletlen hogy nem erőltettem a CQ-t. Jó lenne ha mindenki a feladatra koncentrálna, és lenne csapatmunka. De ilyennel 20 körből max 1x-2x találkoztam. És megint mi maradt? Az idegeskedés. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#32690) lowzor válasza beers (#32687) üzenetére


lowzor
veterán

azok nagyon nolifer-ök lehetnek, ha azt élvezik, hogy egész menet alatt 1 helyben fekszenek.

(#32688) Lavidaloka:

És mindig várogatsz, hogy respawn-oljon?

[ Szerkesztve ]

(#32691) Lavidaloka válasza lowzor (#32690) üzenetére


Lavidaloka
aktív tag

Nem sokan mennek vele,szóval nem kell sokat várni....épp azért amit az előbb leírtál hogy 2 perc max és véged.....Nah nálam ez már kb inkább 5-10 perc szokott lenni ....de addigra leszedek 10-14 emberkét.Utána meg ha látják hogy jól nyomod helivel akkor álltalában besegít valaki hegeszteni ...nah akkor megy igazán vele az aprítás.

[ Szerkesztve ]

ホンダシビッククーペ

(#32692) lowzor válasza Lavidaloka (#32691) üzenetére


lowzor
veterán

Ezt max úgy tudnám elképzelni, hogy elbújsz valahova, míg visszatöltődik a flare. Úgy meg nekem unalmas lenne.

(#32693) Lavidaloka válasza lowzor (#32692) üzenetére


Lavidaloka
aktív tag

Igen....megvannak a bizonyos helyek ahol tuti nem szednek ki.

Álltalában Obliteration-on szoktam helizni mert ott nagyobb az esély hogy életben maradj... Meg ott inkább a bombáért szaladgálnak és nem a levegőt figyelik.:K Nah meg hát a bombás embereket is el kell taxizni......ami nagyon élvezetes bulivá szokott kiforrni.

Nemrég volt egy nullásom is tök egyedül kishelivel....:Report

Tudom nem sok de én nagyon örültem neki... :))

ホンダシビッククーペ

(#32694) lowzor válasza Lavidaloka (#32693) üzenetére


lowzor
veterán

Én inkább BF3-ban repkedek, abban mérföldekkel jobb. Firestorm-on, Kharg-on, Caspian-on isteni attack helizni.

(#32695) Whysperer válasza lowzor (#32694) üzenetére


Whysperer
addikt

bf4-be a chopper meg a little nagyon klassz mozgékony ,de a nagy heli vagy a jetek sz.tem a bf3-ba jobbak voltak! Bár lehet ,hogy a mapok repülés szemponjából bf3-ba jobbak . nagyobb a repülési tér sz.tem !! vagy valahogy más volt! itt pl jettel jössz lösz aztán már át is repültél a pályán! 8)

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#32696) lowzor válasza Whysperer (#32695) üzenetére


lowzor
veterán

Itt direkt el van cseszve a jet irányítása, meg mindene. Menj jetezni a BF3-ba egy BF4 kör után, ég és föld lesz.

(#32697) ЯΞD


ЯΞD
senior tag

Ha már páran felvetették a 0%HP-t. Nálunk a serveren szoktunk funolni egymás ellen. És a legtöbb esetben ha kilövök valakit rinyálnak 0% én meg mondom nem 12% illetve 27% és stb. Másoknál is volt, hogy belőttek és mondom neked is 0 erre a válasz 31%. És nincs medik box náluk... Kb arra jöttünk rá, hogy amikor pirossal írja ki már a %-ot akkor az ellenél az már 0%-nak írja. Ez is a sok 1%-rinya miatt van. Addig legalább valósat írt ki most már fake.

(#32698) Lavidaloka válasza lowzor (#32694) üzenetére


Lavidaloka
aktív tag

Nah EZT most nyomtam scout helivel.....én teljesen jól elvagyok vele... :C

[ Szerkesztve ]

ホンダシビッククーペ

(#32699) lowzor válasza Lavidaloka (#32698) üzenetére


lowzor
veterán

Egész jó :)
Mondjuk BF3-ban én ilyen 30-0-t is letudok művelni, ha belelendülök, főleg ha láma az ellenség.

[ Szerkesztve ]

(#32700) Lavidaloka válasza lowzor (#32699) üzenetére


Lavidaloka
aktív tag

Sniper-ek napoztak vagy öten a hegytetőn..én meg seggbe mindet... :DDD

ホンダシビッククーペ

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.