Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32951) Laraxior válasza beers (#32950) üzenetére


Laraxior
titán

A staff elöl el lehet mozogni, ahogy a sima löveg elöl is. Közelre nemérdemes használni a staffot, mert nem fogja eltalálni a célt, inkább hátrálni kell akkor. Meg hát ilyen apróságok, amiket ki kell tapasztalni :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#32952) Ybron válasza beers (#32950) üzenetére


Ybron
senior tag

Ilyenkor szokott az lenni hogy mikor tölt a tank kiszáll belőle az emberke és rádló pl egy mbt law-al.

(#32953) ScomComputer válasza Laraxior (#32949) üzenetére


ScomComputer
veterán

:R

(#32954) beers válasza Ybron (#32952) üzenetére


beers
addikt

Igen és akkor általában ki is lövöm, kis szerencsével a tankja is megmarad .... :)

M&N

(#32955) Ybron válasza beers (#32954) üzenetére


Ybron
senior tag

Ha tölt akkor mivel lövöd? Kiszállsz te is vagy mi?
Mert mire reagálná rá ő már rád is lőtt plusz vissza is szállt.

[ Szerkesztve ]

(#32956) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Hmm... UCCSE! *.*

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#32957) Nemt0m12


Nemt0m12
tag

Ideje már, hogy végre elstartoljon a mantle :DD

(#32958) beers válasza Ybron (#32955) üzenetére


beers
addikt

Felülök a toronyba, már párszor bejött (meg párszor nem :D)!

M&N

(#32959) deadwing válasza Kevin's (#32719) üzenetére


deadwing
addikt

Ezek aztán tényleg hasznos tagjai a csapatnak... Menjenek inkább cirkuszba az ilyenek :W

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#32960) Balika23hun válasza SkyS1gn (#32956) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

7870-em van de rohadtul nem várom mivel tuti hogy szét fogja cseszni a bf4-et.
Főleg így hogy egy nagy patch-et készülnek kiadni, nincs az az isten hogy ne rontsanak el vele 10 másik dolgot. Ha még bejön mellé a mantli is tuti lesz a káosz.
Úgyhogy inkább csak sorjában, először a patch, aztán javítsák ki amit a pacth-el elb@sztak, utána jó lenne már a second assault dlc, aztán jöhet a mantli-t tartalmazó patch és végül egy patch hogy kijavítsák azt amit a mantli-val elcsesztek. :D :DDD

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#32961) kungzi


kungzi
veterán

(#32962) Mr.White válasza Laraxior (#32949) üzenetére


Mr.White
senior tag

remélem nerfelve lesz. eszméletlen idegesítő hogy esélyed sincs elmenekülni ezek elől.

(#32963) urbi73


urbi73
senior tag

A videó beállítások hogyan tűnhettek el , ? valamiért visszaállt alapra . Ezzel a hiba üzenettel :corrupt save file ? Mi ez a xarakodás már megint . Nálam eddig egész tűrhetően ment .

[ Szerkesztve ]

-

(#32964) @rglaaf válasza Mr.White (#32962) üzenetére


@rglaaf
veterán

Reduced the damage the STAFF shell does to all targets by 25%. This should balance the ease of use of the STAFF shell with its damage potential.

nyugi hozzá nyulnak ehhez is :K

Tegnap az RS serveren az admint is le noboztam a staff miatt:D mondjuk nem szólt érte

PSN:BiZzare_0 ️

(#32965) Laraxior válasza @rglaaf (#32964) üzenetére


Laraxior
titán

chrizzt? ;] Jó srác :K
Bár aszittem, hogy ö HMG-vel nyomul, azért szoktam kiszedni, mert én újabban staffozok :D
Amikor meg együtt megyünk.... :C
A múltkor játszottunk együtt Lancang Damon. Mentem a squadjába, belejoinoltam az éppen induló tankjába gunnerként, elindultunk, mentünk vagy 20métert elhaladtunk az AA mellett,megáll a tank, AA-böl kivágta a kemper nyomorékot, én belepattantam és lezúztunk mindenkit :C

Tegnap láttam a reportot, nagyot aratott Rogue-n :K

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#32966) @rglaaf válasza Laraxior (#32965) üzenetére


@rglaaf
veterán

nem a másik a Kurte79 de besz@rsz küldött egy friend invitet a nobozásért cserébe:D

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#32967) Whysperer válasza kungzi (#32961) üzenetére


Whysperer
addikt

Ez mi ez most működik vagy mi?

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#32968) urbi73


urbi73
senior tag

Sorry, found no servers

Change your filter and try agai

Már megint nem lehet játszani ?

-

(#32969) SkyS1gn válasza kungzi (#32961) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Semmi, egyrészt Toshiba notikhoz, másrészt csak 13.12whql

Announcing the Battlefield 4 Player Appreciation Month

"First, we are further improving a number of items commonly referred to as “netcode”. This will tighten the overall multiplayer experience, and we will be able to share these items with you in detail soon. In February, we’re also re-introducing the fan favorite feature Platoons in its first iteration."

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#32970) TechArtist válasza Whysperer (#32967) üzenetére


TechArtist
aktív tag

Amíg nincs patch a bf-hez, amiben benne van a Mantle támogatás, addig nem tudod használni.

(#32971) Whysperer válasza TechArtist (#32970) üzenetére


Whysperer
addikt

Jó csak mert Én nekem van 4 favorite serverem és mind a 4 most az előbb egyszerre restartolt! Azt htitem már valami Mantles izé!

Akkor addig ne is rakjam fel igaz? fölös! 8)

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#32972) Snip3r_HUN válasza SkyS1gn (#32969) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

"A Battlepack a Day
Every day that you log into the game in February, you’ll receive a Bronze or Silver Battlepack. For those of you who haven’t started opening your earned packs yet, these Battlepacks contain bonuses like XP Boosts and soldier camos. Normally, it would take approximately 30 hours gameplay to earn that many packs. Every day that you log a multiplayer game during the month of February, you will receive a new Battlepack. During weekdays, these will be Bronze, and during Saturdays and Sundays we will give away Silver Battlepacks. Remember to activate your earned XP boosts in the in-game menu to accelerate your progress."

Remélem nem töménytelen mennyiségű xp boostot fog dobálni, így is maradt még vagy 100 db...

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#32973) TechArtist válasza Whysperer (#32971) üzenetére


TechArtist
aktív tag

Egyrészt felesleges, másrészt csak Toshiba notikhoz jó elvileg.

(#32974) SkyS1gn válasza Snip3r_HUN (#32972) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Prémium 2XP, free 2XP, boost XP XPPPPPPPP XP EVERYWHERE!!!

Mindenki over 9000 amúgyis!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#32975) jonnyjoker01 válasza SkyS1gn (#32974) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

:D

Üdv. Johnny

(#32976) lofagi


lofagi
addikt

A mindennapi battlepecket add meg nekünk ma! Ez úgy kellett, mint egy falat kenyér... ja nem.

Nagyon jó! Amúgy jó lenne az ötlet ha éppen nem csak azokra gondolnának akik épp most léptek be a játékba és élvezni fogják majd azt, hogy mennyi pontot össze tudnak gyűjteni se perc alatt. Viszont hol van az azokról való gondoskodás akik a kezdetektől játszanak és még mindig játszanak. A többség azért már jócskán elérte a lvl110-et. Az nem érdekes, nekik is jó lesz még valamire, majd a fegyókat unlockolni, ja hogy az is meg van? Akkor azért van egy kis camo is a bőröndben, ja hogy annak meg az égadta világon semmi értelme. Nem baj. Nesze semmi fogd meg jól.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#32977) gali777 válasza lofagi (#32976) üzenetére


gali777
őstag

Ez szinte mindenhol így van, hogy az újaknak jár a "kedvezmény". Kell a játékos csalogató.

(#32978) csibe1 válasza lofagi (#32976) üzenetére


csibe1
addikt

Ez a battlepack egy baromi nagy hülyeség lett szerintem.Összevissza kapom meg a kiegészítőket a fegyverekhez ahogy szinteket lépek, teljesen mindegy mennyit használom.Mi ebben a pláne?Legyek minél előbb 1242534-es szintű? :F :(

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#32979) SkyS1gn válasza csibe1 (#32978) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Pontosan, lehet meg sincs a fegyver aztán kapod rá a hülyeségeket. :U

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#32980) lofagi válasza csibe1 (#32978) üzenetére


lofagi
addikt

Van egy dolog egyébként ami miatt én jónak tartom azt, hogy gyorsan fel tudja fejleszteni magát, ha valaki játszik. Még pedig az, hogy nagyon sokszor volt a 3-ban az, hogy oda nem mentem be, ahol sok volt a lvl100as az egyik csapatban, míg a másikban kevés, vagy egyáltalán nem volt. 3-ban azért jóval jóval több idő kellett ahhoz, hogy valaki elérje a maxot. Nekem konkrétan meg sem lett. :] Viszont tényleg nem mentem be oda ahol láttam,hogy sok a lvl100-as. Volt, hogy még gyors megnéztem az adatlapját is, hogy miben jó, milyen a statja, érdemes-e bemenni ingyen fragnek.

Viszont itt a 4-ben ilyen nincs, itt nem érdekel, hogy mennyi lvl110es van bent, mert abból most nem derül ki még semmi sem, nyilván nem fogom mindet végignézni, hogy vajon ő mióta lvl110. Szóval látok én ennek jó oldalát, hogy gyorsan fel lehet szintezni magad, de csak ezt az egyet. :D

Sőt a 3-ban szinte nonstop láttam, hogy lvl100 nolifer stb stb. Viszont itt a 4-ben nagyon keveset találkoztam még ezzel a jelenséggel. Volt, nem mondom, hogy nem, de nem annyi, mint a 3-ban.

Persze ha igaz lesz az, hogy bejönnek a +10 szintek kiegészítőkként és majd megint lesz humble akcióban a BF4, akkor azoknak már biztos megint ez lesz a szavajárása, hogy nolifer lvl200. :D

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#32981) Whysperer


Whysperer
addikt

Az a bajom evvel a gameval,hogy akad és ,ha cserélnék vga-t akkor is lagolna! Nem merek! 8))

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#32982) Csaber válasza lofagi (#32980) üzenetére


Csaber
senior tag

Igen itt a lv100-as annyit tesz kicsit jobban ráért és figyelt hogy , egyfolytában nyitva legyen egy boost , én mindig elfelejtem alig indítottam el párat :)

(#32983) BudaiZoli válasza essexboy (#32921) üzenetére


BudaiZoli
tag

Szia.

Köszönöm, eddig nem is vettem észre, hogy van gyorskereső.. :) Köszönöm.

(#32984) Olympos válasza Csaber (#32982) üzenetére


Olympos
aktív tag

Tehát akkor mit szűrtök le ebből? Hogy baromság a Rank. Mert tényleg az.

Ha azt a véleményt mondjátok/mondjuk, hogy a BF3-ban féltünk a magas rangú emberektől, ellenben itt semmit nem jelent rang a "Boos+Dobule Xp Weekend"-ek miatt, akkor tényleg egy baromság. Mert tényleg az.
- Van, aki 150 óra alatt kimaxolta a játékot, de Defuse módot nem is látott. Aztán meg csalót kiált, ha 5 K/D aránnyal megöl minket 50 órával a háta mögött, 25-ös ranggal.

Ahogy mondjátok: a Battlepack is egy szemfényvesztés; kapod a kiegészítőt, fegyver meg még sehol.

Nem a BF-et fikázom, csak a 4. részének efféle újításait nézem semmibe.
Vannak jó ötletei, ez is tény, de annyira kiforrott volt már a BF3, hogy most is a Vehcile Balance Patchet várja mindenki.

Hol a Squad Rush? Olyan szar volt, hogy ki kellett venni? (Helyette Defuse. Ok, én speciel imádom...de biztos "nem fért volna el" a Squad Rush opció a Battlelog/Server Browser lapján különálló sorként....)

Helyette 5-6 féle gránát, 32 féle attachment/fegyver, rakétaelhárító állvány....mindenféle vacak, ami nem is a BF-től jön, hanem konkurenseitől.
Nem bántam meg, hogy megvettem - ennyi időt beleölve meg főleg nem mondhatom azt -, de ha most jönne egy új DLC a 3-hoz, simán visszatérnék rá.

(#32985) SkyS1gn válasza Olympos (#32984) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Igen itt 200h alatt meglett 110, 3-ba 500felé volt a 150, szinte csak conquesttel....

Én kb 800-1000órára tenném a max szintet!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#32986) SZKEBE75 válasza Olympos (#32984) üzenetére


SZKEBE75
senior tag

Szia,

Nem,én nem féltem "a magas rangú emberektől". :DD
Jahh semmire nem jó a rank,de valahogy kicsit mindig szórakoztat,de csak egy kicsit.

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#32987) lofagi válasza Olympos (#32984) üzenetére


lofagi
addikt

Az új DLC-k majd új game módokat is hoznak valószínűleg. Tudod kell a pénz! :D Szóval az a squad rush is be fog még kerülni véleményem szerint. Csak sajnos később.

(#32986) SZKEBE75 Nem a félelemről van szó, de minek menjen be az ember olyan szerverre ahol már megy a baserape, meg semmi esélyed a jet pros ellen? Kell a kihívás? Igen kell, de nem az olyan, ahol semmi esélyed.

Caspianra pl úgy mentem be, hogy néztem a lvl100asokat, hogy jók-e jetből. Ha top 100 akkor már hanyagoltam is. :D

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#32988) Atla válasza Gyula84 (#32387) üzenetére


Atla
senior tag

Ujra raktam a gépet,és nem ment a China Rising,de ez segitett! :R

(#32989) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Miért van hogy nem bírom használni a Carbine fegyókat? :O
Assault Rifle már rég maxos.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#32990) Kevin's


Kevin's
senior tag

Engem meg most dobtak ki egy 1000 ticket -es szerverről Stinger-el szedtem le a pro jetes repülőket meg írtottam az AA tankokat C4-el 47 gépet kilőttem,de ők nem élvezték úgy ahogy én :DDD :DDD pedig jól szórakoztam.. meguntam,hogy mindig leszednek ha helivel vagy jettel megyek, így irtani kezdtem őket ;]

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#32991) lukaszokni


lukaszokni
aktív tag

vannak haverjaim, akik allandoan azt szamoljak, h minel jobb legyen az aranyuk. ha bemegyunk egy szerora es ket perc alatt haromszor meghalnak es egyet sem olnek, akkor sikitva menekulnek, h "masik szero, masik szero"... ahelyett, h azon agyalna, h oldja meg a dolgot. ket ora jatekidobol husz perc a jatek, a tobbi szero kereses es palyabetoltes. igy kezdo lamakent mindig egyedul maradok a mapon 50x meghalni. :D
persze ha 15x meghalok par masodpercen belul, akkor az felviszi a pumpat nekem is, de alapvetoen a jatekelmenyert megyek fel egy szerora jatszani, nem pedig matekozni.

aki szivesen rohangalna egy lelkes lamaval, az adjon hozza originen: Jemendems

mAtx4ever!

(#32992) pityaa23 válasza lukaszokni (#32991) üzenetére


pityaa23
senior tag

Én most amíg unlockoltam a sniper fegyvereket, tdm bolt action és bicska only szerón, arra jöttem rá, hogy utána conquesten is jobban pörgök, jobban figyelek. Érdemes 1-2 kört bemelegítésnek a rendes game előtt.

(#32993) lotTóni


lotTóni
tag

Hja,a mélyen tisztelt magas rangú playerek..Én nem tartok tőlük,ugyanolyan ellenfelek,mint a többi.Az viszont egy másik kérdés,hogyan érték el.És itt most nem a double XP és Boost megoldásokra gondolok.
Baserape,camp a taktikájuk,legalább is a tegnapi körökben ezt szűrtem le.CQ-ban elfoglalt zászló közelében RFB-vel,vagy hurkatöltővel campelve,TDM-ben 10 csipa/csapat (már a 12-ből értve) a pálya sarkaiban és megközelíthetetlen tereptárgyai mögött.Ez aztán a játék. :C Gondolom utána magával is játszik az eredményei láttán.
Természetesen akinek nem inge....

....two beer or not to be....

(#32995) gali777 válasza lacuska1992 (#32994) üzenetére


gali777
őstag

(#32996) lofagi válasza lacuska1992 (#32994) üzenetére


lofagi
addikt

Rossz helyen próbálkozol!

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#32997) fornettisuti válasza lacuska1992 (#32994) üzenetére


fornettisuti
veterán

ezt benezted, de nagyon!

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#32998) urbi73 válasza lacuska1992 (#32994) üzenetére


urbi73
senior tag

Nekünk még eredetivel is problémás . :DD

-

(#32999) SkyS1gn válasza lacuska1992 (#32994) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Másnak se, hidd el! :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#33000) @rglaaf


@rglaaf
veterán

A battlelogon ez a Appreciation Month mi akar lenni? még nem olvastam utána

PSN:BiZzare_0 ️

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.